Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 15:32   #901
Quote:
blazze kaže: Pogledaj post
Ajde samo kratko napisi kakav ti je tablet si zadovoljna
Ja svoga jos cekam pa cisto da znam sta da ocekujem

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Pa gle .. android Lollipop 1.5gb rama 8gb interne memorije ... Ima mogucnost sd kartice... Onak čisto solidan i zgodan .. 7' je i nekako mi je vise sjeo nego onaj 8' sto imam.
Sve u svemu zadovoljna sam.. nema neke spec. ali sve obavlja bez problema i ja sam zadovoljna.. ako te jos nesto zanima samo pitaj

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:47   #902
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
I, koje je najbolje prednje zaštitno staklo, koje se zalijepi preko cijele površine na S8+?
Naravno, mora biti kompatibilno sa silikonskom maskom OVOGA tipa ili nekom još boljom (predložite, molim), da se ne dogodi ovo kaj se dogodilo PRKYS-u.
Whitestone dome. Nemoj pisati da je skupo, znamo svi to. Ali da je najbolje, jeste.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
alibeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:51   #903
@jana85
Zanima me jos ima li utor za sim karticu ili nepodrzava sim

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:54   #904
Quote:
alibeg kaže: Pogledaj post
Whitestone dome. Nemoj pisati da je skupo, znamo svi to. Ali da je najbolje, jeste.
Hvala!
Staklo i nije preskupo, ali dostava je.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:50   #905
Quote:
blazze kaže: Pogledaj post
@jana85
Zanima me jos ima li utor za sim karticu ili nepodrzava sim

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Nema za sim ..nepodrzava..
Bar me ovaj moj manji.. uz s8+ i note ide od 9' čini mi se možda on ima podršku..
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:03   #906
Hvala
Posluzit ce hehe

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:48   #907
Postavio ackoo zaštitnu foliju.
Stavio ga niže nego planirano pa mi sad gornji dio ekrana gdje je pokazatelj postotka baterije i znak signala za mrežu djelom prekriven.
Naravno, nekoliko plikova zraka ostalo.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:53   #908
Kako si ga moga postavit krivo kad postoji okvir za montažu?
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:02   #909
Netko se rodi kao debil.
Gledao sam video tutorial, a na njemu nije bilo zaštitne maske.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:51   #910
Pa jesi dobija okvir u pakiranju? Okvir koji se stavi na mob prije instalacije zbog pozicioniranja kaljenog
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:54   #911
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Netko se rodi kao debil.
You made my day
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:00   #912
ups upisao u s9 za punjac...
koji bezicni punjac koristite?
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:00   #913
Evo moj akcoo. Savrseno osim gore desno malo ostalo. Al nebih ga tija odlipljivat da nebi pogorsa (mozda ga probam dovest do savrsenstva). Uglavnom, zadovoljan. Da obrub nije crn, kaljeno bi bilo perfektno
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5f798019ac.jpg

Zadnje uređivanje Modesty B : 22.02.2018. at 22:52. Reason: prevelika slika
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:21   #914
Da li je moguće u opcijama postaviti vrijeme trajanja animacija (otključavanje/zaključavanje ekrana, svajpanje po meniju i slično)? Predugo mi traju. Zvuči kao cjepidlačenje, i je, ali baš bi ih htjela ubrzati, smeta mi i primjećujem da su spore

Moj stari Xperia z3 je imao opciju biranja brzine animacija pa nekako bi ocekivala da i ovaj ima. A ne nalazim, niti na guglu.
Lantena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:38   #915
Možeš mijenjati brzinu animacija u developer menu. A kako da ga ukljucis pitaj čika Googleta.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
alibeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:51   #916
Imaš i na YT filmiće How to speed up your (any) Android smartphone.
Smiješno, da. Unatoč velikom skoku Samsunga time što je ostavio famozni Touchwiz, mobiteli su mu spori.
S8 nije izuzetak kao niti Plus verzija (a bome i Note). I dalje je tu cca nekig 1GB free RAM, a diče se da uređaj ima 4GB.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:56   #917
Odakle vam to da su Samsung flagship uređaji spori? Odgovorno tvrdim da je Samsung Galaxy S8 / S8+ na Android Oreo sustavu NAJBRŽI mobitel na čitavom svijetu i najbrži mobitel svih vremena. Googlajte, pogledajte YT. Jednostavno je pila.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:22   #918
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Odakle vam to da su Samsung flagship uređaji spori? Odgovorno tvrdim da je Samsung Galaxy S8 / S8+ na Android Oreo sustavu NAJBRŽI mobitel na čitavom svijetu i najbrži mobitel svih vremena. Googlajte, pogledajte YT. Jednostavno je pila.
Nije Samsung Galaxy S8 / S8+ na Android Oreo sustavu NAJBRŽI mobitel na čitavom svijetu. Jeste pri vrhu. Sa Sony XPERIA XZ Premium koji također ima Android 8.0.0 neću komentirati jer nisam isprobao, ali ga One+ 5T još uvijek pobijedi.
Da je spor, nije. Ne znam tko je to prolupao.
Isto tako ova izjava da je Samsung Galaxy S8 / S8+ na Android Oreo sustavu NAJBRŽI mobitel na čitavom svijetu ne stoji.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:01   #919
Caeruleus: trolololo, dobaaar!

Moby: tebe nikad nisam uvjerio zasto na androidu nema smisla ganjati free ram i zasto je to bedast benchmark odmah uz bok sot-u. Free ram nema veze sa samsungom nego developerima aplikacija pa kad sljedeci put vidis da ti viber i whatsapp popapaju 200mb rama, znas kome pisati

Lantena: forum ovdje ocito sluzi kao redirect na google. Ako nisi zguglo, evo ukratko:
https://www.sammobile.com/2015/05/14...er-experience/
Usprkos tome sto ces skratiti ili cak ugasiti animacije, neces ubrzati loadiranje appova ni ista drugo. Dogadjat ce ti se da kliknes na app, vidis bijeli ekran i onda ce se pojaviti app. Animacija na androidu sluzi upravo tome - dok se ona odvija, app se loadira. Isto rade i ajfoni, to je jednostavno tako. Benefit vidis tek kad su ti appovi u memoriji pa se brze pale - e to mozes reci da je brze
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:16   #920
Zabranjeno je uspoređivati mobitele već sam par puta karton dobio zbog toga i ne smijem vam postaviti yt video gdje Samsung S8 na Oreu pojede druge za doručak ali možete sami pretražiti to na yt i uvjeriti se i bit ćete svjesni da je najbrži.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.