Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 09:14   #881
Vilin je usao u legendu, nema sta . Uzela sam ovaj crni proslogodisnju varijantu po recenziji adriane cini mi se, vise se ne sijecam, i jedva cekam da ga obucem.
Meni sivi deblji vilin od prosle godine nije pustao mucice, a onaj proslogodisnji sivi malo je..mislim da to ima veze s debljinom kaputa i udijelom vune, ovaj je bio poprilicno tanak, i imao je manje od 60% vune, mozda je tu caka.
Tri vilina sam imala, i svaki mi je duzina tocno do koljena/164cm sam, i xs mi je komotan.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 15:32   #882
Quote:
Il pianista kaže: Pogledaj post
Evo me, na žalost nisam ga još ulovila u zadnje vrijeme ima samo xl, ali sam gledala već ovaj na mng stranici i ako ne uspijem uloviti ovaj s outleta, i ovaj drugi dolazi u obzir (naravno po nižoj cijeni).I meni je krivo što ga nisam uzela kad je bilo 20%, uzela sam jedan karirani pa,kao, ne trebaju mi dva,
i sad mi krivooooo, ma užas!
Poslala sam ti pm, provjeri inbox
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 16:53   #883
Kupila i prve Mango gležnjače
Našla sam ih danas u Areni, ljubav na prvi pogled, čine se udobnim, iako su moja stopala razmažena godinama hodanja isključivo u Fly London obući
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:54   #884
Cure koje hvatate vilinski kaput na outletu - jutros ih je bilo svih veličina i obje boje, istina od svakog po jedan komad. Ja se probudila u 5

Uhvatila sam crni i jedva čekam da mi stigne

Išla sam probati one kožne čizme nekidan, ove




izgledaju brutalno na nozi i jaako mi se sviđa ova sara i peta i sve ALI
nagib je tako loše napravljen da ova peta od (navodno) 9 cm je kao najmanje 12cm i ne može se hodati u njima. Baš onak bacaju naprijed, ko da bi se mogla nenadano napiknut na facu. Šteta, mango, ko ti dizajnira obuću...

Ipak sam kupila asosove koje su mi bile rezerva.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:30   #885
pikirala sam jedne kozne gleznjace online, reko idem prvo vidit ih uzivo i nadjem ih u ducanu ali ali.... moguce da su probane ali na sebi vec imaju one crte ko da su nosene nemoguce da su nosene jer su od dole ciste ali su pune onih crta koje dodju s vremenom s nosenjem

ove
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:36   #886
Ako netko želi bež kaput u s veličini samo isproban neka se javi https://www.mangooutlet.com/hr/women...coats2;Abrigos
fluffy15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 10:39   #887
Quote:
fluffy15 kaže: Pogledaj post
Ako netko želi bež kaput u s veličini samo isproban neka se javi https://www.mangooutlet.com/hr/women...coats2;Abrigos
Ja bi takav M ako netko ima viška
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:05   #888
Ja sam copila ove (https://shop.mango.com/hr/women/shoe...BBotas_botines) gleznjace, na stranici ih uopce nisam primjetila niti su mi se svidile, cekala muza i maloga pa bezveze usla u ducan i odma ih ugledala.
Super su za neredovite hodace u stiklama skroz su udobne, i idu mi i u dnevnim i nocnim varijantama.







Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:18   #889
Quote:
NinaDrv kaže: Pogledaj post
Ja bi takav M ako netko ima viška
I ja bih m ako tko ima .. i ne vjerujem.da je bilo u svim vel u 5h ujutro.. znaci navijanje sata opet pocinje
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 17:39   #890
i meni treba M

mogla sam ga loviti, susjedi mi se bude u 5

Zadnje uređivanje jagoda1711 : 05.11.2017. at 17:53.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:02   #891
Znam da nije za temu, ali ja imam jedan vilinski kaput bež veličine xs u dolasku pa ako ima netko da ga želi... Nek se javi na pp
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:18   #892
FatGlow vidim da tebi ide hvatanje kaputa ako uhvatis onaj the kaput krem u vel M slobodno mi se javis jako ga zelim ja ocito nemam srece ni prosle ni ove godine
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:21   #893
Quote:
LittleGirl kaže: Pogledaj post
FatGlow vidim da tebi ide hvatanje kaputa ako uhvatis onaj the kaput krem u vel M slobodno mi se javis jako ga zelim ja ocito nemam srece ni prosle ni ove godine

Meni ide jedino ničim izazvano buđenje rano ujutro..a onda uvijek pogledam kaj ima online

Uhvatim ga, nema frke. Jesi iz Zg?
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 00:18   #894
Ima li netko ovaj kaput da mi ga malo prokomentira?

Sviđa mi se bež i ide na wl.

Sastav je jako sličan kao kod vilinskog

Ove godine sam baš nakupovala jakni ali si mislim ni kaputa neće falit
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 05:29   #895
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Išla sam probati one kožne čizme nekidan, ove




izgledaju brutalno na nozi i jaako mi se sviđa ova sara i peta i sve ALI
nagib je tako loše napravljen da ova peta od (navodno) 9 cm je kao najmanje 12cm i ne može se hodati u njima. Baš onak bacaju naprijed, ko da bi se mogla nenadano napiknut na facu. Šteta, mango, ko ti dizajnira obuću...

Ipak sam kupila asosove koje su mi bile rezerva.
izgledaju krasno!

no na žalost, kao i ZARA i Mango ima taj problem kvalitete obuće (bar meni). zato ne kupujem preko outleta kod njih jer su neke shuze brutalno loše i neudobne /tvrde a neke savršene....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 08:29   #896
cure, ima ga sad u m velicini

edit:, i onda mi ga izbaciva iz košarice, a stoji da ga ima
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 08:39   #897
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ima li netko ovaj kaput da mi ga malo prokomentira?

Sviđa mi se bež i ide na wl.

Sastav je jako sličan kao kod vilinskog

Ove godine sam baš nakupovala jakni ali si mislim ni kaputa neće falit
Pisalo se o njemu ovde vec, meni je isto predivan ali i ja sam se vec opremila kaputima pa odolijevam zasad.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 10:33   #898
pisala sam ja negdje prije da sam ga cak na instragramu nasla,tamnoplavi, predivan je, mene samo prpa bilo da ne ispadne prestrog, vojnicki na meni pa odustala.
fatglow, probala sam i ja ove cizme gore, fakat ne vrijede tih novaca, mozda na 50%, iako sam ja bez problema hodala u njima (39 broj)
fely is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 11:03   #899
[QUOTE=Tze;66331579]Ja sam copila ove (https://shop.mango.com/hr/women/shoe...BBotas_botines) gleznjace, na stranici ih uopce nisam primjetila niti su mi se svidile, cekala muza i maloga pa bezveze usla u ducan i odma ih ugledala.
Super su za neredovite hodace u stiklama skroz su udobne, i idu mi i u dnevnim i nocnim varijantama.



molim te ako možeš stavi sliku u njima, jako me zanima kako izgledaju uživo na nozi, tj. koliko je široka i visoka sara :-)
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:14   #900
Quote:
Alutte kaže: Pogledaj post
molim te ako možeš stavi sliku u njima, jako me zanima kako izgledaju uživo na nozi, tj. koliko je široka i visoka sara :-)


Uzmi u obzir da imam cackalice a ne noge pa ima lufta, ne znam kako je na normalnim nogama

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.