Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 12:14   #41
a zahvalnice s inspirativnim tekstovima...

''Bili smo dvoje, sada smo jedno, vječna ljubav između nas, hvala vam za ove divne trenutke...'''

a za pol godine ''bog mater'' i ''ona moja pijana svinja''
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:16   #42
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post

Jedino trešije od same svadbe je snimka iste...kakva režija...kakvi efekti, naglašavanje uzvišenosti ili prizemnosti nekih trenutaka, pozadinska glazba - nema greške, da si gluh i nijem znao bi što je na repertoaru
Da. Bas tako.

Nepoznati leteci objekti po ekranu, okviri razno razni, ...


Hebote....prije nekih 5 godina bila sam kuma na vjencanju jednoj frendici. Zena mi poslije dala fotke i video kazetu. Ne trebam ni naglasavati da je nikada nisam ni pogledala.


Nemam video rekorder ili kako se vec kaze?!
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:17   #43
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
a zahvalnice s inspirativnim tekstovima...

''Bili smo dvoje, sada smo jedno, vječna ljubav između nas, hvala vam za ove divne trenutke...'''

a za pol godine ''bog mater'' i ''ona moja pijana svinja''
Ooo da...citati iz biblije, Hvalospjev ljubavi je već evergreen
A oni koji žele biti totalno drukčiji od drugih uzmu neki manje poznat psalam

O dizajnu zahvalnica ne bih...ali bih voljela jednom špijati dok su mladenci na fotkanju i biranju fotke koja ide na zahvalnicu
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:20   #44
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post

Daaa..to sam potpuno smetnula s uma.
Ne znam što bi to perje trebao simbolizirati..Ono; dođu, istresu perje, odu..
Ma da je bar samo perje. U današnje vrijeme u upotrebi su novi materijali i nove tehnologije.

Krpice (iz krojačke industrije)
Papirići i trake (iz rezalica, po pojedinim firmama se mjesecima skuplja papir da bi se istreslo kod kolege)
Piljevina (ne biste vjerovali koliko ima novih pilana)
Stiropor (nadrobljeni)
Spužva (nasjeckana)

Osim toga, dovezu se stare gume (po mogućnosti kamionske i traktorske) i pale se u dvorištu. Pa raznorazne stare krntije - školjke od stojadina, stari štednjak, frižider....
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:24   #45
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Ja se sjetila jedne dobnre oko torte, vidjela u Bosni:
Icuce...jel ti znaš da ja cijelo vrijeme mislim da si ti muško?
Žešće loše..

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:32   #46
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Icuce...jel ti znaš da ja cijelo vrijeme mislim da si ti muško?
Žešće loše..

I mene je isto prešla...kad u profilu stvarno piše da je žensko
A žešće je kad u nekoj zgradi okite čitav ulaz i hodnik, pa kad dođu po mladu/mladog, ponašaju se kao da je to njihovo privatno, nemožeš izaći van, na posao ili negdje drugdje, jer ako prođeš kroz to mnoštvo, to je, jel, nesreća za mladence
__________________
Good... bad... I'm the guy with the gun.
Rudolf T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:36   #47
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Icuce...jel ti znaš da ja cijelo vrijeme mislim da si ti muško?
Žešće loše..

Ahahah... nick mi je takav zato što kad sam se registrirala na forum bilo je to da odgovorim nekom ko je za primjer stalno spominjao nekog čovjeka Peru Perića

sad malo glupo zvuči hehe

a znate ono kad se mladenki ukrade cipela pa kum mora pjevat
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:37   #48
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Icuce...jel ti znaš da ja cijelo vrijeme mislim da si ti muško?
Žešće loše..

HhhhhhHerp problematika

Legendo
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:38   #49
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Ahahah... nick mi je takav zato što kad sam se registrirala na forum bilo je to da odgovorim nekom ko je za primjer stalno spominjao nekog čovjeka Peru Perića

sad malo glupo zvuči hehe

a znate ono kad se mladenki ukrade cipela pa kum mora pjevat
Jok, daj daj, detalje
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:43   #50
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post

a znate ono kad se mladenki ukrade cipela pa kum mora pjevat
Ajme....to je bilo u zadnjim svatovima gdje sam bila.

Samo sto taj koji je morao pjevati nije se dao sa bine pa su ga se jedva rijesili.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:50   #51
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
HhhhhhHerp problematika

Legendo
Jes, samo što je Herp nekako nedefinirano, a ovo je baš onako..muški.


@Simple..i onda šta?drži cipelu i pjeva..ili šta?(moram priznati da nisam čula za to)
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 12:59   #52
Ima dvije varijante s tom krađom cipele.

Prva je da se mladenki ukrade cipela, a kum mora platiti tu cipelu jer ne može mladenka bosa plesat. Ova nije baš popularna jer nije fer - kum se istroši za poklon i sve ostalo i onda ga još opelješe za takvu glupost.

Zato, umjesto love, mora pjevat. Dođe na binu i uvale mu mikrofon. Naravno da to u večini slučajeva zvuči ko da mačka navlačiš za rep, pogotovo jer je pod gasom pjesma uglavnom bude neka cajka.

Al kak je neko rekao, ima i takvih koji se primi pjesme i ne da se dolje s bine.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:08   #53
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
- kum se istroši za poklon i sve ostalo i onda ga još opelješe za takvu glupost.
Kažeš, kume izgore ti kesa..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:13   #54
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
@Simple..i onda šta?drži cipelu i pjeva..ili šta?(moram priznati da nisam čula za to)
Ma ti ono k'o fol mladenki ukradu cipelu, tj.ona im da.

I onda kao nema cipele pa ako kum bude dobro pjevao lopov ce vratiti cipelu.


Popunjavaju vrijeme u svatovima sa tim glupostima.


Ja jos nikada nisam vidjela tu cipelu nego sam cula da nema cipele ili ima cipele.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:47   #55

meni ovo sve kao neki kusturićin film,dobro za gledat,a ježim se od pomisli
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:46   #56
Inače zna mi pričat moja baba kako je to nekad bilo, pred 60 godina. Stvarno dobiješ želju da budeš na jednoj takvoj pravoj seoskoj svadbi. U tom kontekstu je svadba ispunjavala svoju svrhu - proslava jednog radosnog događaja, veselje, pjesma, ples, zdrava seoska klopa, simpatični običaji (npr raspored kako se sjedilo u kočijama na putu do crkve, maškare kad su suseljani koji nisu bili pozvani dolazili, i sl) bez preseravanja, torti, buketača, cipela i ostalih tekovina američkog i euroatlanskog primitivizma.

Al da je ostalo tako - o čemu bi mi pisali?

Šta kažete na svatovski stajling (ne mladenaca), dakle na gosn-dame u svjetlucajućim opravama, s natapiranom kosom pošpricanom lakom sa šljokicama, lakiranim štiklama u koje iza 9 ne mogu ugurat naotečene noge... i gospoda, kak je rekla V.H., sa lepezom raznih oblika znojnih mrlji
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:10   #57
nikad mi nije bilo jasno pjevanje juhici i to bacanje buketa..
na prošloj svadbi sam ostala sjediti za stolom kad se buket bacao al me bend zvao na mikrofon, muka mi je bila, ja neću, a ovi zovu i čekaju mene i još neku stariju žensku. jedva sam se došlepala do tam kad ono- još bi kao trebale plesati kan-kan, umrla sam od srama. stala sam se sa strane i čekala da ovi obave.
zakaj oni sile ljude na to? ak ti lijepo, pristojno mahnem da ne bih- pusti me na miru
i bila sam na nekoj svadbi di su došle nekakve maškare pa su donjeli kruh u obliku pimpeka, kondome???
ma joj.
*miss piss* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:11   #58
Ne mogu vjerovat da ljudi na youtube uploadaju svoje svadbe :horror:

Meni je najjače što se svi vjenčavaju u crkvi, a 90% ljudi tu dosadu nemre smislit, pa dok traje ceremonija, najednom kroz tih pola sata-sat broj uzvanika s 250 opadne na 50tak najbližih, ostali opterećuju jetru po okolnjim birtijama
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:37   #59
Imam frenda koji je dosad uhvatio 22 buketa. Ima dugu kosu i visok je, i uvijek u zanji čas uleti ispred ženskica koje se nadaju udaji

Skoro svaki put je bila borba nakon toga. Njih 2-5 počnu skakati po njemu, udarati ga, ... a stariji se križaju i prevrću očima. Divota za gledati.

U mojim svatovima taj isti nije ukrao ženi cipelu već moju Martensicu br. 46... zahtjevao je (i dobio) gajbu piva i litru štoka. Treba ga zvati na svako vjenčanje.
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:38   #60
Quote:
OPTi Mystic kaže: Pogledaj post
Imam frenda koji je dosad uhvatio 22 buketa. Ima dugu kosu i visok je, i uvijek u zanji čas uleti ispred ženskica koje se nadaju udaji
Aaaaaa, zakon!!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.