Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2010., 13:31   #141
cure a koja bi ovo bila boja?

*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 22:52   #142
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
cure a koja bi ovo bila boja?

Tamna čokoladna smeđa, meni djeluje...
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 14:30   #143
Moze li mi iko reci kakve su Welaton farbe ali konkretno plave?Frizerka mi je stavljala neku,znam da ima neki dodatak u sebi,pa me zanima,ima li iko katalog Welaton farbi(plavih)da pokusam naci onu koju mi je koristila
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 19:33   #144
Jeeeeej!
Našla sam konačno Annyerove farbe (jedine jeftine i netestirane na živinama) u Mercatoru, nadam se da ću ih za kojih mjesec dana uspješno testirati na sebi.
Jedina crvenskasta nijansa je bila neka krasno crveno-ljubičasta.
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 11:25   #145
Da li ima negdje za kupiti L'oreal richesse boju(inače ju koriste u salonima)?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 15:19   #146
dali netko zna gdje ima za kupiti u zagrebu onih sprejeva za kosu u boji?
crvenačokolada is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 23:16   #147
Meni su super Color Erbe boje za kosu. Na biljnoj su bazi, puno mi je manje oštećena nego kad farbam ostalim bojama, ne ispire se brzo.
Jedino zna biti bed što su im boje sadrže kanu pa kad se isprere osnovna boja, poslije ostaje crvenkasti odsjaj.
No, s obzirom da se se farbam u mahagonij-ljubičastu, ne smeta mi.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 23:49   #148
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Da li ima negdje za kupiti L'oreal richesse boju(inače ju koriste u salonima)?
Ja sam prije jedno godinu dana kupila tu profesionalnu L'oreal u jednom dućanu koji je bio u Petrovoj-između bolnice i rotora; nisam dugo bila u tom dijelu grada-pa ne znam jel je još tamo; ako si blizu-pogledaj
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 13:17   #149
Kakve su vam Lorealove Excell10 boje?
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 14:47   #150
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
cure a koja bi ovo bila boja?

To je srednje pepeljasto smedja boja
nacafaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 09:44   #151
Cure pomozite, gdje bi mogla kupiti tamno smeđu ash boju za kosu (da nema crvenog niti narančastog pigmenta). Koji su to proizvođaći? Da li to uopće postoji a da se ne miješa?
__________________
Život je vječni kompromis između idealnog i ostvarivog.

Bertrand Rasel
Amimanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 18:03   #152
Quote:
Amimanera kaže: Pogledaj post
Cure pomozite, gdje bi mogla kupiti tamno smeđu ash boju za kosu (da nema crvenog niti narančastog pigmenta). Koji su to proizvođaći? Da li to uopće postoji a da se ne miješa?
Mialim da sam tu boju vidjala u katalogu Kenea i Revlona. Ima oznaku 3.1 ili 3a
nacafaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 18:40   #153
Quote:
nacafaca kaže: Pogledaj post
Mialim da sam tu boju vidjala u katalogu Kenea i Revlona. Ima oznaku 3.1 ili 3a
hvala ti puno
__________________
Život je vječni kompromis između idealnog i ostvarivog.

Bertrand Rasel
Amimanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 11:50   #154
pomoč trebam

kupila sam crnu boju keune i znam da omjer ide 1:1 al ne znam koji postotak Keune Tinta Developer-a ide?
MalaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 14:56   #155
Quote:
MalaRea kaže: Pogledaj post
pomoč trebam

kupila sam crnu boju keune i znam da omjer ide 1:1 al ne znam koji postotak Keune Tinta Developer-a ide?
Ako ti je kosa dubine istog tona ili svjetlija od koje zelis stavi 3% hidrogen.Ako ti je plava ili svjetlije smedja uzmi 6%,mada bih ti ja za prvi put preporucvila 6% jedino ako ti je kosa i sada crna dovoljan je 3%
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 15:03   #156
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Ako ti je kosa dubine istog tona ili svjetlija od koje zelis stavi 3% hidrogen.Ako ti je plava ili svjetlije smedja uzmi 6%,mada bih ti ja za prvi put preporucvila 6% jedino ako ti je kosa i sada crna dovoljan je 3%
crna je i prirodna tj. tamno smeđa ali imam dosta sijedih
MalaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 16:49   #157
plava,zelena,roza

ovo mi je tek prva tema,nova sam,pa mi nemojte zamjerit ako je nešto slično bilo jer sam malo pogledala,i nisam našla ono što sam tražila.

ugl.zapravo tražim plavu boju,znači pravu plavu,a ne blond.htjela bih i zelenu,ali plava mi je pri vrhu liste.rozu sam napisala tek tolko da se zna o kakvim se bojama radi.tražila sam sa frendicom koja se kuži u to sve.bile smo u estetic uvemi na trgu i tam više nemaju takvih boja.u dmu znam da nema,a boja koju je frendica imala ja kupila u rimu kad smo bile,a tad mi još nije palo na pamet farbanje.inače ta njezina boja iz rima je ona kakve je bila u avenue mallu,ali kolko čujem tam tih boja više nema.pa me zanima dal znate di bi takvih boja još moglo bit?Ne mislim farbat cijelu kosu neg samo jedan pramen kojeg sam već poblajhala,ali mi je ispao narančast zbog kane koju imam.pa sam nakon nekog vremena ponovno blajhala,pa je sad bolje.išle smo u namu i tam sam našla boju kakvu sam otprilike tražila.istina neka žnj marka.ali kad sam je stavila,ispala je neka odvratna siva tak da smo natrag poblajhale pramen.

Molim vas za pomoć.jedina opcija mi je otić kod frizera,al boje se brzo ispiru,tako da bi mi bolje bilo imat bočicu pa si pramen svaka 2,3 tjedna popravljam.
minimini is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:51   #158
Quote:
minimini kaže: Pogledaj post
ovo mi je tek prva tema,nova sam,pa mi nemojte zamjerit ako je nešto slično bilo jer sam malo pogledala,i nisam našla ono što sam tražila.

ugl.zapravo tražim plavu boju,znači pravu plavu,a ne blond.htjela bih i zelenu,ali plava mi je pri vrhu liste.rozu sam napisala tek tolko da se zna o kakvim se bojama radi.tražila sam sa frendicom koja se kuži u to sve.bile smo u estetic uvemi na trgu i tam više nemaju takvih boja.u dmu znam da nema,a boja koju je frendica imala ja kupila u rimu kad smo bile,a tad mi još nije palo na pamet farbanje.inače ta njezina boja iz rima je ona kakve je bila u avenue mallu,ali kolko čujem tam tih boja više nema.pa me zanima dal znate di bi takvih boja još moglo bit?Ne mislim farbat cijelu kosu neg samo jedan pramen kojeg sam već poblajhala,ali mi je ispao narančast zbog kane koju imam.pa sam nakon nekog vremena ponovno blajhala,pa je sad bolje.išle smo u namu i tam sam našla boju kakvu sam otprilike tražila.istina neka žnj marka.ali kad sam je stavila,ispala je neka odvratna siva tak da smo natrag poblajhale pramen.

Molim vas za pomoć.jedina opcija mi je otić kod frizera,al boje se brzo ispiru,tako da bi mi bolje bilo imat bočicu pa si pramen svaka 2,3 tjedna popravljam.
itkoo?
minimini is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:19   #159
Plava, zelena... Keune ima te 2 boje, ali se rijetko nađu (vidjela jednom plavu u Mercatoru). Pitaj po frizerskim salonima, vjerojatno ćeš moći naručiti preko njih.
Ostale psiho boje se rijetko nađu za kupiti kod nas, ako si u Zg, onda pogledaj zadnjih par stranica, mislim da su govorili gdje ima sad Stargazer boja za kupiti.
Ako znaš (ili znaš nekoga tko zna) kupovati preko interneta, onda si možeš čak i preko interneta naručiti.
Marke: Stargazer, Directions, Manic Panic, čini mi se.

Nego, imam u planu farbati se s Annyerovim bojama, ali dvojim oko nijanse - sviđaju mi se crvenkaste:
- neka blještavo crvena, piše da je preporučuju za svijetlu kosu
- auburn, ona je crvenkasto-smeđe-ljubičasta
- ljubičasta

Ima li tko iskustva? Koliko tamno ispadne ova ljubičasta?
Nažalost, nisam vidjela neke umjereno crvene nijanse (kojih ima na njihovoj web stranici).

Zadnje uređivanje Regnikolarna : 09.07.2010. at 15:32.
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 17:58   #160
Puno ti hvala na odgovoru,inače imam iskustva sa kupovinom prek neta,ali nikad nisam farbe kupovala,tak da ne znam kolka bi to količina bila.
minimini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.