Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2006., 13:01   #1
Voda, živo biće?

Gledao sam nedavno emisiju o ispitivanju kristala vode, kada je jedan japanski znanstvenik pokazao kristale vode koji se formiraju kada im je puštao glazbu.
Pa je tako pustio nećiju 7. sinfoniju i kristali vode su se formirali u jedinstveni sedmerokraki kristal.

Kako je voda znala da se svira 7. simfonija?

Onda je nekidan bio nf film o invaziji, gdje tisuću jedinki čine jedno biće. Pa mi pala uspredba.

Jedini element koji je u svemu živom na zemlji je voda. Voda je u čovjeku, životinjama, biljkama. I voda jedina čini krug. Iz mora u oblake, iz oblaka u rijeke, iz rijeka u čovjeka, iz čovjeka opet u rijeku, more.

Iz vode je sve nastalo. Čovjek se rađa u vodi, plodnoj vodi, u njoj oživi, u njoj se razvija do trenutka ulaska u zračni svijet.

I ajde da prihvatimo vodu kao živo biće, jedinku na nivou molekule ili nečeg drugog, koja razumije, pamti, a ona je onaj iskonski element nastanka svega živoga.

Prolaskom kroz čovjeka, koji ima 90% vode, dolazi u dodir sa molekulama vode u čovjeku, memorira njihove informacije te prolaskom kroz čovjeka dolazi u more gdje u "centrali" pohranjuje dobivene informacije. Koje su opet dostupne svim molekulama.


I tako voda sazna i za 7. sinfoniju, prepozna je i formira sedmerokraki kristal.

Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:05   #2

bravo Saharun! Ali moram te upozoriti da si otvorio temu koja je još daleko -daleko ispred shvaćanja većine ovdjeprisutnih.
E, di si bio kad su mene ovdje vrijeđali
https://www.forum.hr/showthread.php?t=167964
(nota bene: one najgore su maknuli moderatori)

Al čekaj, čekaj, sad će optužbe za kloniranje. Samo ne znam hoće li mene optužiti da sam tvoj klon ili da si ti moj, s obzirom da imaš 4800 postova
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:08   #3
Quote:
Saharun kaže:
Gledao sam nedavno emisiju o ispitivanju kristala vode, kada je jedan japanski znanstvenik pokazao kristale vode koji se formiraju kada im je puštao glazbu.
Pa je tako pustio nećiju 7. sinfoniju i kristali vode su se formirali u jedinstveni sedmerokraki kristal.

Kako je voda znala da se svira 7. simfonija?

Onda je nekidan bio nf film o invaziji, gdje tisuću jedinki čine jedno biće. Pa mi pala uspredba.

Jedini element koji je u svemu živom na zemlji je voda. Voda je u čovjeku, životinjama, biljkama. I voda jedina čini krug. Iz mora u oblake, iz oblaka u rijeke, iz rijeka u čovjeka, iz čovjeka opet u rijeku, more.

Iz vode je sve nastalo. Čovjek se rađa u vodi, plodnoj vodi, u njoj oživi, u njoj se razvija do trenutka ulaska u zračni svijet.

I ajde da prihvatimo vodu kao živo biće, jedinku na nivou molekule ili nečeg drugog, koja razumije, pamti, a ona je onaj iskonski element nastanka svega živoga.

Prolaskom kroz čovjeka, koji ima 90% vode, dolazi u dodir sa molekulama vode u čovjeku, memorira njihove informacije te prolaskom kroz čovjeka dolazi u more gdje u "centrali" pohranjuje dobivene informacije. Koje su opet dostupne svim molekulama.


I tako voda sazna i za 7. sinfoniju, prepozna je i formira sedmerokraki kristal.

gade jedan ukrao si mi ideju upravo sam ja to iznio na forum prije 8 dana posaljem ti link da se uvjeris..ali ako nisi bio inspiriran mojim postom mozda ona teorija o zajednickoj svjesti ipak postoji jer dokazano je kad su majmuni na jednom otoku poceli tuc neko voce kamenom na drugom otoku u isto vrjeme majmuni su to isto poceli radit makar nikad nisu bili ni mogli komunicirat mislim ne kazem da smo majmuni ali svidja mi se ta teorija jer voda ima memoriju voda je u svima nama kad nema vode nema zivota..pa kad biljkama pjevas one bolje rastu isto sta ce i voda imat bolje kristale itd.. mislim da ima tu nesto ali ak si ukro tu teoriju od mene ..tuzil te bum!!!
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:11   #4
Here we go again...

Wishful thinking...

Ja sam neki dan pustao Panteru i izrasla mi gigantska snjezna pahuljica u obliku savrsenog buckminster-fullerena. A jucer je na Megadeth izrastao savrseni dodekaedar s fraktalnom strukturom na povrsini...
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:11   #5
https://www.forum.hr/showthread.php?t=169371&page=4

evo ga post 16.11.. da nebi bilo da lazem
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:14   #6
Quote:
El Tomo kaže:
Here we go again...

Wishful thinking...

Ja sam neki dan pustao Panteru i izrasla mi gigantska snjezna pahuljica u obliku savrsenog buckminster-fullerena. A jucer je na Megadeth izrastao savrseni dodekaedar s fraktalnom strukturom na povrsini...
kakve to ima veza sa oistkumunistickim slomom hierarhijske monokulture u afganistanu ne kuzim ???mozda i to ima veze..?' daj ne spamaj neg reci arugment za ili protiv ili pusti nas da uzivamo u ovoj ludoj teoriji u zadnje vrjeme na svim temama se spama sa nekim glupavim poluhumuristicnim forama a da to i ja radim dak da nemok kaj zamerit...
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:16   #7
Quote:
Saharun kaže:
Gledao sam nedavno emisiju o ispitivanju kristala vode, kada je jedan japanski znanstvenik pokazao kristale vode koji se formiraju kada im je puštao glazbu.
Pa je tako pustio nećiju 7. sinfoniju i kristali vode su se formirali u jedinstveni sedmerokraki kristal.

Kako je voda znala da se svira 7. simfonija?

Onda je nekidan bio nf film o invaziji, gdje tisuću jedinki čine jedno biće. Pa mi pala uspredba.

Jedini element koji je u svemu živom na zemlji je voda. Voda je u čovjeku, životinjama, biljkama. I voda jedina čini krug. Iz mora u oblake, iz oblaka u rijeke, iz rijeka u čovjeka, iz čovjeka opet u rijeku, more.

Iz vode je sve nastalo. Čovjek se rađa u vodi, plodnoj vodi, u njoj oživi, u njoj se razvija do trenutka ulaska u zračni svijet.

I ajde da prihvatimo vodu kao živo biće, jedinku na nivou molekule ili nečeg drugog, koja razumije, pamti, a ona je onaj iskonski element nastanka svega živoga.

Prolaskom kroz čovjeka, koji ima 90% vode, dolazi u dodir sa molekulama vode u čovjeku, memorira njihove informacije te prolaskom kroz čovjeka dolazi u more gdje u "centrali" pohranjuje dobivene informacije. Koje su opet dostupne svim molekulama.


I tako voda sazna i za 7. sinfoniju, prepozna je i formira sedmerokraki kristal.

I tu informaciju pohrani u sedmom metru, sedmog mora na tenperaturi od 7 stupnjeva uz 7 riba, 7 kitova i 7 rakova.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:23   #8
ima puno u toj vodi mozda je i ona glavni urok prjenosa informacija tko zna mozda je ona uzrok i sjecajna proslih zivota..plecko se dobro pozabavio tom temom ipak i on proizodi coretexs antene..i dokazano je da voda ima memoriju a isto kao i muzikom moze se utjecat na kristale negativnim i pozitivnim razmisljanjem a isto tako i na biljke
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:25   #9
Quote:
kumek kaže:
I tu informaciju pohrani u sedmom metru, sedmog mora na tenperaturi od 7 stupnjeva uz 7 riba, 7 kitova i 7 rakova.
zakej ne otvoris temu hrvatski nadobudni stand up komicari pa tamo izlozis ove svoje humoristicne provale da molim te..! ili mogo pi pisat scenarij za zimmer fraj ili pod lipom mislim da bi im se svidio tvoj puporsni humor..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:35   #10
Jebiga ljudovi, nisan zna da je tako što već bilo, skužajte.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:45   #11
VODI PRAVO GLASA!
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:54   #12
osjećam da je ovo samo poligon za testiranje mladih lavova.

japanski gospodin hado nije znanstvenik nego pseudoznanstvenik. molim lijepo.
(a nekima je stvarno zanimljivo provoditi život u neznanju i budalaštini)
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 15:02   #13
pa ja mislim da je svrha ovog foruma da se sve potkrjepi ili opovrgne cinjenicama jebi ga nazalost nitko ih nema ..pa ni ja zato na ovom forumu uglavnom svi baljezgamo kak je netko glup ili pametan teo to je cinjenica....
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 15:07   #14
Pa dane su ti cinjenice i podastrti argumenti na drugim, istim takvim topicima. Meni se stvarno ne da svakih nekoliko mjeseci iznositi znanstvene radove i argumentirati kako je sve to jedna velika budalastina i neciji wishful thinking u svrhu pribavljanja pozornosti.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 15:50   #15
Quote:
S4sh4nn kaže:
zakej ne otvoris temu hrvatski nadobudni stand up komicari pa tamo izlozis ove svoje humoristicne provale da molim te..! ili mogo pi pisat scenarij za zimmer fraj ili pod lipom mislim da bi im se svidio tvoj puporsni humor..
Nema potrebe, tvoji postovi na ovom threadu su nenadmašni humoristični prilog rijetko viđene smjese osebujne logike, elementarnog neznanja i ignorancije. Samo tako naprijed.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 15:52   #16
Ako vodi kažeš "hvala", napravi se lijepi kristalić, ako joj kažeš-vikneš" đubre jedno", dobiješ izobličeni kristalić, a ako je pitaš ŠTO SI TI VODO !!?? molekula vode ostane nepromijenjena jer ne zna ni gdje joj je dupe, a gdje glava.

Ja čito u Stelli
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:33   #17
[paranoid]

Ne, ne, ne... El Tomo, Endimion17, kumek, ostali "znanstvenici". Zaista ste vec dosadni s tim svojim "poznavanjem istine" i "znanstvenim radovima" i ostalim zatupljenim idiotarijama. Znate sto je najtuznije? Vi mislite da su procitane knjige plus na vasoj intelektualnoj sferi, ali pazite: citanjem tudih budalastina samo cete zamutiti vlastitu auru. Bilo bi vam bolje da malo promislite o stvarima, a ne da samo citate radove kojekakvih "znanstvenika".

Razmislite malo. Voda se sastoji od tri materijalna entiteta, zar ne? Znam da ih ljudi nazivaju "atomi", ali osobno mi se gade ti nakaradni nazivi samozvanih "strucnjaka".
E sad, svaki materijalni entitet titra u svojoj vlastitoj mini auri energetske individualnosti. Svaki moze evaluirati energetski broj u deset na stotu razina za svaki elektronski entitet. Vi jadni znanstvenici koji jedva grebete po povrsini pricate o nekakvim energetskim razinama, o ljuskama ili kojecemu. Ne znam sto zelite s tim, nemam vremena za te gluposti. Ja i sam mogu doci do SVOJIH odgovora. Ne treba mi nitko soliti pamet. A tako bi trebali i vi, pa bi mozda covjecanstvo napokon krenulo putem osvjestenja.
Posto se voda sastoji od dva vodik i jednog kisik stanja, ona ima energetski broj ukupno osamnaest puta deset na stotu. To je MEMORIJA VODE!!!! Posto su tu dva vodik stanja, ukupno tri materijalna entiteta, a vodici cine medusobno kut od tocno 120 stupnjeva, sto je tocno trecina kruga, voda ima savrseni omjer od dva puta tri puta tri jednako OSAMNAEST, sto je upravo njen energetski broj!!!!!!

Voda konstantno skuplja svo znanje covjecanstva, a kada ga skupi do kraja, covjecanstvu ce doci KRAJ!!!! Vlade zapadnog svijeta to znaju, ali ne djeluju protiv toga jer je voda u njih poslala svoje NAJUSPJESNIJE MOLEKULE, koje u potpunosti kontroliraju sve sto oni rade. Zato na nijednom skupu necete vidjeti da vladari zapada piju obicnu vodu. Njima se uvijek posluzuje flasirana, SPECIJALNA voda!!

Protiv ovoga se moramo boriti, jer nam inace NEMA SPASA!!!! Srecom, postoji nacin i to jednostavan. Trebate uzeti kruzni komad cistoga stakla, jer je staklo u savrsenoj ravnotezi s vodom jer imaju neke jednake odlike koje necu sada izlagati jer ne zelim da dezurni "znanstvenici" skrenu raspravu.
Na tom staklu trebate napraviti sesterokraku zvijezdu trostrukom linijom. Tako ce ukupan broj ravnih linija biti sest puta tri jednako OSAMNAEST, poslagano u Davidovu zvijezdu koja se od pamtivijeka koristi za OBRANU OD VODE. MAterijal mora biti BAKAR jer on ima 29 materijalnih entiteta i zato voda na njega ne moze utjecati nijednim od BROJEVA VODE a to su dva, tri, sest, devet i osamnaest.
Samo voda koja cijelu noc provede na ovakvom stalku se moze piti jer je ona OCISCENA i izbrisana joj je memorija.
Protiv vode u zraku se treba boriti takoder. U sobi u kojoj dugo boravite morate na svaki zid postaviti TROSTRANU PIRAMIDU. Pogledajte oko sebe, koliko vas zidova okruzuje? Cetiri sa strana, strop i pod, ukupno sest. Trostrana piramida na svakome, sest puta tri jednako OSAMNAEST!!!!!!!! Piramide isto moraju biti BAKRENE!!

[/paranoid]

Wow.... dobar sam
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:35   #18
el tomo je potpuno u pravu.
dođe neka budala i blene na ovom podforumu neko sranje i sad se od nas očekuje da to tvrdokorno argumentiramo kao glupost.

mučimo se kao stoka, a te budale samo beknu nešto i to je njima istina.
pa jebem vam ma*er možete se sramiti svi skupa.

margaritas ante porcos (ili kako se već piše), to je to.


vidim, el tomo, da si već umoran od ovih stvari. ali znaj da te 100% podržavam. ne samo ja, siguran sam da te i podržavaju drugi razumni forumaši.




The_Equilibrist, svaka čast
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:48   #19
Quote:
The_Equilibrist kaže:
[paranoid]....
Wow.... dobar sam
Ne samo da si dobar nego si izvanredan. Posramljen vlastitim neznanjem i zatvorenošću uma odlazim na pročišćavanje prane i 1. 3. 5 6. i 7-e čakre i to pomoću orgonskog topa i energije nulte točke koja sve lijeći ako ležiš pod trostranom piramidom (bakrenom a da kakvom drugom), koja je jednim rubom u more umočena. Idem očistiti um utjecaja ljudi-guštera, chemtrailsa i dugotrajnog ispiranja mozga od strane iluminata te se okrenuti meditaciji i prehrani pomoću solarnog oka.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:48   #20
Quote:
Pa je tako pustio nećiju 7. sinfoniju i kristali vode su se formirali u jedinstveni sedmerokraki kristal.

Kako je voda znala da se svira 7. simfonija?
Saharune ti i nisi baš prebistar?
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.