Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2010., 22:55   #341
meni je sad bolje jer prije po toj jedinstvenoj đunglici jednom ženskom biću šetati solo nije baš bilo ugodno, pogotovo preko tjedna kada nema puno ljudi. sada bez frke mogu i na nasip solo, sve je nekako pregledno. vama muškima je ipak lakše. i super su uredili onaj dio od bundeka do mosta mladosti.

koma im je ona ideja o izgradnji nekakvog mosta koji bi išao iz ul. sr njemačke preko onog mini rotora pa preko bundeka. bojim se da će time zasrat sve kaj su dosad napravili.

i dječja igrališta su super. sad se imam gdje ljuljati dok me čuvar ne potjera.
sugarfree7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 06:39   #342
Stari Bundek je i meni bio legendarno mjesto. možda zato što sam kao starija klilnka tamo s društvom dane zbrajala.
tako da mi je s te strane žao žbunja.
Svakako je pristupačniji ovako uređen, većem broju ljudi, što je i osnovna namjera parka, ne?
Sad i sama šećem i s klincima. Niti u ludilu nejdem vikendom niti u neke dane možebitne gužve - jer je prostor premalen za tolike horde ljudi. Hint: Novi Zagreb treba još koji park; ne trebaju se ulupati novci na jednogodišnje sadnice cvijeća nego bi bile dovoljne popločane stazice, pošišana trava i koje drvo. Zašto Zrinjevac to ne shvati? Ake mogu na terensku otići nek samo malo proguglaju fotke javnih parkova npr.u Belgiji.
Katja Pe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 09:09   #343
Quote:
mobing kaže: Pogledaj post
Bundek je pretužna slika. Spomenik neukoj malograđanštini. Ne mogu prežaliti devastaciju Bundeka. Srce mi se steže i sad nakon pet godina, ne mogu se pomiriti s tim što su napravili.
upravo to, mogu doci tamo, prosetat se 15 minuta (zapravo se vise od toga i ne moze setat jer nema toliko staze), popit kavu i otic. bio sam na bundeku x puta i na onom "crossu" za bicikle i znali smo se zajebavat i slicno, a sad nema niceg. ona džungla je stvarno bila "predžunglasta" a sad je ovo preuzasno, pustos, one 20 metarske obale bez ijednog drva, bez iceg su van svake pameti. pa obale imaju vecu povrsinu od samog jezera...
jebiga, kak je bandic krenuo, nadam se da ce ga netko zaustaviti, jos ce vidjet maksimir i reci, "gle onu ruznu sumu, ajmo mi tamo lijepo napraviti parking, a ni lenuccijeva potkova nije los kandidat"...
zao mi je bundeka, to mjesto nije ni za kupanje (bio jednom, uzas, mulj, neravno muljavito dno, opet mulj, zamuljana voda), suncanje je danasnjih dana stvarno zdravstveno upitan sport, za rekreiranje je premalo, ostaje samo rostilj... mozda imam krivi pogled na sve, al mi se uopce ne svida...
sitbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 11:22   #344
Meni je bundek fora...ak vam ne paše, odite na Jarun
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:14   #345
premali prostor na koji sad dolazi previse ljudi..
Oskar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 16:26   #346
bundek mi je prije bio odvratan, svakih mjesec dana tamo bi našli neki leš... sad je super, lijepo je, ima puno događanja 8i treba ih biti, jer novi zagreb je "spavaonica" tak da o bundeku sada samo pozitivno! a onu đunglu sam godinama gledao s balkona i nikad mi se nije dopadala.
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.