Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 23:59   #1
ELEKTRONI

Što kazete na prilog iz emisije(23.travanj). Savili su isjećak iz filma: "koji k...c uopće znamo". Fascinirao me naćin na koji je prikazano (iako sam već ćitao jednu knjizurinu o tome) pa pišem odmah za vrijeme emisije. Namjerno nezelim staviti što su prikazali jer neću da dolaze oni koji neprate emisiju.
Dokazuje snagu misli.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:11   #2
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Što kazete na prilog iz emisije(23.travanj). Savili su isjećak iz filma: "koji k...c uopće znamo". Fascinirao me naćin na koji je prikazano (iako sam već ćitao jednu knjizurinu o tome) pa pišem odmah za vrijeme emisije. Namjerno nezelim staviti što su prikazali jer neću da dolaze oni koji neprate emisiju.
Dokazuje snagu misli.
Bogami i nepoznavanje gramatike.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:14   #3
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Bogami i nepoznavanje gramatike.
Komuniciraj malo s Gezom pa će ti ovo biti kao da je Ladan pisao.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:16   #4
Quote:
El Ninho kaže: Pogledaj post
Komuniciraj malo s Gezom pa će ti ovo biti kao da je Ladan pisao.
Geza puno pise pa puno i grijesi, kak mu se samo da to sve sa tim bojama...
Ovo gore je unikatan broj gresaka na tako malo prostora.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:23   #5
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Bogami i nepoznavanje gramatike.
E i........
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:28   #6
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Geza puno pise pa puno i grijesi, kak mu se samo da to sve sa tim bojama...
Ovo gore je unikatan broj gresaka na tako malo prostora.
U pravu si. Provukao sam No oneov i Gezin tekst kroz spellchecker i ispalo je 11% krivih riječi za No one i samo 8% za Gezu.

Ali ako gledaš "kvalitetu" greški, tu je Geza zakon. Daj pročitaj ovo.
Quote:
Ja ne upadam u prturječnost jer ja ne gocvorim o nefizikalnoj pojavi., već upravo suprotno tome govorim o onome što se događa u fiziklanim i nukleranim laboratorijaima i postrojenjima diljem svijeta , a problelm je izgkleda samo u tome što Vi i vaši prijatelji ne razumijete da tim postrojenjima upravljaju LJUDI, što ja naravno nazivam POSREDOVANJEM LJUDSKE INETLIOGENCIJE u stvaranju atoma matrije i na Zemlji, a ne samo u zvijezdama.
Kad pročitam fiziklanim i nukleranim laboratorijaima - raspametim se.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:31   #7
koji tekst?
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:36   #8
toliko o NRZ. Ljudi odite na Knjizevnost. Ja pišem umoran od radnog dana, nebida pišen knjigu
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:40   #9
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
koji tekst?
Ovaj tekst.
Quote:
Što kazete na prilog iz emisije(23.travanj). Savili su isjećak iz filma: "koji k...c uopće znamo". Fascinirao me naćin na koji je prikazano (iako sam već ćitao jednu knjizurinu o tome) pa pišem odmah za vrijeme emisije. Namjerno nezelim staviti što su prikazali jer neću da dolaze oni koji neprate emisiju.
Dokazuje snagu misli.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:41   #10
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
toliko o NRZ. Ljudi odite na Knjizevnost. Ja pišem umoran od radnog dana, nebida pišen knjigu
To je glavna argumentacija u raspravama na ovom podforumu. Prije nego išta kažu o temi (ako uopće išta kažu) najprije daljinsko pljuvanje...nema veze zašto, može i zbog gramatike
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:42   #11
ovo je ćisto prcanje. Jedino šta san zajeba je stavili-savili. Drugo i budala more razumit.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:46   #12
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
Prije nego išta kažu o temi (ako uopće išta kažu) najprije daljinsko pljuvanje...nema veze zašto, može i zbog gramatike
Čekaj to je bilo offtopic ako se nevaram nisam baš neki kompjuteraš kako se to riješava.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:57   #13
E da i nisko je uopće uspoređivati me s gezom jer kad taj argumentira, zaluta u bezbrojnim mogučnostima rijeći pa to uopče nema veze s temom. Čovjekova česta reakcija: šta je ovo jbte.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 01:17   #14
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
To je glavna argumentacija u raspravama na ovom podforumu. Prije nego išta kažu o temi (ako uopće išta kažu) najprije daljinsko pljuvanje...nema veze zašto, može i zbog gramatike
Ne kaki, kakva drek argumentacija, o cemu? Pa jednu rijec o emisiji nije rekao a kamoli svoj stav. Kao onaj vic u kojem su bili amerikanac, rus i srbin i ne zna bas kako je sve u vicu islo ali je srbin bio najpametniji i sve ih je nadmudrio. Bas.
Nismo mi krivi kaj se ne slazemo s vasim percepcijama svijeta u neskladu sa znanstvenim teorijama, a jedini vam je argument zatvoreni um suvremene znanosti (kaj vas naravno ne sprijecava u koristenju trivijalnih stvari kao struja, prijevozna sredstva, lijecenje, proizvodnja hrane i novih materijala koje su valjda pale s neba kao vase teorije a nisu rezultat rada niza znanstvenika koji su jelte zatvorenog uma. Smjesni ste i uz to neobrazovani zato i padate na te spike i zato vas i zahebavamo na ovom podrofumu. Zar ti uistinu mislis da itko od nas ozbiljno shvaca vasa bulaznjenja?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 01:27   #15
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ne kaki, kakva drek argumentacija, o cemu? Pa jednu rijec o emisiji nije rekao a kamoli svoj stav. Kao onaj vic u kojem su bili amerikanac, rus i srbin i ne zna bas kako je sve u vicu islo ali je srbin bio najpametniji i sve ih je nadmudrio. Bas.
Nismo mi krivi kaj se ne slazemo s vasim percepcijama svijeta u neskladu sa znanstvenim teorijama, a jedini vam je argument zatvoreni um suvremene znanosti (kaj vas naravno ne sprijecava u koristenju trivijalnih stvari kao struja, prijevozna sredstva, lijecenje, proizvodnja hrane i novih materijala koje su valjda pale s neba kao vase teorije a nisu rezultat rada niza znanstvenika koji su jelte zatvorenog uma. Smjesni ste i uz to neobrazovani zato i padate na te spike i zato vas i zahebavamo na ovom podrofumu. Zar ti uistinu mislis da itko od nas ozbiljno shvaca vasa bulaznjenja?
Emisija je bila o kvantnoj fizici, njezinim otkrićima i utjecaju tih otkrića na svjetonazor zapadne civilizacije. Ova otkrića kvantne fizike su vrlo kompatibilna sa duhovnim stavovima istoka i zapada. O tome je riječ, a ne o mome ili nečijem drugom mišljenju. Bez obzira koliko ja ili taj netko drugi bio nekonpetetan (po tvom uobraženom mišljenju) ta pitanja i te činjenice su "na stolu". Pa, možeš li njih, a ne mene, komentirati?
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 01:28   #16
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ne kaki, kakva drek argumentacija, o cemu? Pa jednu rijec o emisiji nije rekao a kamoli svoj stav. Kao onaj vic u kojem su bili amerikanac, rus i srbin i ne zna bas kako je sve u vicu islo ali je srbin bio najpametniji i sve ih je nadmudrio. Bas.
Nismo mi krivi kaj se ne slazemo s vasim percepcijama svijeta u neskladu sa znanstvenim teorijama, a jedini vam je argument zatvoreni um suvremene znanosti (kaj vas naravno ne sprijecava u koristenju trivijalnih stvari kao struja, prijevozna sredstva, lijecenje, proizvodnja hrane i novih materijala koje su valjda pale s neba kao vase teorije a nisu rezultat rada niza znanstvenika koji su jelte zatvorenog uma. Smjesni ste i uz to neobrazovani zato i padate na te spike i zato vas i zahebavamo na ovom podrofumu. Zar ti uistinu mislis da itko od nas ozbiljno shvaca vasa bulaznjenja?
Emisija je bila o kvantnoj fizici, njezinim otkrićima i utjecaju tih otkrića na svjetonazor zapadne civilizacije. Ova otkrića kvantne fizike su vrlo kompatibilna sa duhovnim stavovima istoka i zapada. O tome je riječ, a ne o mome ili nečijem drugom mišljenju. Bez obzira koliko ja ili taj netko drugi bio nekompetetan (po tvom uobraženom mišljenju) ta pitanja i te činjenice su "na stolu". Pa, možeš li njih, a ne mene, komentirati?
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 01:38   #17
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
Emisija je bila o kvantnoj fizici, njezinim otkrićima i utjecaju tih otkrića na svjetonazor zapadne civilizacije. Ova otkrića kvantne fizike su vrlo kompatibilna sa duhovnim stavovima istoka i zapada. O tome je riječ, a ne o mome ili nečijem drugom mišljenju. Bez obzira koliko ja ili taj netko drugi bio nekompetetan (po tvom uobraženom mišljenju) ta pitanja i te činjenice su "na stolu". Pa, možeš li njih, a ne mene, komentirati?
Duhovnim stavovima??? Briga kvantnu fiziku za duhovne stavove. To je s kvantnom fizikom disjunktno. Kvantna fizika savrseno funkcionira sa svim drugim prirodnim znanostima usprkos onome kaj ti pises.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 10:45   #18
fak.fak.fak.fak.
Pdforum se zove Na rubu znanosti, a emisija isto: NRZ
Ako nisi gledao emisiju nemozeš ni argumentirati na bilo koju temu sa tog podforuma(točka) doviđenja
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 10:52   #19
da, i mene zanima gdje se to kvantna fizika nalazi s "duhovnim". zapravo to o čemu mercurica priča nije pravo duhovno, nego komercijalno duhovno, ali ajde.
kvantan fizika je redukcionistička, nije joj ništa.

što su crackpotovi uzeli iz kvante fizike? uzeli su izraz "sve je moguće".
naravno, izostavili su "samo su neki događaji infinitezimalno malo vjerojatni".
uzeli su izraz "sve je povezano", a tim da zaboravljaju na "kad", "gdje", "koliko", itd.

ali to su crackpotovi, oni ionako iz znanosti uzimaju što im odgovara, i onda od toga slažu svoje nebuloze, onako kako su ih već zamislili u glavi.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 13:34   #20
E evoga to je prilog:
http://www.youtube.com/watch?v=x_tNz...elated&search=
No one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.