Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 22:24   #9781
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ma daj, nije baš tako. Može se ponešto zaključiti iz njezinog oglasa, osim toga što si napisao.
A što to točno? Sve što je napisala opisuje normalnu vezu. Nije napisala apsolutno ništa o sebi, osim što očito traži vezu a ne ff niti ons.
AngryNomad is offline  
Old 15.11.2017., 23:00   #9782
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A što to točno? Sve što je napisala opisuje normalnu vezu. Nije napisala apsolutno ništa o sebi, osim što očito traži vezu a ne ff niti ons.
pa, eto - za početak.

uostalom, ti si u traženju?
Riona is offline  
Old 16.11.2017., 06:19   #9783
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Uklizao si si sam vrjeđajuci svoje neistomisljenike .....
A to sto mislis da si meni dao nogom u guzicu a ustvari sebe spustas ispod svih razina govori dovoljno o tebi i razini tvog razmisljanja

EOD
Netočno, sasvim sam fino raspravljao s istomišljenicima, osim jedne koja je opetovano vrijeđala i provocirala, a ti si joj se u maniri pravog beta cuck white nighta u tome odlučio pridružit iako s tobom nisam prije toga izmijenio niti jedan upis, pa je jedini način da te se otarasim bio privremeno spuštanje na tvoju razinu, jer drukčije me jednostavno ne bi razumio.
Hammerstone is offline  
Old 16.11.2017., 07:47   #9784
o cemu se raspravlja s istomisljenicima?
ZgSash is offline  
Old 16.11.2017., 08:05   #9785
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
o cemu se raspravlja s istomisljenicima?
Haha, pa da jedni drugima potvrđujemo stavove, a o čemu drugom...

"Neistomišljenicima", hvala na ispravci.
Hammerstone is offline  
Old 16.11.2017., 14:37   #9786
Reci ti nama hammer jel urodio plodom tvoj oglas?
the33 is offline  
Old 19.11.2017., 09:24   #9787
Oglas od rhubin....cura 34 god nikad bila u ozbiljnoj vezi i nikad se nije ostvarila kao osoba ali ne svojom krivnjom...
Nego cijom?
the33 is offline  
Old 19.11.2017., 10:46   #9788
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Oglas od rhubin....cura 34 god nikad bila u ozbiljnoj vezi i nikad se nije ostvarila kao osoba ali ne svojom krivnjom...
Nego cijom?
horoskop
jamesbond is offline  
Old 19.11.2017., 11:08   #9789
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Oglas od rhubin....cura 34 god nikad bila u ozbiljnoj vezi i nikad se nije ostvarila kao osoba ali ne svojom krivnjom...
Nego cijom?
ona je bila, ali on nije
Riona is offline  
Old 19.11.2017., 13:38   #9790
Pa nije cura kriva što frajeri nisu bili dovoljno inteligentni i potajno su voljeli stavit cenera na ligu prvaka
lurker312 is offline  
Old 19.11.2017., 13:47   #9791
Kao prvo, nemre biti cura od 34 godine, kao što nemre biti ni mladić od 35 recimo.
A kao drugo, iako je pohvalno da ide sad na drugi studij nakon odrađenog prvog, rijetko gdje će ta diploma vrijediti bez radnog iskustva. Prošli su ti dani kada se moglo s faksa na posao ići.

A za kraj, lijepo je živjeti u iluziji da su sve druge stvari krive za njen problem s pronalaskom posla, veze i ostvarenja kao osoba.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 13:53   #9792
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
A za kraj, lijepo je živjeti u iluziji da su sve druge stvari krive za njen problem s pronalaskom posla, veze i ostvarenja kao osoba.
Kako znaš da je lijepo? Koliko si ti dugo živio u toj iluziji?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.11.2017., 14:02   #9793
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Kako znaš da je lijepo? Koliko si ti dugo živio u toj iluziji?
Pa vidljivo je da je lijepo, svi su drugi krivi.
A ja sam dovoljno dugo živio u takvoj iluziji da sad ipak živim u nekom stvarnijem svijetu, gdje ja sam stvaram svoj put i gdje se ne vadim isključivo na tuđe utjecaje koji mi mijenjaju taj put.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 14:21   #9794
Sve pet; vrlo si uvjereno spomenuo "lijepost" takvog života pa me zanimala otkud ta sigurnost.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.11.2017., 17:11   #9795
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, nemre biti cura od 34 godine, kao što nemre biti ni mladić od 35 recimo.
Ovisi iz kojeg kuta gledaš. Kada sam imao 20 34godišnjaci su mi bili starci. Danas su mi mladići i cure.
A da vidiš kako se babe od 60 obraduju kad im se obratiš s djevojke
lurker312 is offline  
Old 19.11.2017., 17:22   #9796
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ovisi iz kojeg kuta gledaš. Kada sam imao 20 34godišnjaci su mi bili starci. Danas su mi mladići i cure.
A da vidiš kako se babe od 60 obraduju kad im se obratiš s djevojke
Ma dobro, meni je to sve bila starija ekipa ali tehnički kad se gleda, pa treba postaviti stvari kako treba. Može biti iz šale napisano, no kod nekih se ne vidi ta šala, pa briju da su cure i mladići

A za ovo drugo, radim s ljudima po terenu i u raznim dućanima i kafića, odmah im se ozare lica kad ih kreneš razuvjeravat da su još mladi i da će brzo pohvatati te neke stvari.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 17:38   #9797
Oprosti ali ja se osjećam kao mladić, izgledam tako i još sam uvijek blesav kao mladić.
Nisam se ja uopće šalio
lurker312 is offline  
Old 19.11.2017., 18:38   #9798
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Oprosti ali ja se osjećam kao mladić, izgledam tako i još sam uvijek blesav kao mladić.
Nisam se ja uopće šalio
Eh drugo je kad se osjećaš tak. I ja se osjećam ko klinac ponekad no to ne znači da ću se klasificirat kao klinac.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 20:44   #9799
Pljeskanje uz Radetzky marš.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.11.2017., 20:52   #9800
To je bičeš moja doktorica za kurac, verzija za intelektualce.

Nekoliko friških oglasa mami na nekoliko puta po nekoliko rečenica komentara.

Možda nekom drugom zgodom. Umor, posao...
Lord Byron is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.