Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 00:11   #261
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Što manje to bolje. Osjećaji su slabost, muškarac ne smije pokazivati slabost.
Osjećaji nisu slabost, upravo suprotno. Emocionalan muškarac kontekstualno pokazuje da je čovjek i da ga nije sram biti čovjek. Drugim riječima, ako u krivim situacijama pokazuje emocije, onda je slab. Ali emocionalnost/empatija je dio osobnosti alfa mužjaka i on se ne boji to pokazati. Zašto? Jer je pametan i svjestan da je covjek i budući da je alfa puca mu kurac sta drugi misle i njegovim osjećajima.

Jedino slabi i nesigurni muškarci se boje pokazati tu stranu, kao ti, oni su zbunjeni, vokalni, bigoti, vrijeđaju bez razloga, prozivaju se kraljevima itd itd..

Moraš još puno zganaca pojest da bi bil muškarac, nije dovoljno samo špricat pol metra :bićedobro:

"Light is easy to love; show me your darkness
"
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:25   #262
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:12   #263
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Osjećaji nisu slabost, upravo suprotno. Emocionalan muškarac kontekstualno pokazuje da je čovjek i da ga nije sram biti čovjek. Drugim riječima, ako u krivim situacijama pokazuje emocije, onda je slab. Ali emocionalnost/empatija je dio osobnosti alfa mužjaka i on se ne boji to pokazati. Zašto? Jer je pametan i svjestan da je covjek i budući da je alfa puca mu kurac sta drugi misle i njegovim osjećajima.

Jedino slabi i nesigurni muškarci se boje pokazati tu stranu, kao ti, oni su zbunjeni, vokalni, bigoti, vrijeđaju bez razloga, prozivaju se kraljevima itd itd..

Moraš još puno zganaca pojest da bi bil muškarac, nije dovoljno samo špricat pol metra :bićedobro:
Moraš prestati u alkoholiziranom stanju googlati "kako biti alfa", radije čitaj nešto korisno.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:15   #264
prvi put da se slažem sa soxićem.
muškarac koji se boji pokazati svoje osjećaje jest slabić
naravno, ne pričam o ekstremima i kojekakvim plačipičkama.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:42   #265
Jedno je pokazivati osjećaje kad treba, drugo je neprestano ih naglašavati kao alfu i omegu našeg postojanja.

Već sam napisao da su slabost jer su najjednostavniji medij kroz koji se manipulira ljudima, tko se s tim ne slaže je budala.

Donekle bi razumio ovakve nesporazume da pišem knjige, ali da je problem s razumijevanjem pročitati par rečenica je zapanjujuće.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:46   #266
Dajte mu da svira
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:47   #267
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Donekle bi razumio ovakve nesporazume da pišem knjige, ali da je problem s razumijevanjem pročitati par rečenica je zapanjujuće.
očito ti isto imaš problem sa čitanjem
jesi pročitao soxov post?
nisi?
evo pomoći ću ti da vidiš da pričate o istom


Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Jedno je pokazivati osjećaje kad treba, drugo je neprestano ih naglašavati kao alfu i omegu našeg postojanja.

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Emocionalan muškarac kontekstualno pokazuje da je čovjek i da ga nije sram biti čovjek. Drugim riječima, ako u krivim situacijama pokazuje emocije, onda je slab.
etogac, fala i drugi put

ostatak vašeg nadjebavanja preskačem
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:55   #268
Ne pričamo o istom jer je njegov post bio pokušaj napada na mene osobno. Čitaj post do kraja, ne samo početak. Čitanje s razumijevanjem ne uključuje čupanje dijelova cjeline van konteksta, ustvari je potpuna suprotnost tome.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:57   #269
longie jesi ti u pms-u?
od jučer si nadrkan
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 10:13   #270
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 10:19   #271
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
longie jesi ti u pms-u?
od jučer si nadrkan
Nisam niti malo uzrujan, niti sam jučer bio. Nema potrebe za upiranjem prstiju u mene jer sam ti ukazao na zajeb, inteligentnija si od toga.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:07   #272
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:09   #273
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nisam niti malo uzrujan, niti sam jučer bio. Nema potrebe za upiranjem prstiju u mene jer sam ti ukazao na zajeb, inteligentnija si od toga.
a-a uopće nisi
u prinicipu nisi ukazao na nikakav zajeb, osim na to da si tvrdoglav i rajcaš se na to da si nepogrešiv i u uvijek u pravu
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:46   #274
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nisam niti malo uzrujan, niti sam jučer bio. Nema potrebe za upiranjem prstiju u mene jer sam ti ukazao na zajeb, inteligentnija si od toga.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:01   #275
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
a-a uopće nisi
u prinicipu nisi ukazao na nikakav zajeb, osim na to da si tvrdoglav i rajcaš se na to da si nepogrešiv i u uvijek u pravu
Činjenica je da si secirala dio njegovog posta kako bi skrenula pozornost s krupne slike. To se zove logička obmana, big no no.

Racionalan kritički nastup pogrešno interpretiraš kao emocionalni ispad. Priroda inteligencije takva da sumnjaš u sve što ti je strano do pojave empirijskog dokaza. Odi sa mnom na kavu pa ćeš vidjeti kako je moguće izražavati se na način koji ostavlja dojam agresivnosti i biti potpuno kul, dapače nasmijan i karizmatičan. To nisu moje riječi nego izraženi dojmovi svake osobe koju sam upoznao preko interneta pa uživo, uključujući i onih s ovog foruma. Ili nemoj, misli kaj hoćeš i nazivaj mene tvrdoglavim.

"You are not entitled to your opinion. You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant."
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:02   #276
a i voliš da je tvoja zadnja
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:22   #277
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Moram malo lagati da se osjeća bolje ipak je osjećajna tema, ali džabe kad ne čita.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:58   #278
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Moram malo lagati da se osjeća bolje ipak je osjećajna tema, ali džabe kad ne čita.
A dobro, u pravu je oko ovog da se rajcas na to da si uvijek u pravu.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 17:10   #279
Nisam uvijek u pravu nego samo kad se izjašnjavam. Kad nisam u pravu onda šutim što je praktički nemoguće dočarati u ovakvim okolnostima (internetski forum), šutnja je ekvivalentna nepostojanju.

Pune ste predrasuda, odvratno.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 17:23   #280
Kme. Kme.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger