Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 23:48   #1
Katolička Crkva u Hrvatskoj – političko i društveno djelovanje II

Link na prethodnu temu
https://www.forum.hr/showthread.php?t=650319
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:20   #2
http://hr.n1info.com/a254402/Vijesti...-vrticima.html

Biskupi nisu zadovoljni vjerskim odgojem u javnim vrtićima
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:36   #3
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
http://hr.n1info.com/a254402/Vijesti...-vrticima.html

Biskupi nisu zadovoljni vjerskim odgojem u javnim vrtićima

Nisam ni ja (kao ni mnogi drugi) zadovoljan hrvatskim pravosuđem pa čisto sumnjam kako će se Košić na njega obrušiti u svojoj nedjeljnoj propovjedi.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:57   #4
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja (kao ni mnogi drugi) zadovoljan hrvatskim pravosuđem pa čisto sumnjam kako će se Košić na njega obrušiti u svojoj nedjeljnoj propovjedi.
Touche.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 18:59   #5
Prste k sebi od ekipe u pelenama i ekipe koja ih se tek ostavila.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:16   #6
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Prste k sebi od ekipe u pelenama i ekipe koja ih se tek ostavila.
dakle i po forumskim moderatorima biskupi smiju o ekipi u pelenama a mi svi ostali - ne smijemo

znači - ostavi biskupe da rade što hoće sa ekipom u pelenama?

Obzirom na 20 godišnji vjeronauk i nikakav konkretni i vidljiv rezultat vjerskog učenja jer je stanje u državi sve gore, građani sve apatičniji i malodušniji generalno sam protiv vjerskog odgoja u javnim dječjim vrtićima
Jer biskupi nisu zadovoljni sa javnim vrtićima

neka organiziraju dovoljno katoličkih vrtića pa možda i nestane potreba za javnim vrtićima obzirom je u RH ionako 86% katolika

a ti sada kartoniraj post
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:39   #7
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
dakle i po forumskim moderatorima biskupi smiju o ekipi u pelenama a mi svi ostali - ne smijemo

znači - ostavi biskupe da rade što hoće sa ekipom u pelenama?

Obzirom na 20 godišnji vjeronauk i nikakav konkretni i vidljiv rezultat vjerskog učenja jer je stanje u državi sve gore, građani sve apatičniji i malodušniji generalno sam protiv vjerskog odgoja u javnim dječjim vrtićima
Jer biskupi nisu zadovoljni sa javnim vrtićima

neka organiziraju dovoljno katoličkih vrtića pa možda i nestane potreba za javnim vrtićima obzirom je u RH ionako 86% katolika

a ti sada kartoniraj post
nešto je čudno..............forumski moderator (u jednini) smatra da se javnim vrtićima ne smije prakticirat vjeronauk.

Zašto karton??? Mislim mogu ali zašto??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:58   #8
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
dakle i po forumskim moderatorima biskupi smiju o ekipi u pelenama a mi svi ostali - ne smijemo

znači - ostavi biskupe da rade što hoće sa ekipom u pelenama?

Obzirom na 20 godišnji vjeronauk i nikakav konkretni i vidljiv rezultat vjerskog učenja jer je stanje u državi sve gore, građani sve apatičniji i malodušniji generalno sam protiv vjerskog odgoja u javnim dječjim vrtićima
Jer biskupi nisu zadovoljni sa javnim vrtićima

neka organiziraju dovoljno katoličkih vrtića pa možda i nestane potreba za javnim vrtićima obzirom je u RH ionako 86% katolika

a ti sada kartoniraj post
Mislim da je Cuka htio da se KC makne od pelenaša.
Kolegice možda ste imali sinkopu
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:17   #9
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
nešto je čudno..............forumski moderator (u jednini) smatra da se javnim vrtićima ne smije prakticirat vjeronauk.

Zašto karton??? Mislim mogu ali zašto??
pa zato jer sam pretpostavila - opet još jednom dokazano da je pretpostavka majka zajeba - da se to odnosilo da mi/forumaši ne komentiramo ekipu iz vrtića obzirom je pravilo foruma da se ne komentiraju malojetnici

eto, kako kaže Katarina mora da me je ulovila sinkopa i anemija odjednom
doduše, jel se možda apneja računa?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:27   #10
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...u/1000445.aspx

Dosta vam je slizanosti Crkve i države? Dođite na prosvjed u subotu!
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:32   #11
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
pa zato jer sam pretpostavila - opet još jednom dokazano da je pretpostavka majka zajeba - da se to odnosilo da mi/forumaši ne komentiramo ekipu iz vrtića obzirom je pravilo foruma da se ne komentiraju malojetnici

eto, kako kaže Katarina mora da me je ulovila sinkopa i anemija odjednom
doduše, jel se možda apneja računa?
Sve se rečuna
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:19   #12
lik koji prijateljuje s kardinalom pellom optuženim za najveći pedofilski skandal u australiji (te za zataškavanje pedofilskih skandala) drži govor na markovom trgu i gura svoj odvratni fundamentalistički, zadrti nos u ženske utrobe. kakva prekrasna slika... pa što nisu prigodno spalili na lomači neku žensku gore na gornjem gradu?

dođe vincent-vice iz australije gdje sasvim sigurno ne bi žnjeo ovakve uspjehe, ne zna niti hrvatski jezik, večeras sam ga prvi puta čula u temi dana ne zna padeže, ne zna govoriti hrvatski, čak ni pročitati ispravno napisani govor, a pretpostavljam da mu je netko bar napisao ispravno, ali došao je on nama u (kakvu-takvu) europu prodavati teški fundamentalizam.

ima bezobrazluka petljati se čak i u žene žrtve silovanja kojima bi oduzeo pravo da odlučuju o pobačaju i svojoj sudbini, jer komunizam bla bla. jer humanistu batarelu te su žene objekti, strojevi i šta njega briga za njihovo fizičko i psihičko zdravlje, njihov oporavak, njihove traume, njihov život, njihovu budućnost... u stvari žene i nisu živa bića i nemaš ih šta pitati, nek šuti, nek trpi, nek nosi dijete traumatizirana 9 mjeseci nakon silovanja, nek rodi, nek se veseli što će roditi batarelu i katoličkoj crkvi, a batarelo će se brinuti o djetetu. možda zajedno s kardinalom pellom, a i seksualni ekspert KC damir stojić je uvijek spreman priskočiti. nema žena šta razmišljati, on je razmislio umjesto nje.

na kakvo dno smo mi pali da takve spodobe imaju obraza išta zahtijevati i držati govore na markovom trgu???
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:27   #13
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Prste k sebi od ekipe u pelenama i ekipe koja ih se tek ostavila.
A jebiga, ovi stariji zapamte pa poslije ispricaju za koju godinu i eto problem
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:05   #14
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
lik koji prijateljuje s kardinalom pellom optuženim za najveći pedofilski skandal u australiji (te za zataškavanje pedofilskih skandala) drži govor na markovom trgu i gura svoj odvratni fundamentalistički, zadrti nos u ženske utrobe. kakva prekrasna slika... pa što nisu prigodno spalili na lomači neku žensku gore na gornjem gradu?

dođe vincent-vice iz australije gdje sasvim sigurno ne bi žnjeo ovakve uspjehe, ne zna niti hrvatski jezik, večeras sam ga prvi puta čula u temi dana ne zna padeže, ne zna govoriti hrvatski, čak ni pročitati ispravno napisani govor, a pretpostavljam da mu je netko bar napisao ispravno, ali došao je on nama u (kakvu-takvu) europu prodavati teški fundamentalizam.

ima bezobrazluka petljati se čak i u žene žrtve silovanja kojima bi oduzeo pravo da odlučuju o pobačaju i svojoj sudbini, jer komunizam bla bla. jer humanistu batarelu te su žene objekti, strojevi i šta njega briga za njihovo fizičko i psihičko zdravlje, njihov oporavak, njihove traume, njihov život, njihovu budućnost... u stvari žene i nisu živa bića i nemaš ih šta pitati, nek šuti, nek trpi, nek nosi dijete traumatizirana 9 mjeseci nakon silovanja, nek rodi, nek se veseli što će roditi batarelu i katoličkoj crkvi, a batarelo će se brinuti o djetetu. možda zajedno s kardinalom pellom, a i seksualni ekspert KC damir stojić je uvijek spreman priskočiti. nema žena šta razmišljati, on je razmislio umjesto nje.

na kakvo dno smo mi pali da takve spodobe imaju obraza išta zahtijevati i držati govore na markovom trgu???
Sad bi ti ja rekla da se takve stvari događaju u tako nekim Pakistanima, indijskim selendrama i slično. Ali vrlo blizu nama je situacija puno gora.
Ne znam šta reći.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:22   #15
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sad bi ti ja rekla da se takve stvari događaju u tako nekim Pakistanima, indijskim selendrama i slično. Ali vrlo blizu nama je situacija puno gora.
Ne znam šta reći.
U Turskoj imaš i dodatni moment a to je da se žena žrtva silovanja prisiljava na udaju za silovatelja. Time pere obraz porodici a istovremeno silovatelja oslobađa kazne.
Očekujem tu blistavu i nadasve naprednu ideju uskoro i u Hrvatistanu
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 06:44   #16
Quote:
odakusa kaže: Pogledaj post
U Turskoj imaš i dodatni moment a to je da se žena žrtva silovanja prisiljava na udaju za silovatelja. Time pere obraz porodici a istovremeno silovatelja oslobađa kazne.
Očekujem tu blistavu i nadasve naprednu ideju uskoro i u Hrvatistanu
Nismo daleko od toga, nismo...
Kojekakvi košići i batarele i markićke su se razbahatili i razbacali i zagnojavaju nam javni prostor i državu.

Bojim se da će biti samo još i gore.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 11:25   #17
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Nismo daleko od toga, nismo...
Kojekakvi košići i batarele i markićke su se razbahatili i razbacali i zagnojavaju nam javni prostor i državu.

Bojim se da će biti samo još i gore.
Nije to jos nista.
Vec sad ti za posao u drzavnoj sluzbi treba preporuka zupnika.
Kad se malo osile opet cemo nositi trake kao nekad: J - jugoslaven, K -komunjara, A -ateist, L-liberal, NU-ne vladina udruga, H-homoseksualac itd.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 11:33   #18
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sad bi ti ja rekla da se takve stvari događaju u tako nekim Pakistanima, indijskim selendrama i slično. Ali vrlo blizu nama je situacija puno gora.
Ne znam šta reći.
Znači samo u Pakisatanima i indisjkim selendrama se smije govoriti o začetom dijetetu koji ima pravo na život...

Ovdje je to tak primitivno, nazadno, zaostalo...

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Prste k sebi od ekipe u pelenama i ekipe koja ih se tek ostavila.
Za druga Jovu isto svojedobno nije vrijedijelo...

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...dgoja-20121102
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Ljeta koja dolaze, šta mi novo donose, dal ću naći puteve, koji vode do tebe...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 11:48   #19
Rodi majka ponekad i kretena jer, svako začeće je svetinja života.

Ma, više mi je pun pipi tog preseravanja. Fasuje li moja kćer neželjenu trudnoću (a o tome ona sama odlučuje), svijet je velik, malo će koštat al sve će biti riješeno makar se Vice postavio na trepavice.


Usput, kako iza Vice stoji Crkva nešto mi se ne uklapa ona priča o 86% katolika i 94% vjernika. Pa nije vrag da svaka ateistica zatrudni najmanje 17 puta i napravi bar 15 pobačaja.

Nadalje, ne reče li Bog "plodite se i množite...." pa me čudi kako to da svaki član udruge Vigilare nema bar jedno dijete na svaku godinu braka. Čak i ako u jednadžbu ubacimo i probleme fertilizacije pojedinih parova, djece bi trebalo biti ko trave: (168.000- neplodni) x Y godina braka = Z djece. Dakle, čak i da je polovica potpisnika sa problemima, Vigilare i njihovi simpatizeri bi nam svake godine trebali podariti 80.000 prinova.


Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Ovdje je to tak primitivno, nazadno, zaostalo...


Za druga Jovu isto svojedobno nije vrijedijelo...

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...dgoja-20121102
De nas iznenadi s informacijom kako imaš barem petoro djece.
U protivnom, ugrožavaš vlastitu budućnost pa poduzmi nešto jer ja iza sebe ostavljam troje ateista koji će naći sebi jednake, kotiti se i množiti te podmuklo širiti ateizam nesmiljeno ugrožavajući tvoj postotak i status.
__________________
Uvijek uz dlaku!

Zadnje uređivanje fgzcvijetic : 14.10.2017. at 12:43.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 16:24   #20
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Znači samo u Pakisatanima i indisjkim selendrama se smije govoriti o začetom dijetetu koji ima pravo na život...
****
a oni se to bore za ateističke živote?
U HR postoji samo 5% građana koji su se izjasnili ka ateisti ili se nisu htjeli izjasniti
Pa mi za početak reci otkuda uopće toliko (koliko god ih već je) pobačaja kad su u Hrvatskoj - sve vjernici i žive na dnevnoj bazi po Božjoj riječi i Isusuovom nauku?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.