Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 08:10   #101
wau, kakav komad
ljubim ga cijelog u njegovih 1.90
sav je hot, nema mane
a tek koje elegantne ruke i prste ima, uf ya
i još jedna vrlo važna stvar, nema tatoo i ta s*anja
dovoljno je ono što je majka rodila
mia rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 09:12   #102
Samo znam jedno, uvrstila sam ga s onom drugom trojicom mojih obožavanih.../MY... KI, HE...i sad MAA
Mehmet Akif Alakurt mi je čok zanimljiv u rl a i zbog ovog imidža age i obleke u kratkom roku uvukao mi se pod kožu.
Prije prikazivanja serije Sila njega sam zamjetila na nekim slikama na FB i netu, stalno sam se pitala kad će nešto počet prikazivati gdje on glumi...
Stvarno se pitam od kuda ih više ivade ovako zgodne ....
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 09:28   #103
a jooooj dobar je da bolji ne može
mene malo glumaca može oduševiti,ali ovaj.... mmmm.....
dugo ne vidjeh nešto bolje

malo mog doprinosa temi
http://img212.imageshack.us/img212/2...0690nr4he4.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/448/maa2ensonhali.jpg
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 10:41   #104
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Samo znam jedno, uvrstila sam ga s onom drugom trojicom mojih obožavanih.../MY... KI, HE...i sad MAA
Mehmet Akif Alakurt mi je čok zanimljiv u rl a i zbog ovog imidža age i obleke u kratkom roku uvukao mi se pod kožu.
Prije prikazivanja serije Sila njega sam zamjetila na nekim slikama na FB i netu, stalno sam se pitala kad će nešto počet prikazivati gdje on glumi...
Stvarno se pitam od kuda ih više ivade ovako zgodne ....
Bogami i ja se isto pitam Ko da imaju neku fabriku u turskoj gde ih stancaju, ne znas ko je od koga lepsi Ili previse obracaju paznju na izgled u usporedbi za ove nase pa su nam zato lepsi
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 12:04   #105
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Bogami i ja se isto pitam Ko da imaju neku fabriku u turskoj gde ih stancaju, ne znas ko je od koga lepsi Ili previse obracaju paznju na izgled u usporedbi za ove nase pa su nam zato lepsi
Da, ne bude da samo hvalimo ljepotu, imaju sestro slatka i ružnih do Boga milog
A, znaju Turci sta pali kod publike.
Ruku na srce koga zanima gluma kada neko izgleda kao reptil
Volim da vidim lijepo i muževno muško, a Mehmet Akif je jedna od takvih.
U jednom intervju je rekao da mu se sviđa najvise kada ga zovu Akif, mada ga svi cesce zovu Mehmet Akif.Voli svoje ime jer je lijepo i ima posebno značenje.



Jao ova prica o zgodnima me podsjeti na put u jedan mali turski gradic.
Slicno Mardinu, plemena i to.
I tako u grupi nas 10 djevojaka razgledamo sokak, kada najednom, pored nas prođe mladić lijep kao san.Crn, visok, zgodan do bola cak i u onim dimajama (sto bi rekle cure sa Sila teme), misteriozan ni pogledao nas nije.Samo je prosao.
Desilo mi se ono kao u serijama, kada zgodna likica vidi zgodnog lika, pa on ide u slow motionu Dok smo se okrenule, on nestao iza sokaka, kada najednom samo čujes deset uzdaha a jedna od cura iz grupe kaže:Şavkı beni yaktı geçti I dalje tvrdim da je to najljepši čovjek kojeg sam ikada vidjela ( ne računajuci Tarkana)
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 12:11   #106
Da, Turci imaju puno zgodnih glumaca, ali Akif mi je definitivno na prvom mjestu!
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 12:22   #107
ja sam pronasla svoju trojku velicanstvenih medu turskim glumcima: Murat Yıldırım
Engin Akyürek ‎
i sad Mehemt
stvarno me je odusevio sto izgledom ,to i ulogom u seriju u kojoj ga upravo pratim.
ima nesto u njegovom pogledu ,licu , onoj bradici ,
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.
Bellisario is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 13:14   #108
od kud ih vade... pa sa modne piste frendica bila u Istanbulu i pitam je kakvi su frajeri ona kaže komatak da mi se čini da ove dobre uguraju samo na modnu pistu pa pred tv,ali neka meni paše
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 13:30   #109
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
od kud ih vade... pa sa modne piste frendica bila u Istanbulu i pitam je kakvi su frajeri ona kaže komatak da mi se čini da ove dobre uguraju samo na modnu pistu pa pred tv,ali neka meni paše
Duso moja ja sam ti triput godisnjr u istanbulu i znam kakvi su zato i se pitam odakle su im ovi komadi
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 13:47   #110
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Da, ne bude da samo hvalimo ljepotu, imaju sestro slatka i ružnih do Boga milog A, znaju Turci sta pali kod publike. Ruku na srce koga zanima gluma kada neko izgleda kao reptil Volim da vidim lijepo i muževno muško, a Mehmet Akif je jedna od takvih. U jednom intervju je rekao da mu se sviđa najvise kada ga zovu Akif, mada ga svi cesce zovu Mehmet Akif.Voli svoje ime jer je lijepo i ima posebno značenj
Ma znam ja da ih ruznih ili kako mi moja teta govorila kad je netko ono bas ruzan kod nje je bila jedna originalna riječ "grdan" u prijevodu ružniji od ružnig.. ... Ali lijepo je to kako mi/nam Turci serviraju sve ove ljepotane i zanimljive glumce a i glumice ... Drže nam pozornost ... Ja bi ovoga Mehmeta (ili Borana) mogla ovako promatrat satima ne treba serija imati ni neku pricu ni glumu, puno toga bi ja njemu oprostila a jos kad se sve poslozi kao u ovoj seriji Sila , Mehmet dobar ko dobar dan, prica interesantna, on aga ...ma sve skupa mi je cok cok napet... Pametni su Turci neka se šetuca kao da mora bas znat dobro i glumiti ... Jer na kraju krajeva sve je stvar promatraca ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 05.01.2013. at 14:00.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 13:50   #111
Na ovoj fotki mi je prekrasan:


Evo jedne fotke gdje ima malo dužu kosu; isto mu lijepo stoji, kao i kratka.


Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
od kud ih vade... pa sa modne piste frendica bila u Istanbulu i pitam je kakvi su frajeri ona kaže komatak da mi se čini da ove dobre uguraju samo na modnu pistu pa pred tv,ali neka meni paše
To je normalno. Za Amerikance kažu da su najdeblji narod na svijetu, a kad gledaš njihove filmove i serije, svi glumci vitki, zgodni.

Osim toga, kad čitaš biografije tih glumaca iz raznih serija, često u paketu idu karijere glumac i model.
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 14:34   #112
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Duso moja ja sam ti triput godisnjr u istanbulu i znam kakvi su zato i se pitam odakle su im ovi komadi
Pa, gdje ih nađete ružne.
Moj je Istanbulžanin i čok je lijep.


Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Ja bi ovoga Mehmeta (ili Borana) mogla ovako promatrat satima ne treba serija imati ni neku pricu ni glumu, puno toga bi ja njemu oprostila a jos kad se sve poslozi kao u ovoj seriji Sila , Mehmet dobar ko dobar dan, prica interesantna, on aga
Također
Ja imam thing prema tim agama, dođe mi da odem u Mardin i nafatam kojeg. Nosila bih i one dimije i služila bih ayran, ako bi to moj aga tražio od mene Naravno da aga bude kao Akif, a ne kao Džihan ili Emre
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 14:40   #113
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post



Jao ova prica o zgodnima me podsjeti na put u jedan mali turski gradic.
Slicno Mardinu, plemena i to.
I tako u grupi nas 10 djevojaka razgledamo sokak, kada najednom, pored nas prođe mladić lijep kao san.Crn, visok, zgodan do bola cak i u onim dimajama (sto bi rekle cure sa Sila teme), misteriozan ni pogledao nas nije.Samo je prosao.
Desilo mi se ono kao u serijama, kada zgodna likica vidi zgodnog lika, pa on ide u slow motionu Dok smo se okrenule, on nestao iza sokaka, kada najednom samo čujes deset uzdaha a jedna od cura iz grupe kaže:Şavkı beni yaktı geçti I dalje tvrdim da je to najljepši čovjek kojeg sam ikada vidjela ( ne računajuci Tarkana)
Znam da je OT i ja cu stavit jedan OT pa cu se prebacit na Mehmeta, koji mi je, ruku na srce vratio long lost vjeru u crne muškarce.

Bila ja kao djevojče u Istanbulu prvi put u životu, totalno ispranog mozga sa strane švaba kak su turci nezanimljivi i jadni, kad ono....Malo se izgubih lutajući ulicama. I iza nekih kamenih vrata neki stariji lik i pokraj njega visoko crno momče - pazi to, čistač cipela. Al kakav čistač cipela. Lik od kojih 23 do 25 onda, visok, crna kosa, maslinasta put, dugi prsti, muževno lice, pogledao me je takvim pogledom ono na foru " Moja si". Ja sam misla da ću umrijet, nikad do tad mi se neš takvog nije desilo, vjerujte mi da bi se u tom trenutku besramno podala čistaču cipela, ali sudba je htjela da su me moji našli i odvukli dalje...

Kaj se tiče Mehmeta, ja sam zaljubljena. Mene oči bole svaki put dok ga gledam. I nije mi jednostavno jasno zašto ali zašto ga sinkroniziraju... NJegov pravi glas je tako šarmantan i tako ga savršeno nosi kao i sve ostalo na svome tijelu.
Moje jedino objašnjenje zakaj ga sinkroniziraju je zbog naglaska kojeg se možda nemre riješit? Tipa, ko da jedan Međimurec dođe glumit u Laru, pa mu baš ne ide. If you know what I mean.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 14:55   #114
Nije ni meni jasno zašto ga sinkroniziraju... Također se ne može naći puno o njemu na net-u, mislim privatni život. Jedino što sam našla da se zaručio s glumicom Leyla Basak, bivšom, po pisanju grčkih novina..
bella2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 14:57   #115
Quote:
bella2809 kaže: Pogledaj post
Nije ni meni jasno zašto ga sinkroniziraju... Također se ne može naći puno o njemu na net-u, mislim privatni život. Jedino što sam našla da se zaručio s glumicom Leyla Basak, bivšom, po pisanju grčkih novina..
Lejla je prošlost, zadnje što se o njima pisalo je bilo iz devetog mjeseca 2012.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 15:08   #116
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ja imam thing prema tim agama, dođe mi da odem u Mardin i nafatam kojeg. Nosila bih i one dimije i služila bih ayran, ako bi to moj aga tražio od mene Naravno da aga bude kao Akif, a ne kao Džihan ili Emre
gledala sma tri serije s trojicom aga i ne mogu se odlučiti koji mi je bolji svaki od njih je neodoljiv i meni napet...bdw kad pođeš "hvatati" kakvog agu nemoj sama ....moraš imati prijateljicu uzase ...
meni su te age cok napete...čini mi se da bi ja njega/njih prihvatila s svim tim Torama , plemskim zakonima, Mardinama, konjima, zločastim mamama,......i da ne nabrajam više..
na sve bi njima zažmirila kad bi mi pokazali ovakvu ljubav i moć kao ove age ..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 05.01.2013. at 15:50.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 15:10   #117
Leyla vam je inače dosta aktivna na twitteru pa ju tam možete zagnjaviti s pitanjima o njoj i Mehi. Sam ne vjerujem da ce vam bas odgovorit, al ono... Leyla Lena Basak.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 15:30   #118
Quote:
Bellisario kaže: Pogledaj post
ja sam pronasla svoju trojku velicanstvenih medu turskim glumcima: Murat Yıldırım
Engin Akyürek ‎
i sad Mehemt
stvarno me je odusevio sto izgledom ,to i ulogom u seriju u kojoj ga upravo pratim.
ima nesto u njegovom pogledu ,licu , onoj bradici ,
sad kad si spoemnula i engina, mislila sam da nema tajanstvenijeg glumca od engina, dok nisam vidjela mehmeta. stvarno... pa de ljudi izađite malo vani, prošetajte, pokažite se...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 15:38   #119
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
sad kad si spoemnula i engina, mislila sam da nema tajanstvenijeg glumca od engina, dok nisam vidjela mehmeta. stvarno... pa de ljudi izađite malo vani, prošetajte, pokažite se...
Zoree ne zive one za medije ko Kivanc. On ti ima dobro razradjen pr pa ti iskace svugda. Malo mi je to.previse. Vise postujem ovu tajanstvenost koju ima Mehmet Xavi i moj je iz istanbula i.lep je fala bogu ali videla sam ja svaata tamo
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 15:49   #120
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Zoree ne zive one za medije ko Kivanc. On ti ima dobro razradjen pr pa ti iskace svugda. Malo mi je to.previse. Vise postujem ovu tajanstvenost koju ima Mehmet Xavi i moj je iz istanbula i.lep je fala bogu ali videla sam ja svaata tamo
i ja više poštujem ljude ko što su mehmet i engin. al fino je kad svako malo vidiš sliku u medijima, npr. ko što je u kive slučaj. a ne ovako svake prestupne.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.