Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 19:03   #41
moja kćer i ja pak imamo drugačije problemenaime ona se jako boji bilo kakvih gumbića i bilo čega što podsjeća na gumbić,dakle zakovice,drukeri....većinom nosi tajice i trenirke,ima i pokoji šosić i haljinicu jer ih nije baš lako naći bez pripadajućih gumbića/zakovica/cirkona pogotovo ne onih zimskih.možete samo zamisliti kako nam je bilo kupovati zimsku jaknuu početku sam mislila da izmišlja kasnije shvatila da se stvarno boji,muž je čak našao na int.fobiju prema gumbima koja ima svoje ime a ja našla na forumu još jednu mamu koja sad ima odraslu kćer koja se isto još uvijek boji gumića...uglavnom ako imam nešto sa gumbima na sebi nema šanse da mi da pusu a kamoli da me zagrli,tak da i ja po doma većinom nosim trenirke,tajice...voli labela,voli mazat nokte,jako voli rajfove gumice i ukrase za kosu još ako su i hello kitty ona je najsretnija
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:13   #42
Podižem temu :-) tu u postovima nigdje ne vidim. Sad u 3. razredu kakve slapice ćete kupiti curicama? Uopće ne znam u kojem smjeru da tražim. Platnene tenisce mislim da otpadaju
željkica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.