Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2009., 10:35   #101
Quote:
zfrknt kaže: Pogledaj post
Vidim da se spominje brod za vjenčanje i Sisku.
Mislim da primaju i manje svadbe i čini mi se ugodan ambijent. Ako nekome treba broj za dogovor slučajno znam čovjeka..... naravno putem PM
eee...evo zahvaljujući Jasni i njenim informacijama. (žena je zakon), ja idem kada se gospođa Davorka vrati s godišnjeg pogledati brod Juran i Sofija, jedva čekam
mare26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 11:10   #102
Heeej Mare, drago mi je da sam pomogla u informacijama

A ovdje iznajmljuju narodne nošnje
http://www.pirn.com.hr/zbirke.php
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 11:35   #103
Quote:
mare26 kaže: Pogledaj post
eee...evo zahvaljujući Jasni i njenim informacijama. (žena je zakon), ja idem kada se gospođa Davorka vrati s godišnjeg pogledati brod Juran i Sofija, jedva čekam
Spominješ brod Juran i Sofija, a u linku gdje me citiraš je brod po imenu Hrvat. Vjerojatno postoje dva broda, nisam iz Siska pa ne bih znao.
zfrknt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 11:40   #104
jasna
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 15:28   #105
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 22:53   #106
Pogledala sam fotke broda "Hrvat", brod je prekrasan,
jako lijep ambijent i boje, nisam znala za ovako nešto
Prva slijedeća fešta biti će mi baš ovdje
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 11:11   #107
Quote:
jasna kaže: Pogledaj post
Pogledala sam fotke broda "Hrvat", brod je prekrasan,
jako lijep ambijent i boje, nisam znala za ovako nešto
Prva slijedeća fešta biti će mi baš ovdje
ja znam za taj brod hrvat i da istina predivan je ali to je za veći broj ljudi, i čini mi se da mu je najam za svatove 6000kn
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 11:19   #108
Question UPOMOĆ!!!!!!

Ja sam iz Zagreba tu živim, moj zaručnik je iz Petrinje ali živi u Zagrebu, živit ćemo zajedno kod mojih u Zagrebu a svadba bi bila na relaciji Zagreb/Dubrava-Petrinja/Sisak. Uzvanika bi bilo oko 300 znam puno ali kad je toliko bliske rodbine i s jedne i sa druge strane!! Pa molim sve da sa mnom podijle svoja iskustva!! Tko je imao nešto slično, kako je to izgledalo i kako su stvari tekle jer još razmišljamo o svim opcijama!!

unaprijed zahvaljujem!!!
icecaffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:48   #109
brod

evo mene opet...da, da znam da me nije dugo bilo... obveze me stisle...ipak se kuca ureduje...
htjela sam samo da vam javim da smo dogovorili brod Juran i Sofija. ...
jako nam se sviđa...dogovorili smo za 5 mjesec, samo što točan datum još ne znamo zbog vremena, nadamo se da će taj mjesec bit lijep kao i svake godine do sad . matičara ćemo dovest na brod, ako itko zna kakve su im cijene neka slobodno piše, al koliko sam načula više će nas koštat matičar nego sami brod (nadam se da neće, šmrc)...catering isto dolazi nam na brod...još nismo odlučili od koga da ga uzmememo (ja navijam za coctail)...ma bit će super...vožnja brodom..cuga...hrana...muzika...
mare26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 12:17   #110
Quote:
icecaffee kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Zagreba tu živim, moj zaručnik je iz Petrinje ali živi u Zagrebu, živit ćemo zajedno kod mojih u Zagrebu a svadba bi bila na relaciji Zagreb/Dubrava-Petrinja/Sisak. Uzvanika bi bilo oko 300 znam puno ali kad je toliko bliske rodbine i s jedne i sa druge strane!! Pa molim sve da sa mnom podijle svoja iskustva!! Tko je imao nešto slično, kako je to izgledalo i kako su stvari tekle jer još razmišljamo o svim opcijama!!

unaprijed zahvaljujem!!!

ha,ha ja isto iz Zagreba,a darling iz Petrinje..
MI nećemo imat svadbu,nego ručak i odlučili smo sve obaviti u Sisku.I crkva i restoran..
Ali kad mi se frendica udavala,svatovi su došli po nju u Dubravu i tu je bilo vjenčanje u crkvi,a onda se išlo u restoran u Dužicu.To je restoran na pola puta između Zagreba i Siska.

Sve ti ovisi o tome čija je rodbina iipak brojnija...Ima jedna super sala u Jagodnom(malo je bliže Zagrebu,ali ipak na toj cesti)Ako te zanima poslati ću ti informaciju na p.p.)..
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 19:48   #111
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ali kad mi se frendica udavala,svatovi su došli po nju u Dubravu i tu je bilo vjenčanje u crkvi,a onda se išlo u restoran u Dužicu.To je restoran na pola puta između Zagreba i Siska.
Pretpostavljam da se radi o restoranu Stari trami. Dosta ljudi iz Siska se tamo ženi jer je zasigurno najjeftiniji u ovom kraju a usluga je zadovoljavajuća. I baš sve se možeš dogovorit. Čini mi se da su slike na netu stare, mislim da su prostor ipak malo dotjerali. Imaju dvije sale, jednu za manje svadbe i jednu za veće. Bila sam u obje i u onoj većoj su mi pločice na podu strašno išle na živce jer su široke fuge pa mi je peta zapinjala kod plesa. Al to sam valjda samo ja primijetila
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 19:59   #112
Quote:
mare26 kaže: Pogledaj post
matičara ćemo dovest na brod, ako itko zna kakve su im cijene neka slobodno piše, al koliko sam načula više će nas koštat matičar nego sami brod (nadam se da neće, šmrc)...
evo odgovora ovdje ali mi se čini da sam čula da je u sisku taj izlazak oko 3000 kn. nemoj me držat za riječ, možda sam i pomiješala lončiće
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:12   #113
Quote:
_pahuljica_ kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da se radi o restoranu Stari trami. Dosta ljudi iz Siska se tamo ženi jer je zasigurno najjeftiniji u ovom kraju a usluga je zadovoljavajuća. I baš sve se možeš dogovorit. Čini mi se da su slike na netu stare, mislim da su prostor ipak malo dotjerali. Imaju dvije sale, jednu za manje svadbe i jednu za veće. Bila sam u obje i u onoj većoj su mi pločice na podu strašno išle na živce jer su široke fuge pa mi je peta zapinjala kod plesa. Al to sam valjda samo ja primijetila
Da,o Tramima se radi.Malo su dotjerali te sale.Bila sam na svadbi u 5.mj.i bilo je skroz ok...S obzirom na cijenu,nema se kaj reć...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 16:52   #114
Quote:
_pahuljica_ kaže: Pogledaj post
evo odgovora ovdje ali mi se čini da sam čula da je u sisku taj izlazak oko 3000 kn. nemoj me držat za riječ, možda sam i pomiješala lončiće
u jeb... pa oni nisu normalni, mogu dva broda iznajmit za cijenu matičara na terenu . Al nema nam druge, nego platiti i moliti boga da barem to obave kak spada (pod tim mislim da gospođa to pročita a da to ne zvuči kao da čita osmrtnicu)
mare26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:39   #115
Friško udana sa područja Kutine i okolice.
Ovako, kolače sam uzimala kod Kire u Kutini. Kolači nisu baš za past u nesvjest, ali prolaze, pogotovo jer je 60 kn kila. Ali torta je bila i prekrasna i fina. Suradnja s njima je ok, za svaku pohvalu. Vjenčanicu sam uzela u Nikolini u Zagrebu, ali imaju salon i u Kutini. Tamo nisam bila, ali moja frendica je tamo uzela i dobiješ i pozivnice i zahvalnice uz vjenčanicu kod njih+ nakit+ košare i mislim da i cipele možeš posuditi.
Bend- jedan jedini, najbolji i neponovljivi- Boje Noći. Jednostavno nemam riječi koliko smo zadovoljni s njima. Čak su i zadrti neplesači plesali! A kako su skinuli našu pjesmu za prvi ples- savršeno... Vjerujte, ako njih angažirate- nećete požaliti ni kune!
Mašnice i neke gluposti za ukrašavanje sam kupila u Zagrebu, a što mi je pofalilo kupila sam u Mašnici u Kutini, ali skupi su. 50 mašni na potezanje košta 100 kn (uskih). Skupo! Ali nisam imala izbora u petak ujutro... A cvijeće mi je radila Danijela iz cvjećarne Kaktus u Crkvenoj (Kt). Jako sam zadovoljna i s njom.
Šminkala sam se u Beauty centar Ana- super me našminkala, šminka je držala kroz cijelu noć, 45 minuta žena radila na meni, svidjelo mi se- naravno...
Eto, možda nekome bude od koristi.
Sve u svemu, ja sam sa svime bila zadovoljna- pogotovo jer smo ipak povoljnije prošli nego da smo radili svadbu u Zagrebu.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 12:00   #116
I need help!!! kako da dođem do broja Rihterovih iz Garešnice? postoji li jos netko na tom podrucju, a da se bavi s tim? kako se krecu cijene? sta sve ulazi u to ( samo hrana i kolaci ili dolazi u obzir i pice)??? postoji li nekakva web stranica gdje se sve te informacije mogu naci?? svatovi su tek za godinu dana, a ja sam vec luda!!!
vojnikinja25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 14:00   #117
Quote:
vojnikinja25 kaže: Pogledaj post
I need help!!! kako da dođem do broja Rihterovih iz Garešnice? postoji li jos netko na tom podrucju, a da se bavi s tim? kako se krecu cijene? sta sve ulazi u to ( samo hrana i kolaci ili dolazi u obzir i pice)??? postoji li nekakva web stranica gdje se sve te informacije mogu naci?? svatovi su tek za godinu dana, a ja sam vec luda!!!
Imam broj negdje, ali ga najprije moram naci. Poslat cu ti ga na pm.
Ja sam ih imala ove godine kao catering u svatovima. Cijena je po dogovoru, ovisi kaj sve zelis imati. Mi smo zeli komplet: Hrana, kolaci, torta, pice....
Za jelo smo dobili samo pohvale, torta je bila prva liga i napravljena je po mojoj zelji.
E da, oni imaju svoje konobare tako da se oko toga isto ne moras brinuti.
Uglavnom javim ti se na pm.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 20:07   #118
hvala puno!!!!
vojnikinja25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 13:34   #119
Drage moje, molila bih vas jednu uslugu!
Jako dobri prijatelji su mi danas javili da su odlucili imati vjencanje u "Vili Garic", Podgaric, i obred vani, u sjenici, pa vas molim da mi sve sto znate, bilo kakva iskustva, misljenja kazete.
Hvala vam puno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 15:01   #120
Evo moje misljenje i iskustva:
Lokacija je jako lijepa, izvana kao i iznutra.
Nisam imala svatove tamo, ali sam vec od par ljudi cula koji su ili imali ili bili
tamo u svatovima da je sve bilo prva liga.

Mi smo par puta bili tamo na jelu. Konobari su jako ljubazni, jelo je super, sve samo pohvale......

Od one rusevine nekada su napravili jedan jako lijep restoran.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.