Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2007., 13:49   #1
Komunikacija s mrtvima

Starac koji je neki dan došao kod Mišaka besplatno reklamirat nešto što je napisao da bi si podebljao mirovinu, osim tvrdnje da su ljudi prisutni na Zemlji zadnjih 562430 milijardi godina, iznio je i tezu o silnim svjedočanstvima i dokazima o nebrojenim slučajevima javljanja savršeno mrtvih ljudi. Osim njega, masu ljudi vjeruje ili je čak navodno doživjelo takve situacije, a ima i VKV medija koji na taj način i zarađuju. Ako zanemarimo činjenicu da je malo čudno da se mrtav čovjek ide javljat nekoj sredovječnoj babuskari slabih primanja, koju za života nikad nije sreo, i uzmemo u obzir da je zaista moguća komunikacija s potpuno mrtvom ekipom, onda je logično za pretpostavit i da mrtvi ljudi mogu komunicirat i međusobno. Onda je logično za pretpostavit i da se mogla oformit radna grupa u sastavu: Newton, Tesla, Einstein, Leonardo, Galileo i još par tisuća genijalaca. S obzirom na vrijeme koje su imali na raspolaganju, dosad su morali imat svoju webstranicu, TV emisiju... Di su, sunce im jebem?!
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:44   #2
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:46   #3
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
.. Di su, sunce im jebem?!
u unutrasnjosti
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 17:10   #4
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Di su, sunce im jebem?!
Mrtvi su.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 17:46   #5
Moje misljenje je da smrt ne postoji.
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 17:50   #6
Quote:
Opasny kaže: Pogledaj post
Moje misljenje je da smrt ne postoji.
Tjelo kada umre to se smrt zove. kako ne postoji.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 19:43   #7
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Onda je logično za pretpostavit i da se mogla oformit radna grupa u sastavu: Newton, Tesla, Einstein, Leonardo, Galileo i još par tisuća genijalaca. S obzirom na vrijeme koje su imali na raspolaganju, dosad su morali imat svoju webstranicu, TV emisiju... Di su, sunce im jebem?!
i sam sam se to jednom pitao, no ništa nisam zaključio pa sam odustao od daljeg razmišljanja.

no vjerojatno postoji nekakav operater milki.vej-com na kojem oni surfaju jer su tamo gore brzine puno veće nego u zemaljskih davatelja internetskih usluga, a možda im se više jebe za znanost, pa koriste i nekakve druge vrste usluga, pa sad negdje loču i Tesla je konačno izgubio nevinost, a Isac je konačno sretan što mu više ništa ne može pasti na glavu.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 21:03   #8
mene više zanima što su na atlantidi koristili umjesto struje
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 21:45   #9
Quote:
T'pol Tucker kaže: Pogledaj post
mene više zanima što su na atlantidi koristili umjesto struje
vjetrenjace i solarne ploce budalice
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 00:45   #10
Skuzili ljudi da je ono sto su ovdje radili, kap vode u oceanu, totalno beznacajno.
Uostalom ko zna, mozda i imaju web stranice u nekoj drugoj dimenziji.
Mene zanima nesto drugo, ako se sa mrtvima moze komunicirati, znaci da nisu reinkarnirani. Ako nisu reinkarnirani, gdje stanu tolike duse?
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 00:59   #11
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Skuzili ljudi da je ono sto su ovdje radili, kap vode u oceanu, totalno beznacajno.
Uostalom ko zna, mozda i imaju web stranice u nekoj drugoj dimenziji.
Mene zanima nesto drugo, ako se sa mrtvima moze komunicirati, znaci da nisu reinkarnirani. Ako nisu reinkarnirani, gdje stanu tolike duse?




Mogu biti u 1 metru kubicnom, jedna u drugoj, i tako milijarde njih.
Ko zna di su, sta su, i dali uopce jesu.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:05   #12
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post

Mogu biti u 1 metru kubicnom, jedna u drugoj, i tako milijarde njih.
Ko zna di su, sta su, i dali uopce jesu.
Naravno, mozes ih staviti i u kontejnere. Medjutim, ti mrtvi sasvim normalno komuniciraju, (prema svjedocanstvima), neki opisuju gdje su i sto rade, drugim rijecima ispada da oni zive a ne vegetiraju u nekim kukuljicama.
Pa gdje su to, sto rade i gdje stanu toliki?
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:13   #13
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Naravno, mozes ih staviti i u kontejnere. Medjutim, ti mrtvi sasvim normalno komuniciraju, (prema svjedocanstvima), neki opisuju gdje su i sto rade, drugim rijecima ispada da oni zive a ne vegetiraju u nekim kukuljicama.
Pa gdje su to, sto rade i gdje stanu toliki?
A imam jedan casopis doma. Zove se svjetlost. I u jednom je clanku opisano, kako jedan tip sam sebe dovede do nekog stanja svijesti, transa nekog i onda odlazi u taj svijet mrtvih. Dosta je velik clanak s puno teksa, neda mi ga se prepisivat, a ako mi se bude dalo cu staviti kao novu temu.
E sada netko vjeruje u to, a netko ne. Ja sam tu negdje na nekoj sredini.


E da, zaboravio sam napisati - Pise da imaju svoje svjetove, da imaju centre za prihvacanje novih mrtvaca, tj novih dusa, i tako svasta. Cak pise da postoji, taj svijet i na raznini visoj od nase vezane za mrtve sa zemlja, da je to neki svijet svijesti, i da se na visem nivou tog svijeta nalaze i umrli iz drugih svjetova...itd, itd, itd..
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:30   #14
Ne znam, ti "prihvatni centri" mi bas ne uljevaju previse vjerodostojnosti.
Ako vec ima nesto nakon smrti, onda bi taj novi svijet ustvari trebao biti povratak kuci a ne nesto nalik sabirnom logoru, gdje ljudi besciljno tumaraju i u cudu se gledaju...
Zamisli samo, nakon svega poznatog i cvrstog sto imas ovdje, najednom se nadjes na nepoznatom mjestu, okruzen milijardama neznanaca, bez kuce, bez obitelji, bez svega sto si imao, koristio...Ko da si pao sa Marsa... jebote pa to je pakao, ne treba nista drugo.
Ako je nakon smrti puno bolje i ljepse, ko sto se prica, onda to moze egzistirati jedino ako se vracas kuci, u stvarno poznato, a sve ovo sto smo prosli ovdje je samo igra, hologramcic...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:34   #15
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Ne znam, ti "prihvatni centri" mi bas ne uljevaju previse vjerodostojnosti.
Ako vec ima nesto nakon smrti, onda bi taj novi svijet ustvari trebao biti povratak kuci a ne nesto nalik sabirnom logoru, gdje ljudi besciljno tumaraju i u cudu se gledaju...
Zamisli samo, nakon svega poznatog i cvrstog sto imas ovdje, najednom se nadjes na nepoznatom mjestu, okruzen milijardama neznanaca, bez kuce, bez obitelji, bez svega sto si imao, koristio...Ko da si pao sa Marsa... jebote pa to je pakao, ne treba nista drugo.
Ako je nakon smrti puno bolje i ljepse, ko sto se prica, onda to moze egzistirati jedino ako se vracas kuci, u stvarno poznato, a sve ovo sto smo prosli ovdje je samo igra, hologramcic...
Nekome je ljepse nekome nije....a mozda samo zauvjek izgubis pojam, o vremenu, o prostoru, o sebi, i o svemu. Kao sto je bilo i prije tvog rodjenja. Nista. Milijarde godina seu prosle a ti nemas pojma o tome. E tako ce milijarde godina i proci nakon smrti, a ti neces imati pojma o tome, tj ne milijarde, vjecnost, a ti neces imati pojma o tome. E sada ti zamisli, da vise nikada neces imati nista, vjecno nista. meni bude lose kada mislim na to
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:43   #16
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Nekome je ljepse nekome nije....a mozda samo zauvjek izgubis pojam, o vremenu, o prostoru, o sebi, i o svemu. Kao sto je bilo i prije tvog rodjenja. Nista. Milijarde godina seu prosle a ti nemas pojma o tome. E tako ce milijarde godina i proci nakon smrti, a ti neces imati pojma o tome, tj ne milijarde, vjecnost, a ti neces imati pojma o tome. E sada ti zamisli, da vise nikada neces imati nista, vjecno nista. meni bude lose kada mislim na to
A kome ne bude...najprimarniji strah, strah svih strahova je upravo taj, od smrti.
Uzasavam se i nistavila i glupe reinkarnacije gdje se radjas ko na traci i naseljevas razne karoserije, a strah me i nekog drugog svijeta, gdje dolazis bez icega sto te vezuje uz ovaj...Ne znas sto je gore...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:47   #17
Ne znas ni sta je lijevo. Mozda nista, mislim, svi smo mi neki organizmi, pa se ja pitam, ide li i mrav u taj neki "raj", a onda bi i virusi i bakterije, svi organizmi trebali gore ici, sta ne? Ili samo mi ljudi? Bezveze.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:46   #18
i mene straši pomisao na "nebeski" sabirni logor. I straši me pomisao na reinkarnaciju. ona je zapravo nelogična. što mi vrijedi hipoteza da sam već živio nekoliko života, kad ih nisam svjestan? pa to je posve jednako smrti. ako se više ne sjećaš, onda je prošli život, a i ti kao njegov otisak, mrtav i gotovo.
ako se "između rađanja" i sjećaš svega, to opet nisi ti, nego bućkuriš osoba.
ja sam ja, ovaj koji sad ovo piše i koji će se sjećati da je ovo pisao. ako taj "ja" nestane, onda umirem. bilo da je teška amnezija, moždani udar i sjebavanje mozga. tog dijela više nema i mrtav je, ne postoji.
i gotovo.

zato me ove stvari plaše. volim misliti da će se onaj "gore" za to pobrinuti.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 11:19   #19
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
i mene straši pomisao na "nebeski" sabirni logor. I straši me pomisao na reinkarnaciju. ona je zapravo nelogična. što mi vrijedi hipoteza da sam već živio nekoliko života, kad ih nisam svjestan? pa to je posve jednako smrti. ako se više ne sjećaš, onda je prošli život, a i ti kao njegov otisak, mrtav i gotovo.
ako se "između rađanja" i sjećaš svega, to opet nisi ti, nego bućkuriš osoba.
ja sam ja, ovaj koji sad ovo piše i koji će se sjećati da je ovo pisao. ako taj "ja" nestane, onda umirem. bilo da je teška amnezija, moždani udar i sjebavanje mozga. tog dijela više nema i mrtav je, ne postoji.
i gotovo.

zato me ove stvari plaše. volim misliti da će se onaj "gore" za to pobrinuti.
Normalno, koji ce mi kurac ako budem druga osoba, drugog izgleda, drugih sjecanja u drugom zivotu. Nema nista veze sa mojim proslim. On je mrtav. Naravno, ne zelis ostaviti zivot radi svega sta volis, i svega do cega ti je stalo, a to onda nestane, reinkarnirao se ti ili bio u svjetu maste.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 11:27   #20
Ali ima veze sa osjećajem iskustva. Neke stvari brže lakše i jednostavno prepoznaš, kao i ljude..
deidre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.