Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2018., 08:10   #5721
Tottenham niti kupuje niti prodaje.
Ipak očekujem da Toby ode u United do kraja roka i naravno Jansen, NKdou i tako neki igrači
A od dolazaka, prema cijenama koje se spominju po novinama mislim da nećemo kupiti nikoga.
Grealish za 40 mil. Funti, to Levy neće platiti niti da se napije čaja od bunike...
Na pripremama je Moura ostavio dobar utisak, biti će kao novi igrač za nas ove sezone.... Šmrc

A evo i trivie, izgleda da je Dvight Yorke bio (neznam dali je još) navijač Tottenhama

Evo izjave:

My first ever football shirt was a white Tottenham Hotspur home kit. It was so long ago I can’t remember which season it was from but you couldn’t get me out of it!

What is your favourite football shirt?

I always supported Tottenham growing up, so my favourite shirt will have to be my first Spurs shirt. It gave me the desire to want to be someone and one day become a professional footballer.
__________________
Weapons Of Self Destruction
pproton is offline  
Old 05.08.2018., 10:03   #5722
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
Dakle kako stvari stoje Livcija ce se nesto pitati ove sezone u Premiershipu. Konacno je i klupa dugacka dovoljno...
jos je rano za ista ali mogla bi biti sezona kao i prosla. znaci vrhunska...

cuvajte se Liverpoola. Klopp je slozio mocan stroj. Ovo izgleda kao Livci iz 2005, mozda i jaci...no vidjet cemo rano je za bilo sta...

ali postali smo ozbiljan faktor i na nas se racuna...

jos malo i ludilo krece. Hvala Bogu vise.
Ovo je bez dileme kvalitetnija momcad od one.
Tamo izuzev Gerrarda,Hypie i nisi imao neku ekstra kvalitetu.
Mighty Red is offline  
Old 05.08.2018., 10:17   #5723
Ovo je Pepova liga. Ostali ce kupit ostatke.
Henryj is offline  
Old 05.08.2018., 10:31   #5724
Spremni za Sarrilandiju
Uncle Jonny is offline  
Old 05.08.2018., 11:47   #5725
Quote:
pproton kaže: Pogledaj post
Tottenham niti kupuje niti prodaje.
Ipak očekujem da Toby ode u United do kraja roka i naravno Jansen, NKdou i tako neki igrači
A od dolazaka, prema cijenama koje se spominju po novinama mislim da nećemo kupiti nikoga.
Grealish za 40 mil. Funti, to Levy neće platiti niti da se napije čaja od bunike...
Na pripremama je Moura ostavio dobar utisak, biti će kao novi igrač za nas ove sezone.... Šmrc
Pa Epic vam stiže.
Bossmanidis is offline  
Old 05.08.2018., 11:49   #5726
Epic bi bio?
__________________
Weapons Of Self Destruction
pproton is offline  
Old 05.08.2018., 11:53   #5727
Quote:
pproton kaže: Pogledaj post
Epic bi bio?
Epic Broz dobar skroz
Uncle Jonny is offline  
Old 05.08.2018., 12:03   #5728
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post

Cech; Bellerin - Mavropanos - Sokratis - Maitland-Niles; Torreira - Guendouzi -Ramsey; Lacazette - Aubameyang - Mkhitaryan
Stvarno? Pa ova obrana defanzivno (napadački aj bekovi u dobri) je na razini championshipa. Mavropanos ne bi igro u prvoj u Brightonu il Cardiffu, iako nije ni Mustafi puno bolji
Morat će Torreira radit za dvojcu, trojcu
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Old 05.08.2018., 12:06   #5729
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Epic Broz dobar skroz
Ja nebih imao ništa protiv ali mislim da on nije igrač za Pochetina, previše ga boli k.... Za sve....
Pochetino voli igrače koji će zajedno provoditi vrijeme i biti kumovi jedni drugima a Broz mi ne ulazi u tu sliku
__________________
Weapons Of Self Destruction
pproton is offline  
Old 05.08.2018., 12:23   #5730
Quote:
kerlon kaže: Pogledaj post
Stvarno? Pa ova obrana defanzivno (napadački aj bekovi u dobri) je na razini championshipa. Mavropanos ne bi igro u prvoj u Brightonu il Cardiffu, iako nije ni Mustafi puno bolji
Morat će Torreira radit za dvojcu, trojcu
Svako su bolji izbor od Mustafija i Holdinga. Defenziva i ne treba biti primarna jer napad je najbolja obrana.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Old 05.08.2018., 12:40   #5731
Dns krecemo u novu sezonu pa je red za selidbu na 18/19 topic ------->Link
Henryj is offline  
Old 05.08.2018., 20:52   #5732
edit: kriva tema
ervi34 is offline  
Old 05.08.2018., 21:42   #5733
Kovac skoluje Moua
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.