Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2008., 21:13   #1
Outlet trgovine namještaja

pročitala sam na http://www.kenda.hr da se otvorio outlet namještaja kod zaprešića!

zanima me da li je itko posjetio tu trgovinu, kakve su ponuda i cijene!?

ispričavam se ako tema već postoji, u popisu nisam naišla na išta slično!!
becca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 00:32   #2
ja sam bila tamo prije mjesec i pol. kupila sam komodu za TV, zidnu policu, stolić, stalažu za knjige. sve sam podigla za 2 dana, osim ovog zadnjeg, toga nije bilo na outletu, već su mi morali naručiti.

to ti je roba koja je izložena u salonima njihovih kupaca, pa je zbog novog asortimana povlače iz prodaje. cijene su niže nego u dućanima (hm....više ne znam koliko...nekih 20-25%)

ja sam bila prezadovoljna kupovinom, točno sam znala po što idem jer sam to isto vidjela u Domi. tada su imali dosta dobru ponudu. uslužni i sve OK. rade ti i popodne, mislim do 19 ili 20, isplati ti se otić malo prošvrljat...
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:46   #3
Jel to u onoj velikoj hali na kojoj piše Kenda u Zaprešiću il negdje drugdje?!
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:09   #4
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
ja sam bila tamo prije mjesec i pol. kupila sam komodu za TV, zidnu policu, stolić, stalažu za knjige. sve sam podigla za 2 dana, osim ovog zadnjeg, toga nije bilo na outletu, već su mi morali naručiti.

to ti je roba koja je izložena u salonima njihovih kupaca, pa je zbog novog asortimana povlače iz prodaje. cijene su niže nego u dućanima (hm....više ne znam koliko...nekih 20-25%)

ja sam bila prezadovoljna kupovinom, točno sam znala po što idem jer sam to isto vidjela u Domi. tada su imali dosta dobru ponudu. uslužni i sve OK. rade ti i popodne, mislim do 19 ili 20, isplati ti se otić malo prošvrljat...

hvala!!

pročitala sam na stranici da su sniženja do 80%, no to su vjerojatno oštećene stvari. . .
no i 20% je dobro sniženje. . .

pitam kao je tamo jer nisam baš blizu zaprešića pa da neidem bezveze!
becca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:49   #5
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
Jel to u onoj velikoj hali na kojoj piše Kenda u Zaprešiću il negdje drugdje?!

da, da, to je tamo!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:52   #6
Quote:
becca kaže: Pogledaj post
hvala!!

pročitala sam na stranici da su sniženja do 80%, no to su vjerojatno oštećene stvari. . .
no i 20% je dobro sniženje. . .

pitam kao je tamo jer nisam baš blizu zaprešića pa da neidem bezveze!

tako je, imaju i vani, u dvorištu neki šator ili nekaj montažno, unutra ima jaaako jeftinih komada, al to ti je onak - pojedinačno, nešto slomljeno, nešto možda malo prljavo, raspareno i tak.....sigurno da se može i tam naletit na nešto što treba netko.....ja, recimo nisam, pa sam ušla u zgradu, tam je salon
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 13:46   #7
I ja sam bio, i kupio.... Kaže mi gospođa na pultu da je to njihov asortiman ali da sad prvi put imaju svoju trgovinu... Ima stvari koje nisam baš viđao po salonima... sve u svemu ja sam si našao jeftinije stvari... sad si skupljam za garnituru jer konačno sam našao kod njih nešto što mi se sviđa.
jojo72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 14:41   #8
Jel imaju oni možda kuhinja?
Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:12   #9
U Rijeci navodno ovi imaj outlet:
http://www.lambiente.com/index.php?bgoto=Home&baction=
http://www.lambiente.com/index.php?b...onuda&baction=

Nisam nikad bila, pa nemam pojma sto sve imaju i nude.
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 16:48   #10
Quote:
rijecanka77 kaže: Pogledaj post
U Rijeci navodno ovi imaj outlet:
http://www.lambiente.com/index.php?bgoto=Home&baction=
http://www.lambiente.com/index.php?b...onuda&baction=

Nisam nikad bila, pa nemam pojma sto sve imaju i nude.
bila sam ja prije nekih 2 mj.
nisam nista nasla...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 11:29   #11
Quote:
rijecanka77 kaže: Pogledaj post
U Rijeci navodno ovi imaj outlet:
a gdje je to locirano?

prema sajtu mi ne izgleda kao outlet iako su oni tako napisali...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 19:17   #12
Mi smo bili u Kendinom outletu u Zaprešiću u utorak i naša ocjena je ne 1 nego -1.
Imaju par kutnih i par regala sniženih 40 i 30 %, 80% 0 bodova.

Nakon toga otisli u Mercator u Samoboru i Kenda ormar za predsoblje: outlet 2500 i još nešto kuna, u Mercatoru 2377 kn (uz natpis Kenda).
Barske stolice: outlet 460 kn, Mercator 409 kn (natpis naravno Kenda).

Još jedan outlet na hrvatski način, potegnuli iz Ka, po blatu i uskim uličicama jedva našli trgovinu bogu iza nogu. Da bi pola sata poslije u Samoboru vidjeli iste proizvode oko 50 do 100 kn jeftinije .
lollipop8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 12:47   #13
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
a gdje je to locirano?

prema sajtu mi ne izgleda kao outlet iako su oni tako napisali...
Mislim da je negdje izmedju Pobri i Matulja...nisam bila pa ne znam tocno. Najbolje nazvati i pitati. Pretpostavljam da tu drze izlozbene eksponate koje nisu prodali iz svog maticnog salona u Rijeci.
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 20:04   #14
Quote:
lollipop8 kaže: Pogledaj post
Mi smo bili u Kendinom outletu u Zaprešiću u utorak i naša ocjena je ne 1 nego -1.
Imaju par kutnih i par regala sniženih 40 i 30 %, 80% 0 bodova.

Nakon toga otisli u Mercator u Samoboru i Kenda ormar za predsoblje: outlet 2500 i još nešto kuna, u Mercatoru 2377 kn (uz natpis Kenda).
Barske stolice: outlet 460 kn, Mercator 409 kn (natpis naravno Kenda).

Još jedan outlet na hrvatski način, potegnuli iz Ka, po blatu i uskim uličicama jedva našli trgovinu bogu iza nogu. Da bi pola sata poslije u Samoboru vidjeli iste proizvode oko 50 do 100 kn jeftinije .
Kaj ja znam... možda Vi u Karlovcu i imate neku ponudu... ja sam obišao cijeli Zagreb i našao sam puno jeftinije stvari ali kvalitete koje ne bih ni svom psu preporučio. U Kendi, koliko kaže teta na pultu, zastupaju nekoliko Europskih dobavljača, dobio sam i garanciju... a uvjerili me da je prava koža.... Našao sam i gomilu stolica koje nisam nigdje vidio a cijenama su mi pristupačnije nego Lesnina.

Za Uskrs namjeravam kupit stol i stolice... im tko kakvu ideju... znam da ima puno topica na tu temu.. al na ovom su čini mi se oni koji traže malo povoljnije ili barem kad platimo da traje....
jojo72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 20:55   #15
Quote:
jojo72 kaže: Pogledaj post
Kaj ja znam... možda Vi u Karlovcu i imate neku ponudu... ja sam obišao cijeli Zagreb i našao sam puno jeftinije stvari ali kvalitete koje ne bih ni svom psu preporučio. U Kendi, koliko kaže teta na pultu, zastupaju nekoliko Europskih dobavljača, dobio sam i garanciju... a uvjerili me da je prava koža.... Našao sam i gomilu stolica koje nisam nigdje vidio a cijenama su mi pristupačnije nego Lesnina.

Za Uskrs namjeravam kupit stol i stolice... im tko kakvu ideju... znam da ima puno topica na tu temu.. al na ovom su čini mi se oni koji traže malo povoljnije ili barem kad platimo da traje....
Kad si već citirao cijeli moj post, onda si mogao i pročitati ga.
Napisala sam ti da je ista, potpuno ista Kendina stvar, jeftinija u Mercatoru u Samoboru, nego u Kendinom Outletu.
A ne znam i po čemu si zaključio da mi u Karlovcu kupujemo skupo, a nekvalitetno, osim ako ne radiš u Kendi.
lollipop8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 10:48   #16
Bila u Kendi, solidna ponuda, cijene lagano rečeno ne-snižene, al kupila sam predsoblje koje sam htjela za 2400. Sad samo moram izvoljevat da mi ga zamijene za ono što sam i kupila (ispostavili su mi krivu boju namještaja). Al budem to...
inače, skladište im ima katastrofalno radno vrijeme, tako da ako nešto kupujete tamo, uzmite dan godišnjeg...radi od 10 do 16. zgodno... i ja bi to radno vrijeme...
__________________
u la la...
miems is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 14:37   #17
kenda outlet

Kupila bi kutnu garnituru i vidjela sam na web stranici da imaju dobru ponudu. Dali mi netko može točno objasniti gdje su oni i što općenito mislite o njima i njihovom namještaju
mrki02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 16:05   #18
čula sam od kolegica na poslu da su dosta jeftini i prilično kvalitetni, pogotovo stvari koje prodaju pod šatorom koji postavljaju kad zatopli. negdje su u zaprešiću kod kauflanda, ali ni sama ne znam točno
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 10:57   #19
meni je tam sve super

a nalaze se u zaprešiću i imaš putokaze..

ak se izgubiš, pitaj
gospoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 16:11   #20
Kenda - outlet u Zaprešiću

svakodnevno slušam njihove reklame na radiju, bila sam tamo u subotu... imaju dosta dobar izbor kutnih garnitura i općenito namještaja, a nisu skupi... kutne se čekaju 6 tjedana, tako kažu...

ima li netko kakvih iskustava sa njima?
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.