Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 01:23   #21
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Prvi i najvažniji korak, izrada i analiza natalne karte, posebno obratiti pažnju na položaj i aspekte Saturna.
vrhunski
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 03:24   #22
Quote:
nickyfalsh kaže: Pogledaj post
Mozda ubuduce trebam bit vise direktnija
Hvala svima jos jednom
A ti drugi put nemoj odmah u krevet.
Možeš doznati to što želiš doznati i bez da se jebete. Naravno, ne da ste u vezi nego da li mu je interes površniji, da li je u fazi kad ne želi veze itd.

I nemoj jebat kretene. Pusti ih da prvo pokažu svoje boje.

Apropo direktnosti, naravno. Oni koji su protiv toga ionako love u mutnom, tako da, zajebi te priče.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 03:43   #23
u mutnom se najveći somovi love
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:40   #24
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ja obično popričam nakon prvog seksa.

.
"Ocjena snosaja nije dovoljna za potpisivanje korisnickog ugovora sa tarifom Ozbiljna veza. Mozda bi trebalo ponoviti dijagnostiku da utvrdimo cinjenicno stanje."



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:00   #25
Prizor u kojemu Ona neposredno nakon prvog snošaja sabrano pita Njega kojemu je puls još na dvjesto: "a kačešme ženit?"
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:35   #26
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Prizor u kojemu Ona neposredno nakon prvog snošaja sabrano pita Njega kojemu je puls još na dvjesto: "a kačešme ženit?"
željezo se kuje dok je vruće.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:03   #27
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Prizor u kojemu Ona neposredno nakon prvog snošaja sabrano pita Njega kojemu je puls još na dvjesto: "a kačešme ženit?"
Isuse, to je mjerljivo s njegovim pitanjem: "jesi svrsila???"
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:07   #28
Mozda nisam bila dovoljno jasna, ali nismo odmah skocili u krevet 😂

Sve je to islo postepeno, dateovi, kina, niti jedan nije rekao da je protiv veze nego da cemo polako i tako je sve islo, i to polako je meni isto odgovaralo, samo nakon nekog vremena ja sam htjela da se to iskristalizira

Ponasanje je bilo kao da smo exclusive samo sto to nismo rekli naglas 😂
nickyfalsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:11   #29
Quote:
nickyfalsh kaže: Pogledaj post
Mozda nisam bila dovoljno jasna, ali nismo odmah skocili u krevet ��

Sve je to islo postepeno, dateovi, kina, niti jedan nije rekao da je protiv veze nego da cemo polako i tako je sve islo, i to polako je meni isto odgovaralo, samo nakon nekog vremena ja sam htjela da se to iskristalizira

Ponasanje je bilo kao da smo exclusive samo sto to nismo rekli naglas ��
Znaci sve je bilo definirano jedino si ti htjela odmah vise, valjda zajednicki zivot, brak, djecu, a on jos nije bio spreman na to. Sto je i normalno ako se radi o vezi od par mjeseci/godinu dana.

Ili je tebi bitno sto drugi misle o vama kao paru?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:24   #30
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Znaci sve je bilo definirano jedino si ti htjela odmah vise, valjda zajednicki zivot, brak, djecu, a on jos nije bio spreman na to. Sto je i normalno ako se radi o vezi od par mjeseci/godinu dana.

Ili je tebi bitno sto drugi misle o vama kao paru?
Ne citas kako treba, u prvom postu sam odmah rekla da nisam trazila brak i djecu, daleko sam od toga, niti sam odmah nakon seksa rekla "aj me ženi"

Trazila sam da budemo par, da se ne vidjamo s drugim ljudima, i tu bi poceli problemi

Svak je bio odbijen i svak je nekog odbio, znam se povuc i to prohvatiti kad su jasne situacije stvar je sto su se ovdje poklopile situacije zaredom koje nisu kristalno jasne kako i zasto(mozda samo meni nisu) te sam zato otvorila temu na forumu misleci da je u sustini problem u meni

Sad kad malo bolje pogledam, imam osjecaj kao da sam im bila super, ali ne dovoljno da me zovu official curom

I onda sam jednog vidjela kako seta s drugom drzeci se za ruku sto me je malo izdeprimiralo i potrdilo donekle moje sumnje
nickyfalsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:31   #31
Quote:
nickyfalsh kaže: Pogledaj post
Ne citas kako treba, u prvom postu sam odmah rekla da nisam trazila brak i djecu, daleko sam od toga, niti sam odmah nakon seksa rekla "aj me ženi"

Trazila sam da budemo par, da se ne vidjamo s drugim ljudima, i tu bi poceli problemi
Krivo sam ocito shvatila to sto si u prethodnom postu napisala da ste imali ekskluzivu. Po meni po podrazumjeva da se ne vidjate s drugim ljudima.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:46   #32
@autorski post

Ne znam kakvi su"svi ostali", i nemam pretjerano iskustvo s finesama ili emocijama. Kod mene nije bilo situacija da ja nekog procijenim na temelju toga kad je"dala svu sebe", jer skoro svi odnosi su počeli seksom(ili blizu tome).

Procjena je obično bila na osnovu onoga što sam znao prije tog seksa, praktički od prve minute poznanstva, uglavnom. Što želim reći? Postoje osobe koje te neće procijeniti na osnovu brzine odlaska u krevet. I ne, ni one druge ne smatram lakima, kad znam cijelu priču. Samopouzdanje na apsolutnoj nuli. Želja za pažnjom. Želja za nježnošću. Kompleksi.

Doduše, slušajući probleme frendica i poznanica, mislim da sam tu velika iznimka. Ako se poševimo brzo, jednako sam loš kao i ona

I ajdera mi objasni kakav je to "romantični" odnos u kojem vi niste niti u vezi?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 15:24   #33
Quote:
nickyfalsh kaže: Pogledaj post

I onda sam jednog vidjela kako seta s drugom drzeci se za ruku sto me je malo izdeprimiralo i potrdilo donekle moje sumnje

a ne deprimiraju te tvoji pogrešni odabiri, niđe veze a kamoli ekskluzive i to tri puta zaredom, hajde lijepo stavi sada te 'veze' u Muzej prekinutih veza i kreni dalje puno pažljivije jer sigurno si imala gomilu pokazatelja mnogo prije njihovog držanja za ručice, tko zna šta još rade, zamisli
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:10   #34
...

Ovu temu ste pogurali u pravcu ONS !!!

Valjda znaju ljudi zašto se nalaze kada se nalaze i što im je činiti
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:02   #35
Ma nema se tu što misliti, nisi girlfrend tip cure i pomiri se s tim.
Znači drugi puta pronađi nekoga tko je malo više očajan i mislim da
nećeš imati problema s definiranjem veze....
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:56   #36
Sto je ova tema? Natjecanje u tome tko ce dati najgori savjet? Od kalkuliraj sa seksom, preko nakon prvog seksa ozbiljno porazgovaraj, do nisi girlfriend material? Imam ja savjet: zaboravi da si ikad otvorila ovu temu i sve sto su ti ispisali.

Osim toga, imala si tri decka, tri neke poluveze u kojima si ostala dulje nego ti je pasalo, vjerojatno sutila vise nego je trebalo. To da si lika vidjela s drugom je vec krajnja faza, vjerojatno je i prije toga bilo situacija koje ti nisu bile po gustu. Manje gurat glavu u pijesak drugi put, to je vise manje to, a ne nikakva kalkuliranja i planiranja seksova i razgovora. Razgovaraj onda kad ti se razgovara, sa seksom isto tako. I bilo ih je 3, to je zapravo malo.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:42   #37
Klinac je malo, pa što bi trebala, mijenjati ih na dnevnoj bazi?
Ako nije treća sreća onda je red da se nešto promijeni: pristup.
Evidentno je da se loži na "pogrešne", ono, tipa "menadžeri"...
Pa vjerovatno im je bila druga ili čak treća opcija, jer takvi su
robovi statistike, a svi znamo da bi postavio statistiku, moraš provesti istraživanje...
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:55   #38
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
"a kačešme ženit?"
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:21   #39
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
Klinac je malo, pa što bi trebala, mijenjati ih na dnevnoj bazi?
Ako nije treća sreća onda je red da se nešto promijeni: pristup.
Evidentno je da se loži na "pogrešne", ono, tipa "menadžeri"...
Pa vjerovatno im je bila druga ili čak treća opcija, jer takvi su
robovi statistike, a svi znamo da bi postavio statistiku, moraš provesti istraživanje...
Malo za donositi zakljucke u 30toj da nisi girlfriend material. Iako, ne znam koji broj sam za sebe bi za to bio dovoljan. S trojicom nije islo onako kako je htjela. Ne znaci da se treba jebat sad s tridesettrojicom, nego da to nije broj nakon kojeg stanes i kazes 'ako nije s ovih troje islo, s nikim nece'. Da ima prostora za mijenjati stvari, naravno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 07:47   #40
Ocito si pogodila momke koji nisu za nesto vise iako si se nadala da je to to.

Jbga pici dalje sa vise otvorenosti, malo direktnijim pristupom i postoji mogucnost da ces mozda vec u laganom pocetku znati sto druga strana zeli i hoce?

Bit ce jos prilika i ljubavi i svega tak da nemas kaj brinuti a vjeruj mi da ima muskaraca koji zele isto ili slicno ovome sto si ti sama zelis, samo se treba poklopiti i sve sjest na svoje. Upoznaj malo bolje tu drugu osobu, pitaj malo ozbiljnije stvari koje te zanimaju pa ti bude lakse i znat ces na cemu si i kojim putem ides ako zelis
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.