Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 00:38   #4441
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
moraš polagati državnu nažalost svejedno
Rečeno mi je da je različito od fakulteta do fakulteta za starije od 24 godine...pa sam mislila da je slučajno na Učiteljskom bez mature. Hvala
anavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 10:17   #4442
da, različito je, ali nažalost kod nas nemaju posebnu lisu/kvotu za one koji su polagali po starom
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:27   #4443
Pitanjce...ima li itko od vas prof. Ivan Mrkonjića?

Htjela bih uzeti za izborni njegovu Metodika razvoja matematičkih pojmova al se bojim da ne naletim na nešto ili nekog tko će me maltretirati pa da ne bi bilo da požalim što sam to odabbrala

E da, zanima me i što znate o profi i predmetu Jelena Vignjević Javni govor?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.

Zadnje uređivanje tipfeler : 01.03.2012. at 21:42.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:51   #4444
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Pitanjce...ima li itko od vas prof. Ivan Mrkonjića?

Htjela bih uzeti za izborni njegovu Metodika razvoja matematičkih pojmova al se bojim da ne naletim na nešto ili nekog tko će me maltretirati pa da ne bi bilo da požalim što sam to odabbrala

E da, zanima me i što znate o profi i predmetu Jelena Vignjević Javni govor?
Ja sam ga imala jedan semestar. Osobno, meni je on bio dosadan jer je samo ispričao sve ko da je snimljen i da je pritisnuo play. Sve najbolje o njemu inače, al je dosadan kao predavač.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 22:17   #4445
vignjevićka je super, moje cure su išle na javni govor i nije im bilo žao, nije ih ni davila
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 22:57   #4446
Quote:
ancica_8990 kaže: Pogledaj post
Ja sam ga imala jedan semestar. Osobno, meni je on bio dosadan jer je samo ispričao sve ko da je snimljen i da je pritisnuo play. Sve najbolje o njemu inače, al je dosadan kao predavač.
Ma da, i ja bih ga imala jedan semestar ako ga uzmem za izborni...a daj mi reci kakav je na ispitu i kakav je sam ispit(usmeni, pismeni, jedno i drugo ili samo seminar)?

Isto pitanje i za girly-girl...kakav je ispit kod nje?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 23:54   #4447
kako putujete do faxa u petrinji ,ako ste iz zg.????
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 08:41   #4448
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Ma da, i ja bih ga imala jedan semestar ako ga uzmem za izborni...a daj mi reci kakav je na ispitu i kakav je sam ispit(usmeni, pismeni, jedno i drugo ili samo seminar)?

Isto pitanje i za girly-girl...kakav je ispit kod nje?
ja sam prosla njegov ispit preko kolokvija, nismo imali nikakav rad. Tako da ti detaljnije bas i nisam od koristi. Ipak je to bilo prije 3 godine.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 12:28   #4449
Quote:
ancica_8990 kaže: Pogledaj post
ja sam prosla njegov ispit preko kolokvija, nismo imali nikakav rad. Tako da ti detaljnije bas i nisam od koristi. Ipak je to bilo prije 3 godine.
Obzirom da sam ja izvanredni, mislim da na kolokvije mogu zaboraviti

Ok, a vi koje ste ga imale, jeste slušale baš taj predmet Metodika razvoja matematičkih pojmova ili on predaje i još neke druge predmete?
Ako ste slušale baš taj predmet, možete mi pobliže pojasniti o čem se radi, jel zanimljiv, težak, lagan...?
Na njega pikiram otkako sam se upisala na ovaj fax jer mi ovako po imenu zvuči full zanimljivo, al kao što rekoh, htjela bih još malo prošnjofati kod vas, starijih i iskusnijih koka , da se ne bi zaletila i izabrala nekaj zbog čeg ću požaliti...a imam još jako malo vremena da se odlučim

Unaprijed hvala i sorry na gnjavaži al kratka sam s vremenom za odluku pa me fata panika
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:56   #4450
Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
kako putujete do faxa u petrinji ,ako ste iz zg.????
Auto i bus
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:28   #4451
jel zna neko profku vesnu bilić i predmet nasilje nad djecom?
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 20:30   #4452
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Obzirom da sam ja izvanredni, mislim da na kolokvije mogu zaboraviti

Ok, a vi koje ste ga imale, jeste slušale baš taj predmet Metodika razvoja matematičkih pojmova ili on predaje i još neke druge predmete?
Ako ste slušale baš taj predmet, možete mi pobliže pojasniti o čem se radi, jel zanimljiv, težak, lagan...?
Na njega pikiram otkako sam se upisala na ovaj fax jer mi ovako po imenu zvuči full zanimljivo, al kao što rekoh, htjela bih još malo prošnjofati kod vas, starijih i iskusnijih koka , da se ne bi zaletila i izabrala nekaj zbog čeg ću požaliti...a imam još jako malo vremena da se odlučim

Unaprijed hvala i sorry na gnjavaži al kratka sam s vremenom za odluku pa me fata panika
Nama izvanrednima je ispit bio seminar, ne znam da li se nešto sada promijenilo. Malo smo rješavali neke zadačiće, puno smo ga slušali, ali općenito je bio ok.
Jelena Vignjević je jedna predivna profesorica. Iz Javnog govora bilo je potrebno pročitati jednu knjigu iz koje je bio ispit i zaista nije bilo teško. Trebalo je sastaviti i mapu prije ispita koja je sadržavala naše primjere govora za pozdrav studenata prvog dana fakulteta, pozdrav roditeljima pri prvom dolasku u vrtić, govor prijatelju povodom njegovom diplome, ne znam da li je još koji bio. I trebalo je analizirati neki od poznatih govora koje ćete slušati na satu. Čini se puno, ali zaista nije.
Vesna Bilić i nasilje nad djecom, osobno nisam bila, ali kolegica je i moj je savjet da kod nje budeš redovito na nastavi i ispunjavaš sve obaveze jer ti neće dati potpis i neće ju zanimati izgovori koje imaš. Navodno je kolegij vrlo interesantan i treba ga upisati što prije jer ode među prvima.
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 21:38   #4453
Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
jel zna neko profku vesnu bilić i predmet nasilje nad djecom?
pisala sam već o tome..
profesorica sama po sebi je super, ispit je razgovor o nasilju, vrstama, itd.. a sam kolegij je zanimljiv, premda potresan
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 01:00   #4454
Quote:
espana kaže: Pogledaj post
Nama izvanrednima je ispit bio seminar, ne znam da li se nešto sada promijenilo. Malo smo rješavali neke zadačiće, puno smo ga slušali, ali općenito je bio ok.

Taman sam se danas prijavila za Javni govor, al ovaj opis predmeta što si dala me nimalo ne privlači...ak nešto ne znam, onda je to držati govore i smišljati iste-zapravo, to mi je noćna mora

Mislim da ću se prebaciti na Metodiku razvoja matematičkih pojmova, jedino što me još zanima vezano uz taj predmet je težina ovih "zadačića" koje si navela da ste rješavale
Da ne bi bilo da se to odnosi na neku višu matematiku...jedva sam donekle prokužila ovu Statistiku kod Tepeša koju sam prije dva tjedna položila pa da slučajno pod tim "matematičkim pojmovima" ne ispadnu neke derivacije, integrali, funkcije višeg reda, logaritmi i tako to
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 16:09   #4455
zna li netko vladimira šimovića ili silviju rogošić i predmet virtualne društvene mreže?
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 00:15   #4456
i to tome sam pisala. šimović je samo voditelj kolegija, rogošić ga izvodi. ok je, na satovima ima dosta rasprava, šalje na mail tekstove pa se o njima razgovara. umjesto ispita imali smo seminarske, ali ne možeš ofrlje napisati, to ne prolazi
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 09:29   #4457
a sorry pokušala sam nać dal gdje piše o njima al ima brdo stranica pa nikak da nađem,hvala ti,kaj misliš da mi je bolje upisat?? jer kod vesne kažu da moram redovita bit a ko zna kad bum imala ta predavanja
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 11:43   #4458
gle svugdje je isto, imaš tri izostanka. što se tiče vremena izbornih zato se nalazite prvi puta i dogovarate vrijeme koje svima najbolje odgovara. nama su se virtualne poklapale pa smo pomaknuli, a sa predavanja smo odlazili 15 min ranije
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:28   #4459
kaj si mislila pod tim da se nemože ofrlje napisati seminarski ??
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:16   #4460
zna li netko nešto u vezi ovih profesora i predmeta Dunja Pavličević Franić / Katarina Aladrović Slovaček Jezične igre i učenje hrvatskog jezika??
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.