Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 21:01   #1501
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
E i ja ovo radim, samo kaj ne moram biti pijana da dođe do toga
+1
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:12   #1502
Uvijek kada kupujem nešto za jesti skoro nikad ne uzmem onaj prvi proizvod na polici nego neki iza njega. Ne znam odakle mi ta navika, možda zato jer mi je mama uvijek govorila da kada uzimam jogurt ili salamu radije uzmem one koji imaju dulji rok trajanja ali ja sada tako radim za svu hranu.
Red Widow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:19   #1503
Quote:
Red Widow kaže: Pogledaj post
Uvijek kada kupujem nešto za jesti skoro nikad ne uzmem onaj prvi proizvod na polici nego neki iza njega. Ne znam odakle mi ta navika, možda zato jer mi je mama uvijek govorila da kada uzimam jogurt ili salamu radije uzmem one koji imaju dulji rok trajanja ali ja sada tako radim za svu hranu.
To radim i ja. Pogotovo šampone koje svatko otvara da pomiriše
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:47   #1504
Bože, prestanite. To sve radim i ja
Am I the weirdest?
Čak ni ne radim to onako promišljeno, nego I just do.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:02   #1505
Ja ljudima kažem da sam čudan pa se onda ne moraju čudit mojim navikama.

A ne znam, vjerojatno ih imam ali ih tako ne doživljavam jer su meni logične.
Kao što na primjer uvijek prvo oblačim desnu nogavicu hlača ili desnu čarapu ili cipelu...
Lidenbrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:49   #1506
Kad sjedim u tramvaju, čvrsto rukama držim šal odmaknut od vrata da me netko iza mene njime ne zadavi.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:00   #1507
Kad se skidam, istovremeno u istom potezu skinem hlače, gaćice i čarape.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:28   #1508
Quote:
Red Widow kaže: Pogledaj post
Uvijek kada kupujem nešto za jesti skoro nikad ne uzmem onaj prvi proizvod na polici nego neki iza njega. Ne znam odakle mi ta navika, možda zato jer mi je mama uvijek govorila da kada uzimam jogurt ili salamu radije uzmem one koji imaju dulji rok trajanja ali ja sada tako radim za svu hranu.

Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
To radim i ja. Pogotovo šampone koje svatko otvara da pomiriše : facepalm:

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Bože, prestanite. To sve radim i ja : bonk:
Am I the weirdest?
Čak ni ne radim to onako promišljeno, nego I just do.


Nismo mi čudne, čudni su oni koji to ne čine.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 01:59   #1509
Stavljam papir prije sranja u školjku. Nakon što se pose*em, i obrišem se, bacim još i taj papi unutra. Pustim vodu, ako prođe prvi put super. Ako ne prođe, tj. ak se zaštopa. Onda puštam vodu nekoliko puta, dok ne ode i svo vrijeme gledam u školjku i vodu koja je skoro do ruba, al zato kad pritisci i tlakovi odrade svoje i povu sve... neopisiv osjećaj. Kad govna s papirom odu, i školjka bude oslobođena. Nešto poput hvatanja i poravnavanja ruba nečega, zatvorenog jednog oka, s ravnom linijom sjene koju stvara neki drugi objekt. Ili guranja ruke u rižu. Takav osjećaj.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:19   #1510
ljudi su stvarno čudni.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:26   #1511
S tim me decko zarazio.. Volume mora uvijek bit na 5 ili nula, tipa 5, 10, 15...
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:29   #1512
E vidiš, sad si me sjetila. Ja volim na parne brojeve stavljat glasnoću.
Lidenbrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:42   #1513
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
S tim me decko zarazio.. Volume mora uvijek bit na 5 ili nula, tipa 5, 10, 15...
I meni!

Još par stvari:

*Hrana mi je sortirana po kategorijama u frižideru. Svaka polica je jedna kategorija.

*Ne mogu jesti hranu koju su spremili stari ljudi (osim moje bake). Jednostavno mi se gadi, znam da je užasno, ali ne mogu.

*Kada čitam bilo što, nije bitno je li poslovno ili opuštajuće, po dolasku do svakog novog poglavlja brojim stranice do završetka.

*Kada čitam beletristiku, prvo uzmem knjigu i pročitam zadnje dvije rečenice, onda krenem od početka.

*Pazim da ne krećem na puni sat bilo gdje jer su tada vijesti na većini radio stanica. Dogovore krojim prema tome. Na poslu ostajem 10 minuta duže zbog toga.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:50   #1514
kad zovem prijatelje koje rijetko zovem ili s kojima se nisam čula neko vrijeme, uvijek se predstavim imenom i prezimenom, ponekad ubacim i kratki opis odnosa haha. malo je komično, ali poštedi nas sve neugodnosti.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:53   #1515
Kad sam u skoli citala lektiru, prvo sam zadnje 2 strane procitala. A danas mrziiim spojlanje. Ocito traume iz djetinjstva

E da.. I prije, dok se jos citalo novine, uvijek sam ih citala od zadnje str na napred
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:57   #1516
..nikud ne idem bez minđuša
..kad god dotaknem bilo što tuđe, vrata, tastaturu, mobilni, rukujem se i sl..manijakalno perem ruke, skužila sam da mi je bolje nositi rukavice ali me nekad čudno gledaju na poslu
..prvu kavu pijem samo pod prirodnim osvjetljenjem, dakle ako je mrak, pijem u mraku ali svako vještačko svjetlo me nervira kad se probudim
..volim da zaspim uz horor i imam cijelu teoriju u vezi tog
..usw
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:59   #1517
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
kad zovem prijatelje koje rijetko zovem ili s kojima se nisam čula neko vrijeme, uvijek se predstavim imenom i prezimenom, ponekad ubacim i kratki opis odnosa haha. malo je komično, ali poštedi nas sve neugodnosti.


Ovo mi se jako sviđa, skroz bih usvojila
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:05   #1518
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post


Ovo mi se jako sviđa, skroz bih usvojila
a to je više praktična nego čudna navika. mislim, čudna je jer ljudima koji imaju moj broj i nisu senilni bude komičan taj kratki uvod, ali pomaže kad zoveš nekoga s kime si radio prije 5 godina
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:50   #1519
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
kad zovem prijatelje koje rijetko zovem ili s kojima se nisam čula neko vrijeme, uvijek se predstavim imenom i prezimenom, ponekad ubacim i kratki opis odnosa haha. malo je komično, ali poštedi nas sve neugodnosti.
Mislim da ću ovo primijeniti za dogovor oko izlaska ovog vikenda
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:42   #1520
Eto na, sjetili me na moj način čitanja. Uvijek prije nego počnem čitati novo poglavlje knjige moram pogledati koliko ima stranica. I tako svako poglavlje.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.