Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2004., 11:17   #1
Thumbs up Na preporuku forumašica kupila sam...

Moram vam priznat da dosta često poslušam vaše preporuke i prema tome kupim ono šta mi zatreba.
Tako sam kupila - iluminator od Art Decoa
- Cliniqov spot treatment
- Rimmelov puder u kamenu
- kremu za lice od Avena

i sa svime sam vrlo zadovoljna. Mislim da danas idem po taj sprej od san silka za naelektriziranu kosu, jer mi je u zraku cijeli tjedan. Ne znam šta joj je

Zanima me da li ste i šta kupili po preporuci na forumu? I koja vam je iduća investicija
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 11:30   #2
da, najvise kozmetike i nesto od namirnica ( za isprobati nove recepte)

Od stvari koje mi padaju na pamet - dosta lucinih preporuka clinique, stefitzine preporuke, onda YSL onaj iluminizator, neke knjige, termalnu vodicu, jednom sam inspirirana jednim topicom otisla kupiti rozi kisobran...jest da sam ionako trebala kupiti kisobran ali mozda ne bi rozi...volim ga jos uvijek...jedna vesela boja u moru sivih i crnih na cesti.

Sljedeca investicija bi mi mogla biti neki autic ali to nije na nikakvu preporuku, iako citam vec malo duze one na Automobilima.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 12:04   #3
Kupila sam popularni iluminator YSL,al promasila boju
i Max factor maskaru 2000.
E i peglu za kosu,keramicku,pun pogodak....2x sedmicno peglanje,a ni jedna dlaka ostecena.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 13:51   #4
Kakva je to pegla?I stvarno ne ostecuje kosu?
Ja muku mucim s mojom,nije dosta ricasta da bude zanimljiva a ne da se ni izravnati.Ako je i trunak vlage u zraku strsi na sve strane.
Htjela sam nabaviti peglu ali mi je rekla frizerka da to pali kosu.Help
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 14:54   #5
Mene su forumasice navukle da probam gel za samotamnjenje,gel protiv celulita,E.Arden -Eight Hour lip protectant stick ,par knjiga-to je sve cega se u ovom trenutku sjecam
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 16:09   #6
u zadnje vrijeme , koliko se sjecam body butter i rimmelova mascara , a sutra idem u shoping malo veci po dm-u pa javim rezultate
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 16:45   #7
Quote:
Noemi kaže:
Kakva je to pegla?I stvarno ne ostecuje kosu?
Ja muku mucim s mojom,nije dosta ricasta da bude zanimljiva a ne da se ni izravnati.Ako je i trunak vlage u zraku strsi na sve strane.
Htjela sam nabaviti peglu ali mi je rekla frizerka da to pali kosu.Help
moja pegla je keramicka BabyLiss...prezadovoljna sam s njom.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 17:53   #8
Kupila YSl touche eclat ...nakon što su forumske babe ispjevale odu o savršenosti istog..... i nisam požalila
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 20:20   #9
Quote:
FannyB kaže:
Kupila YSl touche eclat ...nakon što su forumske babe ispjevale odu o savršenosti istog..... i nisam požalila
Same here
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 20:25   #10
Quote:
Samantha Jones kaže:
moja pegla je keramicka BabyLiss...prezadovoljna sam s njom.
Ima li toga i u Hrvatskoj?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 20:50   #11
Body butter
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 22:10   #12
Quote:
Noemi kaže:
Ima li toga i u Hrvatskoj?
neznam,ja sam je kupila u inostranstvu.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 23:17   #13
Kupila sam od shiseida gel za umivanje kojeg su ja mislim hvalile luca i Winona nisam sigurna mislim da je purness ..onda lidera kremu..maskaru od rimmela..i bourjois..ma nemrem se sjetiti vise..al budem pa javim
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 00:19   #14
Re: da li ste i šta kupile po preporuci forumašica

Quote:
sweet Irma kaže:
Zanima me da li ste i šta kupili po preporuci na forumu?
Nisam
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 00:34   #15
da, otishla sam u Lush.............................................. ...........
.:kuYa:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 05:21   #16
Nisam jos, ali se definitivno spremam kupiti YSL Touche Eclat (najsvijetliji, jel tako koke?)
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 07:52   #17
Kupila sam Baleinu kremu. Nije mi se svidjela (sori, Magic )
I nekidan sam kupila Maybellinovo tekuce sjenilo jer sam bila sigurna da mi ga je netko s Foruma preporucio, pa sam isla naci tko i zahvaliti se... ali ispalo je da to nije bila preporuka nego pitanje. Hehe, mogu samo prijaviti da je Maybelline tekuce sjenilo odlicno! u njemu sam docekala Novu godinu a i stosta drugo.

I jos nikako da se odlucim kupiti YSL illuminator, ali samoo zato sto sam ja korektorska djevica. Jos nikad nisam nasla neki koji bi mi odgovarao... mozda me i nagovorite (znam, znam, nije korektor nego iluminator )
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 07:53   #18
Quote:
bigblue2010 kaže:
Nisam jos, ali se definitivno spremam kupiti YSL Touche Eclat (najsvijetliji, jel tako koke?)


Da, valjda broj jedan, najsvjetiliji
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 13:41   #19
Quote:
bigblue2010 kaže:
Nisam jos, ali se definitivno spremam kupiti YSL Touche Eclat (najsvijetliji, jel tako koke?)
joj, i ja i ja se spremam to kupiti vec mjesec dana!!!!!!
a sve si mislim, kaj ak me poslije nitko ne bu prepoznal kad se s tim natrackam
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 13:43   #20
Jos nisam,trenutno sam s dragim na odmoru(van buke i civilizacije)ali cim se vratim u Zg,idem s frendicom isprazniti DM i prvo kaj cu si kupiti je to baby ulje koje svi tak hvalite i onaj body butter!

__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.