Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 13:41   #681
Quote:
SandroBrljafa kaže: Pogledaj post
Zadovoljan
1. Kebab Paradise (Petrova)
2. Big Martin (Črnomerec)
3. Kebab Maksimir
4. Ali Kebaba (Heinzlova)
5. Big Martin (Savski most)
6. Super kebab (Trešnjevka)
7. Index kebab (Tkalča i Savski most)
8. Gradski kebab (Tkalča)
9. King kebab
10. Cibonin toranj
11. Draškovićeva

Razočaran
1. Marićev prolaz ili Sultan kebab - Ne mogu odlučit koji mi je gori
2. Črnomerec - onaj do Big Martina
3. Savski most - ono što nisam gore naveo
4. Prečko

Vjerojatno koji fali na popisu, ovo su oni kojih se u ovom trenutku mogu sjetiti i koje sam probao.
Evo da se i ja malo uključim u ovu raspravu, pošto je dugo već čitam, a nisan sudjelova, u principu slažem se sa skoro svim ovim popisom navedenih, no nikako ne i Super kebab Krapinska ulica Trešnjevka - vrlo škrti , škrtare na svemu , što sam više kod njih kupova to su škrtiji bili a ja budala i dalje iša misleći da im je loš dan ..hehe ...i ne samo to, nego su i poskupili sa 22 kune na 25 kuna za običan kebab a stave ti duplo manje . nekad su i imali drugo meso bolje kvalitete , danas loše kvalitete .. ti više od mene neće dobit kune , a nije daleko od njih ni Rubelj kebab , samo šta oni barem imaju kvalitetno meso. Zašto se zovu Super kebab nije mi jasno . Super Super žalosno ...

Zadnje uređivanje bombardier : 15.02.2016. at 13:54.
bombardier is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 23:43   #682
Koji se preferira kebab na relaciji savske, cibonin prolaz kada uđeš sa savske prva ili druga kebabdžinica, ili onaj iznad sc-a tj. pokraj obrtničke škole - big martin?
Logan-tenis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 09:05   #683
Meni je najbolji onaj kod okretišta na mostu - Index.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 16:09   #684
Butković danas hvali, bar što se mesa tiča, Abrekebabra u Maksimirskoj 30. Moram priznati da na slikama izgleda super.

Jel bio netko?

U startu mislim da je šteta što im je radno vrijeme od 10 do 23, dakle i dalje nema pristojnog kebaba nakon izlaska.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 16:32   #685
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Butković danas hvali, bar što se mesa tiča, Abrekebabra u Maksimirskoj 30. Moram priznati da na slikama izgleda super.

Jel bio netko?

U startu mislim da je šteta što im je radno vrijeme od 10 do 23, dakle i dalje nema pristojnog kebaba nakon izlaska.
moj frend kaze da je jeben, rade s nekom posebnom mariniranom puretinom, mislim da ni ne ciljaju na pijanu ekipu u 4 ujutro s tim kebabom
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 17:35   #686
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
moj frend kaze da je jeben, rade s nekom posebnom mariniranom puretinom, mislim da ni ne ciljaju na pijanu ekipu u 4 ujutro s tim kebabom
Ako sam pijan, ne znači da bih jeo ove paštete koje se inače nude. Rađe odem u McDonalds kad se već mora.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 20:33   #687
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ako sam pijan, ne znači da bih jeo ove paštete koje se inače nude. Rađe odem u McDonalds kad se već mora.
pa dobro al vecina ekipe ce ic na ovaj jeftini pasteta kebab u 4 ujutro kad su razbijeni, ovi su ocito skuzili da im se ne isplati raditi do ujutro, vise ce ali kebaba koja nije tak daleko imat prometa
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:06   #688
Evo, bio sam.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=4353
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:39   #689
Meso kebaba je u komadićima ili je pašteta?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:38   #690
U komadićima, naravno.

http://plavakamenica.hr/wp-content/u...akebabra-1.jpg
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 04:04   #691
pa dobro za takvu cijenu i kvalitetu vrijedi istrpit i losiju poslugu, rijetko koji jebab u gradu ne servira pastetu, a posluga u tim raznim mjestima s pastetom ionako isto nije na razini
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 07:47   #692
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
pa dobro za takvu cijenu i kvalitetu vrijedi istrpit i losiju poslugu, rijetko koji jebab u gradu ne servira pastetu, a posluga u tim raznim mjestima s pastetom ionako isto nije na razini
Ja se iskreno nadam da im je samo bio loš dan.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 08:05   #693
Te cijene od 24 i 29kn su akcijske... nešto kao Rubelj kad je otvorio da namame kupce ili kaj?
Po opisanom se stvarno isplati zaletit tamo po kebab.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:52   #694
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Te cijene od 24 i 29kn su akcijske... nešto kao Rubelj kad je otvorio da namame kupce ili kaj?
Po opisanom se stvarno isplati zaletit tamo po kebab.
Osječke.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 16:11   #695
Mozete preporučit neki kebab place koji dostavlja na Gornju Dubravu?
Amnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:53   #696
preporuka za najbolji kebab u novom zagrebu?
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 22:54   #697
Navodno je dobar u kiosku na autobusnoj stanici ispred Avenue malla... nisam probao pa ne znam
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 22:58   #698
a da li je netko probao onaj fitness kebab iz ali kebaba? baš me zanima kakav je..
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 08:23   #699
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Navodno je dobar u kiosku na autobusnoj stanici ispred Avenue malla... nisam probao pa ne znam
jok. špateta aka mesni (doručak, narezak wotevr). žešće podrigivanje nakon.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:07   #700
Kebab je poskupio u zadnje dvije godine, npr. Kebab Paradise s 25 na 30 kn.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.