Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Je li Thompson ratni profiter?
Je 50 47.17%
Nije 50 47.17%
Ne bi znao/la 6 5.66%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2006., 17:35   #21
Quote:
Gost_Milutin kaže:
Jasenovac i Gradiška Stara,
to je kuća Maksovih mesara.
Kroz Imotski kamioni žure,
voze crnce Francetića Jure.
U Čapljini, klaonica bila,
puno Srba Neretva nosila. ('ajmo ruke)
Oj Neretvo teci niza stranu,
nosi Srbe plavome Jadranu.
Ko je moga zamisliti lani,
da će Božić slavit partizani.
Tko je reka, jeba li ga ćaća,
da se Crna Legija ne vraća.
Gospe sinjska ako si u stanju,
uzmi Stipu, a vrati nam Franju.
Oj Račane jeba ti pas mater,
i onome tko je glasa za te.
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića,
pozdravi nam Antu Pavelića.


http://www.index.hr/images2/Thompson...diskaStara.mp3

OJHA

Dobro, a sad nam daj link na neku vašu mudžahedinsku !
Velšanin is offline  
Old 23.12.2006., 17:44   #22
Quote:
Maginjano kaže:
Da ni bilo rata ne bi bilo ni njega ni njegove karijere,zgrčija je pare,prodava borbene hitove,iskoristija narod,da ili ne?A danas još živi na PTSP-ovcima i ostalima...



Meni je najjače ovo "i ostalima" i "iskoristija narod"...

__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 23.12.2006., 17:45   #23
Quote:
Velšanin kaže:
Dobro, a sad nam daj link na neku vašu mudžahedinsku !


Patriotske pjesme, tu se nalazi 99% ako i ne sve pjesme otpjevane tokom agresije na RBIH.
http://www.bosnaprkosnaodsna.mine.nu...tskepjesme.htm

Ne bih o stilu i kvalitetu ali je ocito da mi nismo pjevali kako cemo klati i silovati druge. A nemamo ni "Jasenovaca" ni "Srebrenica" iza nas da se "hvalimo" time.


To je ipak dika i ponos nasih susjeda i komsija.

Nase pjesme pjevaju o oslobadanju Bosne, miru i pravdi.
Gadarije slicne ovoj Tomsonovoj pjevajuju vasi toboznji neprijatelji.

http://www.youtube.com/watch?v=td2tHkGYjB8
http://www.youtube.com/watch?v=GmzgP...elated&search=
Gost_Milutin is offline  
Old 23.12.2006., 17:47   #24
Quote:
Gost_Milutin kaže:
Jasenovac i Gradiška Stara,
to je kuća Maksovih mesara.
Kroz Imotski kamioni žure,
voze crnce Francetića Jure.
U Čapljini, klaonica bila,
puno Srba Neretva nosila. ('ajmo ruke)
Oj Neretvo teci niza stranu,
nosi Srbe plavome Jadranu.
Ko je moga zamisliti lani,
da će Božić slavit partizani.
Tko je reka, jeba li ga ćaća,
da se Crna Legija ne vraća.
Gospe sinjska ako si u stanju,
uzmi Stipu, a vrati nam Franju.
Oj Račane jeba ti pas mater,
i onome tko je glasa za te.
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića,
pozdravi nam Antu Pavelića.


http://www.index.hr/images2/Thompson...diskaStara.mp3

OJHA


Kakve veze Thompson ima s ovom pismon?


__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 23.12.2006., 18:03   #25
Quote:
Gost_Milutin kaže:
....ali je ocito da mi nismo pjevali kako cemo klati i silovati druge.......A nemamo ni "Jasenovaca"
Neznam ja šta ste vi pjevali.

Znaš li ti koliko je muslimana u WW2 bilo u ustašama ?

Što se tiče rata 92.-95. reci mi malo o Borovici kod Vareša, Trusini, Uzdolu, Doljanima, Grabovici kod Jablanice, Konjicu itd.
Velšanin is offline  
Old 23.12.2006., 18:05   #26
Quote:
Velšanin kaže:
HRVATSKI JAL

Hrvatska stvarnost, nazalost svaki uspjeh treba kazniti.
zzbabac is offline  
Old 23.12.2006., 18:39   #27
Moraš biti ili provokator ili idiot da postaviš ovakvu temu. Zašto nije javna?
tomy108 is offline  
Old 23.12.2006., 18:47   #28
Quote:
łvek kaže:
Vrijedi i za Edu Maajku. I on je ratni profiter?
Ne bih baš uspoređivala Edu Maajku s Thompsonom. Thompsonove su pjesme u većoj mjeri ratne/domoljubne nego Edine. Osim toga, Edo spominje rat kao takav (opće ratno stanje), a Thompson konkretizira situaciju - navodi vrste ljudi, lokacije i štotijaznamštosvene u svojim neukusnim pjesmama.

Što se anketnog pitanja tiče, da, smatram da je Thompson izgradio karijeru (ako se to uopće može nazvati karijerom; za mene to je "balkanska glazbena razvikanost") upravo radi rata. No, da generaliziram, to ne smatram nepravednim niti išta slično. Mnoga glazbena, likovna, književna i ina djela nastaju kao posljedice rata. Stvar je u ukusu. A Thompson ga nema ni za groš. I jadni oni što slijede njihovu ideologiju jer ne znaju da im u EU, kad se počnemo modernizirati, takve spike i jadikovanja i domoljublja baš i neće prolaziti. Eh, narode, hrvatski narode.
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Old 23.12.2006., 18:52   #29
Tomphson je jebeni fašist! Čim su ga zabranili u Nizozemskoj, u zemlji gdje su droge i prostitucija dozvoljene znate na čemu ste. Thompsona treba upucat u glavu.
__________________
Živit zdravo je moja (nova) furka! :P
Huggy-Bear is offline  
Old 23.12.2006., 18:55   #30
Quote:
Huggy-Bear kaže:
Tomphson je jebeni fašist! Čim su ga zabranili u Nizozemskoj, u zemlji gdje su droge i prostitucija dozvoljene znate na čemu ste. Thompsona treba upucat u glavu.
Jake li države...........
1.Odobravaju pedofiliju a zabranjuju nastup navodnog fašiste..............

2. Daju ordenje onima koji su indirektno odgovorni za smrt 5'6 tisuća srebreničana

Jel treba još?????????????
Zrinski is offline  
Old 23.12.2006., 19:01   #31
Quote:
Z e t t a kaže:
Ne bih baš uspoređivala Edu Maajku s Thompsonom. Thompsonove su pjesme u većoj mjeri ratne/domoljubne nego Edine. Osim toga, Edo spominje rat kao takav (opće ratno stanje), a Thompson konkretizira situaciju - navodi vrste ljudi, lokacije i štotijaznamštosvene u svojim neukusnim pjesmama.

Što se anketnog pitanja tiče, da, smatram da je Thompson izgradio karijeru (ako se to uopće može nazvati karijerom; za mene to je "balkanska glazbena razvikanost") upravo radi rata. No, da generaliziram, to ne smatram nepravednim niti išta slično. Mnoga glazbena, likovna, književna i ina djela nastaju kao posljedice rata. Stvar je u ukusu. A Thompson ga nema ni za groš. I jadni oni što slijede njihovu ideologiju jer ne znaju da im u EU, kad se počnemo modernizirati, takve spike i jadikovanja i domoljublja baš i neće prolaziti. Eh, narode, hrvatski narode.

balkan, eu, moderniziranje, neukus...brblj brblj
stara izgrebana ploca..
keke is offline  
Old 23.12.2006., 20:52   #32
Quote:
Maginjano kaže:
Da ni bilo rata ne bi bilo ni njega ni njegove karijere,...
a da se to ne napuhava sve malo? mislim, iskreno... pa svatko tko nije baš bio klinac sjeća se da je to vrijeme daleko više i snažnije obilježio i jedan Đuka Čaić (Hrvatine ..to su čak i na Radio Sljemenu puštali) i Kreni gardo (jel to Ivo Fabijan, koji je dotad bio ponosni vlasnik planetarnih hitova ..Debele žene zanimaju mene i Milka Milka svaka ti čast ?


a kad je o tv programu riječ - jasno - Dire Straits i Brothers in Arms, kao glazbena kulisa/pozadina za izvješća o uzbunama po gradovima i topničke napade

Thompson je - znači - dio mozaika..ali samo DIO..desetine drugih su također tad snimali pjesme angažirane tematike (i prigodni video spot
stvarno ne znam čemu sve ovo? nek ga sluša tko hoće, ja čak mislim da on fakat vjeruje u to kaj priča i pjeva i ..ok. koje fame stalno? samo mu radite reklamu


usput...mislim da sam upravo na tv vidla malog Giuliana kak pjeva Fa fa la si mi ..
__________________
*
revolution is offline  
Old 23.12.2006., 20:54   #33
Quote:
Zrinski kaže:
Jake li države...........
1.Odobravaju pedofiliju a zabranjuju nastup navodnog fašiste..............

2. Daju ordenje onima koji su indirektno odgovorni za smrt 5'6 tisuća srebreničana

Jel treba još?????????????
Nije on navodni fašist nego jebeni fašist. A dopuštanje osnivanja pedofilske stranke je izvrstan način dobijanja imena, prezimena i adresa pedofila.
__________________
Živit zdravo je moja (nova) furka! :P
Huggy-Bear is offline  
Old 23.12.2006., 21:01   #34
Quote:
Huggy-Bear kaže:
Nije on navodni fašist nego jebeni fašist.
ratni zločinac!
Quote:
A dopuštanje osnivanja pedofilske stranke je izvrstan način dobijanja imena, prezimena i adresa pedofila.
gle ti to..
__________________
*
revolution is offline  
Old 23.12.2006., 21:02   #35
Tomson.

Svaka mu cast! Dosao odnikud' i mulcima bez sluha i mozga pokupio lovu.
Greven is offline  
Old 23.12.2006., 21:04   #36
Quote:
Huggy-Bear kaže:
Nije on navodni fašist nego jebeni fašist. A dopuštanje osnivanja pedofilske stranke je izvrstan način dobijanja imena, prezimena i adresa pedofila.
Fašist ti je Poglavnik Mesić !
Velšanin is offline  
Old 23.12.2006., 21:20   #37
Quote:
Z e t t a kaže:
Što se anketnog pitanja tiče, da, smatram da je Thompson izgradio karijeru (ako se to uopće može nazvati karijerom; za mene to je "balkanska glazbena razvikanost") upravo radi rata. No, da generaliziram, to ne smatram nepravednim niti išta slično. Mnoga glazbena, likovna, književna i ina djela nastaju kao posljedice rata. Stvar je u ukusu. A Thompson ga nema ni za groš. I jadni oni što slijede njihovu ideologiju jer ne znaju da im u EU, kad se počnemo modernizirati, takve spike i jadikovanja i domoljublja baš i neće prolaziti. Eh, narode, hrvatski narode.

Kažeš da domoljublje neće prolaziti. Reci zašto poistovjećivaš thompsona i ostalu ekipu kao franjo, šušak ... sa domoljubljem? U njihovom ponašanju ja vidim samo prevaru ljudi koji cijene domoljublje i svoju zemlju.
Pogledaj malo tu evropu o kojoj pričaš. Nije to organizacija koja je na razini uređenja skandinavskih i općenito sjevernih zemalja. Tu su se uguzile i ove južnije koje su donile sa sobom dosta šporkih stvari. Najbojli je primjer italija i ova sranja sa gospodarskim pojasem. Većeg licemjerja nema. Što sad talijani ne štite "europske " vrijednosti i poznate međunarodne zakone?
Drugi primjer je o preuzimanju banaka, telekomunikacija od strane stranaca. Kad su "veliki" preuzimali u "malim" državama to je onda zakon tržišta, sloboda trgovanja, bla, bla, Oni koji su se bunili su proglašavani nazadnim domoljubnim idiotima. Sada rusi hoće kupiti deutche tel., arapi su tili luke u americi, talijani i francuzi se bune protiv stranih preuzimanja strateški važnih tvrtki.
I sad ti laprtaš o suvišnosti domoljublja. Samo se budala može odricati svoga i dozvoliti da ga jebu u čmar a pri tome misliti da je postao uzvišen i pun "europske uljudbe".
Ako ne cijeniš i ne braniš svoje nećeš znati ni cijeniti to što imaš, a mi imamo dovoljno da imamo normalnu zemlju. samo druga je stvar što u nas prevladavaju kreteni a ne normalni ljudi. Ali bez obzira na tu činjenicu ja sam domoljub i volim reć PROUD TO BE CROAT.
Marijan is offline  
Old 23.12.2006., 21:47   #38
Quote:
zele kaže:
iskoristio je priliku koja mu se pruzila
[/CENTER]

kaj to nije profiterstvo.okoristiti se najnizim porivima...
Billi is offline  
Old 23.12.2006., 21:57   #39
Quote:
Billi kaže:
[/CENTER]

kaj to nije profiterstvo.okoristiti se najnizim porivima...

Ma naravno, čitav hrvatski narod je ratni profiter, zato što je iskoristio rat da bi očistio zemlju od troprstih nametnika !
Velšanin is offline  
Old 24.12.2006., 02:06   #40
Ma kakav ratni profiter...
Karijeru je započeo nakon ranjavanja ako se ne varam...
McAucliffe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.