Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 23:12   #61
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Nije bitno kako su ih gradili bitno je shvatit njihovu svrhu.
Kotrkeljatrkeljalimukirurzi.com
ne tako

ovako:
www.Kotrkeljatrkeljalimukirurzi.com
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:12   #62
[QUOTE=kumek;8254517]Pa to je bar lako, svemirci su im napravili uz pomoc egipcanske prana energije i medjudjelovanjem 3,4 i 7 cakre i naravno kako morbid lijepo rece otvorenom sahasrara cakrom. Boze sveti otkud samo izlazite, stvarno nam je skolstvo za kua.[/QUOT

Pitam te kolja je tvoja teorija veliki genije vidim da se dobro razumilješ u povijest no vidim da nemaš pojma nego iskorištavaš svoje znanje da pljuješ po drugim ljudima.onda reci mi koje je tvoje objašnjenje za to ćekam
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:20   #63
[QUOTE=niko2006;8254704]
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Pa to je bar lako, svemirci su im napravili uz pomoc egipcanske prana energije i medjudjelovanjem 3,4 i 7 cakre i naravno kako morbid lijepo rece otvorenom sahasrara cakrom. Boze sveti otkud samo izlazite, stvarno nam je skolstvo za kua.[/QUOT

Pitam te kolja je tvoja teorija veliki genije vidim da se dobro razumilješ u povijest no vidim da nemaš pojma nego iskorištavaš svoje znanje da pljuješ po drugim ljudima.onda reci mi koje je tvoje objašnjenje za to ćekam
cekam se pise s tvrdim Pa napisao sam ti. Proucavaj cakre i sve ce ti se rasvjetliti. OOOOOUUUUUMMMMMMMMMM
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:21   #64
[QUOTE=kumek;8254802]
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post

cekam se pise s tvrdim Pa napisao sam ti. Proucavaj cakre i sve ce ti se rasvjetliti.
Nemaš sta drugo napadati pa napadaš moju gramatiko a zapravo se vidi da nemaš pojma o onome o ćemu govoriš.
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:23   #65
Ja piko i uvjek niko.
ko trkelja trkeljali mu .......... trkeljali mu ...........trkeljali mu.........
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:24   #66
No one kaže:
E evoga to je prilog:
http://www.youtube.com/watch?v=x_tNz...elated&search=
naviknut da me ignoriraju ćesto sam uporan
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:26   #67
[QUOTE=niko2006;8254830]
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post

Nemaš sta drugo napadati pa napadaš moju gramatiko a zapravo se vidi da nemaš pojma o onome o ćemu govoriš.
Ma ne napadam, malo te pikam. Al kak bas svi s ovakvim somnabulistickim idejama imate problema s gramatikom....
Pa odgovorio sam ti...radili su ih svemirci.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 09:00   #68
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Vidim da se dobro razumiješ u povijest pa možeš li onda svima nama objasniti kako su drevni egipćani uspjeli graditi onakve velebne građevine kao što su piramide sa svojim primitivnim alatima.
To su zidali bosanci na privremenom radu

Prvo su naravno sebi par sazidali zbog referenci.
zzzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.