Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2015., 22:23   #401
Šteta što nismo nabijali postove da takvi listaju stranice i uzaludno traže neki mladi guz.
MadLukeM is offline  
Old 23.03.2015., 17:03   #402
Dat ce Aese guze.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 23.03.2015., 17:04   #403
Aese nije maloljetnica
Anonimi is offline  
Old 23.03.2015., 17:24   #404
Ma pretvarat cemo se da je.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 24.03.2015., 10:30   #405
Aese više nije toliko aktivna ovdje nakon one svađe s Rakkom što sam prije spominjao. Štoviše, na Rakku je sad pao sav teret jer Aese iz protesta ne želi moderirati, ali to još ne znaju administratori tako da Aese i dalje nije službeno izgubila funkciju. E sad, kako će njih dvije dalje, to je pitanje, jer čini se da se ovaj chat opet počeo buditi, što znači više moderatorskih obaveza, a Rakka neće moći sve sama jer ima puno obaveza na fakultetu. Još ako Randy opet postane aktivan, moglo bi biti gadno.
MadLukeM is offline  
Old 24.03.2015., 11:47   #406
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Aese više nije toliko aktivna ovdje nakon one svađe s Rakkom što sam prije spominjao. Štoviše, na Rakku je sad pao sav teret jer Aese iz protesta ne želi moderirati, ali to još ne znaju administratori tako da Aese i dalje nije službeno izgubila funkciju. E sad, kako će njih dvije dalje, to je pitanje, jer čini se da se ovaj chat opet počeo buditi, što znači više moderatorskih obaveza, a Rakka neće moći sve sama jer ima puno obaveza na fakultetu.


Quote:
Još ako Randy opet postane aktivan, moglo bi biti gadno.
Rakkatakka is offline  
Old 26.03.2015., 18:06   #407
https://www.youtube.com/watch?v=0R8lMHrVq0k

vrištim
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Old 26.03.2015., 22:28   #408
leave britneyy aloneeeee
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Old 26.03.2015., 23:49   #409
Ma to sve treba mlatit i nedat plakat.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 27.03.2015., 11:30   #410
Čuo sam da je taj lik otišao iz benda jer se pridružuje IDIS-u.
MadLukeM is offline  
Old 27.03.2015., 18:30   #411
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ma to sve treba mlatit i nedat plakat.
Ma njima se barem mogu smijati, ali ovo su mi već psihijatrijski slucajevi.
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Old 27.03.2015., 18:41   #412
Nemrem vjerovat da nam nisu ukinuli predavanja na faksu i proglasili dan tuge.
Rakkatakka is offline  
Old 28.03.2015., 01:17   #413
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Ma njima se barem mogu smijati, ali ovo su mi već psihijatrijski slucajevi.
Ma to je troll garant.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 28.03.2015., 02:38   #414
taj zajn je zestoka pedercina
random101 is offline  
Old 28.03.2015., 11:29   #415
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Ma njima se barem mogu smijati, ali ovo su mi već psihijatrijski slucajevi.
Nek se sam rezu, za drgu ni nisu.
Tomolav is offline  
Old 28.03.2015., 20:05   #416
Zagrepcani su definitivno najgori navijaci u RH
Prolaze Maksimirskom, da ne znam da je bila utakmica, pomislila bih da je mimohod.
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Old 28.03.2015., 23:02   #417
Ah, niti je bitna utakmica, niti je jak protivnik. Ne krivim ih...
Čak mi je i s jedne strane drago ako je bilo tako, jer me stvarno živcira to navijanje kad je nogomet u pitanju, i to više nego što bi trebalo. Jebo ih nogomet.
MadLukeM is offline  
Old 29.03.2015., 11:23   #418
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
niti je bitna utakmica
Realno, nikad nije.

Quote:
Jebo ih nogomet.
Rakkatakka is offline  
Old 29.03.2015., 12:39   #419
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Ah, niti je bitna utakmica, niti je jak protivnik. Ne krivim ih...
Čak mi je i s jedne strane drago ako je bilo tako, jer me stvarno živcira to navijanje kad je nogomet u pitanju, i to više nego što bi trebalo. Jebo ih nogomet.
Nogomet ima danas mnogo veći utjecaj nego neke druge stvari (prvenstveno umjetnost), tako da se dosta slanja poruka danas odvija kroz sport. Praktički je postao dio kulture, tako da se ne slažem s tobom.
A što se tiče navijanja, meni ovaj moderni nogomet ide na kurac, bez imalo strasti i ljubavi, bezveze i ni u pola zanimljivo kao nekad.
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Old 29.03.2015., 17:08   #420
Meni je ok gledat utakmicu, zaš ne
Jedino me iritiraju ovi "hooligani" i ostali debili. To niti nisu pravi navijači. Ko da se pogledali par puta previše onaj film Green street hooligans pa se kurče
https://www.youtube.com/watch?v=xx0Ru_1zPVk
Ovo tu su npr pravi navijači i slika onog kakav bi nogomet trebao bit.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.