Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2018., 13:11   #61
Inače, što je Iniesta baš toliki invalid da ga umirovljujemo polako?
Lik ima 33 godine, što za veznjaka poput njega znači da ima pred sobom još sigurno 3 godine na vrhunskoj razini. Svako malo kad sam ga gledao ove sezone pokaže klasu i praktički jedini uz Messija u Barci koji iz ničega može stvoriti nešto.

Pa jbte, Modrić je trenutno ponajbolji svjetski veznjak i najvažniji igrač Reala, igra u životnoj formi, a mlađi je od Inieste samo 16 mjeseci.
Overturre is offline  
Old 07.01.2018., 13:12   #62
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Neka bude mali remont od 350 milijuna


Pa ekipa kojoj je trebao mal remont u Cityu je lani utukla 250 mill, i to trebao ima remont "jeftinijih" pozicija.

Barcelona proda jednog igraca bez kojeg ocito moze bez problema, posto dominiraju ludjacki i cisto jer mogu, znaci ne treba im remont, potrose 350 mill.
Ovo su danasnje cifre, treba se pomiriti sa tim.


Nadam se da se rjesavamo Zidanea, ovo je prvi korak. Izgleda da za Balea United nudi 85 mill, ovo je zanimljiva ponuda.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 07.01.2018., 13:14   #63
samo da esam ovaj veličanstveni zagrljaj coste i navijača, primera više nikad neće biti ista. očekuje nas games of trones final cut
Ajutokintumi is offline  
Old 07.01.2018., 13:20   #64
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Pa kako ne, imas igraca koji uvijek moze izvuci gol ili asistenciju (sto jedino trenutno u Barci Messi moze), mislim da vam je kreacija u zadnjoj trecini jedan od vecih problema otkad je Neymar otisao a Suarez negdje izgubio tehniku. Ovako donekle ce i osloboditi Messija, pa 80% napada vam ide preko njega jer nitko nije drugi u stanju stvoriti sansu.
Barcelona ne igra tako da ima igrača "koji može izvući gol ili asistenciju" nego da ima nekakav način igre u kojem su igrači komplementarni. Naravno da Messi tu dominira jer je bog nogometa, ali Barci ne fali igrač koji će uzeti loptu i potegnuti šut ili asist.

Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
ne bih se složio. znao se još u engleskoj naozljeđivati.
Znao je, ali ne toliko. Evo mu povijest. Ako sam dobro zbrojio, u Spursima je propustio 21 utakmicu u tri sezone, u Realu 66 utakmica u četiri sezone.
Sudden Sid is online now  
Old 07.01.2018., 13:29   #65
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
ali Barci ne fali igrač koji će uzeti loptu i potegnuti šut ili asist.
Prilicno sam siguran da fali, dapace, mislim da vam je veliki problem sto vam je Messi jedini fokus napada. Ne vidi se toliko u prvenstvu, ali kada dode kvalitetnija ekipa u LP i uspije ga zatvoriti (koliko god to tesko bilo, dogodi se), eto Barce bez ideje.
MagicRat is offline  
Old 07.01.2018., 13:30   #66
Quote:
Overturre kaže: Pogledaj post
Inače, što je Iniesta baš toliki invalid da ga umirovljujemo polako?
Lik ima 33 godine, što za veznjaka poput njega znači da ima pred sobom još sigurno 3 godine na vrhunskoj razini. Svako malo kad sam ga gledao ove sezone pokaže klasu i praktički jedini uz Messija u Barci koji iz ničega može stvoriti nešto.

Pa jbte, Modrić je trenutno ponajbolji svjetski veznjak i najvažniji igrač Reala, igra u životnoj formi, a mlađi je od Inieste samo 16 mjeseci.
Ne znam koliko si gledao barcu zadnje dvije sezone ali on vise od 60 minuta ne moze odigrati. Bez obzira sto 33 godine i nije puno ja mislim da se on jednostavno potrosio, ne moze tijelo vise. On vise od deset godina igra utakmice subota/srijeda, utakmice sa reprezentacijom, svjetsko/europsko prvenstvo, pripreme... to tijelo ne moze vise pratiti. Vise je skloniji ozljedama i sigurno mu treba dosta vremena za regeneraciju poslije svake utakmice
sparco is offline  
Old 07.01.2018., 13:32   #67
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Bale nije "ispao" stakleni igrač nego je to postao tek u Realu jer je odlučio postati instant-mišićavko kao CR. Krivica za to je na igraču i na stručnom stožeru kluba koji ga je pustio da glumi Stallonea. Ako Dembele bude pametniji (što nije teško), neće biti problema.
bale je sa ozljedama imao problema i prije reala, to je bio očekivani rizik s njim ali ga je klub svejedno uzeo na sebe. možda se na kraju za taj vremenski period i isplatio, ako ga se sada utopi nekome za pristojnu lovu

Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Relevantno je i jedno i drugo ali slucajno ili ne ti uzimas period za usporedbu gdje barca vise trosi od reala, a period u kojem je real daleko najvise trosio od svih ne navodis.
Mislim mene osobno to ne zanima tko je koliko trosio i koliko ce tko potrositi, pa ne uzimaju ga od mene da se zamaram. Nogomet je novac, tko hoce biti na vrhu mora ga imati i trositi.
pa relevantno je, jer je real najviše trošio i to bez rezona u onom galactico periodu, a ta generacija igrača je više manje otišla. neka nova generacija koji su okosnica momčadi je došla otprilike sa mourinhom, iako se i od tada puno igrača promijenilo.

na kraju krajeva naravno da to nije naš novac. poanta je samo u tome da je puno ljudi počelo drukati za barcelonu jer su forsirali svoju školu pa se kao nisu furali na lovu, zadnjih godina je ta priča potpuno pala u vodu
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 07.01.2018., 13:35   #68
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Prilicno sam siguran da fali, dapace, mislim da vam je veliki problem sto vam je Messi jedini fokus napada. Ne vidi se toliko u prvenstvu, ali kada dode kvalitetnija ekipa u LP i uspije ga zatvoriti (koliko god to tesko bilo, dogodi se), eto Barce bez ideje.
Kod Valverdea se radi na akcijama kad je zatvoren Messi, što si najbolje mogao vidjeti kod prvog gola protiv Reala. Messi je zatvoren, ali ostaju rupe koje ostatak ekipe može iskoristiti. I to je najbolje rješenje, naučiti kako se momčadski postaviti i iskoristiti prazan prostor, a ne tražiti Messijevog zamjenika.
Sudden Sid is online now  
Old 07.01.2018., 13:36   #69
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
bale je sa ozljedama imao problema i prije reala, to je bio očekivani rizik s njim ali ga je klub svejedno uzeo na sebe.
Ni blizu tolike probleme, pogledaj mu injury history. Pogledaj koliko je propustio i zbog kojih vrsti ozljede. Učestale madridske ozljede s mišićima i listovima nisu postojale u Spursima.
Sudden Sid is online now  
Old 07.01.2018., 13:41   #70
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ni blizu tolike probleme, pogledaj mu injury history. Pogledaj koliko je propustio i zbog kojih vrsti ozljede. Učestale madridske ozljede s mišićima i listovima nisu postojale u Spursima.
pa prirodno je da sa godinama sklonost istim ozljedama bude učestalija
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 07.01.2018., 13:43   #71
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko si gledao barcu zadnje dvije sezone ali on vise od 60 minuta ne moze odigrati. Bez obzira sto 33 godine i nije puno ja mislim da se on jednostavno potrosio, ne moze tijelo vise. On vise od deset godina igra utakmice subota/srijeda, utakmice sa reprezentacijom, svjetsko/europsko prvenstvo, pripreme... to tijelo ne moze vise pratiti. Vise je skloniji ozljedama i sigurno mu treba dosta vremena za regeneraciju poslije svake utakmice
Slažem se. Jednostavno je potrošen čak zna jednostavno dodavanje baciti u aut.
albundyy is offline  
Old 07.01.2018., 13:49   #72
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
pa prirodno je da sa godinama sklonost istim ozljedama bude učestalija
Godinama? Pa ima 28 godina, u Real je prešao s 24, ovo mu je bio igrački zenit. Ako je vama to normalno, tko smo mi da vam sudimo...
Sudden Sid is online now  
Old 07.01.2018., 14:01   #73
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post


Znao je, ali ne toliko. Evo mu povijest. Ako sam dobro zbrojio, u Spursima je propustio 21 utakmicu u tri sezone, u Realu 66 utakmica u četiri sezone.
Znači da nije staklen od jučer. Ako se malo bolje prisjetiš, do dolaska Redknappa kao trenera o njemu se pisalo kao propalom talentu zbog brojnih ozljeda. Sve u svemu, očigledno mu je pod njim bilo najbolje.
Imran is offline  
Old 07.01.2018., 14:04   #74
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post

A izgleda da je i perez pokusao dovesti coutihna i to za 200 milijuna

Santi Nolla (direktor Munda Deportiva):
''Coutinho zaslužuje veliko poštovanje od strane navijača Barcelone. U prošlih nekoliko dana je odbio ponudu od Real Madrida u vrijednosti od 200 milijuna eura i zatim dao svoj novac kako bi kompletirao transfer u Barçu.''
Uh, nisam znao za ovu cinjenicu. Velika samarcina, svaka cast Liverpoolu sto je odbio Realovih 200 da bi Coutinho ostvario svoje snove.

A bas nam je trebao.
ZinedineZidane is offline  
Old 07.01.2018., 14:11   #75
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh, nisam znao za ovu cinjenicu. Velika samarcina, svaka cast Liverpoolu sto je odbio Realovih 200 da bi Coutinho ostvario svoje snove.

A bas nam je trebao.
E ne može, naš je. Kakav je da je. Naš Coutinho

Neymar Whonior?
Sudden Sid is online now  
Old 07.01.2018., 14:45   #76
jedva čekam da poljubi grb
Ajutokintumi is offline  
Old 07.01.2018., 14:47   #77
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh, nisam znao za ovu cinjenicu. Velika samarcina, svaka cast Liverpoolu sto je odbio Realovih 200 da bi Coutinho ostvario svoje snove.

A bas nam je trebao.
Da ti prevedem, coutinho nije htio ni cuti za real bez obzira sto bi mu ostalo 15 milijuna u dzepu
sparco is offline  
Old 07.01.2018., 14:51   #78
Sigurno je tako bilo.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 07.01.2018., 15:02   #79
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh, nisam znao za ovu cinjenicu. Velika samarcina, svaka cast Liverpoolu sto je odbio Realovih 200 da bi Coutinho ostvario svoje snove.

A bas nam je trebao.
Nije Liverpool odbio Reala nego Coutinho.
DasEFX is offline  
Old 07.01.2018., 15:03   #80
Veliki Cou, odbijač Reala
Sudden Sid is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.