Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 09:04   #9321
http://www.slobodnadalmacija.hr/misl...ude-zivog-zida


Kvalitetan tekst Tomića o Pernaru i Živom zidu.
Inače imam prijatelja koji prati ovog Pernara, čovjek je konobar i nije mnogo obrazovan ali obožava teorije zavjere. Ja ga volim jer je
dobar je čovjek ali s takvima ne možete razgovarati argumentirano jer vam je prvo neugodno zbog njegovih teorija a drugo čak i kada mu objasnite sve takvi neće odustati.

Može li RH ikako spriječiti ove teoretičare zavjere da pune glave jadnim ljudima? Ja imam namjeru imati dijete i ne želim da moje dijete bude ugroženo u budućnosti.

Možemo li nekako zaustaviti Pernara? Biti će mrtvih ako ovakvi nastave dobijati medijski prostor, ja čak mislim da je on svjestan da nije istina ovo što priča ali bi zbog glasova pristao i na desetine mrtvih u ovoj državi. Glavno da mu sjeda 25 000 kuna na račun populizma i mantri koje padaju na podno tlo kod neobrazovanih.

RH mora imati neki mehanizam da ovakve zaustavi, ovakvi su najveća napast za RH.
Nebitno je jeste li centar, desnica ili ljevica u ovom slučaju, bolest ne bira u tom slučaju, svima će nam djeca biti ugrožena zbog Pernara i Sinčića.

Zadnje uređivanje Might : 06.01.2018. at 09:23.
Might is offline  
Old 06.01.2018., 09:13   #9322
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Opetneznanje ili krivva percepcija i naivnost kod informiranja.
Banke posuđuju samo dio novca a ostalo "štampaju"

To je i Guverner Vujčić u pisanom odgovori zastupnici Holy priznao i jasno napisao da banke kreiraju novac koji posuđuju.

Što se trave tiče, osvrni se malo šta se u svijetu događa i vidi šta je Kalifornija po tom pitanju odlučila i ozakonila.

Hebi ga , zna da je teško o svemu saznati u grmićku, pa ti to ubrajam u olakotne okolnosti.
Odlična percepcija,znanje i shvaćanje.

Tiskanje/štampanje love se radi u tiskari/štampariji i to je početak/kraj priče.Ono što "rade" se zove nekako drugačije.

Ponovo pokušavaš povući vodu na svoj zidarski mlin ali ti ne ide.Banka je lovu posudila nekome i za isto traži kamatu/zaradu/profit i toga istoga traži da mu sve to uredno plati.Gdje je tu problem?Nema ga.

Naravno da si opet sve (ponovo) krivo shvatio u vezi trave.Kod nas nije legalizirana za osobni uzgoj bez obzira da li služi za liječenje ili razonodu.Za ono u Kaliforniji sam upoznat,čak sam prijatelju Orionu na drugoj temi i dao link.ne vidim razlog zašto i kod nas ne bi bilo tako a neće bit jer ni ekipa u Kaliforniji nije zakon izmjenila sa 2-3 švlj-brlj rečenice onako kako su to zidari pokušali u saboru pa su ih naravno odhebali.

A bit će da se iz lokalne birtije bolje vidi?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 06.01.2018., 09:15   #9323
Nekidan citam post na fejsu, majka pita auditorijum kako spustiti temperaturu svojoj bebi staroj nekoliko mjeseci. A ovi retardi predlazu obloge od rakije i mazanje tabana senfom. Jer eto, njihove bake su tako radile pa im sad nista nije. A to sto je baba imala 5 brace i sestara koji nisu dozivili 5 godina zbog upale pluca, obicne gripe ili djecje paralize, to zajebi. Jebes stoljece medicine kad neka histericna rodilja zna upalit Gugl.
Might is offline  
Old 06.01.2018., 09:16   #9324
Quote:
Might kaže: Pogledaj post
http://www.slobodnadalmacija.hr/misl...ude-zivog-zida


Kvalitetan tekst Tomića o Pernaru i Živom zidu.
Inače imam prijatelja koji prati ovog Pernara, čovjek je konobar i nije mnogo obrazovan ali obožava teorije zavjere. Ja ga volim jer je
dobar je čovjek ali s takvima ne možete razgovarati argumentirano jer vam je prvo neugodno zbog njegovih teorija a drugo čak i kada mu objasnite sve takvi neće odustati.

Može li RH ikako zaustaviti ove teoretičare zavjere? Ja imam namjeru imati dijete i ne želim da moje dijete ide u školu sa onim tko svoje ne cijepi.

Možemo li iako zaustaviti Pernara? Biti će mrtvih ako ovakvi nastave dobijati medijski prostor, ja čak mislim da je on svjestan da nije istina ovo što priča ali bi zbog glasova pristao i na desetine mrtvih u ovoj državi. Glavno da mu sjeda 25 000 kuna na račun populizma i mantri koje padaju na podno tlo kod neobrazovanih.

RH mora imati neki mehanizam da ovakve zaustavi, ovakvi su najveća napast za RH.
Nebitno je jeste li centar, desnica ili ljevica u ovom slučaju, bolest ne bira u tom slučaju Svima će nam djeca biti ugrožena zbog Pernara i Sinčića.
zna se tko je ugrozen zbog pernara i sincica....

10% zz
10% most

sa ovim postotcima oni mogu progurati nekoliko izmjena zakona na korist....

ima ljudi koji su iselili radi hdz,sdp....
biti ce ljudi koji ce iseliti radi zz....

jedina stvar koja ide naprijed je iseljavanje....

a da budem iskren....ljudi iseljavaju radi nekog malo boljeg zivota,
a stranke su tu manje bitne....
ne vjerujem da sutra dobije izbore zz ili most da bi se ljudi vratili....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 06.01.2018., 09:20   #9325
Pa taj lik koji je napravio taj rad o cijepljenju i autizmu je i sam priznao da je varalica, da je rad temeljio na uzorku od nekih desetero djece da bi zajedno s roditeljima izmuzao lovu. Dobio je otkaz, izgubio licencu, a danas ga retardi poput pobornika ŽZ citiraju i u 2018 će nam se vratiti bolesti koje smo istrijebili zbog njihove žele za vlasti i polulizmom nad polupismenim i siromašnim narodom čija će djeca biti ugrožena.
Might is offline  
Old 06.01.2018., 09:23   #9326
Quote:
Might kaže: Pogledaj post
Može li RH ikako spriječiti ove teoretičare zavjere da pune glave jadnim ljudima? Ja imam namjeru imati dijete i ne želim da moje dijete ide u školu sa onim tko svoje ne cijepi i očekujem da mi to država omogući.
Ne može jer je to demokracija.Sve političke opcije imaju pravo zahebavat birače (i moguće biraće) na način kako da dobiju što više glasova.

Ne znam kako su zidari (ako jesu) komentirali ovo https://vijesti.rtl.hr/novosti/hrvat...arna-opasnost/

Quote:
Jebes stoljece medicine kad neka histericna rodilja zna upalit Gugl.
Ni na guglu se ne traže takvi savjeti.jednostavno se nazove hitna.
Quote:
newone kaže: Pogledaj post
Koliko danas u hr ima blokiranih?
Ti tu ne vidiš problem? Misliš li da su većinom sami krivi što su u blokadi?
A koliko će ih tek bit
"Ove godine Kompas bilježi 20 posto više skijaša nego prošle godine, a aranžmani se uglavnom plaćaju kreditnim karticama na 6 rata."
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...a_refresh=true

stvarno neće bit uredu ljudima blokirat račune jer su bili na svježem planinskom zraku
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.

Zadnje uređivanje sivkić : 06.01.2018. at 10:40.
sivkić is offline  
Old 06.01.2018., 12:30   #9327
... a kasnije nisu to mogli platiti.
isto kao i oni što troše struju pa je ne plate.
Ili oni što uzmu kredit za koji znaju da ga neće moći vraćati.
Ili oni koji kukaju da nemaju čime hraniti djecu, da ih zločesta banka izbacuje iz njihovog svetog doma (kojeg onda pernar "brani") ali uredno puše, zalaze u kafiće i voze auto.
Smotani2 is offline  
Old 06.01.2018., 12:39   #9328
Quote:
Might kaže: Pogledaj post
http://www.slobodnadalmacija.hr/misl...ude-zivog-zida


Kvalitetan tekst Tomića o Pernaru i Živom zidu.
Inače imam prijatelja koji prati ovog Pernara, čovjek je konobar i nije mnogo obrazovan ali obožava teorije zavjere. Ja ga volim jer je
dobar je čovjek ali s takvima ne možete razgovarati argumentirano jer vam je prvo neugodno zbog njegovih teorija a drugo čak i kada mu objasnite sve takvi neće odustati.

Može li RH ikako spriječiti ove teoretičare zavjere da pune glave jadnim ljudima? Ja imam namjeru imati dijete i ne želim da moje dijete bude ugroženo u budućnosti.

Možemo li nekako zaustaviti Pernara? Biti će mrtvih ako ovakvi nastave dobijati medijski prostor, ja čak mislim da je on svjestan da nije istina ovo što priča ali bi zbog glasova pristao i na desetine mrtvih u ovoj državi. Glavno da mu sjeda 25 000 kuna na račun populizma i mantri koje padaju na podno tlo kod neobrazovanih.

RH mora imati neki mehanizam da ovakve zaustavi, ovakvi su najveća napast za RH.
Nebitno je jeste li centar, desnica ili ljevica u ovom slučaju, bolest ne bira u tom slučaju, svima će nam djeca biti ugrožena zbog Pernara i Sinčića.
Iako se u nekim elementima i mogu složiti, ima stvari koje im ne trebaju ali zbilja, zar si ti upravo njih i te teorije zavjera stavio kao problem No1 u ovom društvu?

Preveliki značaj daješ utjecaju teorijama zavjere, upravo ovo tvoje se može svrstati pod teoriju zavjere.
Phlegma is offline  
Old 06.01.2018., 13:59   #9329
Quote:
Might kaže: Pogledaj post
Pa taj lik koji je napravio taj rad o cijepljenju i autizmu je i sam priznao da je varalica, da je rad temeljio na uzorku od nekih desetero djece da bi zajedno s roditeljima izmuzao lovu. Dobio je otkaz, izgubio licencu, a danas ga retardi poput pobornika ŽZ citiraju i u 2018 će nam se vratiti bolesti koje smo istrijebili zbog njihove žele za vlasti i polulizmom nad polupismenim i siromašnim narodom čija će djeca biti ugrožena.
Uvijek kad se govori o štetnosti cijepljenja, ja se sjetim ove priče (ne garantiram za istinitost informacija jer mnogi linkovi na koje se poziva više ne rade pošto je priča stara 15-tak godina. Ali se sjećam da sam tada čitala o tome i na drugim mjestima na internetu, npr. BBC-u)

Uglavnom, u Jemenu i drugim arapskim državama dječja paraliza je bila iskorijenjena kad je neki imam provalio priču da amerikanci u cjepivo ubacuju agense za sterilizaciju, pa su kao posljedicu tih teorija zavjere ljudi prestali cjepiti djecu. Rezultat: epidemija dječje paralize u Jemenu.
Marina Fiume is online now  
Old 06.01.2018., 14:54   #9330
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Na koji način će zidari omogućit otvaranje brdo novih radnih mjesta i omogućit adekvatnu plaću svima?

Naravno,to je i cij teme.

Možeš ti tumačit i ustav da imaš i pravo na auto pa ne znači da ga ispravno tumačiš.A da se držiš krivog tumačenja je i pisanje krov nad glavom jer ga ima i podstanar a opet nema svoj dom.
Banka zarađuje na pojedincu na isti način kao i ti.Ni banka ne posuđuje lovu bez naknade niti ti ne daješ ribu bez naknade.Niti je banka štampala svoju lovu niti si ti uzgojio ribu al opet uzimate lovu od naroda.Nije ti pero objasnio u stranačkom glasilu da ste ti i banka jednaki ili se praviš grbav?
Znači trava je dozvoljena za rekreaciju?Nešto sam propustio?

Da ti marić nije susjed?Čiji bdp je u plusu?
Pa eto slučajno je ...
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 06.01.2018., 19:47   #9331
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Odlična percepcija,znanje i shvaćanje.

Tiskanje/štampanje love se radi u tiskari/štampariji i to je početak/kraj priče.Ono što "rade" se zove nekako drugačije.

Ponovo pokušavaš povući vodu na svoj zidarski mlin ali ti ne ide.Banka je lovu posudila nekome i za isto traži kamatu/zaradu/profit i toga istoga traži da mu sve to uredno plati.Gdje je tu problem?Nema ga.

Naravno da si opet sve (ponovo) krivo shvatio u vezi trave.Kod nas nije legalizirana za osobni uzgoj bez obzira da li služi za liječenje ili razonodu.Za ono u Kaliforniji sam upoznat,čak sam prijatelju Orionu na drugoj temi i dao link.ne vidim razlog zašto i kod nas ne bi bilo tako a neće bit jer ni ekipa u Kaliforniji nije zakon izmjenila sa 2-3 švlj-brlj rečenice onako kako su to zidari pokušali u saboru pa su ih naravno odhebali.

A bit će da se iz lokalne birtije bolje vidi?
Blago bankama i vladi pored ovolikog "znanja i mudraca"

mogu mirno spavatii dalje nam derati kožu

https://docs.google.com/file/d/0B9iT...yMVY5Wm5v/edit

https://hr.wikipedia.org/wiki/Multiplikacija_depozita

koji su uvjereni da je novac samokartušina kojuse naštampa na tiskarskim strojevima

http://poslovnisvijet.ba/sta-znaci-k...no-popustanje/

Sve je to lijepo smišljeno i klapa sve dok se ne pojavi kakav Ivek i Agrokor, što je vrlo čest slučaj

e onda nastane pravi švrlj-brlj, pa Lex ovaj, pa Lex onaj

Tko plati ???? naravno, ovce sitnozube i sve za
#kocar# is offline  
Old 07.01.2018., 08:02   #9332
Linkove znaš davat još samo da naučiš protumačit riječi bit ćeš min ribarstva u zidarskoj vladi.Riječi štampanje i multiplakacija su različito znače.

Šta će narod platit kod agrokora?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 07.01.2018., 08:56   #9333
da uLJetim ko padobranac;
mene zanima jedna stvar; sto se dogodi na kraju sa svim onim ljudima koje je ZZ branio od delozacija?Msm, uvijek vidimo samo prvi dio price: tuzna sudbina deloziranih, pa onda obrana od delozacije...i to je to...sto se dogadja nakon toga?Mislim, pretpostavljam da te osobe na kraju budu delozirane kako god, ali nitko ne pise o tome.Tko placa troskove delozacije odnosno intervenciju policije?Koji je epilog svih tih delozacija?
Ovi dodju, obrane ljude od delozacije, ponekad par puta i to je to.Sto nakon toga?
Jerbo, meni je jedan blizak frend u tim ZZ shemama, i kaze da na kraju ni on nezna kaj se dogodi sa tim ljudima koje obrane od delozacije prvi put (ili prvih par puta).Pretpostavlja da naposlijetku ipak budu delozirani, samo kaj to rijetko dodje do medija.Jel zna itko malo vise o tome?
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Old 07.01.2018., 12:01   #9334
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
da uLJetim ko padobranac;
mene zanima jedna stvar; sto se dogodi na kraju sa svim onim ljudima koje je ZZ branio od delozacija?Msm, uvijek vidimo samo prvi dio price: tuzna sudbina deloziranih, pa onda obrana od delozacije...i to je to...sto se dogadja nakon toga?Mislim, pretpostavljam da te osobe na kraju budu delozirane kako god, ali nitko ne pise o tome.Tko placa troskove delozacije odnosno intervenciju policije?Koji je epilog svih tih delozacija?
Ovi dodju, obrane ljude od delozacije, ponekad par puta i to je to.Sto nakon toga?
Jerbo, meni je jedan blizak frend u tim ZZ shemama, i kaze da na kraju ni on nezna kaj se dogodi sa tim ljudima koje obrane od delozacije prvi put (ili prvih par puta).Pretpostavlja da naposlijetku ipak budu delozirani, samo kaj to rijetko dodje do medija.Jel zna itko malo vise o tome?
ili budu deložirani ili plate dug.
Svaka neuspješna deložacija (tipa pernar se izležava i odustane se od deložacije) stvara samo dodatne troškove deložiranima jer svali izlazak policije i svih onih koji učestvuju u deložaciji dodatno se naplaćuje.
Ako je 4 neuspješne deložacije i jedna uspješna, 5 puta se naplaćuje ista.

jednostavno.

Ipak se sve na kraju plati (i ne plati to pernar već deložirani) samo se sekta s time nimalo ne hvali.
Smotani2 is offline  
Old 07.01.2018., 12:28   #9335
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Uvijek kad se govori o štetnosti cijepljenja, ja se sjetim ove priče (ne garantiram za istinitost informacija jer mnogi linkovi na koje se poziva više ne rade pošto je priča stara 15-tak godina. Ali se sjećam da sam tada čitala o tome i na drugim mjestima na internetu, npr. BBC-u)

Uglavnom, u Jemenu i drugim arapskim državama dječja paraliza je bila iskorijenjena kad je neki imam provalio priču da amerikanci u cjepivo ubacuju agense za sterilizaciju, pa su kao posljedicu tih teorija zavjere ljudi prestali cjepiti djecu. Rezultat: epidemija dječje paralize u Jemenu.
Uvijek kad se spomene štetnost cijepljenja ja se sjetim pokojne tete a kojoj je lćer stara 3 godine umrla od - obične "difterije" jest da je to bila 1942-ga, ratno vrijeme ali kako je znala reći - nije bilo cjepiva a da ga je bilo ja bih ga platila "suhim zlatom" i svojim životom ako treba..
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 07.01.2018., 12:42   #9336
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Iako se u nekim elementima i mogu složiti, ima stvari koje im ne trebaju ali zbilja, zar si ti upravo njih i te teorije zavjera stavio kao problem No1 u ovom društvu?
Uvijek je lakše posegnuti za teorijom zavjere nego se informirati pa donijeti informiranu odluku / zauzeti informirani stav.

U tome je smislu preferiranje teorija zavjere nad znanjem ozbiljan problem društva. Prijezir svakoga formalnog znanja jedan je od temelja podrške Živom zidu.
Lord Byron is offline  
Old 07.01.2018., 12:44   #9337
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Uvijek kad se spomene štetnost cijepljenja ja se sjetim pokojne tete a kojoj je lćer stara 3 godine umrla od - obične "difterije"
Mlada žena stoji s kolicima među prosvjednicima i u kameru izgovara, otprilike, "štaćuja cijepit' moje dite, moje dite je zdravo!!!1!".

Čovjek se javlja u TV-emisiju i kaže "eno moj nećak, bio zdrav k'o dren, nakon cijepljenja krenuo u vrtić i sad je svako malo prehlađen!!!1!".

Tragično je da je potrebna ljudska smrt u susjednim zemljama da bi ljudi progledali - a i to nije sigurno.
Lord Byron is offline  
Old 07.01.2018., 13:07   #9338
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Čovjek se javlja u TV-emisiju i kaže "eno moj nećak, bio zdrav k'o dren, nakon cijepljenja krenuo u vrtić i sad svako malo prehlađen.
Biser,nema pojma da protiv prehlade nema cjepljenja a i u vrtiću je veća koncentracija djece nego doma pa je i prehlada češća.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 07.01.2018., 13:13   #9339
Quote:
Might kaže: Pogledaj post
Nekidan citam post na fejsu, majka pita auditorijum kako spustiti temperaturu svojoj bebi staroj nekoliko mjeseci. A ovi retardi predlazu obloge od rakije i mazanje tabana senfom. Jer eto, njihove bake su tako radile pa im sad nista nije. A to sto je baba imala 5 brace i sestara koji nisu dozivili 5 godina zbog upale pluca, obicne gripe ili djecje paralize, to zajebi. Jebes stoljece medicine kad neka histericna rodilja zna upalit Gugl.
u velikoj večini slučajeva povišene temperature, temperaturu uopće nije potrebno spuštati. zapravo, spuštenje temperature je kontraproduktivno jer tijelo podiže temperaturu da bi uništilo viruse i bakterije, tj. to je prirodan način tijela da riješi problem. na stranu što ti nemaš blage veze o tijelu i njegovom funkcioniranju.
tomasini is offline  
Old 07.01.2018., 13:16   #9340
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Biser,nema pojma da protiv prehlade nema cjepljenja a i u vrtiću je veća koncentracija djece nego doma pa je i prehlada češća.
glupost. protiv prehlade ima cjepljenja. cjepivo protiv prehlade je: necjepljenje, zdrava vege hrana
tomasini is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.