Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 15:24   #3961
Quote:
mirnaluka kaže: Pogledaj post
A *ebi ga , krivo sam pitala : kada su vam ANJA i LELA suprotne u stajalištima, tko se pokazao TOČNIJIM?
Oprostite, eto na poslu sam pa na brzinu tipkam :P
Svakako Aritmija hvala ti na odg.
Znači ANJA VS. LELA? TKo?
Lelu više nikada ne bi zvala, nikada ništa mi se od nje nije ostvarilo, Anja mi se sviđa ali i da želim ne mogu se pohvaliti nekim bitnim njenim ostvarenjima (tu i tamo ponešto je ubola), nju sam zaista puno zvala, više je ne zovem jer nema koristi od nje, prije su tu cure pisale da im se od nje sve ostvarilo, ako netko ima svježih ostvarenja od Anje voljela bi da ih napiše, jer ja sam njena čitanja sva zanemarila...
baš ostvarenja, ne tipa čita mi Lela i Tonka kao Anja (može bit da su obje u krivu), ili mislim da mi ide tim smjerom!' što ide? (ako je najavila da budem strpljiva, a ništa se ne dešava... pitanje koliko će to moje strpljenje trajati?, dok me ne prođe i ne razvodni se sve kao kod mene ) nego da se desilo nešto onako kao je rekla? ili više ne pogađa kao nekada?
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:24   #3962
Quote:
mirnaluka kaže: Pogledaj post
A *ebi ga , krivo sam pitala : kada su vam ANJA i LELA suprotne u stajalištima, tko se pokazao TOČNIJIM?
Oprostite, eto na poslu sam pa na brzinu tipkam :P
Svakako Aritmija hvala ti na odg.
Znači ANJA VS. LELA? TKo?
A si ih zvala isti dan ili postoji neki vremenski razmak?
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:29   #3963
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
Lelu više nikada ne bi zvala, nikada ništa mi se od nje nije ostvarilo, Anja mi se sviđa ali i da želim ne mogu se pohvaliti nekim bitnim njenim ostvarenjima (tu i tamo ponešto je ubola), nju sam zaista puno zvala, više je ne zovem jer nema koristi od nje, prije su tu cure pisale da im se od nje sve ostvarilo, ako netko ima svježih ostvarenja od Anje voljela bi da ih napiše, jer ja sam njena čitanja sva zanemarila...
baš ostvarenja, ne tipa čita mi Lela i Tonka kao Anja (može bit da su obje u krivu), ili mislim da mi ide tim smjerom!' što ide? (ako je najavila da budem strpljiva, a ništa se ne dešava... pitanje koliko će to moje strpljenje trajati?, dok me ne prođe i ne razvodni se sve kao kod mene ) nego da se desilo nešto onako kao je rekla? ili više ne pogađa kao nekada?
Meni se je njeno bas bas bilo ostvarilo konkretno u veljaci
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:29   #3964
Razmak od jednog dana.
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:34   #3965
Quote:
mirnaluka kaže: Pogledaj post
Razmak od jednog dana.
Hmmmm....Neznam....Lela je inace usporena ali ako cujem joj u glasu kao da spava ili zvuci kao da je pijana,onda prekinem jer u takvom stanju mi nece dat tocno citanje.Tako da neznam,ti je Lela zvucala budno ili ovako ovaj drugi opis?Jer da mi je tako onda bi slusala Anju makar njih dvije mi se slazu u citanjima.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:37   #3966
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Hmmmm....Neznam....Lela je inace usporena ali ako cujem joj u glasu kao da spava ili zvuci kao da je pijana,onda prekinem jer u takvom stanju mi nece dat tocno citanje.Tako da neznam,ti je Lela zvucala budno ili ovako ovaj drugi opis?Jer da mi je tako onda bi slusala Anju makar njih dvije mi se slazu u citanjima.
a kao na teškim drogama i promijenila mi iskaz čini mi se čistom logikom videći da se ne ispunjava ono što sam je prije pitala, ali opet ne znam
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:41   #3967
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Meni se je njeno bas bas bilo ostvarilo konkretno u veljaci
Drago mi je, a što ti se ostvarilo u Veljači?
Meni je doslovno sve fulala (ako ne uzimam u obzir male sitnice a i njih nije bilo punu, zadnje što je vidjela je samo u udaljavanje u 2016. ali već za mj. dan smo trebali biti u vrlo čvrstoj vezi..)
Drugo je samo pomicala vrijeme, a poslije su i čitanja postala kontradiktorna
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:43   #3968
Quote:
mirnaluka kaže: Pogledaj post
a kao na teškim drogama i promijenila mi iskaz čini mi se čistom logikom videći da se ne ispunjava ono što sam je prije pitala, ali opet ne znam
Gle ako ti je zvucala kao da je na teskim drogama,zanemari i pokusaj nazvat je opet sutra ili za koji dan.Jer ja sam je zadnji put uspjela ulovit budnu i trezvenu.Dakle ok usporen stil ali bez onog mrmljanja pa kao da zaspe pa opet nesto kaze i slicno.I dala mi je lijepo i kvalitetno citanje.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:45   #3969
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
Drago mi je, a što ti se ostvarilo u Veljači?
Meni je doslovno sve fulala (ako ne uzimam u obzir male sitnice a i njih nije bilo punu, zadnje što je vidjela je samo u udaljavanje u 2016. ali već za mj. dan smo trebali biti u vrlo čvrstoj vezi..)
Drugo je samo pomicala vrijeme, a poslije su i čitanja postala kontradiktorna
Meni je vidjela kraj s nekim tko zaista nije ni bio za mene,ali pogodila je i tijek i ishod.I da ce meni puknut film.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:45   #3970
ima li netko konkretnih događaja koja su se otvarila od Anje?
Prim; jedno čitanje opiše mi divnu osobu stvorenu za mene koju ču upoznati u trgovačkom centru preko neke ženske osobe (slučajno, trebalo se desiti 2 mj. 2017. god. čitanje sa kraja 2016.) odmah će mo se kliknuti ta osoba je toliko divan i ime sve kvalitete koje ja želim da sam bijesna što je to čitanje totalni promašaj kao i sva druga, pitam dali je nešto što je rekla stvarno desilo??? jer ona vrlo živo opiše cijelu situaciju jako sigurno , i smatram je stvarno dobrom, ali mislim da više ne gađa
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:46   #3971
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Meni je vidjela kraj s nekim tko zaista nije ni bio za mene,ali pogodila je i tijek i ishod.I da ce meni puknut film.
onda mi je žao, ali meni je vidjela udaljavanje i to je pogodila ali sve drugo je u tom čitanju fulala
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:09   #3972
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Gle ako ti je zvucala kao da je na teskim drogama,zanemari i pokusaj nazvat je opet sutra ili za koji dan.Jer ja sam je zadnji put uspjela ulovit budnu i trezvenu.Dakle ok usporen stil ali bez onog mrmljanja pa kao da zaspe pa opet nesto kaze i slicno.I dala mi je lijepo i kvalitetno citanje.
Je li ti se ostvarilo ili je lijepo samo zato jer je pozitivno? Jer ja sam nju pitala ima tome 2 godine i tada sam je pitala u razmaku od par dana svaki put, nešto je bilo jako vruće i aktualno. I ispalo je da do dana današnjega nije se ostvarilo baš ništa iako sam ja uvjerena da je dobro snimila i energiju i sve, i danas kažem da je , da dobro snimi situaciju, ali od razvoja događaja ni zarezića.
Ovo sam je zvala sada ima koji dan .
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:14   #3973
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
ako netko ima svježih ostvarenja od Anje voljela bi da ih napiše, jer ja sam njena čitanja sva zanemarila...
baš ostvarenja, ne tipa čita mi Lela i Tonka kao Anja (može bit da su obje u krivu), ili mislim da mi ide tim smjerom!'
Lelu zovem duže nego Anju, stoga s Lelom i imam konkretna ostvarenja. Od najavljivanja obnove veze do koje je došlo, pomirenja, upozorenja što da ne radim (pa ja unatoč tome napravim i dođe do s*anja, pa mi u sljedećem pozivu kaže "a lijepo sam vam rekla") do potpuno točnih skidanja stanja i činjenica, i ne mislim to samo kao da bi mi u tom momentu zvučalo točno (mada bi), nego bi mi se naknadno potvrdilo kao istinito. Ona je meni odlična, ali nju bih više zvala za nekakve blic trenutne uvide, i na kraće staze, jer mi je manje detaljna od ovih drugih. I rijetko mi daje nekakve vremenske okvire, uglavnom kaže "moglo bi se dogoditi..." i onda se dogodi. Živcira me zbog stvari tipa tv u pozadini, ali eto, taj put mi je unatoč tome opet dobro očitala, ne mogu se požaliti. To me više živcira jer čisto iz pristojnosti može smanjiti zvuk ako joj već ne smeta u poslu, jer nije profesionalno. Ali da mi vidi, vidi.
Anju zovem od kraja 6. mj. za ovo i za nju je još rano išta govoriti osim onog što trenutno znam, a to je da priča isto kao i Lela ili Sonja npr. U tom kontekstu sam to napisala, ne mislim da je samo to ikakva garancija da dobro vidi.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:16   #3974
Quote:
mirnaluka kaže: Pogledaj post
Je li ti se ostvarilo ili je lijepo samo zato jer je pozitivno? Jer ja sam nju pitala ima tome 2 godine i tada sam je pitala u razmaku od par dana svaki put, nešto je bilo jako vruće i aktualno. I ispalo je da do dana današnjega nije se ostvarilo baš ništa iako sam ja uvjerena da je dobro snimila i energiju i sve, i danas kažem da je , da dobro snimi situaciju, ali od razvoja događaja ni zarezića.
Ovo sam je zvala sada ima koji dan .
Ovo sada sto mi je citala kad je pricala normalno,dala je dobro citanje trenutne situacije,problemi koji slijede i ishod koji se slaze sa Anjinim.Dakle nije sve pozitiva i cvjetaju ruze u citanju ali dobro je to poslozila.
E sada...Anja je npr nazvana pocetkom srpnja i po njenom tek od rujna krecu odredjene stvari da bi se sve sredilo do oko nove godine.Dakle taj dio cemo sada vidjeti da li ce biti tocan.A Lelino citanje isto je prognoza da konkretnije rjesavanje problema ide za nekih mjesec dana(dakle u rujnu,jer sam je zvala prije desetak dana).Tako da eto....zivi bili pa vidjeli
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:18   #3975
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
ima li netko konkretnih događaja koja su se otvarila od Anje?
Prim; jedno čitanje opiše mi divnu osobu stvorenu za mene koju ču upoznati u trgovačkom centru preko neke ženske osobe (slučajno, trebalo se desiti 2 mj. 2017. god. čitanje sa kraja 2016.) odmah će mo se kliknuti ta osoba je toliko divan i ime sve kvalitete koje ja želim da sam bijesna što je to čitanje totalni promašaj kao i sva druga, pitam dali je nešto što je rekla stvarno desilo??? jer ona vrlo živo opiše cijelu situaciju jako sigurno , i smatram je stvarno dobrom, ali mislim da više ne gađa
Možda jednostavno vremenski ne gađa? Pa meni se ostvarilo Dunjino sa godinom dana zakašnjenja od najavljenog perioda
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:21   #3976
A ne znam što bih rekla. Zvala sam prošli mjesec za ono što se zbiva počev od danas pa idući 10 dana.
Najprije su sve imale jednu priču i jedan vidik i Lela i Anja i Tonka i Sonja. Sada, kad je stvar tu na djelu, one se raspršile ali totalno svaka ima svoj vidik i svoj ishod .
Znači prije 1 do 2 mjeseca sve do jedne su bile složne što će sada biti. Došlo je to i sada niti jednog ostvarenje niti od koga a priča se stubokom mijenja a situacija ne tajnovita i na čekanju odnosno ono što se događa ja opće ne znam i ako bude da se prema meni ne dogodi ništa opet će biti u suprotnosti sa svima. A Lela meni rješenje unutar 15 i mjesec dana najavljuje ima 3-4 godine.
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:24   #3977
ta Lela, to ona sa Tonkine linije? ja nju nisam shvaćala ozbiljno (razvlači odugovlači nikad slovo izgovoriti a kamoli riječ) ali drago mi je da nekom paše
Anju zovem od 2013 god. kažem, žena mi leži način na koji priča, kaže stvori priču od A do Ž (znam da poznaje tarot) često mi je vidjela isiti smjer kao i neke druge, pa i događaji se podudaraju, vrijeme sve (to govori da tarot u istom razdoblju daje iste odgovore, kod par njih se otvori isto, i te tete isto čitaju ) ali od toga na kraju ne bude ništa ili se pomiče vrijeme , s vremenom odustanem od toga pitanja, govorim o dugom dugom vremenskom periodu... par godina...

Što se tiče Sonje ona je tek počela raditi, jako je drag i jednom pričala s njom ostala mi je u lijepom sjećanju, ali je nova u tom poslu, Anja je iskusna i puno sigurnija...
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:41   #3978
da skratim, meni su sve teta + - vidjele lijepu vezu s ovim zadnjim, lijep razvoj događaja sve, sa više ili manje nijansi i razlika, ali uglavnom sve su pričale isto.. da ih ne nabrajam. Samo je Reno imao sasvim drugi scenariji, totalno suprotan... sve je bilo kako je on rekao za ovog zadnjega, od A do Ž ... ništa nije fulao, svi drugi koji su imali istu priču su pogriješili, moda i je bilo nešto točno što se tiče osjećaja što je rekla Macakraljica ali događaji NIŠTA
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:44   #3979
Ma znate cure što mene smeta osobno u ovom svemu.
Ok, dobra je ta Anja, predobra, ma i Lela donekle ali kako kome, Tonka malo više kako kome iako je meni imala munjevito dobre i ostvarene uvide.. Sve je to ok.
Međutim kad stisne, a u tome sam bila početkom prošlog mjeseca, pa nazovemo ovu i onu u vrlo kratkom periodu dan- dva i svaka napravi neki svoj uvid, nama to u glavi radi rusvaj. Puno bi nam jasnija slika bila bez toga. I onda recimo, evo sada mjesec i pol nakon što sam pošizila doslovno i od tada izgasila tarot ali totalno, neki dan sam opet zvala. I čitam sada te poruke od prije mjesec i po - jedna je bila iznimno pozitivna, digla me u visine, druga je bila iznimno negativna tresnula me svom snagom o pod.
Nije li to čista manipulacija mojim , našim, osjećajima? Koju mi dozvolimo?
Gdje je garancija da ako je teta jednom pogodila, da će to i drugi put?
Gdje je garancija da je u pravu ako se jasnoća ishoda nekad zna i nakon nekoliko godina?
Ma odlučila sam da mi ništa neće utjecati na moj život osim realnosti, gole realnosti, uvid koji me zbedira čemu taj služi ? Da oplačem sudbinu i poslije toga idem zvati onaj koji će me umiriti?
I što onda? Taj uvid me umiri bude čak i realan, pojam realan najčešće se ne definira kao stvaran nego u skladu s mojim mišljenjima i očekivanjima i kažem aha to je to, i čekam i kad ne ide opet idem provjeriti i opet ateriram?
Ma ne hvala.
Bit će ono što će biti. Točka. Netko to gore vidi sve.
btw Sonja za sada nula bodova i to oooogromna nula.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:51   #3980
Skroz si u pravu
Kada počneš zvati tarot, prvo bude zbog ljubavi, pa se zove stalno za još i još uvida postaješ ovisan i poslije pitaš i zoveš tarot tetu za toliko nebitne stvari; " kakav će mi sutra biti dan" a ništa ne očekuješ kao odgovor, ovisnost o tarotu a počinje najčešće sa nesretnim ljubavima...
ne treba zvati, prije nikada nisam i desilo se što se moralo desiti nije ma zanimalo što će biti sutra.. treba prestati ili to koristiti zaista što manje
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.