Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 12:12   #81
Biste li recimo dali šansu pravom koji je uz vas paralelno dejtao, a možda i isprobavao druge opcije?

Mislim, ajmo konkretno malo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:12   #82
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa da, meni se tako ne da. Ako se nismo jednako prepoznali, a znam da je moguće, been there, neću. Onda mi i ne treba. Jebeš onda to. Jer probala sam i tako. Meni nije uspjelo. Znam neke kojima je. Mjeseci čekanja, bivanja nečijom kako da se izrazim a ostanem fina, ne znam, a onda te promovira u nešto vrijedno pokušaja. Nazovi to ponosom, ali ne bih ja tako. Ako ti ne valjam iz prve, bome neću ni iz pete, samo će proraditi razlozi zašto bi vezu s "nekim". A ako ti i valjam iz pete, moj ego to ne može odhendlati pa je bolje za oboje da se poštedimo toga. Nisam savršena, daleko od toga. Ali ja u takve ljubavi ne vjerujem.
ok, ovo su sad već detalji i nijanse
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:13   #83
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Biste li recimo dali šansu pravom koji je uz vas paralelno dejtao, a možda i isprobavao druge opcije?

Mislim, ajmo konkretno malo.
a kaj ako to radi, a ja to ne znam?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:14   #84
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Što te muči, rocket?
Kad sam ja tako jamrala o tome da nismo generacija za veze i da smo sebični i odvratni, obično me netko friško sjebao. Kasnije bih svijeću zapalila što ta osoba nije htjela vezu.

A nismo baš. Ja sam se evo pronašla u svim opisanim situacijama. Em su me i muljali, em je bilo i dramatike, em svašta. I onda na kraju i ti postaneš debil. To je začarani krug debilizma. Ne da ti se brate više, izložiti se pa opet proći isto ili slično. Ne da ti se igrati ako nije zicer. A nikad nije.

Tako da, eto, ja sam ex anais i ja sam debil za veze.
Pitaj me što te zanima.
Mene ništa. Pogotovo ne friško. Ali na temu me potakla jedna rasprava sa svojom ekipom o krivom pristupu.

Ja nemam još uvijek svoju skupinu odnosa sa istim "problemom". Ovo je poteklo iz promatranja okoline.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:15   #85
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Biste li recimo dali šansu pravom koji je uz vas paralelno dejtao, a možda i isprobavao druge opcije?

Mislim, ajmo konkretno malo.
Da su drugi bili dovoljno dobri ne bi ona sada bila samnom zar ne..?
Eto ti odgovor...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:17   #86
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
ok, ovo su sad već detalji i nijanse
Vrag je u detaljima.

Ne znam, mene su neki počeci valjda sjebali za neke druge početke.
Ako znam kako treba biti, teško mi se može prodati nešto drugo. Iako vidim i znam da ljudi kupe i nešto drugo i da im uspije.

Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
a kaj ako to radi, a ja to ne znam?
Ništa onda. Baš ništa.
Ali recimo da doznaš. Bi li mu dala šansu, odnosno smatraš li da je vrijedan šanse i otvaranja?
Ja recimo ne smatram. Ja vjerujem u onu "druge su mi devojke pobegle iz misli,
prhnule ko jato cvoraka".
I jasno mi je da se uz taj nivo beskompromisnosti teško nađe nekog. Svjesna sam toga.
Ali eto, ako govorimo o nekom otvaranju i smislenosti davanju šanse i neodustajanju unaprijed, da li bi dale šansu nekom tko je par dana prije dejta s vama jebao drugu? Naravno, da ste se poznavali pritom, dejtali i to.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:23   #87
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
odluče se zajedno. to je prava ljubaF
Upravo to. Valjda. Pravih osoba je more, samo je pitanje hoćeš li se otvoriti pravoj osobi u pravom trenutku na pravi način.

Što se tiče debilizma, mislim da je netko spomenuo, da, nastaje kao posljedica povrijeđivanja i frustracija. Maricu sjenu Ivica, Goran i Petar. Marica je bila normalna, ali je popizdila. Marica je podigla štitove i sjebala normalnog Filipa. Filip nakon xy Marica postane kreten. To je jedna od pretpostavki, vezano za one koji nisu u startu debili.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:23   #88
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Da su drugi bili dovoljno dobri ne bi ona sada bila samnom zar ne..?
Eto ti odgovor...
To se može aplicirati na prijašnje odnose, ali baš da bi izašao rado kao pobjednik u aktualnom dvoboju, nekako sumnjam, koliko te forumski poznajem.

Mene je Disney pokvario i sve te priče, bajke, književnost, ja to priznam. Ono, ideš ti cestom, ide on cestom, vidite se i srcad u očima i tako to krene. A ne ono, ideš ti cestom, ide on cestom, ide još par vrtirepki cestom i srcad u očima mu se razleti na sve strane i onda vas poreda na contest i ti poneseš lentu.

Meh.

Sve to treba teći čisto i glatko da bi meni bilo pravo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:24   #89
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Biste li recimo dali šansu pravom koji je uz vas paralelno dejtao, a možda i isprobavao druge opcije?

Mislim, ajmo konkretno malo.
Dejtanje je u Amerike neobavezno viđanje. Kako je kod nas?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:26   #90
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Upravo to. Valjda. Pravih osoba je more, samo je pitanje hoćeš li se otvoriti pravoj osobi u pravom trenutku na pravi način.

Što se tiče debilizma, mislim da je netko spomenuo, da, nastaje kao posljedica povrijeđivanja i frustracija. Maricu sjenu Ivica, Goran i Petar. Marica je bila normalna, ali je popizdila. Marica je podigla štitove i sjebala normalnog Filipa. Filip nakon xy Marica postane kreten. To je jedna od pretpostavki, vezano za one koji nisu u startu debili.
Da i to je realnost. Ako želimo vezu, ako se otvorimo možemo istu ostvariti sa mnogo ljudi u životu, pod uvjetom da nismo sebičnjaci odnosno da smo sposobni za vezu i da sa druge strane imamo osobu koja koja slično razmišlja. Ja sam recimo osim moje žene mogao biti u vezi i sa dosta drugih žena, sasvim sam siguran u to, i sa njima bih izgradio vezu, možda brak i obitelj. Ali život tako posloži karte da sam u tom trenutku života izabrao baš nju, zaljubili smo se i ostatak je povijest. Dakle opet sve kreće od ljudi, da li su sposobni za vezu ili ne. Ja tvrdim da danas ljudi nisu sposobni za veze i to je svijet u kojem živimo..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:27   #91
U redu je i ispravno je ne pristati na išta manje od percipiranja toga što imamo u svojoj glavi. To postoji. Ljubav postoji i smatram da nije toliko rijetka, koliko je potisnuta vlastitom percepcijom i nemirnim osjećajima.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:30   #92
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Da i to je realnost. Ako želimo vezu, ako se otvorimo možemo istu ostvariti sa mnogo ljudi u životu, pod uvjetom da nismo sebičnjaci odnosno da smo sposobni za vezu i da sa druge strane imamo osobu koja koja slično razmišlja. Ja sam recimo osim moje žene mogao biti u vezi i sa dosta drugih žena, sasvim sam siguran u to, i sa njima bih izgradio vezu, možda brak i obitelj. Ali život tako posloži karte da sam u tom trenutku života izabrao baš nju, zaljubili smo se i ostatak je povijest. Dakle opet sve kreće od ljudi, da li su sposobni za vezu ili ne. Ja tvrdim da danas ljudi nisu sposobni za veze i to je svijet u kojem živimo..
To je psihoterapijska premisa. Znam je. Ali ne vjerujem u nju.
Svojedobno je jedna forumašica tvrdila isto to. Da se svakom može dati šansa, ali eto, ženetne gledaju crnog, bogatog i visokog i ne bi dale šansu niskom koji živi s mamom i gledaju skupa Dnevnik i neka im je što nemaju ljubav jer su izbirljive.

Kao i one teorije da ne moraš biti zaljubljen da bi ušao u vezu. Ma daj. To je kao da kažeš da ne moraš jesti nešto fino ako si gladan, dobra je i kora starog kruha.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:33   #93
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
To se može aplicirati na prijašnje odnose, ali baš da bi izašao rado kao pobjednik u aktualnom dvoboju, nekako sumnjam, koliko te forumski poznajem.

Mene je Disney pokvario i sve te priče, bajke, književnost, ja to priznam. Ono, ideš ti cestom, ide on cestom, vidite se i srcad u očima i tako to krene. A ne ono, ideš ti cestom, ide on cestom, ide još par vrtirepki cestom i srcad u očima mu se razleti na sve strane i onda vas poreda na contest i ti poneseš lentu.

Meh.

Sve to treba teći čisto i glatko da bi meni bilo pravo.
Ne vjeruj u iluzije, onako su pitke, prodaju se, izvlače emocije, bude sigurnost ali nemaju veze sa stvarnošću..
On je muškarac, čovjek, ima pravo vagati i razmišljati, a ti si također samo čovjek, žena, i ti to radiš samo eto misliš da imaš pravo na to više nego on, obično bude tako. Ili još gore i njemu i sebi bi htjela oduzeti to pravo, a to nije lijepo a ni zdravo..
Na kraju dana, na kraju previranja i brodoloma, na kraju i lijepog i ružnog bitan je rezultat a taj je da ste vi dvoje zajedno zagrljeni u krevetu. Sve ostalo je nebitno ljudski, naivno, i ne drži vodu..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:35   #94
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne vjeruj u iluzije, onako su pitke, prodaju se, izvlače emocije, bude sigurnost ali nemaju veze sa stvarnošću..
On je muškarac, čovjek, ima pravo vagati i razmišljati, a ti si također samo čovjek, žena, i ti to radiš samo eto misliš da imaš pravo na to više nego on, obično bude tako. Ili još gore i njemu i sebi bi htjela oduzeti to pravo, a to nije lijepo a ni zdravo..
Na kraju dana, na kraju previranja i brodoloma, na kraju i lijepog i ružnog bitan je rezultat a taj je da ste vi dvoje zajedno zagrljeni u krevetu. Sve ostalo je nebitno ljudski, naivno, i ne drži vodu..
Jebiga, ja se slažem s tobom.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:36   #95
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Maricu sje[b]u Ivica, Goran i Petar. Marica je bila normalna, ali je popizdila. Marica je podigla štitove i sjebala normalnog Filipa. Filip nakon xy Marica postane kreten. To je jedna od pretpostavki, vezano za one koji nisu u startu debili.
Još jedna opcija je da Filip nakon xy-te Marice sjedne, razmisli i ugledavši Ivanku pita:
- "Ivanka ima sise. Je li mi to dovoljno za Ljubav?"
- "Ne više."
- "Ali ima i guzu. Je li sad dovoljno?"
- "Jok."
- "Što mi je dovoljno?"
- "Eeeehehe, tu sam se čekao! Razmisli i sâmo će ti se kaz'ti!"
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:37   #96
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Dejtanje je u Amerike neobavezno viđanje. Kako je kod nas?
Ovdje je i brak neobavezan.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:37   #97
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne vjeruj u iluzije, onako su pitke, prodaju se, izvlače emocije, bude sigurnost ali nemaju veze sa stvarnošću..
On je muškarac, čovjek, ima pravo vagati i razmišljati, a ti si također samo čovjek, žena, i ti to radiš samo eto misliš da imaš pravo na to više nego on, obično bude tako. Ili još gore i njemu i sebi bi htjela oduzeti to pravo, a to nije lijepo a ni zdravo..
Na kraju dana, na kraju previranja i brodoloma, na kraju i lijepog i ružnog bitan je rezultat a taj je da ste vi dvoje zajedno zagrljeni u krevetu. Sve ostalo je nebitno ljudski, naivno, i ne drži vodu..
Bit ću konkretnija.
Upoznaš je, viđate se, par dejtova, možda i više, ti znaš da si zagrijan samo za nju i nema drugih i da želiš nešto više.
A ona isprobava i druge, oš seksualno, oš kafenisanjem.
To bi ti bilo ok?
Zato što je na kraju odabrala tebe?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:38   #98
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
To je psihoterapijska premisa. Znam je. Ali ne vjerujem u nju.
Svojedobno je jedna forumašica tvrdila isto to. Da se svakom može dati šansa, ali eto, ženetne gledaju crnog, bogatog i visokog i ne bi dale šansu niskom koji živi s mamom i gledaju skupa Dnevnik i neka im je što nemaju ljubav jer su izbirljive.

Kao i one teorije da ne moraš biti zaljubljen da bi ušao u vezu. Ma daj. To je kao da kažeš da ne moraš jesti nešto fino ako si gladan, dobra je i kora starog kruha.
Ja izričito tvrdim da mora postojati klik između dvoje ljudi (prije ili kasnije) koji je nužan za vezu odnosno zaljubljenost. Bez zaljubljenosti veza je teško održiva. Vidiš ja i sad nakon 12,13 godina veze pomislim na prve mjesece i godine šarenila i bude mi jako toplo oko srca, znam koliko je lijepo bilo i znam da me to hrani i danas. Dakle ta zaljubljenost ima smisla, služi nekom kurcu a služi da prihvatiš osobu jer inače zbog svoje sebičnost ne bi nikad. Tko bi sa nekim u vezu bez toga, to je mučenje.. ali ovako nakon godinu dvije ludnice polako skineš naočale i pokušaš prihvatiti osobu kakva jest, ali do tad si već napunjen zalihom goriva da taj period možeš izdržati...
Ali pazi, zaljubit se možemo mnogo puta u životu, o tome ti govorim...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:40   #99
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ja izričito tvrdim da mora postojati klik između dvoje ljudi (prije ili kasnije) koji je nužan za vezu odnosno zaljubljenost. Bez zaljubljenosti veza je teško održiva. Vidiš ja i sad nakon 12,13 godina veze pomislim na prve mjesece i godine šarenila i bude mi jako toplo oko srca, znam koliko je lijepo bilo i znam da me to hrani i danas. Dakle ta zaljubljenost ima smisla, služi nekom kurcu a služi da prihvatiš osobu jer inače zbog svoje sebičnost ne bi nikad. Tko bi sa nekim u vezu bez toga, to je mučenje.. ali ovako nakon godinu dvije ludnice polako skineš naočale i pokušaš prihvatiti osobu kakva jest, ali do tad si već napunjen zalihom goriva da taj period možeš izdržati...
Ali pazi, zaljubit se možemo mnogo puta u životu, o tome ti govorim...
Tu se slažemo, drago mi je da nisi pobornik tih teorija, bila ona neka psihopopularna knjiga o stupanju u veze bez zaljubljenosti.

Mora biti strasti na početku, iskri, frcanja, "ti si mi centar svemira" iako znaš da će se to istopiti i da će ili stvar zamijeniti ljubav ili će sve ugasnuti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:43   #100
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bit ću konkretnija.
Upoznaš je, viđate se, par dejtova, možda i više, ti znaš da si zagrijan samo za nju i nema drugih i da želiš nešto više.
A ona isprobava i druge, oš seksualno, oš kafenisanjem.
To bi ti bilo ok?
Zato što je na kraju odabrala tebe?
Pa njom možda treba malo više vremena nego meni da se zagrije.. Ili kroz to shvatim da me ne jebe dva posto i idem dalje.. Ja ne vidim problem, osim ako je netko naivan i gaji lažne nade pa se osjeća povučenim za nos. Svatko ima pravo raditi što želi, ako ja ne vidim da to meni paše idem ća. Osobno jebanje ne bih tolerirao nikad jer to ne mogu probavit, nisam taj tip, al recimo da joj treba 2,3 mjeseca da se naloži na mene rekao bih ok. Nismo svi isti jebi ga, mislim kako tu suditi uopće..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.