Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 21:10   #1281
To za Barcu su počele špekulacije prije2 mjeseca Dembelea se sigurno nece riješiti jer su ga platili 150mil i jedna losa sezona za mladog igrača ne znaci odmah prodaja
Cuj ovo “ako je martial takav talent bit ce dobar na desnoj strani ili iza napadača”
Postoji samo jedan igrač na svijetu koji je jednako dobar na svim pozicijama u napadu a on se zove lionel messi
Stavi lewu na lijevo krilo i tamo nece nista posebno, stavi neymara i hazarda na desnu stranu i opet su dosta slabiji


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Old 18.02.2018., 02:06   #1282
Plaćen je 105mil plus adonni ali nebitno svejedno će grico u Barcu.
Mislim da se martial ne može usporediti sa levom drugačiji tip igrača.
Što se tiče hazarda, martial će morati još puno žganaca pojesti dok ne dođe na njegov nivo.
Btw u Monaco je sezonu igrao na desnom krilu tako se i probio u ekipu.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
grga84 is offline  
Old 18.02.2018., 13:15   #1283
Pa i ja bi da grico ode u Barcu, nije lud da izabere mourinha prije Barce i Messia
Ne trebaš biti Ferguson pa da vidis da je martial puno bolji na lijevom (i u vrhu napadu a sam kaze da je mu je najdraža pozicija centralnog napadača) nego na desnom krilu
Na lijevom krilu je prodorniji, izvlači se na desnu nogu te tad moze uputiti udarac ili nabaciti u 16-erac
Evo i jucer kad je ušao odmah napravio 2-3 prodora lakoćom protiv dvojice, trojice i stvorio prilike za gol
Sanchez je igrao desno krilo većinu karijere, samo u Arsenalu je lijevo krilo
I ova pogbina očajna forma je vecinom i mourinhova krivica, srušio je svjetski rekord da bi ga dobro i gradio momčad oko njega, i onda se očekuje da izvuče Maximum od njega, a za to je trebao dovesti jos jednog vrhunskog veznog igrača koji ce ga rasteretiti zadataka u obrani ali eto on nije doveo veznjaka nego gomila krila pa pogba sam s maticem u vezi izgleda kao prosječni igrač



Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Old 18.02.2018., 15:56   #1284
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Neka onda dalje slaze te bunkere i krumpira se.
Ja sam mislio da ne igra bunkere, barem ako je vjerovati tvojim tvrdnjama zadnjih godinu dana.
Henryj is offline  
Old 18.02.2018., 16:59   #1285
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da ne igra bunkere, barem ako je vjerovati tvojim tvrdnjama zadnjih godinu dana.
Pa nije, zato je obrana plivala na sve strne, jučer ovi nisu priliku složili unatoč hrpi posjeda, to je onda bunker. Pazi ti, protiv Spursa počnu Lukaku, Martial, Sanchez, Lindgard i Pogba. Jedini defenzivni igrač je Matić, no i dalje će biti spika o bunkeru. Slično i protiv Cityja, da je bunker igralo bi više veznjaka i defenzivno orijentiranih napadača. Jedno je kada te netko nadigra, kao što su nas City i Spursi, a drugo kada igraš bunker. Mislim vama je svaka tekma gdje netko ima više posjeda bunker, pa onda je Juve igrao bunker protiv Spursa nedavno, ali to nije slučaj, jednostavno su ih pojeli u vezi.

Svi znamo kakve je bunkere Otac slagao, nema tu puno prilika za protivnika i pokušaja prema naprijed od njegove ekipe(najbolji primjer tekma protiv Liverpoola u gostima ove sezone), većinom su to užasne tekme. No prvo poluvrijeme protvi Spursa je bila čisto otvorena tekma gdje je bilo šansi na obje strane, protiv CFCa isto, protiv Arsenala također.

Ovo što su nas u velikim tekmama ubili je druga stvar, u vezi nas redovito pregaze upravo zato što igramo s 2 igrača od kojih je samo jedan defenzivan, drugi(Pogba) ne pokriva pravilno prostor. Opet smo imali neke izlete prema naprijedi trenutke kada smo imali posjed, većinom do zadnjih pola sata tekme kada totalno fizički propadnemo i predamo se. U svakom slučaju Otac nema kapaciteta da se nadigrava jer su drugi treneri u tom segmentu realno dosta bolji. Baš me zanima kako će igrati u LP sada, pogotovo ako je Pogba out. Da se razumijemo, Pogba je najbolji igrač Uniteda uz neke svoje mane, no ujedno je i uteg oko toga kako ćemo igrati s obzirom da Otac nikako da stavi 2 veznjaka uz njega. Biti će zanimljivo, očekujem pravi bunker protiv Seville, jel mi se sviđa? Naravno da ne, ali očito tip ne zna drugačije, bolje da tako igra nego da luta.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 18.02.2018., 18:59   #1286
Još jedan maestralan dajv dele allia
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Old 18.02.2018., 19:00   #1287
Svaka čast Rochdaleu na remiju protiv Spursa, i više nego zasluženo

Ovaj Alli je ogavan igrač, samo čeka priliku da se baci u 16m.
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Old 18.02.2018., 19:07   #1288
http://www.index.hr/sport/clanak/tal...u/1026726.aspx

jel ima tko link na originalan članak?

Volio bi to pročitati jer s ovim što index prenosi se u potpunosti slažem!
gramchega is offline  
Old 18.02.2018., 19:08   #1289
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Još jedan maestralan dajv dele allia
Svaku utakmicu se baca bez kazne, a i njegov trener kaže da to nije varanje nego lukavost. Ne znam što to novo tijelo FA protiv simuliranja čeka?
Sudden Sid is offline  
Old 18.02.2018., 19:56   #1290
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Svaku utakmicu se baca bez kazne, a i njegov trener kaže da to nije varanje nego lukavost. Ne znam što to novo tijelo FA protiv simuliranja čeka?
Očito pravilo o baniranju ne vrijedi za mlade engleske nade. Da se Alli kazni (ili Kane, Strerling) digla bi se cijela Engleska na noge da je to loše za ligu, navijače, repku itd.

Licemjernost na vrhuncu...
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Old 18.02.2018., 20:23   #1291
The question was asked by me, “Dele Alli has a reputation for diving, do you think he dived on this occasion?” @jjenas8 and @alanshearer both thought it was a blatant foul and a penalty, not a dive. And for what it’s worth, I agree. https://t.co/bVA7hVj2yJ


Toliko o dajvu...

Kužim da nekome nije simpatičan ali čemu izmišljanje
__________________
Weapons Of Self Destruction
pproton is offline  
Old 18.02.2018., 20:26   #1292
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Još jedan maestralan dajv dele allia
Nisam vidio situaciju, ali inače je gadljiva pojava, i facijalnom ekspresijom i ponašanjem.

Fino Ptichii to hendlaju, dva niželigaška ždrijeba, dva replaya.
mitch is offline  
Old 18.02.2018., 20:42   #1293
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Nisam vidio situaciju, ali inače je gadljiva pojava, i facijalnom ekspresijom i ponašanjem.

Fino Ptichii to hendlaju, dva niželigaška ždrijeba, dva replaya.
Evo srećom pa su ovi izjednačili
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 18.02.2018., 20:46   #1294
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Evo srećom pa su ovi izjednačili
Koje smeće
Sudden Sid is offline  
Old 18.02.2018., 20:53   #1295


Shearer Jenas
mitch is offline  
Old 18.02.2018., 21:10   #1296
Tottenhamovci časte navijače ponavljanjem utakmica.
albundyy is offline  
Old 18.02.2018., 21:10   #1297
Alli Tottenham mi postaje sve odbojniji.
MagicRat is offline  
Old 19.02.2018., 04:01   #1298
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Evo srećom pa su ovi izjednačili
pisofšit
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 19.02.2018., 06:04   #1299
Čisti penal, postoje i bolje snimke od ove iz aviona...

.@Squawka | Since the 2011/12 Premier League season, only Chelsea (2️⃣4️⃣) have received more yellow cards for diving than Liverpool (2️⃣2️⃣) 🤫


Jednom možda i bude dajv pa budete u pravu ali u ovom slučaju griješite.


Kud će vam duša....
__________________
Weapons Of Self Destruction
pproton is offline  
Old 19.02.2018., 06:17   #1300
u stilu neymara
Ajutokintumi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.