Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2004., 20:34   #321
Bravo, Inkvizitore!

A sad mi odgovori što je gore - servirati hladnu Aleksandru Zec, ili je ohladiti?

Zvučiš kao idealan ubojica glasnika loših vijesti...

SF
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 00:58   #322
Quote:
Lucky Jim kaže:
Tko ne zeli vidjeti razliku u naravi Feralove kritike Tudjmana i Tita nikad je nece ni vidjeti a ja se ne mislim lacati Sizifova posla.
Tko ne zeli odvagnuti vaznost i aktualnost te dvojice diktatora za nas zivot i sadasnjost, nikad je nece ni vidjeti.


Quote:
Lucky Jim kaže:
Cetnici su cetnici, fasisti su fasisti.
Ja govorim o slozenicama.
Ako netko uziva u rijeci klerofasist nema civilizacijsko pravo proglasavati primitivcima one koji koriste rijec srbocetnici (zato sto to, eto, implicira da su svi Srbi cetnici). OK?
Pa i nije bas da se Feral tako strasno borio protiv takvog etiketiranja, i to iz jednostavnog razloga sto mu je bilo bitnije da govori o ubijanju, protjerivanju, diskriminaciji i sotoniziranju srbocetnickopederolezbijskokriptomasonskokomunisti ckeitakodalje bagre iz mile nam i jedine domovine Hrvatske. Kad si mrtav, ili polomljen, ili protjeran, nije vazno kako te zovu.


Quote:
Lucky Jim kaže:
O kaosa, blagi Boze
Prvo: tebi Crkva, svecenici, biskupi i ekipa ne bi bili svetinja ni da ih je papa beatificirao.

Drugo: ovdje ne raspravljamo o Crkvi, jer bi nas to odvelo pitaj Boga kamo.
Raspravljamo o Ivancicevom nastupu u Stankovicevoj emisiji.
Ali, kad si navro :

Crkva je u proteklih 10ak g. u ovim krajevima nahranila vise ljudi nego sve partije i stranke zajedno.

A ODLUKU i ZAKON o tome da veliki trgovački lanci ne rade nedjeljom je donijela doskora vladajuca koalicija. Na inicijativu sindikata i Karitasa koji su prikupili, cini mi se nekoliko stotina tisuca potpisa gradjana.

Trece, nitko ovdje nije pisao o zastiti osobe biskupa ili pape. Mozda bih o tome pisao da je Ivancic dosao na ideju da biskupa ili papu namontira u prezervativ.
No, on je iznio neke druge ideje.
1. Meni ideje Crkve kao institucije ne mogu biti svetinje. Crkva kao drustvena organizacija u Hrvatskoj precesto reagira na dnevnopolitickoj bazi i time gubi legitimitet.

2. DA, nahranila je velikom vecinom drzavnim novcem, a usput i izgradila na stotine betonskih blokova koje nepoznat netko naziva i crkvama. Ono, vrlo humano.

3. ODLUKU I ZAKON jest donijela bivsa vlast pokusavajuci se dodvoriti Crkvi, seoskim popovima koji drze kljuceve Raja, tj. glasackog aparata koji osigurava hrpu glasova na izobirma. Sto ces, nije uspjelo. Ali je usput nekoliko stotina zena ostalo bez posla. Ajde, bar ce imati vremena ici u crkvu. Ili ce mozda umjesto toga ocistiti stan. Ili...
__________________
Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije... ovaj... jutarnje, zaljev-zaljevao sam pesticidima polje iznad... iznad Bukovice, eerr..kad se iznenada na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eerr... objekat eerr... nepoznat eerr... koji je bio bljestav... ustvari mijenjao je boju... ustvari bio je zut... eh... zelenkaste boje. Povremeno.
neovisan? is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 15:40   #323
Miljenko Crnjac - slavonski Hercegovac

Quote:
Tražimo da se izjednači kriterije za rad svim poduzećima a ne da nam na razminiranju rade crnci i Bosanci.
CRNCI I BOSANCI PO CRNJCU
nadam se da ce ovo zavrsiti u sljedecm greatest shitsu
ch'i is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:00   #324
Quote:
Lucky Jim kaže:
E sad jel se ti pravis lud il se ne pravis

Zlocinci sa Bleiburga su vladali zemljom u kojoj su feralovci zivjeli pa bi trebali biti veci izazov njihovoj kurcevitosti. Kako su njihove hipersenzibilne moralnosti mogle sutjeti ko pickice u takvoj smrdljivoj i zagusljivoj sredini???

Turci koji su pobili Hrvate i Slaveni koji su to uradili Ilirima su iz razumljivih razloga malo manje atraktivni.

Laki, moj nervozni prijatelju, nisi shvatio što ti htjedoh reći, ali ja te ne krivim za to, niti te žalim.

Ali ostao sam zakinut za jedno pitanje koje sam ti postavio, a glasilo je: Što je Ivančić htio postići foto-montažama kondoma, reci nam Laki, molim te.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 19:26   #325
Quote:
walter kaže:
Laki, moj nervozni prijatelju, nisi shvatio što ti htjedoh reći, ali ja te ne krivim za to, niti te žalim.

Ali ostao sam zakinut za jedno pitanje koje sam ti postavio, a glasilo je: Što je Ivančić htio postići foto-montažama kondoma, reci nam Laki, molim te.



da je on bolestan? u glavu? ustvari, nije on htio ništa poručiti, samo je to bilo jako kul.. kao i tebi, jel' da?
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 19:30   #326
Odlično si ti to shvatio. Pravo desničarski.
Hvala ti na trudu koji si uložio u pisanje tog posta, jamačno ti je glava bila na rubu eksplozije...
Vi desničari ste smiješni ljudi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 19:36   #327
Quote:
walter kaže:
Laki, moj nervozni prijatelju, nisi shvatio što ti htjedoh reći, ali ja te ne krivim za to, niti te žalim.
Lebe, za lude i one koji se takvim prave:

Ti si htio reći da dodatak Feral nije objavljivao naslovnice o vele ratnim zločincima sa Bleiburga i njihvim političkim zaštitnicima zato što su to zločini jednaki onim starih Slavena.

A ja kažem da je to laž jer su ti ratni zločinci vladali državom u kojoj su Feralovci pravili svoje novine i nitko pa ni oni nije smio napisati da su nam vladali koljači.
Quote:
walter kaže:

Ali ostao sam zakinut za jedno pitanje koje sam ti postavio, a glasilo je: Što je Ivančić htio postići foto-montažama kondoma, reci nam Laki, molim te.
Hajd kad ovako lipo klanjaš

Nisam govorio o tome što je on htio postići.
Jasno je što bi uradio ako realizira što je najavio u emisiji:

Prekršio bi zakon i Ustav koji zabranjuju da se vrijeđa po nacionalnoj i vjerskoj osnovi. Npr., isto što i oni koji pišu da su Srbi smrdljiva gamad.

Ali on očito smatra da bi se njemu moralo dozvoliti da hoda ulicom i recimo šamara sve za koje smatra da su nitkovi.

On nostalgično živi u vremenu kada je bilo ideološki poželjno da se religija iskorijeni kao nešto reakcionarno. Što stoji na sendero luminoso ka komunizmu.
Lucky Jim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 19:39   #328
Quote:
walter kaže:
Odlično si ti to shvatio. Pravo desničarski.
Hvala ti na trudu koji si uložio u pisanje tog posta, jamačno ti je glava bila na rubu eksplozije...
Vi desničari ste smiješni ljudi.


blago desnici kad netko bez mozga (kao ja) zaslužuje osvrt napredne lijeve inteligencije.. ali.. glavno da nisam otužno smiješan kao Ivančić
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 19:57   #329
Quote:
Lucky Jim kaže:
Prekršio bi zakon i Ustav koji zabranjuju da se vrijeđa po nacionalnoj i vjerskoj osnovi. Npr., isto što i oni koji pišu da su Srbi smrdljiva gamad.

Ali on očito smatra da bi se njemu moralo dozvoliti da hoda ulicom i recimo šamara sve za koje smatra da su nitkovi.

On nostalgično živi u vremenu kada je bilo ideološki poželjno da se religija iskorijeni kao nešto reakcionarno. Što stoji na sendero luminoso ka komunizmu.
Moram priznati da si nadmašio spawna, iako to nije lako.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 20:04   #330
zašto moja dva najdraža forumaša gube vrijeme na waltera?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 20:08   #331
Quote:
placebo kaže:
zašto moja dva najdraža forumaša gube vrijeme na waltera?
Udavačo, ajde kad si već ovdje, počasti nas jednim od tvojih nezaboravnih postova, pa napiši kako ti razumiješ zadnju naslovnicu Ferala, na kojoj su na Bozanićevim rukama namontirani kondomi?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 21:14   #332
Quote:
walter kaže:
Udavačo, ajde kad si već ovdje, počasti nas jednim od tvojih nezaboravnih postova, pa napiši kako ti razumiješ zadnju naslovnicu Ferala, na kojoj su na Bozanićevim rukama namontirani kondomi?
poruka je sasvim jasna: ako bi nadbiskup iz nekog čudnog razloga poželio prolistati Feral... dobro bi bilo da navuče nešto gumeno preko ruku, da se ne isprlja listajući ono crno-bijelo smeće
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 11:11   #333
Zanima me da li netko može uploadati epizodu nedjeljom u 2 kad je gost bio Viktor Ivančić?
Htio bih to pogledati.

Pozdrav
Romeo Paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 11:27   #334
da li je stankovic pitao viktora za njegove i henine investicije i nekretnine zbog kojih su iz ferala ljudi odlazili?
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.