Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2012., 19:30   #761
Dakle, tražim dobre duše koje su voljne pomoći divnoj, mladoj samohranoj majci koja je sama sa bebom i ima samo 300kn mjesečna primanja.
Ima malog sinčića od 2 mjeseca i trebala bi joj robica od broja 62 na dalje.
Eto, ovim putem molim da mi se javite na pp ako ste voljni pokloniti robicu.
Hvala puno svima!
artep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 00:31   #762
Quote:
artep2 kaže: Pogledaj post
Dakle, tražim dobre duše koje su voljne pomoći divnoj, mladoj samohranoj majci koja je sama sa bebom i ima samo 300kn mjesečna primanja.
Ima malog sinčića od 2 mjeseca i trebala bi joj robica od broja 62 na dalje.
Eto, ovim putem molim da mi se javite na pp ako ste voljni pokloniti robicu.
Hvala puno svima!
Nek posalje zamolbu s fotokopijama dokumenata na:

Mali zmaj
Gjure Szaba 5
10 000 Zagreb

i neka obavezno stavi adresu za slanje ili dostavu paketa, neki kontakt broj telefona i tocne velicine i popis svega sto joj treba
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 10:11   #763
Molim dobre ljude ako netko zna da nekome treba radnik(moj muž) da nam jave.
Suprug je radio kao vozač kombija,postavlja knauf ,radio bi bilo kakav drugi posao,samo da radi.
Ako pothitno ne nađe bilo kakav posao od idučeg mj. neču biti u mogučnosti platiti režije(več sad neke nismo uspjeli) a nažalost ni za hranu a imamo dvoje klinaca curu 6 mj. i dečka 13 god. i sve znate kako nam je.
Zato vas molim ako znate da nekome treba radnik da nam javite na pp
Molim vas raspitajte se i hvala unaprijed
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:38   #764
Poklanjam žensku odjeću, veličine 36, 38, 40. Majice kratkih i dugih rukava, pidžame, veste, puloveri, traperice, trenirke. Odjeća je nošena, ali očuvana, oprana i popeglana.
Uz to poklanjam i torbe koje ne koristim, jedan ruksakić i tri platnene torbe, te plastičnu kanticu za smeće, kao za u kupaonu, nekorištena.
Tko treba, nek se javi u inbox. Lokacija: Zagreb
Siirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 17:47   #765
Poklanjam dvoje AV cipelice Schein- jedne br. 19 (nošene cca.8 mjeseci) , druge 20 ( cca.2 mj.).
__________________
ALBUM
Halimeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 19:28   #766
Quote:
Siirena kaže: Pogledaj post
Poklanjam žensku odjeću, veličine 36, 38, 40. Majice kratkih i dugih rukava, pidžame, veste, puloveri, traperice, trenirke. Odjeća je nošena, ali očuvana, oprana i popeglana.
Uz to poklanjam i torbe koje ne koristim, jedan ruksakić i tri platnene torbe, te plastičnu kanticu za smeće, kao za u kupaonu, nekorištena.
Tko treba, nek se javi u inbox. Lokacija: Zagreb
Poklonjeno
Siirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 12:40   #767
Udruga Mali zmaj organizira: Mjenjačnicu školskih knjiga

Svi koji žele donirati udžbenike koji im više ne trebaju ili ih zamijeniti za druge dobrodošli su na našu mjenjačnicu školskih knjiga.

Lokacija: Ilica 181, 10 000 Zagreb
Dan: 28.07.2012.
Vrijeme: 09:00 – 12:00

sve informacije na 091 567 0618 i na www.malizmaj.hr
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 20:41   #768
Evo jedna tužna priča iz Broda pa molim da se uključe svi koji mogu.
Prenosim mail:

Riječ je o mladom Brođaninu koji je 2006. godine, nakon nesretnog pada na Poloju, ostao gotovo nepokretan.

Doznali smo da se pojavila mogućnost operacije koja bi Ivanu značajno poboljšala zdravstveno stanje.

Na današnjem susretu s njegovim ocem Dragom doznali smo nove detalje u svezi Ivanova liječenja.

Susret je za predstavnike medija u prostorijama Hobi centra organizirao gospodin Ivica Kožul, nakon što je doznao

da se pojavila nova nada u Ivanovom životu.



Naime, Ivan je pri padu pretrpio nagnječenje leđne moždine uslijed dislokacije petog i šestog kralješka.

Ivanova obitelj nije se mirila s njegovim stanjem, iako su svi nalazi upućivali na to da poboljšanja neće biti.

Nedavno su, na preporuku bivšeg ministra Primorca, stupili u kontakt s dr. Norbertom Sassom koji u liječenju

ovako teških ozljeda koristi matične stanice. Pregledao je Ivanove nalaze i nakon najnovijih pretraga Ivanovoj

obitelji javio da bi se njegovo stanje moglo značajno popraviti. Zakazao je i datum operacije - 25. kolovoza 2012. godine.

Problem je, naravno, novac.

Operacija se obavlja u Libanonu i iznosi 25 tisuća eura. Veliki trošak, nakon operativnog zahvata, čini i rehabilitacija.



Stoga, potrebno je reagirati brzo - jer ovakva prilika se rijetko ukazuje tako teško stradalim osobama.



Vjerujemo da zajedno možemo pomoći Ivanu i njegovoj obitelji da skupe potrebna sredstva.

Ivanov otac Drago, radi u Hrvatskim željeznicama, dragovoljac je Domovinskog rata od 1991.-1996.

i zahvaljuje vam unaprijed na pomoći.

Njegov telefon je 098/173 44 55

Brojevi računa su:
KUNSKI ŠTEDNI - 2402006-8702155228 (otvoren kod Erste & Steiermarkische Bank d.d.)
DEVIZNI RAČUN - 2402006-7702537598 (IBAN: HR8424020063207051025) (otvoren kod Erste & Steiermarkische Bank d.d.)



link



Satori, ako ti je potrebno još informacija, javi, potrudit ću se saznati ih.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 16:52   #769
poklanjam nešto robice i obuće za curicu molim samo za poštarinu, pa kome treba u inbox
https://picasaweb.google.com/1059342...0494/Poklanjam

poklanjam također i crvene papučice i tamnoplave za dečka zimske na čičak iz borova ,oboje broj 23

Zadnje uređivanje Alisah : 28.07.2012. at 16:55. Reason: zaboravih nešto dodati
Alisah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 14:18   #770
Tražim na poklon mušku dječju odjeću br. 8 i manje, te obuću br. 30 i manje za obitelj s tri sina u teškoj situaciji. Također im treba i školski pribor jer najstariji kreće u 1. razred. Naravno, ako imate i koju igračku slobodno se javite

Hvala!
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 17:09   #771
pozdrav! imam sina od godine dana i dobila sam dosta robe za njega. osnovno što nam treba sam zadržala a ostalo šaljem kome je potrebnije. robica je od 1 do 2 godine za dečke nosio samo mali mi od brata robica kao nova sve markirano poklanjam nekome kome treba... još nudim cipelice za nehodače ukrasne nike i adidas, komplet boca avent. kolica bertone 3 u 1.
stefanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 21:05   #772
Imamo hrpu robe za mlade, uglavnom za cure i nešto za dečke (nošena, ali očuvana) koju bi darovali a neznamo kome, gdje. Znamo samo da nebi Caritasu.

Pa molim pomoć kojoj udruzi dati a koja će istu proslijediti gdje treba.
šare is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 14:11   #773
Poklanjam robicu za bebe do cca druge godine, ima i jaknica, cipelica za nehodače, bodića, majica...
napominjem da je robica prošla nekoliko generacija i nije u najperfektnijem stanju ali, naravno, i dalje nosiva.
u zagrebu sam...
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 16:47   #774
Nova humanitarna akcija!

Skupljamo skolski pribor, biljeznice i sve potrebno za opremanje djece za novu skolsku godinu. Ako zelite sudjelovati u ovoj humanitarnoj akciji javite nam se na 091 567 0618 ili na [email protected].

Udruga Mali zmaj
vise informacija o ovoj akciji na www.malizmaj.hr
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:14   #775
ako ko ima nek ponudi

pozdrav!! susjeda mi je u 8 mjesecu trudnoće podstanar je i danas me pita da joj ako mogu posudim opremu i odječu za bebu od mog malog a ja sam sve to podjelila uokolo.. ona je mislila da sam ja to sve čuvala sada je u panici jer nema ama baš ništa pa ako je neko voljan poslati koji paketič bar 2 tutice par vodiča svako po malo i skupi se....rodit če sina a ja joj stvarno nemam odakle pomoći.. opremu bi kupila polovnu pa ako imate što javite meni na 'pp nikakav luksuz osnovno auto sjedalicu o-13 kg onda veču od godine pa nadalje dječija kolica, hranilicu..... bočice ako ko ima za prodati i dudice pa če ih iskuhati... pozdrav
stefanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:16   #776
Quote:
stefanis kaže: Pogledaj post
pozdrav!! susjeda mi je u 8 mjesecu trudnoće podstanar je i danas me pita da joj ako mogu posudim opremu i odječu za bebu od mog malog a ja sam sve to podjelila uokolo.. ona je mislila da sam ja to sve čuvala sada je u panici jer nema ama baš ništa pa ako je neko voljan poslati koji paketič bar 2 tutice par vodiča svako po malo i skupi se....rodit če sina a ja joj stvarno nemam odakle pomoći.. opremu bi kupila polovnu pa ako imate što javite meni na 'pp nikakav luksuz osnovno auto sjedalicu o-13 kg onda veču od godine pa nadalje dječija kolica, hranilicu..... bočice ako ko ima za prodati i dudice pa če ih iskuhati... pozdrav
mi i dalje tražimo sandalice patikice amo bilo šo za hodati... broj 19 ili 20 (dobili smo sandalice 18 ali ih je prerasto prsti mu vanka kad nabavim druge šaljem te nekome kome treba...
stefanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 12:36   #777
Quote:
stefanis kaže: Pogledaj post
pozdrav!! susjeda mi je u 8 mjesecu trudnoće podstanar je i danas me pita da joj ako mogu posudim opremu i odječu za bebu od mog malog a ja sam sve to podjelila uokolo.. ona je mislila da sam ja to sve čuvala sada je u panici jer nema ama baš ništa pa ako je neko voljan poslati koji paketič bar 2 tutice par vodiča svako po malo i skupi se....rodit če sina a ja joj stvarno nemam odakle pomoći.. opremu bi kupila polovnu pa ako imate što javite meni na 'pp nikakav luksuz osnovno auto sjedalicu o-13 kg onda veču od godine pa nadalje dječija kolica, hranilicu..... bočice ako ko ima za prodati i dudice pa če ih iskuhati... pozdrav
robicu smo našli još ako netko prodaje hranilicu povoljno
stefanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 16:44   #778
poklanjam nešto zimske robice i nešto ljetne, za 2 do 3 godine. pogledajte u albumu
Alisah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 21:54   #779
Quote:
latitia26 kaže: Pogledaj post
Poklanjam robicu za bebe do cca druge godine, ima i jaknica, cipelica za nehodače, bodića, majica...
napominjem da je robica prošla nekoliko generacija i nije u najperfektnijem stanju ali, naravno, i dalje nosiva.
u zagrebu sam...
Poklonjeno!
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 14:05   #780
nisam sigurna je li ovo dobra tema, ako nije pls moderatore da presele.

mi cemo se za cca mjesec dana rjesavati starog namjestaja.

to ce biti regal za dnevnu sobu (ili bilo koju sobu) koji se sastoji od dijela s policama, ormarićima, ladicama i staklenim policama za knjige. dužina je cca 180, visina nije ista na svim djelovima, između 160 i 180.

za dati jos imamo i niski stolić za dnevu sobu, visine 50-tak cm i duzine oko 1 m.

sve je koristeno ali ocuvano i upotrebljivo.

ovo ce biti na raspolaganju za otprilike mjesec dana.
nesto kasnije imat cemo i kauc na razvlacenje i manji ormar.
__________________
Mi smo Borg. Ništa se ne prima.
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.