Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li Trump Nobelovu nagradu za mir?
Da 55 35.03%
Ne 102 64.97%
Glasovatelji: 157. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 12:08   #1401
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Upozorite prijatelje da ne hrane patke kruhom. Patke/guske/labudovi i ostale ptice ga obožavaju zbog okusa, ali ga ne mogu razgraditi u glukozu pa zapravo, iako ih zasiti, ostaju gladne i s vremenom jako smršave upravo zato što im napuni želudac.
http://moj.pet-centar.hr/Pitajte-nas...atka-3470.html
http://www.amazingajmer.com/hr/3587-...ok-hlebom.html
Lako je za patke i guske na jezeru, ali što učiniti sa onima koji u Zagrebu hrane leteće štakore-golubove koji se množe i onako šugavi seru po fasadama zgrada i ljudima?

Izgleda da ima onih koji si umišljaju da su kao Sv Franjo Asiški.
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 07.11.2017., 12:11   #1402
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Lako je za patke i guske na jezeru, ali što učiniti sa onima koji u Zagrebu hrane leteće štakore, golubove koji se množe i onako šugavi seru po fasadama zgrada i ljudima?

Izgleda da ima onih koji si umišljaju da su kao Sv Franjo Asiški.
(slažem se)

Ubacite im bolesnog goluba na balkon ili kroz otvoreni prozor u stan. I jedno par stotina živih žohara da ga imaju čime nahraniti.

U mom kvartu jedine ptice pjevice su u kavezima ljudima po balkonima i prozorima. Sve su ostalo u zanjdih 10-15 godina istisnuli golubovi i vrane.

Ajde, za slučaj nečega, golubovima i vranama se barem možeš prehraniti, gardelinom nikako.
ruka-slave is offline  
Old 07.11.2017., 12:21   #1403
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Vidim bavite se ritualnim hranjenjem ribica u Japanu, kašikica ili baciti sadržaj cijele kutije odjednom pitanje je sad .... Kao i vrlo važnim pitanjem: nakloniti se caru ili samo kimnuti glavom ....

Braćo forumaši, to su pizdarije. Mene ovo brine:

kralj svih bullija svijeta na svojoj turneji jasno je izjavio ovo:


"Razdoblje strategije strpljenja sa Sjevernom Korejom završeno. "

Ako netko ima vremena ili volje i dakako razumije rečeno - bi li mi objasnio što slijedi nakog završenog razdobolja strategije strpljenja?
To mogu biti samo prazne riječi ili ako je istina obično slijedi neka nepromišljena akcija koja će se akteru obiti o glavu.

Ipak, ja sam optimist da to nije tako jer me je povjest naučila da smo izašli iz viteških vremena javnih i ceremonijalnih dvoboja u kukavno doba maskiranih mućkih zasjeda, a one se ne objavljuju javno.
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 07.11.2017., 12:32   #1404
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Vidim bavite se ritualnim hranjenjem ribica u Japanu, kašikica ili baciti sadržaj cijele kutije odjednom pitanje je sad .... Kao i vrlo važnim pitanjem: nakloniti se caru ili samo kimnuti glavom ....

Braćo forumaši, to su pizdarije. Mene ovo brine:

kralj svih bullija svijeta na svojoj turneji jasno je izjavio ovo:


"Razdoblje strategije strpljenja sa Sjevernom Korejom završeno. "

Ako netko ima vremena ili volje i dakako razumije rečeno - bi li mi objasnio što slijedi nakog završenog razdobolja strategije strpljenja?
Jos jedno razdoblje strpljena i strategije.
a izreceno znaci: " Faca sam! Jesam !"
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 07.11.2017., 12:33   #1405
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
......


Na koje ti tu mjere konkretno bjesnis pojma nemam ali ako na zakone oko razvoda i alimentacije, isti su regulirani na saveznodrzavnoj razini. Ako na zakone koji ne dozvoljavaju osudenim obiteljskim nasilnicima posjed oruzja, ti su potpisani tamo negdje 90-tih dok je tvoj dezurni krivac Obama jos valjda visio po Hyde Parku predavajuci ustavno pravo.

To jedan takav znalac (pardon eskpert) poput tebe zasigurno zna.
Atticus Finch is offline  
Old 07.11.2017., 12:35   #1406
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Vidim bavite se ritualnim hranjenjem ribica u Japanu, kašikica ili baciti sadržaj cijele kutije odjednom pitanje je sad .... Kao i vrlo važnim pitanjem: nakloniti se caru ili samo kimnuti glavom ....

Braćo forumaši, to su pizdarije. Mene ovo brine:

kralj svih bullija svijeta na svojoj turneji jasno je izjavio ovo:


"Razdoblje strategije strpljenja sa Sjevernom Korejom završeno. "

Ako netko ima vremena ili volje i dakako razumije rečeno - bi li mi objasnio što slijedi nakog završenog razdobolja strategije strpljenja?
slijedi novi tweet
ecobarbarus is offline  
Old 07.11.2017., 12:43   #1407
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
(slažem se)

Ubacite im bolesnog goluba na balkon ili kroz otvoreni prozor u stan. I jedno par stotina živih žohara da ga imaju čime nahraniti.

U mom kvartu jedine ptice pjevice su u kavezima ljudima po balkonima i prozorima. Sve su ostalo u zanjdih 10-15 godina istisnuli golubovi i vrane.

Ajde, za slučaj nečega, golubovima i vranama se barem možeš prehraniti, gardelinom nikako.
U mom rodnom gradu svi hrane golubove. Jos se sistematski spuste na odredeno mjesto u podne za hranu.

Ovo za glukozu cu bas zapamtiti.
Atticus Finch is offline  
Old 07.11.2017., 13:11   #1408
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Na koje ti tu mjere konkretno bjesnis pojma nemam ali ako na zakone oko razvoda i alimentacije, isti su regulirani na saveznodrzavnoj razini.
A da pogledaš film koji sam linkao, pa da prestaneš bacati strawmana svaki put kada trebaš priznati da ima nešto u onom što sam napisao?
thortwins is online now  
Old 07.11.2017., 13:39   #1409
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
T u Saudi Atabiji -glede servilnosti - 17-ta sekunda.
Lacemer, lazljivac i klovn.
Zamisti ti to.
Trump koji ima 1.88 sagnuo glavu da mu lik za glavu niži od njega može objesiti oko vrata počasni dar - zlatni lanac skoro tako težak da ga ne može stari čovjek podignuti.
Koje poniženje!


I vidi na toj snimci - Trumpova supruga među svim tim prinčevima i uz saudijskog kralja u toj vjerskoj feudalnoj monarhiji hoda 'nepokrivena', sa dugom kosom poput kakve carice.
Istovremeno , u puno liberalnijem Iranu, švedska delegacija ministrica 'prve švedske feminističke vlade' nastupila je ovako:
https://www.google.hr/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8

Sve u kaputima do koljena i pokrivene kose 'kao prave muslimanke'.
Baš pravi pokazatelj koliko su se švedske žene oslobodile patrijarhalnog ponižavanja.



Rezime FNN-a ... "Trump ponižava žene."
thortwins is online now  
Old 07.11.2017., 14:04   #1410
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
T u Saudi Atabiji -glede servilnosti - 17-ta sekunda.
Lacemer, lazljivac i klovn.

Ajme meni kako sam se nasmijao na ovaj ples sa sabljama ili sto god to bilo.
Pa ne mogu ga ni mrziti vise, ovo je sve.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 07.11.2017., 14:13   #1411
zašto nikom nije smiješan princ Charles sa sabljama i stoljnjakom na glavi
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 07.11.2017., 14:17   #1412
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
zašto nikom nije smiješan princ Charles sa sabljama i stoljnjakom na glavi
Zato sto bar donekle drzi ritam i ne radi face.
Edit: Ovo je jedno od boljih Charlesovih izdanja. Uglavnom izgleda kao da je progutao partvis.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 07.11.2017., 14:19   #1413
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
A da pogledaš film koji sam linkao, pa da prestaneš bacati strawmana svaki put kada trebaš priznati da ima nešto u onom što sam napisao?
Konkretiziraj ti tocno kakve veze Obamina administracija ima sa neprodavanjem oruzja osudenim obiteljskim nasilnicima i/ili zakonima oko razvoda i alimentacije i/ili na stogod si se vec referirao. To bi bilo elementarno kad vec na osobnoj razini drugima dociras da su neznalice.

Random YouTube linkovi me ne zanimaju. Sto, da pricamo o travel banu, linkao bi mi PJW-a da mi ‘objasni’ kakva ustavna prava stalni stanovnici imaju ili nemaju? Kani se takve razine rasprave ako sa mnom vec ulazis u debatu o pravnom sistemu.
Atticus Finch is offline  
Old 07.11.2017., 14:24   #1414
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Zato sto bar donekle drzi ritam i ne radi face.
Meni presimpa te njegove face. I ja bih ih radila da moram plesati sa stoljnacima i sabljama.
Atticus Finch is offline  
Old 07.11.2017., 14:27   #1415
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Zato sto bar donekle drzi ritam i ne radi face.
stavit stoljnjak na glavu i držat ritam vs. jasna distanca od srednjevjekovnih rituala.
semantika

Trump je vrhunski trol
ps
zašto bi se trebao uklapati u taj cirkus?
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 07.11.2017., 14:32   #1416
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Meni presimpa te njegove face. I ja bih ih radila da moram plesati sa stoljnacima i sabljama.
A da jadan
A princ Charles jedino sa stoljnjako na glavi izgleda donekle zgodno

Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
stavit stoljnjak na glavu i držat ritam vs. jasna distanca od srednjevjekovnih rituala.
semantika
Sto bi rekla Provense... opusti se.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 07.11.2017., 14:34   #1417
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
stavit stoljnjak na glavu i držat ritam vs. jasna distanca od srednjevjekovnih rituala.
semantika

Trump je vrhunski trol
ps
zašto bi se trebao uklapati u taj cirkus?
Ma ne mora se uklapat.

Pa meni bi ‘j***** sto je ovo’ bilo ispisano na licu da moram sudjelovati u tom raspasoju.
Atticus Finch is offline  
Old 07.11.2017., 14:35   #1418
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post

Sto bi rekla Provense... opusti se.
bolje zvuči kad to kaže tvoja kolegica
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 07.11.2017., 14:37   #1419
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
A da jadan
A princ Charles jedino sa stoljnjako na glavi izgleda donekle zgodno
Jos da ga je preko face stavio kako bi bio lijep.
Atticus Finch is offline  
Old 07.11.2017., 14:46   #1420
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Konkretiziraj ti tocno kakve veze Obamina administracija ima sa neprodavanjem oruzja osudenim obiteljskim nasilnicima i/ili zakonima oko razvoda i alimentacije i/ili na stogod si se vec referirao. To bi bilo elementarno kad vec na osobnoj razini drugima dociras da su neznalice.

Random YouTube linkovi me ne zanimaju. Sto, da pricamo o travel banu, linkao bi mi PJW-a da mi ‘objasni’ kakva ustavna prava stalni stanovnici imaju ili nemaju? Kani se takve razine rasprave ako sa mnom vec ulazis u debatu o pravnom sistemu.
Tako se više nećemo raspravljati.
Ako hoćeš ozbiljno i argumentirano raspravljati, izvoli pogledati linkove.
Stvar je elementarne pristojnosti da bar pogledaš argumente koje sugovornik daje , dakleda otvoriš, i bar u par sekundi pogledaš je li to nešto što sadrži vrijedne informacije ili ne. Ja tako uvijek radim, pogledam link bar kad su u pitanju forumaši za koje znam da ne pišu totalne besmislice.
Nisam tu došao pisati da bih tebe uveseljavao ili ti se dodvoravao pa da pišem elaborate.
A ti sad napravi kako hoćeš.
thortwins is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:46.