Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 15:24   #241
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Mi 18-icu nismo našli, dobila sam dojam da toga kod nas ni nema.
Ako kupujete 16-icu ja bih savjetovala da kupite polovnu, tim više ako već sad izgleda da će ga brzo prerasti. Da smo znali da će 16-icu naša maa voziti 2 godine kupili bismo polovnu (nije čak u to doba kad smo kupovali ni imala neku veliku želju za vožnjum, vozila ga je tek cijelu sljedeću sezonu).
Kupili 16-icu, u trgovini se baš vidjelo da mu je 20 prevelik...
Za sada sve super, ja sam u šoku jer se puta sjeo na bike i odvezao se kao da je već vozio sam bic bez pomoćnih...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 11:23   #242
http://www.njuskalo.hr/gradski-bicik...oglas-15221842

Trebam mišljenje o ovmo..zna tko šta...jedan biciklić imamo ali trebamo još jedan za nećaka a ovaj mi se čini ok jer je alu pa vjerovatno nije težak
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 11:47   #243
Naty meni to izgleda kao bicikl za odrasle :ne znam:
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 12:03   #244
Pa kad bolje pogledam i meni
Ma gledam još jedan polovni uzet za nećaka da imaju obojica da mogu juriti
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:43   #245
Quote:
sunce86 kaže: Pogledaj post
Mi cemo u 5.mj 4god i mala je izrazila zelju za Frozen bicikolom. Sad se evo predomislila (hvalabogu)jer Frozen imaju svi. Ona bi Minnie. E sad njega nigdje ne nadjem. Jediö u Sloveniji sam pronasla ali samo 12 ili16cola. E sad,12 je premali a 16mislim da bi bio veliki,iako piše da je od 4god nadalje. Ona je sitnija i visoka 97cm. Jeli netko vidio te Minnie bicikle gdje?
Dugo smo i mi tražili Frozen pa Minnie čak i neki Monster high al moram reći da nisam baš bila zadovoljna kvalitetom a bili su skupi jer su kao brendirani. Kvaliteta je nis posebno ko na biciklu od 500kn a cijena 800 na vise. Nisam na to obracala pozornost dok susjeda nije maloj uzela neki jeftiniji i to se sve raspalo kroz par mjeseci
Na kraju smo mi kupili kvalitetni rozi Jumpertrek. bio je skup, oko 1000kn ali izdrljiv, cvrst i siguran.
I provjeri, ali mislim da je za curicu od 97cm 16" preveliko. Mislim da bi 14" bilo bolje
bocka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:44   #246
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
http://www.njuskalo.hr/gradski-bicik...oglas-15221842

Trebam mišljenje o ovmo..zna tko šta...jedan biciklić imamo ali trebamo još jedan za nećaka a ovaj mi se čini ok jer je alu pa vjerovatno nije težak
da, to ti je bicikl za odrasle..
bocka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 12:30   #247
nikad nista dugotrajno ne kupujemo s likovima. za godinu dana ce frozen/minnie/malci biti za bebe i nece vise htjeti s tim u parko. no way
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 09:14   #248
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
nikad nista dugotrajno ne kupujemo s likovima. za godinu dana ce frozen/minnie/malci biti za bebe i nece vise htjeti s tim u parko. no way
Moja je "bebasta" pa bi rado takve stvari (doduše, Frozen bicikle nisam nigdje vidjela , a i prevelika je za 16-icu), no ko za inat bi u godinu dana "odrasla" i zahtjevala neki bicikl koji nije "s likovima". A kak i inače te brendirane stvari koštaju samo radi slike, a ne prati to i kvaliteta, ne kupujemo to.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 09:36   #249
a lako na ibeju kupis naljke pa zakeljis na bic

tako sad moja oce "crni bic s vatricom" naci cemo neku vatru valjda na ibeju
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 09:51   #250
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a lako na ibeju kupis naljke pa zakeljis na bic

tako sad moja oce "crni bic s vatricom" naci cemo neku vatru valjda na ibeju
Vidiš, to mi nije palo na pamet. NO moja je mustra, pa nekaj kaj nije "original" ne bi prošlo (sama ideja da nalijepi nekaj na nešto novo joj je grozna ). Ali fora je kaj pristaje i na bilo kaj rozo pa je takav bilo lakše naći.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 09:55   #251
moja voli preinake i pesonalizacije, sad imamo majicu koja joj se ne svidja iz hm kaj je u kompletu bila pa bu si nesto nacrtala na njoj da joj bude ljepsa
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:01   #252
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
moja voli preinake i pesonalizacije, sad imamo majicu koja joj se ne svidja iz hm kaj je u kompletu bila pa bu si nesto nacrtala na njoj da joj bude ljepsa
Uh, moja je teška po tom pitanju, kreativna, izradit će svašta ( o bilo čega, sad već uglavnom i sama), ali teško prihvaća da se u nešto "dira" i mijenja, ako je kao takvo kupljeno. Srećom pa rozih bicikala još uvijek ima, ovih s vatricom baš i ne
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:08   #253
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Uh, moja je teška po tom pitanju, kreativna, izradit će svašta ( o bilo čega, sad već uglavnom i sama), ali teško prihvaća da se u nešto "dira" i mijenja, ako je kao takvo kupljeno. Srećom pa rozih bicikala još uvijek ima, ovih s vatricom baš i ne
da
ma meni je zao kaj ne mozemo 20 preskociti ali eto, budemo ga prodavali
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:23   #254
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
da
ma meni je zao kaj ne mozemo 20 preskociti ali eto, budemo ga prodavali
Ja sam jako bila za to da joj prošle godine kupimo 20-tku. Jako , jako. Nije mi čak ni dolazilo u obzir gledati 24. Proučila sam sve 20-tke na netu, sve dućane, složila plan obilaska i onda smo u prvom dućanu zaključili da joj je 20-taman i da ćemo morati nagodinu (znači već ove godine) kupovati novi, veći. Teeeška srca sam pristala uopće pogledati 24 i sama sam sebe uvjeravala da nema šanse da bi ga mogla voziti.

Kad ,gle čuda, dijete sjelo i provozalo. Još kad smo joj spustili sic da može punim stopalom stati na pod...divota. Ove godine bismo mogli i dići malo sjedalo, ona se ne buni pa ne diramo. Možda ga dignemo tijekom ljeta. Problem ja kas su ti bicikli baš skupi (ako kupuješ novog i hoćeš nešto kvalitetnije) pa nam je bilo puno love za davat dvije godine za redom za bicikl.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:43   #255
summer i nightfall, koliko su vam visoke cure?

Moja na 20" ne može stopalima do poda, možda bi mogla krenuti, ali nije probala, bili su zavezani u dućanu.

Još uvijek vozi 14", tek je prošlo ljeto naučila bez pomoćnih.

Moram joj kupiti veći, a ne znam koju veličinu.

Prodala bih ovaj na njuškalu, koliko da tražim da njega, Scirocco plaćen 800 kn?
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:48   #256
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
summer i nightfall, koliko su vam visoke cure?

Moja na 20" ne može stopalima do poda, možda bi mogla krenuti, ali nije probala, bili su zavezani u dućanu.

Još uvijek vozi 14", tek je prošlo ljeto naučila bez pomoćnih.

Moram joj kupiti veći, a ne znam koju veličinu.

Prodala bih ovaj na njuškalu, koliko da tražim da njega, Scirocco plaćen 800 kn?
Moje prošlo ljeto kad smo kupili 24 bila 132 cm (tak nekak).Sad je 140.
Ja sa 14 ne bih baš odmah prešla na 20-tku, ali to sam ja . Trebalo bi probati da sjedne na bicikl. Kažu da je dosta da prstima može do poda (ali mojoj maloj je to bilo nestabilno).

Imali smo Schwinn 16-icu, kupili smo je za nešto manje od 1000 kn, prodali za 500. Star dvije godine, vožen više manje jednu sezonu (nije ga baš u početku vozila). Bio je kao nov kad smo ga prodavali.Možda bi dobili i više za njega, ali prodali smo ga prvom kupcu (i to relativno brzo).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:53   #257
I meni se dvadesetka činila diovska, zato i pitam, a htjela bih da potraje barem 2-3 godine
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 11:54   #258
Kak vam se cini ovaj?

http://www.peloton.hr/hr/bicikli/137...y-20-2016.html

Velicina nam odgovara. Al ja ne kuzim detalje-kocnice, amortizere,...

Treba nam za asfalt, sljunak, brda ☺
Za jednog vrlo aktivnog uskoro 5-ogodisnjaka ☺
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:01   #259
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
I meni se dvadesetka činila diovska, zato i pitam, a htjela bih da potraje barem 2-3 godine
Kak je staro dijete i koliko je visoko?
Meni je 16-ica bila divan biciklić. Taman za dijete koje uči voziti bez pomoćnih (jer moja nije baš oličenje spretnosti). No kad smo ga kupovali savjetovali su nam kupimo 20-tku jer je mala bila dosta visoka i po visini bi joj 20-ka odgovarala (više se ne sjećam kolika je bila). No ona još nije znala voziti bez pomoćnih kotača i bilo me frka kak će 20-ku naučiti voziti (prodavač nam je čak savjetovao da ga kupimo i na njega našrafimo pomoćne kotače . Imala sam osjećaj da bi se polomili i kotači i mala da smo to napravili, izgledalo mi je to užasno nestabilno). Na kraju smo tad kupili 16-icu, preskočili 20-ku i sad kupili 24.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 08:34   #260
Moj mali je napokon odlučio voziti svoj 2 godine stari like a bike

Bolje da ove godine preskočimo biciklić i da na godinu upiknemo 16 - jel tak?
Nek se full ustabili na ovom pa će lakše i provozati pravi bicikl (moji planovi s njim uvijek padnu u vodu )
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.