Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 16:34   #921
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
To je bio moj nacin
Drugacije nisam ni znala
Islo je uvijek preko srca
Ljubav kroz genitalije, prsa, srce i glavu

Problem je bio sto moj partner nije bio fokusiran na srce vec samo na vlastito uzivanje u tjelesnom sexu ( onako kako vecina upraznjava sex)
On bi se s vremenom " navukao" na mene i izvlacio mi snagu
Iscrpljivao me

Pa sam se slomila i zatvorila srce

Sad ga ponovno pokusavam aktivirati
Ljubavlju

Samozadovoljavanje kroz srce .. ponovno !
Vjerovatno si bila u karmičkoj vezi gdje obadvoje partnera izazivaju nižu prirodu da bude aktivna to jest ego ali ni taj dio čovjeka nije toliko strašan jer je ugrađen u nas radi opstanka ne bi postojalo niti čovječanstva jer je taj dio zadužen bio milionima godina za opstanak vrste.

Karmička veza je tu da bi čovjek otplatio neki dug ili naučio nešto, onaj ko nije voljan za učenje životnih lekcija ulazi konstantno u karmičke veze koje nose slične čak i identične poteškoće kao prošle veze. Karmička veza je ujedno i veza u kojoj dolazi do iscrpljivanja (isisavanja) energije.

Danas je svijet prepun karmičkih veza.

Druga vrsta veze je veza između srodnih duša ona je malo rjeđa dešava se kada je dvoje ljudi u usponu duhovne evolucije služi da bi srodne duše učile prvenstveno o sebi i da bi jedna drugu potpomagale u razvoju. To je veza u kojoj dolazi do povremenog generisanja pozitivnih energija jer takve duše osciliraju veoma blizu vibraciono ponekada se njihove vibracije podudare, a ponekada malo odstupaju. To su lijepe veze.

Treća najređa i veličanstvena ljubavna veza je između Twin Flame duša jer su takve duše identičnih vibracija nema odstupanja i oscilacija te su obadvoje na vrhuncu duhovne evolucije.

Za sve one kojima je ova tema smiješna ili je ne razumiju mnogo je ljudi širom svijeta pogotovo muškaraca posebnim tehnikama samonjegovanja (samozadovoljavanja) postiglo duhovno prosvjetljenje. Tako da nema potrebe za ismijavanjem i podcjenjivanjem.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 16:54   #922
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si bila u karmičkoj vezi gdje obadvoje partnera izazivaju nižu prirodu da bude aktivna to jest ego ali ni taj dio čovjeka nije toliko strašan jer je ugrađen u nas radi opstanka ne bi postojalo niti čovječanstva jer je taj dio zadužen bio milionima godina za opstanak vrste.

Karmička veza je tu da bi čovjek otplatio neki dug ili naučio nešto, onaj ko nije voljan za učenje životnih lekcija ulazi konstantno u karmičke veze koje nose slične čak i identične poteškoće kao prošle veze. Karmička veza je ujedno i veza u kojoj dolazi do iscrpljivanja (isisavanja) energije.

Danas je svijet prepun karmičkih veza.

Druga vrsta veze je veza između srodnih duša ona je malo rjeđa dešava se kada je dvoje ljudi u usponu duhovne evolucije služi da bi srodne duše učile prvenstveno o sebi i da bi jedna drugu potpomagale u razvoju. To je veza u kojoj dolazi do povremenog generisanja pozitivnih energija jer takve duše osciliraju veoma blizu vibraciono ponekada se njihove vibracije podudare, a ponekada malo odstupaju. To su lijepe veze.

Treća najređa i veličanstvena ljubavna veza je između Twin Flame duša jer su takve duše identičnih vibracija nema odstupanja i oscilacija te su obadvoje na vrhuncu duhovne evolucije.

Za sve one kojima je ova tema smiješna ili je ne razumiju mnogo je ljudi širom svijeta pogotovo muškaraca posebnim tehnikama samonjegovanja (samozadovoljavanja) postiglo duhovno prosvjetljenje. Tako da nema potrebe za ismijavanjem i podcjenjivanjem.

Mislim da sam razrijesila to jedno karmicko kolo.

I puno naucila o sebi.
Ta veza me stresla do samog dna.
Sad ucim iz pocetka, s novim pogledom na sebe i sve oko sebe.
Malo sam zbunjena.. Vise nisam onako tvrdo uvjerena u sta bi i kako trebalo biti
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:29   #923
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
A daj, od kad drkanje spada pod pdf Duhovnost? Onda čitav pdf LJES može ići pod Duhovnost.
Npr. "koja vam je najdraža muzika za seks?" Duhovnosti koliko hoćeš. :klap:
Bila je jedna ista tema prije 5 godina: https://www.forum.hr/showthread.php?t=665092
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:08   #924
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
I trebao bi..
Sex je toliko jaka, duboka snaga ..
Samo kad bi pojedinci znali kako ga pravilno ( zdravo) koristiti
Dobro da ste ti i "pronadjena" svratile na temu da im u tome pomognete.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:18   #925
Quote:
omen4k kaže: Pogledaj post
Dobro da ste ti i "pronadjena" svratile na temu da im u tome pomognete.


Tesko da smo pomogle.
Treba imati drugaciji pristup zivotu na koji se covjek sam odluci, kad dodje vrijeme
Par postova ne mijenja nista



Ps. Srecom tebe ovdje , evo i ti pomogao

Zadnje uređivanje utisana : 05.05.2017. at 08:33.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:24   #926
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Tesko da smo pomogle.
Treba imati drugaciji pristup zivotu na koji se covjek sam odluci, kad dodje vrijeme
Par postova ne mijenja nista
A jedan od pristupa je da pises da ti fali seksa na temi "samozadovoljavanje" i sugeriras "availability".

Jel ih se dovoljno javilo ?
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:38   #927
Quote:
grijanjebojler kaže: Pogledaj post
upoznavsi djevojku, prilikom oralnog seksa, njena ruka je bila na trbuhu, i osjetio sam energiju u donjem dijelu trbuha. Manifestiralo se kao grčevi, podrhtavanje. Naknadno je stavila ruku do mojih prsa i tu mi je disanje stalo od grča (uz istovremeno podrhtavanje/grčenje trbuha) disao sam samo u području grla, u glavi je bio pritisak i kompletno tijelo u znoju. Osjećaj je postajao toliko intenzivan da nisam mogao zadržati suze. Osjećaj oralnog seksa je nestajao i postao nebitan, tijelo se počeli tresti i ona je shvatila da mora prestati. Oporavak je trajao cca 10ak minuta. Drugi puta, nakon intenzivnog orgazma, stala je iznad mene i ponovo stavila ruku iznad trbuha, ponovo isti osjećaj/trešnja/grčevi. Ovaj puta je bilo jače, i prelaskom do prsa-prestanak disanja, suze su krenule jer mislim da je tijelo zapamtilo od ranije osjećaj,i tada je stavila ruku kod grla, tijelo se zaustavilo u kompletnom grču, suze su podivljale, nisam se mogao pomaknuti, disanje je postalo nebitno i u jednom trenu mi je puklo nešto u grkljanu i nekako sam se trznuo da shvati da je trenutak prerasao kontrolu te da mora stati. Mislio sam da mi je netko stavio tup predmet u grkljan, osjećaj gušenja. Iza toga sam jedva dosao k sebi, umoran kao od maratona ili neznamnisam... Pomisao je da je to kundalini i da ona može upravljati mojim osjećajem za to. Samostalno nisam nikad prije imao takvo ili slično iskustvo. Ona nema nikakve manifestacije prilikom toga osim toplih dlanova.
U slucaju da ovo nije trolanje:

Imao si napad panike na intimno iskustvo uz nove jake podrazaje i mozak ti je iskonstruirao dramu.

Kundalini nije entitet da upravlja nego oblik energije u organizmu.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:59   #928
Quote:
omen4k kaže: Pogledaj post
A jedan od pristupa je da pises da ti fali seksa na temi "samozadovoljavanje" i sugeriras "availability".

Jel ih se dovoljno javilo ?

Ne fali mi sexa na nacin kako ti zamisljas

Fali mi sexualne intimnosti i povezanosti sa partnerom
To smo nekad imali

Odnosi su bili nevjerovatno lijepi ...
To mi fali, s Njime
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:30   #929
Slicno mi se desilo u mom drugom sexualnom odnosu.
Samo sto je kod mene bilo kompletno u smislu:
Krenula je energija iz genitalija preko stomaka, prsa , srca, grla do glave i izadla na glavi van
Ja sam izgubila osjecaj tijela i otisla u 7 nebo
Lebdjela potpuno slobodno
Tad me nesto , kao lopta, udarilo u celo i vratilo me u tijelo
Bio je to strahovit osjecaj oslobadjanja
Smijala sam se i plakala od radosti
Moj se partner ustrasio sta se samnom dogadja
A meni je bilo... nevjerovatno lijepo

Mislim da je kod tebe problem sto si se uplasio

Kad ponovis, pokusaj se potpuno prepustiti
Bez straha
Ti si, u grlu stvorio otpor
Drugi put disi punim plucima ( i ustima)
I uzivaj!!
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:44   #930
Quote:
grijanjebojler kaže: Pogledaj post
upoznavsi djevojku, prilikom oralnog seksa, njena ruka je bila na trbuhu, i osjetio sam energiju u donjem dijelu trbuha. Manifestiralo se kao grčevi, podrhtavanje. Naknadno je stavila ruku do mojih prsa i tu mi je disanje stalo od grča (uz istovremeno podrhtavanje/grčenje trbuha) disao sam samo u području grla, u glavi je bio pritisak i kompletno tijelo u znoju. Osjećaj je postajao toliko intenzivan da nisam mogao zadržati suze. Osjećaj oralnog seksa je nestajao i postao nebitan, tijelo se počeli tresti i ona je shvatila da mora prestati. Oporavak je trajao cca 10ak minuta. Drugi puta, nakon intenzivnog orgazma, stala je iznad mene i ponovo stavila ruku iznad trbuha, ponovo isti osjećaj/trešnja/grčevi. Ovaj puta je bilo jače, i prelaskom do prsa-prestanak disanja, suze su krenule jer mislim da je tijelo zapamtilo od ranije osjećaj,i tada je stavila ruku kod grla, tijelo se zaustavilo u kompletnom grču, suze su podivljale, nisam se mogao pomaknuti, disanje je postalo nebitno i u jednom trenu mi je puklo nešto u grkljanu i nekako sam se trznuo da shvati da je trenutak prerasao kontrolu te da mora stati. Mislio sam da mi je netko stavio tup predmet u grkljan, osjećaj gušenja. Iza toga sam jedva dosao k sebi, umoran kao od maratona ili neznamnisam... Pomisao je da je to kundalini i da ona može upravljati mojim osjećajem za to. Samostalno nisam nikad prije imao takvo ili slično iskustvo. Ona nema nikakve manifestacije prilikom toga osim toplih dlanova.
Dobro, i kakva ti pomoć sad treba?....




__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:02   #931
Mozda ovdje nadjes koji odgovor

http://www.ivantic.info/Ostale_knjii...20i%20joga.pdf
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 00:35   #932
Nisam došao do odgovora, ali nekako spolnost povezujem sa čakrama.

Ja sam konkretno jako vizualan tip, a dok sam bio pubertetlija i kad bi vidio dobre guzove, uglavnom bi to osjetio u anahata čakri

I ženske me zapravo opuštaju, uzbuđujem se jedino na ljudsku glupost ali to u negativnom smislu.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:06   #933
Zene - muskarceva anima
Muskarci - zenski animus
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 20:51   #934
Kad muškarac ili žena dožive orgazam , na ovaj ili onaj način , oni se na jedan trenutak ili dva , spoje-ujedine sa svojim višim ja-nadsvijesti(iako to ne važi za 1/3 ljudi-duša) i zato je orgazam toliko slastan , ali to traje relativno kratko.

Cuclanje prave čokolade(preporučujem kandit 38%kakaovca) s potpunom sviješću , znači kad je svijesno cuclaš , je mnogo , mnogo veće zadovoljstvo i užitak od samog čina seksa( a koji zna biti jako dosadan za muškarca)koji prethodi orgazmu.

Znači cilj kojega ljudi nisu ni svijesni je ustvari ekstaza ujedinjenja sa njihovim višim ja(seksualni orgazam), a meditacijama i tehnikama meditacije čovjek može doći do ujedinjenja ne samo sa svojim višim ja , već sa beskonačnošću i sa svojim višim ja , a to neki nazivaju i kosmički orgazam koji je najmanje 100puta jači po intezitetu od ovog seksualnog i duže traje i poslije njega ovaj zemaljski seks i orgazam izgledaju kao povratak u dječji vrtić.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 04:01   #935
Quote:
ThePetrus778187 kaže: Pogledaj post
Dakle moje je pitanje da lise gubi mentalna psihička energija sa samozadovoljavanjem, je li potrebno više hrane, sna itd
molim pouzdane odgovore
upravo suprotno

mislim .. cudno mi je da covjek postavlja takva pitanja ikome drugome osim sebi .. to je vise nego moguce iskusiti i sebi objasniti bez tudjih potvrda a i misljenja .. eventualno u kontekstu iskustva

zamisli da ja tebe pitam dali je meni dobro ovo ili ono?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 10:53   #936
Quote:
ThePetrus778187 kaže: Pogledaj post
Dakle moje je pitanje da lise gubi mentalna psihička energija sa samozadovoljavanjem, je li potrebno više hrane, sna itd
molim pouzdane odgovore
Iz razloga što kod muškarca djeluje davajući princip , ejakulacijom nakon samozadovoljavanja ili seksa , muškarac gubi velike količine energije , koja se poslije može nadoknaditi snom , hranom i sunčanjem.

Kod žena je suprotno. Iz razloga što kod žena djeluje primajući princip , one primaju energiju kad u samozadovoljavanju ili seksu dožive orgazam i zato je vrhunskim sportašima strogo zabranjen seks prije utakmice ili meča , jer tu gube dragocjenu energiju , dok je kod vrhunskih sportašica obrnuta stvar , njima seks prije utakmice dobro dođe jer su primajući princip i primaju dragocjenu energiju.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:41   #937
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Ne fali mi sexa na nacin kako ti zamisljas

Fali mi sexualne intimnosti i povezanosti sa partnerom
To smo nekad imali

Odnosi su bili nevjerovatno lijepi ...
To mi fali, s Njime
Problem sa ženama (ne odnosi se nužno na tebe) je što mnoge misle da će preko jebanja s nekime doživjeti produhovljeni nivo odnosa. Problem s nama muškima je što mislimo da ćemo kada vas izjebemo na mrtvo ime zadovoljiti svoje neutažive seksualne apetite.
Vi tu gubite.
Seksualni odnos kao nekakva intimna povezanost proizlazi iz obostranih emocija. Tada sex postaje samo dodatak i začin već ionako smislenoj vezi.
Znao sam curu koja se morala prvo pojebati sa svakim tipom da uvidi da li je kompatibilna s njime. Uvidjela ona preko tog jebanja da li je kompatibilna ili ne, nju je svaki lik jednostavno samo htio pojebati i odjebati i preko toga nije zasigurno tražio kompatibilnost jer je, u stvari, to jako debilan način da skužiš da li si kompatibilan s nekime ili ne.
Ona je naravno ostala na kraju isfrustrirana, pojebana, odjebana i ogorčena, no s obzirom na njen karakter (nevezano za njene seksualne apetite) nije mi ju bilo nimalo žao.
S druge strane, kada muško zavoli, onda voli do besvijesti. Žene pak često puno tu kalkuliraju i gledaju na svoju korist u vezi i odjebu potencijalno jedinog tipa koji će ih ikada iskreno voljeti. Jbg - evolucijske 'divote'.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 23:51   #938
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Problem sa ženama (ne odnosi se nužno na tebe) je što mnoge misle da će preko jebanja s nekime doživjeti produhovljeni nivo odnosa. Problem s nama muškima je što mislimo da ćemo kada vas izjebemo na mrtvo ime zadovoljiti svoje neutažive seksualne apetite.
Vi tu gubite.
Seksualni odnos kao nekakva intimna povezanost proizlazi iz obostranih emocija. Tada sex postaje samo dodatak i začin već ionako smislenoj vezi.
Znao sam curu koja se morala prvo pojebati sa svakim tipom da uvidi da li je kompatibilna s njime. Uvidjela ona preko tog jebanja da li je kompatibilna ili ne, nju je svaki lik jednostavno samo htio pojebati i odjebati i preko toga nije zasigurno tražio kompatibilnost jer je, u stvari, to jako debilan način da skužiš da li si kompatibilan s nekime ili ne.
Ona je naravno ostala na kraju isfrustrirana, pojebana, odjebana i ogorčena, no s obzirom na njen karakter (nevezano za njene seksualne apetite) nije mi ju bilo nimalo žao.
S druge strane, kada muško zavoli, onda voli do besvijesti. Žene pak često puno tu kalkuliraju i gledaju na svoju korist u vezi i odjebu potencijalno jedinog tipa koji će ih ikada iskreno voljeti. Jbg - evolucijske 'divote'.
Zaista ne mogu shvatiti generaliziranje

Muski su svi isti/ zene su sve iste ... I ostale fore

Svako je individua i samo on zna sta osjeca, treba, trazi...

Ja u dobrom emotivno-sexualnom odnosu ne da ne gubim, vec dobivam i uzvracam, i partneru i indirektno svima s kojima imam kontakt.
Naravno da prije svega odnos treba biti emotivno kvalitetan. Pa to sam vec i ranije pisala
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 00:01   #939
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Zaista ne mogu shvatiti generaliziranje

Muski su svi isti/ zene su sve iste ... I ostale fore

Svako je individua i samo on zna sta osjeca, treba, trazi...

Ja u dobrom emotivno-sexualnom odnosu ne da ne gubim, vec dobivam i uzvracam, i partneru i indirektno svima s kojima imam kontakt.
Naravno da prije svega odnos treba biti emotivno kvalitetan. Pa to sam vec i ranije pisala
Ne možeš shvatiti nešto u što se muški i žene sami trpaju? Što tu ne možeš shvatiti? Da je svijet vođen određenim priglupim principima, banalnostima i konvencijama? Naravno da nisu svi isti što isto ne znači da generaliziranje ne stoji jer se svatko voli sam strpati u određenu ladicu i biti prepoznatljiv pripadnik ovog društva, te znati što smatra da treba i zaslužuje od nekoga dobiti.
Ljubavi je malo. Sexa je puno i sex je prije svega trgovina. Muški da dobiju sex često moraju dati sve drugo što su stekli u životu toj ženi. Ne funkcioniraju tako svi srećom, no mnogi da.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 00:19   #940
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ne možeš shvatiti nešto u što se muški i žene sami trpaju? Što tu ne možeš shvatiti? Da je svijet vođen određenim priglupim principima, banalnostima i konvencijama? Naravno da nisu svi isti što isto ne znači da generaliziranje ne stoji jer se svatko voli sam strpati u određenu ladicu i biti prepoznatljiv pripadnik ovog društva, te znati što smatra da treba i zaslužuje od nekoga dobiti.
Ljubavi je malo. Sexa je puno i sex je prije svega trgovina. Muški da dobiju sex često moraju dati sve drugo što su stekli u životu toj ženi. Ne funkcioniraju tako svi srećom, no mnogi da.


Mogu jedino pisati o svom osobnom iskustvu

Pretpostavke kako "svi ostali" rade su tek pretpostavke
A takve diskusije ne vode nicemu

Volim razmjenjivati svoja iskustva sa drugim ljudima koji pricaju iz svog iskustva
Za ostalo, nemam volje trositi vrijeme
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.