Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2011., 16:55   #41
da li netko od vas zna kako zakon tratira i regulira biljne pripravke koje travari pripremaju i travarstvo odnosno travare generalno. je li im potrebna neka dozvola, moraju li imati neko zvanje, školu, tečaj ili šta već. što ili tko je u biti travar?!
ili ja sebe mogu prozvat travarom, napravit pripravak i prodavat ga bez ikakvog odobrenja i kontrole države, i pare u džep bez da državi platim porez.
nadam se da vam je moja dilema jasna
Klappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 10:29   #42
bok..jel netko možda zna broj od ovog travara iz Punta na Krku?

čula sam da je jako dobar..

hvala

Quote:
dea2 kaže: Pogledaj post
ima vam jedna zena u sloveniji,kod ljubljane.ja trenutno pijem njene cajeve i sirup tako da jos ne znam sto vam reci,ali cula sam ok iskustva.zena se zove ana agatha sedej,drenov grič,vrhnika,uguglajte njeno ime i naci cete i br.zena radi na principu tako da joj donesete prvu jutar.mokracu i iz nje vidi problem...
i ja sam čula za nju-da je jako dobra..mada znam slučaj gdje je pomogla ali osoba pije tolkko toga da teško reć od čega joj je bolje

Quote:
Klappy kaže: Pogledaj post
da li netko od vas zna kako zakon tratira i regulira biljne pripravke koje travari pripremaju i travarstvo odnosno travare generalno. je li im potrebna neka dozvola, moraju li imati neko zvanje, školu, tečaj ili šta već. što ili tko je u biti travar?!
ili ja sebe mogu prozvat travarom, napravit pripravak i prodavat ga bez ikakvog odobrenja i kontrole države, i pare u džep bez da državi platim porez.
nadam se da vam je moja dilema jasna
mislim da većina njih radi na crnjaka i to samouki..ali ja svejedno mislim da oni mogu dosta pomoć..naravno ne bilo koji..

svatko se može naučit skupljat trave...puno njih bere gospinu travu, lipu, šipak, kadulju..i onda radi čaj od toga...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 20.07.2011. at 20:52.
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 19:36   #43
nikako nemojte ići kod "travara" Ferenčića iz Dugog Sela zato što se radi o jednom velikom lopovu i prevarantu koji na tuđoj nesreći i patnji sebi zarađuje novac na način da samo laže petlja i obećava, a kad nebude rezlutata onda govori da on ništa nije ni obećao ni rekao.
Mene je otresao za par tisuća kuna.

PAZITE SE!!!
kremac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 21:15   #44
A za što ti je htio "pomoći" konkretno?

Ja imam inače dosta dobra iskustva s Nigela medom, to je za alergičare, i stvarno pomaže. Ima ga i po biljnim ljekarnama, za 50-ak kuna.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 13:32   #45
:)

Hello! Ja jos uvijek koristim njegovu kremu i caj za vitiligo i dooosta mi je pomoglo. Nisam jos uvijek sve izlijecila jer zadnjih mjesec dana nisam to koristila kako treba, jer se nisam mogla suncati zbog nekih drugih zdravstvenih problema. Ovo je vec 3 mjesec da to koristim i mogu reci da me je spasio! Imam bijele fleke samo po licu, na celo, bradu i oko usta, a po tijelu samo oko nekih mladeza. Kad sam pocela koristiti kremu i suncati se izgledala sam kao cudoviste...htjela sam da odustanem, al sam vidjela da su ovdje neki ljudi pisali da ne treba odustati, da ce sve to proci i da se poslije 20 suncanih dana vidi poboljsanje...i tako je i bilo Ali imam jedan mali problem u vezi toga....nikad nisam imala ni jednu bubuljicu na lice, a sad zbog te kreme ih imam milion i to samo na mjesta na koja mazem kremu Pa me zanima da li se to jos nekome desilo zbog kreme? Danas prestajem sa kremom i cajem, jer mi je lice nagrdjeno od bubuljica. Bijele fleke su se dosta povukle, jos se maaalo vide, al sad ce zima tako da se i ne mogu suncati....pocet cu opet sledece ljeto, sad mi je vazno da se otarasim ovih bubuljica...
jovana.ko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 16:32   #46
E, jel netko zna jel dr. Huljev još radi tamo u Palmotićevoj....treba mi med
pingo92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 09:47   #47
Quote:
pingo92 kaže: Pogledaj post
E, jel netko zna jel dr. Huljev još radi tamo u Palmotićevoj....treba mi med
ja mislim da ne, pokušavala sam ga konstantno dobiti prije koju god, ali nisam uspjela...ako ti uspiješ, javi
klinka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 12:15   #48
Da li je netko išao kod Stribora Markovića u Centar Cedrus i imao pozitivne rezultate na svoje zdravstvene tegobe?
kovrcava_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:14   #49
gdje kupit domaći čaj jeftino?
ne ovo industrijsko iz paketića nego ubrano rukom osušeno i pripremljeno po domaće i na starinski.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 23:09   #50
Quote:
klinka25 kaže: Pogledaj post
ja mislim da ne, pokušavala sam ga konstantno dobiti prije koju god, ali nisam uspjela...ako ti uspiješ, javi
Nisam ga uspila nać
pingo92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 16:17   #51
Dali je netko čuo za travara sabljakovića iz Sesveta . Dali ima ko kakvog iskustva sa njim?
ivona222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 20:22   #52
Sabljaković je meni izlječio ekcem na rukama s kojim sam se borila nekoliko godina (doktori su govorili da nije izlječivo-doktor opće prakse, doktori u bolnici, privatnici, homeopat isto nije uspio). Molim sve koji imaju bilo kakvo iskustvo s njim, osobito u liječenju teških bolesti da ih podijele.
tenzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:11   #53
Da li je netko čuo za gospodina Milana Bašića? Htjela bih doći do njega...unaprijed zahvaljujem...
slagalica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 14:09   #54
Travar sabljakovic iz sesveta

Ja sam se mucila sa upalom mjehura vise mjeseci...pila antibiotike...pila uvin..pila urosal..vode na litre i litre i razne cajeve..nista mi nije pomagalo..nakon prve salice caja koji mi je dao travar sabljakovic i njegova unuka petra ja sam bila podosta bolje a nakon samo par dana sam bila super..zdrava..preporodjena.. Ja ih mogu samo pohvaliti i rec da su divni ljudi i da se stvarno trude pomoc ljudima! Ako imate bilo kakvih problema moj savjet je da prvo probate otici kod gospodina sabljakovica i petre jer ce vam sigurno i 100 % pomoc !
ingrid2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 18:31   #55
Moja osobna preporuka je sestra Ljubica iz Ljubuškog (googlajte, ima par članaka). Išla sam kod nje prije skoro dvije godine jer me jako mučilo disanje, mislila sam na momente da se gušim i to podnosila. Uz to me mučio želudac i osjećaj težine u trbuhu. Sestra mi je odmah napipala trbuh i rekla da se želudac "popeo" i da ga treba vratiti i da mi je pritiskao dijafragmu i pluća i zato nisam mogla disati. Zatim sam sjela na stolicu obrnuto i okrenula joj leđa. Nekim masažerom mi je gurala nešto, žile ili tako nešto, ne sjećam se prema dolje da vrati želudac. Nije to izgledalo kao ono vraćanje sa čašom ili slično, nego jednostavnije i nije bilo bolno. Već sam tad osjetila olakšanje ali kad sam legla na krevet, onda je rukama gurala želudac prema pupku sve dok nisam osjetila ogromnooo olakšanje, kao da mi je netko skinuo teret. Također sam radila neke vježbe pod njenim vodstvom koje sam zapamtila i trebala ih radiiti kasnije da se stanje održi. Zavezala mi je oko trbuha kao zavoj i stegnula i to sam držala tjedan dana. Kasnije sam radila vježbe i poslije 2 mj prestala. Sad mi je žao da nisam redovno radila jer evo opet muku mučim s disanjem i povremeno sama vraćam nekako, ali kako stvari stoje morat ću opet kod nje, my fault Ljudi koji su bili kad i ja, nahvalili su je isto
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:32   #56
Evo da vas obavjestim..pila sam caj od travara sabljakovica i petre i izljecio mi je zeludac..mucio me gastritis..gorko u ustima,zgaravica..za 16 dana i sve je proslo!!!! Zahvalna sam covjeku do kraja zivota!! Sad idem za dva dana opet kod njega ,muci me bronhitis...

Ja se upravo vracam od travara sabljakovica i petre...isla sam po lijek za astmu i bronhitis..javim na forumu rezultate ... Mislim sigurna sam da ce mi pomoc samo jos neznam za koliko dana...

Ja imam super iskustva!!! Gospodin sabljakovic i njegova unuka petra horn koja se isto bavi uz svoga didu sulejmana travarstvom su mi jako pomogli...imala sam jaku upalu mjehura i nista mi nije pomagalo...par mjeseci sam se patila...pretpostavljam vec da je bilo kronicno...otisla sam kod njih i ozdravila !!!!! Nakon toga me mucio zeludac...otisla kod njih i ozdravila!sad me uhvatili sinusu i bronhitis i astma ...upravo sam dobila lijek i danas cu ga pocet pit...:-) to je moje iskustvo...ja svima preporucam da odu kod petre i sulejmana jer su vrhunski!!!

Zadnje uređivanje Begemotica : 17.06.2012. at 21:40.
ingrid2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:46   #57
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Moja osobna preporuka je sestra Ljubica iz Ljubuškog (googlajte, ima par članaka). Išla sam kod nje prije skoro dvije godine jer me jako mučilo disanje, mislila sam na momente da se gušim i to podnosila. Uz to me mučio želudac i osjećaj težine u trbuhu. Sestra mi je odmah napipala trbuh i rekla da se želudac "popeo" i da ga treba vratiti i da mi je pritiskao dijafragmu i pluća i zato nisam mogla disati. Zatim sam sjela na stolicu obrnuto i okrenula joj leđa. Nekim masažerom mi je gurala nešto, žile ili tako nešto, ne sjećam se prema dolje da vrati želudac. Nije to izgledalo kao ono vraćanje sa čašom ili slično, nego jednostavnije i nije bilo bolno. Već sam tad osjetila olakšanje ali kad sam legla na krevet, onda je rukama gurala želudac prema pupku sve dok nisam osjetila ogromnooo olakšanje, kao da mi je netko skinuo teret. Također sam radila neke vježbe pod njenim vodstvom koje sam zapamtila i trebala ih radiiti kasnije da se stanje održi. Zavezala mi je oko trbuha kao zavoj i stegnula i to sam držala tjedan dana. Kasnije sam radila vježbe i poslije 2 mj prestala. Sad mi je žao da nisam redovno radila jer evo opet muku mučim s disanjem i povremeno sama vraćam nekako, ali kako stvari stoje morat ću opet kod nje, my fault Ljudi koji su bili kad i ja, nahvalili su je isto


Hej i ja sam čula za časnu LUbicicu iz Posušja ali ne mogu nać njen broj! Da li te mogu zamolit da mi ga pošalješ u pp!? Koliko se ćeka na pregled kod nje ? Unaprijed zahvaljujem !!!!
sanja 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 00:21   #58
eto
ja sam danas bio kod g Sabljakovića i unuke.Kćer mi ima ciste na jajnicima,lice joj se upalilo grozno(hrpa akni) a ima problema i sa mjehurom.Nadam se da će pomoći jer od silnih terapija i ljekova više neznam kuda da se okrenem.
tommmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 18:27   #59
Imam jedno pitanje dali je itko od vas koji ste koristili kremu i čaj Gospodina Rangelova imao vitiligo na glavi te imao sjede pramenove i dali je to proslo??
simek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 23:02   #60
Premješteno s pdf-a Zdravlje.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.