Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2006., 10:13   #61
Quote:
Musatom kaže:
Iskreno boli me kita za išćupane grmove i travke na čijim će mjestima izrasti novi, ljepši, bla.... vjerojano kontrolirani i održavani... a i "džungli" u blizini samog centra grada, u kojem živi četvrtina stanovnika države od kojih je bar svaki 3. alergičan na neko sranje a gle čuda najviše ih ima baš na trave i korove, stvarno nema mjesta. Zelenim, uređenim parkovima da ali nekontroliranim, divljim džunglama ne i ne uspoređuj nas sa Bečom jer njihov 'zrinjevac' je kudikamo operemljeniji i obrazovaniji u kojem god smislu 'oćeš.
meni su zagrebacki parki ljepshi od beckih! becki su sterilni, uredni...zatvoreni! ogradjeni!..ustogljeni!
zagrebacki su otvoreni, dishu, imaju shirinu i dubinu a ne samo povrshnu uredjenost...spontanost

maximir, zrinjevac!

ipak su to parki mog ranog djetinjstva
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 10:17   #62
Quote:
Dunj@ kaže:
činjenica je da sam tada bila na izvoru informacija tj.... u izbornoj komisiji za novi zagreb-istok...
...
lepo si to smestila!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 10:20   #63
no, jeden od najljepshih parki je ipak perivoj Zrinskih..s kemijskom industrijom prek puta al nema veze..lepi je! a deca se po zimi moru super sanjkati!

i varazdinski parki su zato jer se uklope u sliku i energiju (ono lagano mrtvilo-moving ) grada...ah! cisti chill.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 16:16   #64
Quote:
jimmy jazz kaže:
nazalost..cinjenica je da Bandic ipak nekaj dela. i u mojem selu!? doshel je i do mene glas..
u mesnoj zajednici de ljudi nemru i necu nish naprajti i sve je isto vec 15 let, a djelom je to na pred-starorimskom standardu, doshel je Bandic i rekel ak se uclanite u Esdepe bumo vam deli asfalta tu i tu..potegli plin..i uclanilo ih se jedno 70-pljus/minus..i evo, asfalt je potegnut po (jednoj sporednoj) cesti..plin bu isto sad ishel do kraja..pricam o Sevetama i tom prigorskom kraju..de su Prigorci tolko nesposobni, nepoduzentni i tolko nazalost moram reci nazadni da nigdar nish ne naprave! kak je negda bilo, tak nek sad bu. to je nevjerojatan mentalitet..mislim dobri su to ljudi, al nebi nish naprajli, za napredak..glavno da se voze neke krntije, gledi televizija i to je zivot! ucmalost..
tak da nije opce cudo da su Hercegovfci prevzeli vlast tam, a i shire.
i onda se sikam Hercegofci porinu, koji profuraju ono, porodicno-plemensko zajednistvo, di je jedan stric, tam su odma svi stricevi..i opet nish nikam nejde.
zalosno je da Bandic treba dojti, a da to nejde po nekom uhodanom sistemu..planskom izgradjivanju grada i infrastrukture.


Ovo se zove duševni nered!
Helder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 16:18   #65
Quote:
Helder kaže:
Ovo se zove duševni nered!
Ne nered, već jal. Čovjek je frustriran činjenicom da je manji od makova zrna pa samo sere po onima koji su iznad njega. Kmet.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:08   #66
Quote:
robybaggio kaže:
Ne nered, već jal. Čovjek je frustriran činjenicom da je manji od makova zrna pa samo sere po onima koji su iznad njega. Kmet.

jeli..bash kao tvoj nastup na forumu!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:21   #67
Quote:
robybaggio kaže:
Ne nered, već jal. Čovjek je frustriran činjenicom da je manji od makova zrna pa samo sere po onima koji su iznad njega. Kmet.
A šta si se digao. Čovjek je u pravu. Ajde, pokrij se.
Cassandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:26   #68
Quote:
Cassandra kaže:
A šta si se digao. Čovjek je u pravu. Ajde, pokrij se.
misli covek da su svi na forumu odrastali v njegvoj familiji. pa da isto imaju - teshki komplex za mnoga vremena!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:41   #69
Quote:
jimmy jazz kaže:
misli covek da su svi na forumu odrastali v njegvoj familiji. pa da isto imaju - teshki komplex za mnoga vremena!
Misli? Baš si blag.
Cassandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:09   #70
Quote:
jimmy jazz kaže:
jeli..bash kao tvoj nastup na forumu!
Želiš reći da za sebe smatraš da si recimo na forumu veći od mene, tj. iznad mene? Na koji način si se prepoznao u toj poziciji? Osim ako ne odgovaraš profilu koji sam ti već opisao. Ti si kmet koji se buni protiv svega jer zna da na ništa ne može utjecati pa misli da je loše sve na što on ne može utjecati. Gdje se ja to na forumu nešto bunim trenutno? Ako uopće igdje čitaš moje postove pa znaš ili ne znaš? Promijeni si nick u "iznad svih sam" ili još konkretnije "iznad robybaggia sam".

Kad smo već kod bundeka, ljudi koji su ga čistili kažu da su iz njega vadili olupine automobila, bicikala pa i oružje. Krasni su se to ljudi tamo skupljali, baš ovi koji se tu nešto bune. Ccc...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:24   #71
Bundek još nije ni upola uređen, ovo je sad čišenje, a kakav je Bundek moći ćemo suditi tek nakon što uređenje bude završeno. Meni je osobno drago da se s tim krenulo i SVE je bolje od onoga prije. No, činjenica je da sad izgleda pusto iskasapljeno...
Jabuka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 06:45   #72
Quote:
jimmy jazz kaže:
lepo si to smestila!
ja sam se doselila u taj dio kad su još okolo svudas bila kukurizišta, ali smo zato svaku nedjelju s klincom bili na cjelodnevnom kupanju na bundeku... onako s ponesenim provijantom sa sobom, mada nam je do bundeka bilo najviše pol sata pješice....




tad nije tamo bilo ni auta na pranju....


bio je to i mali penzionerski raj...sve do ovog rata....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:39   #73
posle su doshle strahote civilizacije..ili neciviliziranih divljaka! grad preplavile gorile..

no, za smestiti nisam mislil to, neg to kaj si u izbornoj komisiji lepo smestila Bandicu!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 13:03   #74
Dragi forumaši,
da se to čitavo područje, a Bundek je sve između mostova Slobode i Mladosti ogradilo 2 metarskom naelektriziranom ogradom i na ulaz postavilo par naoružanih čuvara, a vi za ulaz morali platiti par Eura, kako se radi svuda gdje je vodocrpilište ( na Bundeku protok crpljenja vode je 300 l/s ) i onakav biološki rezervat onda bi znali cijeniti što ste izgubili i ne bi Vam palo na pamet govoriti razne nebuloze.
__________________
Barney
barney is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 13:57   #75
ma dej..Zagreb navodno gubi vishe od 50% (50 zarez nekaj) vode iz vodoopskrbe zbog poroznih cijevi - oficijelni izvjestaj objavljen cini mi se u vjesniku. tolko o tom ko kaj cijeni
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 14:53   #76
Jebo vas bundek,ko da živimo u zbetoniranoj državi pa nemaš gdje otići ak se prirode zaželiš.Ono je bila najobičnija žabokrečina koju je trebalo urediti kad tad.Vi svi koji kukate za strarim bundekom niste prstom mrdnuli da ga sami sredite kad vam je već bilo toliko stalo do džungle usred grada.
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 08:47   #77
Quote:
jimmy jazz kaže:
no, za smestiti nisam mislil to, neg to kaj si u izbornoj komisiji lepo smestila Bandicu!
kaj god,

što sam imala rekla sam mu u lice i pred svjedocima, a s obzirom da je svjedocima bio važniji bandić - valjda razumljivo, ja sam se potpuno povukla u vlastitu kućnu bazu i prebacila se na blabla forumu....



naime, bilo ih je koji su čekali da im račan skine bandića, a ja sam im rekla da bandić jedino sam sebe može skinuti.... gotovo je i uspio u tome..


podcjenili su ga svi.... jer im je odgovarao takav arogantan kad se trebalo suprostaviti canjugi...., ali avaj, canjuge odavno nema u politici, a canjugizam je ostao samo perfidniji....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 09:38   #78
Racan je preslab da makne Bandica..a i nije glup..da menja konja koji pobedjuje v glavnom gradu. ma sve je to banda..Tomac je zletel vun..
no, ja upravo zbog Bandica nemrem glasal za SDP.

Zadnje uređivanje jimmy jazz : 13.01.2006. at 10:42.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 10:24   #79
Gdje da sad nađem drva za roštilj? Da li se uopće to više smije? Prije sam bar imao dojam da sam izvan grada, a sad se vide i ceste.
Mrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 11:45   #80
Quote:
jimmy jazz kaže:
Racan je preslab da makne Bandica..a i nije glup..da menja konja koji pobedjuje v glavnom gradu. ma sve je to banda..Tomac je zletel vun..
no, ja upravo zbog Bandica nemrem glasal za SDP.
Ti si nepismen ili što? Zletel vun?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.