Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 17:06   #901
Quote:
grijanjebojler kaže: Pogledaj post
upoznavsi djevojku, prilikom oralnog seksa,
Ajde da je netko i upoznao djevojku prilikom oralnog seksa...

Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:57   #902
Daj, Templarski, čovjek u ozbiljnim mukama i neodumicama a ti se zajebavaš.
azizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:01   #903
Quote:
ThePetrus778187 kaže: Pogledaj post
Dakle moje je pitanje da lise gubi mentalna psihička energija sa samozadovoljavanjem, je li potrebno više hrane, sna itd
molim pouzdane odgovore
Pitanje ti je zbrkano, troleko, izgubljeno i nema vez ni sa čime.

Pouzdano ti mogu reći da je bolje da si nađeš djevojku jer očito da je nemaš
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:18   #904
Quote:
grijanjebojler kaže: Pogledaj post
osjetio sam energiju u donjem dijelu trbuha
Čakre, odnosno energetski centri u tijelu, vibracije...
O transferu seksualnih energija ovdje je malo opširniji tekst na engleskom.

Zadnje uređivanje LLSkylights : 26.04.2017. at 10:47.
LLSkylights is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:07   #905
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pitanje ti je zbrkano, troleko, izgubljeno i nema vez ni sa čime.

Pouzdano ti mogu reći da je bolje da si nađeš djevojku jer očito da je nemaš

Objasni mu malo kako je Crowley ispoljavao seksualnu energiju i kako se to održavalo na njegovu "psihičku energiju".
Horz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:28   #906
Objasni kako se ispoljava seksualna u psihičku energiju
ThePetrus778187 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:49   #907
Quote:
ThePetrus778187 kaže: Pogledaj post
Objasni kako se ispoljava seksualna u psihičku energiju


Kada masturbiraš?
Pa jednostavno, vizualizaraš pripadnicu slabijeg (ili jačeg spola). Uz to, na osjetilnoj razini stvaraš surogat emocije i strasti prema prema apstraktnom avataru. Prema nečemu što ne postoji u tretnutnoj materijalnoj relanosti. U gorem slučaju, odnosno na duhvonoj razini, težiš direktnoj simbiozi sa nekom apstraktnom formom. To, ne samo na samo da iziskuje enormene količine fizičke moči, već i uman (psihički), kao i duhovni potencijal.
Horz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 18:53   #908
Jedno od izlaganja.


Quote:
Excuse me... Can you please pass the semen? Oh wait, but PLEASE DO NOT spill the semen because there are millions of microscopic philosopher cells in it that you must not lose. Your semen is what we can now call today, with the help of science, magicsemen. But please do not go off thinking you are going to be a master magician by ...... via ritual, because that ain't gonna happen Mr. Crowley. What I'm talking about, is the chemical properties contained in the magical fatty substance that we know of as semen; that has shown under scientific analysis to be of the very similar chemical make up as your brain cells. A chemical that is best conserved via do thou restraint, rather than wasted via do thou wilt.

Pythagoras had taught his followers, the Pythagoreans about the important alchemical properties contained in semen. Pythagoras was not celebate or a virgin. He was married and had children, but he also understood that semen is a vital fluid that is of the same substance of our brains and our creative energy. An energy that is best conserved for the brain, rather than just for pleasure secreted through our semen in a wasteful manner. A Pythagorean physician named Alemeon, claimed that the semen, when conserved, is transformed into brain nourishment and represents potential brain matter.


Both your brain and semen are high in chemicals such as sodium, magnesium, chlorine, lecithin etc, but more importantly, phosphorus via phosphorized fats; the phosphatides or phospholipins. Researchers have proved that the only other part of the body that can compare with brain, nerve and endocrine tissue in high content of lecithin is the semen and spermatozoa.

Phosphorus is the most powerful aphrodisiac known to man, that was employed unofficially as anaphrodisiac previous to its admisison into the London Pharmacopoeia in 1836. Phosphorus produces its firing action, when administered internally, proves one of the most powerful stimulants of the animal economy through a stimulation of the nervous system.

...

Phosphorus is commonly found in inorganic phosphate rocks, and phosphate is also the body’s source of chemical energy. Phosphorus is essential for life and the phosphate is a component of DNA, RNA, ATP, and also the phospholipids that form all cell membranes. The phosphorus atom is of the nitrogen family, but having that characteristic of firing. Hence, our sperm contains loads of fire or Lucifer in it, and this is where we create "magical light beings" or "demon spawns of hell."

...

It is all really sexually simple. If you conserve your semen, you conserve phosphorus which is the chemical energy that makes us fire so we can utilize this chemical for the brain via knowledge and creating. If you waste this fire (phosphorus), you will lose some of your full potential to do more with your brain, because it will be wasted on your animal self that seeks to dominate your higher self by ape brute force.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 18:56   #909
Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Kada masturbiraš?
Pa jednostavno, vizualizaraš pripadnicu slabijeg (ili jačeg spola). Uz to, na osjetilnoj razini stvaraš surogat emocije i strasti prema prema apstraktnom avataru. Prema nečemu što ne postoji u tretnutnoj materijalnoj relanosti. U gorem slučaju, odnosno na duhvonoj razini, težiš direktnoj simbiozi sa nekom apstraktnom formom. To, ne samo na samo da iziskuje enormene količine fizičke moči, već i uman (psihički), kao i duhovni potencijal.
Zgodno romantiziranje potrebe da se izdrkas ali stvarnost ne ide bas tome niz dlaku.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 00:50   #910
Quote:
omen4k kaže: Pogledaj post
Zgodno romantiziranje potrebe da se izdrkas ali stvarnost ne ide bas tome niz dlaku.
Mene su samo dobro nasmijali silni lapsusi u svakoj trećoj riječi.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 12:57   #911
Da razbijemo mit o tome kako je celibat koristan, iz svog iskustva znam jer sam eksperimentisao najduže što sam bio u celibatu je nešto manje od godinu dana, i još par perioda skoro po pola godine. Priče o povećanoj kreativnosti tokom celibata su čista laž jer sam većinu vremena bio bezvoljan, nezainteresovan često i anksiozan, nisam mogao niti normalno komunicirati jer sam većinu vremena bio polubudan sa smanjenom razinom koncentracije i pažnje. Što sam duže ostajao u celibatu to su se sve više pojavljivale noćne more prilikom spavanja što je uzrokovalo da od jutra čim ustanem budem ne raspoložen. Nikakva energičnost niti impuls za kreativnost nije bio prisutan.

Često kad bi vidio na muzičkim spotovima razgolišene djevojke bi izazvalo nervozu.

Kad bi ponovo počeo biti seksualno aktivan trebalo bi mi mnogo dana da se povrati broj spermatozoida i da sjeme postane normalne količine i gustoće. Ispočetka bi bilo samo par kapi bistre tečnosti.

Pažnja, koncentracija, dobra volja, pozitivne emocije i misli bi se vratile brzo vjerovatno zbog seksualne energije koja nadražava pinealnu žlijezdu tokom seksualne aktivnosti i zdravih hormona koji se oslobađaju u krv tokom orgazma.

Ako nemate seksualne partnere i samonjegovanje (samozadovoljavanje) je zdravo i korisno ali umjereno jednom do dva puta sedmično. Taoisti preporučuju da se doživljavaju orgazmi svaki dan ali bez izbacivanja sjemena znam za jednu knjigu poznatog majstora ali tehnike nisu jednostavne i zahtijevaju puno vremena i posvećenosti tako da mi koji živimo u modernom svijetu veoma užurbano moramo biti zadovoljni sa običnim seksom.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 13:37   #912
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Da razbijemo mit o tome kako je celibat koristan, iz svog iskustva znam
Tvoje iskustvo nije referenca.

Celibat je za svecenike, ne za masu.
Celibat uz sise i guzice ispred nosa od jutra do mraka dovodi do psihoze.

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Priče o povećanoj kreativnosti tokom celibata su čista laž jer sam većinu vremena bio bezvoljan, nezainteresovan često i anksiozan, nisam mogao niti normalno komunicirati jer sam većinu vremena bio polubudan sa smanjenom razinom koncentracije i pažnje.
Ne radi se povecanoj kreativnosti samoj po sebi sa sjedenjem u fotelji nego potencijalu za istu. Koji ovisi o psihi pojedinca i koliko ju je u stanju usmjeriti i iskoristiti.

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Često kad bi vidio na muzičkim spotovima razgolišene djevojke bi izazvalo nervozu.
Jer ti je vizualni impuls automatizmom bez ikakve kontrole trigerirao zlijezde koje su izlucile hormone.

Termin "program" nije odabran bez razloga.

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
mi koji živimo u modernom svijetu veoma užurbano moramo biti zadovoljni sa običnim seksom.
Naravno da moras, zato su ti atributi koji aktiviraju hormone i servirani ispred nosa od jutra do mraka. Napaljena zivotinja ima reducirani kapacitet za dublje stvari, previdljivija je i podloznija manipulaciji.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:41   #913
Ono što sam ja lično otkrio radeći eksperimente dugi niz godina je da kada imam seks radim to fokusirajući se na srce (srčanu čakru) što uključuje dušu u taj proces pa tako njegujem samoljubav to automacki isključuje ego. Ono što sam primjetio poslije toga da dolazi do sve većeg i većeg povećanja vibracija mog bića što uzrokuje priljev sve veće količine bogatstva raznih vrsta u moj život. Što je veći fokus i pažna na srčanoj čakri tokom seksa i samonjegovanja to je sve više duša uključena u taj čin i razvija se sve više ljubav prema sopstvenom biću što se odražava i na cjelokupno stanje u životu.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:02   #914
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ono što sam ja lično otkrio radeći eksperimente dugi niz godina je da kada imam seks radim to fokusirajući se na srce (srčanu čakru) što uključuje dušu u taj proces pa tako njegujem samoljubav to automacki isključuje ego. Ono što sam primjetio poslije toga da dolazi do sve većeg i većeg povećanja vibracija mog bića što uzrokuje priljev sve veće količine bogatstva raznih vrsta u moj život. Što je veći fokus i pažna na srčanoj čakri tokom seksa i samonjegovanja to je sve više duša uključena u taj čin i razvija se sve više ljubav prema sopstvenom biću što se odražava i na cjelokupno stanje u životu.


I ja bih takoooo!!

Ali... Partner je asexualan
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:03   #915
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ono što sam ja lično otkrio radeći eksperimente dugi niz godina je da kada imam seks radim to fokusirajući se na srce (srčanu čakru) što uključuje dušu u taj proces pa tako njegujem samoljubav to automacki isključuje ego. Ono što sam primjetio poslije toga da dolazi do sve većeg i većeg povećanja vibracija mog bića što uzrokuje priljev sve veće količine bogatstva raznih vrsta u moj život. Što je veći fokus i pažna na srčanoj čakri tokom seksa i samonjegovanja to je sve više duša uključena u taj čin i razvija se sve više ljubav prema sopstvenom biću što se odražava i na cjelokupno stanje u životu.
Javlja li se ljubav i prema partnerici/partneru?
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 23:40   #916
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Da razbijemo mit o tome kako je celibat koristan, iz svog iskustva znam jer sam eksperimentisao najduže što sam bio u celibatu je nešto manje od godinu dana, i još par perioda skoro po pola godine. Priče o povećanoj kreativnosti tokom celibata su čista laž jer sam većinu vremena bio bezvoljan, nezainteresovan često i anksiozan, nisam mogao niti normalno komunicirati jer sam većinu vremena bio polubudan sa smanjenom razinom koncentracije i pažnje. ..................................... svaki dan ali bez izbacivanja sjemena znam za jednu knjigu poznatog majstora ali tehnike nisu jednostavne i zahtijevaju puno vremena i posvećenosti tako da mi koji živimo u modernom svijetu veoma užurbano moramo biti zadovoljni sa običnim seksom.
Ovaj je razbijao koševe zbog celibata, a ne mitove
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...5&postcount=39
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 10:55   #917
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Javlja li se ljubav i prema partnerici/partneru?
Prije više od godinu dana sam čitao o jednoj posebnoj tehnici seksa što je razvio jedan doktor sa zapada uzor su mu bile tehnike iz istočnih zemalja. Jedan bračni par je svjedočio da je tokom odnosa muškarac pošao dlanom da dotakne područje srčane čakre na tijelu od žene pošto su bili u mraku kad je približio ruku sijevnula je iskra između grudi žene i njegove ruke te je nešto poput elektriciteta nakratko udarilo u njegovu šaku.

Nisam siguran da li žena treba da se fokusira na srčanu čakru tokom seksa ili samonjegovanja jer bi trebala da zadovolji muški dio svoga bića, a to je duh.

Kod muškaraca je drugačije treba da uključe dušu u taj čin jer je ona ženski dio koji imaju u sebi.

Kad je visok stepen samoljubavi naravno da će biti prisutna i ljubav prema partneru ili partnerici.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:35   #918
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Prije vi

Nisam siguran da li žena treba da se fokusira na srčanu čakru tokom seksa ili samonjegovanja jer bi trebala da zadovolji muški dio svoga bića, a to je duh.

Kod muškaraca je drugačije treba da uključe dušu u taj čin jer je ona ženski dio koji imaju u sebi.

Kad je visok stepen samoljubavi naravno da će biti prisutna i ljubav prema partneru ili partnerici.
To je bio moj nacin
Drugacije nisam ni znala
Islo je uvijek preko srca
Ljubav kroz genitalije, prsa, srce i glavu

Problem je bio sto moj partner nije bio fokusiran na srce vec samo na vlastito uzivanje u tjelesnom sexu ( onako kako vecina upraznjava sex)
On bi se s vremenom " navukao" na mene i izvlacio mi snagu
Iscrpljivao me

Pa sam se slomila i zatvorila srce

Sad ga ponovno pokusavam aktivirati
Ljubavlju

Samozadovoljavanje kroz srce .. ponovno !
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:58   #919
A daj, od kad drkanje spada pod pdf Duhovnost? Onda čitav pdf LJES može ići pod Duhovnost.
Npr. "koja vam je najdraža muzika za seks?" Duhovnosti koliko hoćeš. :klap:
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:45   #920
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
A daj, od kad drkanje spada pod pdf Duhovnost? Onda čitav pdf LJES može ići pod Duhovnost.
Npr. "koja vam je najdraža muzika za seks?" Duhovnosti koliko hoćeš. :klap:


I trebao bi..
Sex je toliko jaka, duboka snaga ..
Samo kad bi pojedinci znali kako ga pravilno ( zdravo) koristiti
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.