Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2011., 14:00   #1
Vjencanje u Samoboru i/ili okolici

Prijedloge molim... za oko cca 50 uzvanika...
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 14:06   #2
Naša sala je bila u Kerestincu, restoran "Dvojka". Domaća hrana, fantastični konobari i kuhari, sve prefino! Imaju svoje presvlake, ukrasne visoke i široke vaze za plutajuće svijeće, prekrasan ambijent, i ono što je meni bilo predivno i jako bitno, imaju okrugle stolove, nisam htjela pristati na poredane klupe, to mi nije toliko lijepo i praktično. Mislim da stane i preko 200 ljudi, ali onda je podij za ples manji. Nas je bilo oko 140, imali smo jako velik prostor za ples i bilo je fantastično!

Veliš da će vas biti oko 50, mislim da to ne bi bio problem za "Dvojku" ali radije nazovi i pitaj

Sretno!
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 14:29   #3
mi imali u lavici
recenzija je negdje na netu. mala vjenčanja rade u pivnici (restoranu za svoje goste), a ne u sali.
cijena 40E po osobi
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 14:54   #4
Smile

Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
mi imali u lavici
recenzija je negdje na netu. mala vjenčanja rade u pivnici (restoranu za svoje goste), a ne u sali.
cijena 40E po osobi
Oprosti, znaš li možda koliko se brzo može dobiti tremin, npr. da sada tražim termin, kada bi on mogao biti (nije mi bitan termin, zato tako postavljam pitanje).
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 14:58   #5
nemam pojma. jer oni imaju svadbenu salu i restoran za manje svadbe. to bi trebalo nazvati i pitati ili još bolje otići tamo. sumnjam da sada imaju gužvu, ali ako pitaš za iduću godinu to oni najbolje znaju.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 16:23   #6
A šivanje vjenčanice po pristupačnoj cijeni u Samoboru?
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 16:41   #7
do koje cijene?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 08:59   #8
Gdje je najjeftinije...
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 09:44   #9
restoran Mirna u Samoboru
lijepi mali restorančić taman za vas 50
mislim da im je kapacitet do 80 najviše, frajer totalno fer i ok s kojim smo tamo pričali

Mirna nije bukirana, Dvojka ti ima 5.5.2012. zauzeti, ali moja preporuka ti je da ja ne bih tamo, tip ti uzme previše u odnosu što nudi, a i sala ti je malo prevelika za 50 vjeruj mi, sama se ženim next year pa smo sve detaljno već ispitali, ali imamo puno više uzvanika
__________________
consigliere
Jednostavna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:40   #10
a dal netko zna za neki prostor, a da nije restoran na području smb da se iznajmljuje za svadbe (isto manja svadba cca 50 ljudi) tipa dvd ili tako nešto
petra10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 13:13   #11
Quote:
Jednostavna kaže: Pogledaj post
restoran Mirna u Samoboru
lijepi mali restorančić taman za vas 50
mislim da im je kapacitet do 80 najviše, frajer totalno fer i ok s kojim smo tamo pričali

Mirna nije bukirana, Dvojka ti ima 5.5.2012. zauzeti, ali moja preporuka ti je da ja ne bih tamo, tip ti uzme previše u odnosu što nudi, a i sala ti je malo prevelika za 50 vjeruj mi, sama se ženim next year pa smo sve detaljno već ispitali, ali imamo puno više uzvanika
A što "to" previše uzmu u Dvojci s obzirom na ponudu?

Nude ti domaću hranu, plate se pune cijelu večer, stolica je samo 40 eura, kao i u večini restača. Njoj jedino ne odgovara što je ta dvorana velika. Čak se ni za slastičarnu ne bi trebala pobrinuti, oni surađuju s firmom "pravi domaći kolači".

A ti si svoje vjenčanje imala u toj sali pa znaš, ili? Ne sudi o onome o čem pojma nemaš.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 13:33   #12
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
A što "to" previše uzmu u Dvojci s obzirom na ponudu?

Nude ti domaću hranu, plate se pune cijelu večer, stolica je samo 40 eura, kao i u večini restača. Njoj jedino ne odgovara što je ta dvorana velika. Čak se ni za slastičarnu ne bi trebala pobrinuti, oni surađuju s firmom "pravi domaći kolači".

A ti si svoje vjenčanje imala u toj sali pa znaš, ili? Ne sudi o onome o čem pojma nemaš.
curi sam samo savjetovala da se raspita i na druga mjesta koja su po MOJEM mišljenju ok, i rekla sam joj šta JA mislim o Dvojci na što valjda imam pravo

prolazim istu proceduru kao i ona trenutno i temeljito sam se raspitala u više restorana oko Samobora

temeljem pristupa i ponuda koje smo prikupili, a s obzirom i na cijenu i ponuđeno u meniju našli smo i puno kulturnije restorane od Dvojke u kojima za istu cijenu koju "cepa" gazda iz Dvojke daju ti više

sad čovjek bi jel bio glup da se zaljepi za Dvojku, a drugdje mu nude bolje i jeftinije

ak je tebi tamo lijepo ok i uživala si ok, sve pet

ja svakako moj pir u Dvojci definitivno neću imati, ne radim čovjeku antireklamu, ali mislim da i da nisu ovakva vunena vremena čovjek za svoje teško zarađene pare ipak traži najpovoljnije i relativno kvalitetno i na to ima pravo

Mirnu sam spomenula jer je žemska rekla da ima manju svadbu do 50, većina njih ima veće sale, a ak hoćeš manju svadbu zguraju te u neki restoran gdje se ljudi na stolcu ne mogu ni okrenuti i još ti za to naplate 45 EUR po osobi
__________________
consigliere
Jednostavna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 13:59   #13
Najbolje bi mi odgovarao neki manji prostor, a opet da je prikladan za takvu vrstu slavlja - jer znam da veći prostor u kojem je manje ljudi više stoji, a opet ne želim da se ljudi naguravaju u nekom prostoru koji je više organiziran kao klasični prostor za jelo, a ne za slavlje.
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:07   #14
Quote:
Samozatajna kaže: Pogledaj post
Najbolje bi mi odgovarao neki manji prostor, a opet da je prikladan za takvu vrstu slavlja - jer znam da veći prostor u kojem je manje ljudi više stoji, a opet ne želim da se ljudi naguravaju u nekom prostoru koji je više organiziran kao klasični prostor za jelo, a ne za slavlje.
da sad više ne reklamiram ili antireklamiram bilo koji restoran, pronađi putem neta listu restorana u Samoboru i okolici, otiđi ih pogledati, obično ti i sami restorateri preporuče nekog s kim su u dealu, ako te oni ne mogu ugostiti
kako budeš išla po restoranima odmah ćeš skužiti koji ti se sviđa koji ne, ak ti neki leži spremna si i više dati jer ti se drugi čine grozni ili se ne vidiš u tom prostoru, više ti je faktora odabira, najbolje ti je in the face on the place sistem
dojam ti je subjektivan, nekom se jedan restoran svidi drugom ne
mi smo obišli neke restorane (ne mislim tu na Dvojku sad) koji su toliko razvikani na netu i po preporuci, a kad smo otišli vidjeti i rekli što, koliko, kako praktički su nam nudili neke kao "kupleraj" sale u kojima samo što ne sjede par nekakvih polupijanih direktorčića koji misle da su gospodari svemira (na žalost i to smo doživjeli), a na netu sve super sve pet, po forumima salve hvali na račun tih restorana
__________________
consigliere
Jednostavna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:07   #15
Ne zamjerite na mojima, možda glupim pitanjima, ali eto... iako živim zadnjih 5 godina u Samoboru, ne znam svaki njegov kutak.
Vidjela sam da neki spominju i restoran "Zeleni papar" - ima li netko kakve informacije o tom restoranu. Sve si više razmišljam da slavlje pretvorim u neku intimnu večeru... jer od ovih cijena mi se vrti u glavi...

Naravno da ću osobno obići restorane, ali htjela bih si prvo napraviti neki manji popis restorana koji bi meni uopće došli u obzir s obzirom na broj ljudi koje planiram zvati na svadbu, znači ne treba mi nikakva ogromna sala, već prijedlozi restorana koji se mogu iskoristiti za takvu vrstu slavlja. Lakše mi je ako me ljudi (koji poznaju Samobor i koji su možda u Samoboru i sami imali svadbu) upute da u tim i tim restoranima mogu napraviti slavlje jer zaista nemam vremena niti volje obilaziti sve žive restorane u Samoboru i njegovoj okolici.

Zadnje uređivanje Mayo : 15.10.2011. at 10:45. Reason: Spajanje postova
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 15:38   #16
moja frendica je imala prije par godina svadbu u zelenom papru, manju oko 20tak ljudi i njima je bilo fenomenalno. oni su imali i matičara gore kod njih a hrana je bila vrhunska. eto, ja nikad bila.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2019., 18:47   #17
Ustupa se termin za vjenčanje 13.7.2019. u okolici Zagreba. Za vise informacija, poslati privatnu poruku ili nazvati na broj 098 956 1352.
lilo23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.