Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2006., 18:36   #41
ne razumijem ....majkemi...ja niti nisam u hr....sta si ti htjela reci ovim postom...

Mislim, svakom svoje, ali ta velicanstvena priredba meni bas ne fercera u kategoriji bilo kulture ili zabave. iskreno niti meni...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 23:47   #42
Pa stajaznam sad, nekako mi se ucinilo da te slicni prizori silno zabavljaju. Recimo:
Quote:
happygoose kaže:
Bravo:klap: ko zna zna..... tila sam viditi oce se netko od ovih kaj se zgrazaju primjetit da fali lonac kipuce vode....sta bi onda tek bilo...bacila je kokos u vrelu vodu, koja okrutna smrt...bauuuauuu...
No da ti ja pokusam jos jednom pribliziti izneseno u svom postu: pitanje nije kako nego zasto. Medjimurske bakice koje ti spominjes prikolju svog piceka za nedjeljni rucak sto je (primjeti u mom prvom postu istu frazu) njihova osnovna potreba.

S druge strane umjetnica Delimar radi to iz, pa, zajebancije.
Doseg i impact ovog dicnog performancea, za koji nitko nikad ne bi ni cuo da nema Prijatelja zivotinja, zavrsava prilicno na grbaci nesretne kokoske. Nju naime kosta zivota. Svim ostalim zivim stvorenjima na ovoj planeti ima tezinu prdca niz vjetar. Vrijednost ove egzibiocionisticke papazjanije ne dosize a kamoli prelazi, vrijednost bilo kakvog zivota, bilo kokosi, krumpirove zlatice ili macje buhe (a do potonjih stvarno malo drzim).
That is the issue, my dear. Besmislenost i bahatost. A ne cinjenica da je negdje drugdje jos neka kokos stradala iz nekog drugog razloga.
__________________
I fully agree with you. Nevertheless, i feel differently.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 20:06   #43
sarkazam...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 20:16   #44
Vidjela sam prilog na tv-u i mogu reći kako ja u tome ne vidim ikakvu umjetnost. Bezveze.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 21:36   #45
gledam ju na tv i ponavljam-bolesna je. smatra da je provokacija nuzna da drmne ljude. koji su k nije pol cice odrezala!!???
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 22:50   #46
Quote:
Xerex kaže:
Trebala je upotrijebiti nož na kretenima koji su ju napali. Ja sigurno bih.
A ti zbilja sipaš bisere...
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 11:20   #47
trebala je pasti na taj noz, glupaca bolesna koja to opravdava umjetnoscu!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 12:08   #48
Quote:
happygoose kaže:
sarkazam...
Na ciji racun? Meni se, zasigurno pogresno, ucinilo na prvi pogled da je tvoja ubojita ostrica okrenuta protiv onih koji ovu velebnu kulturno-zabavnu manifestaciju ne podrzavaju.
__________________
I fully agree with you. Nevertheless, i feel differently.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 14:11   #49
Quote:
azzie_elbub kaže:
A ti zbilja sipaš bisere...
Jebemu.

Možda to i nije nekakva umjetnost. Pa?
Dobila je dozvolu od tog mjesta gdje se održavalo. Ako su ovi kreteni se htjeli buniti, trebali su otići ranije ravnatelju toga prostora ili kome već da je nadležan i tamo glumiti.

A ne upasti kao najveće balkanske seljačine i glumiti Ramba.
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 15:31   #50
Quote:
happygoose kaže:
Ja se sa tobom apsolutno slazemu dijelu koji se tice.....minimuma empatije prema zivotinji, koji mora postojati.....zato imamo zakone koji to reguliraju....ali isto tako ti zelim rec da svaka zena koja je tako prehranjivala obitelj, A POSTOJE I DANAS, DA SE NE ZAVARAVAMO, JER KLANJE PILICA NIJE NESTALO, KAO NI KLANJE SVINJA I OSTALE ZIVINE, I NE SLAZEM SE DA JE TO STVAR PROSLOSTI, zna apsolutno sta radi kad kolje, i bitno joj je kako to radi jer ce tu istu kokos dati svojima da jedu..

i ako je okrutno zaklat pile...a fala bogu...u svoje dane sam i ja klala piceke i pajceke chak.... znaci "kvalificirani sam ubojica" citiram dadu......ajde ti meni reci kako bi to trebalo po tebi zaklati...ubit...rijesiti zivota zivotinju koja sluzi za konzumaciju...recimo kokosh...? kako bi ti to napravio..?
Davno napisah.....dođeš postaviš nož na stalak, taman na razini svinjinog vrata, dođeš do nje i šapneš joj na uho ajd se pliiiiz zaleti par puta na nož da te nebi mi nehumano ubili i poslije kad ti krv sva isteče skoči u mašinu za mljevenje mesa ali ne prije nego si dobro propereš crijeva, zavežeš na jednom kraju a drugi natakneš na izlaz mašine i ajde dobro mi cemo okretat ručicu da se malo družimo jer nebi bilo humano da ti sve sama radiš, e da i mi ćemo zavezat drugi kraj i odnijet na sušenje da bi mogli na etiketu napisat "Humano proizvedena kobasa" - svinja je sve ucinila svojevoljno bez prisile.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 15:35   #51
potpisujem svaku dadinu rijec. i moja je baka klala piceke a deda i pajceke.
ali ona ludjakinja to radi zbog vlastite promocije , u ime gluposti, potpuno nepotrebno i degutantno.
da sam bila tamo ja bi vjerojatno povracala i potukla se sa kravetinom.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 15:40   #52
Quote:
Billi kaže:
potpisujem svaku dadinu rijec. i moja je baka klala piceke a deda i pajceke.
ali ona ludjakinja to radi zbog vlastite promocije , u ime gluposti, potpuno nepotrebno i degutantno.
da sam bila tamo ja bi vjerojatno povracala i potukla se sa kravetinom.
A ne bi se zapitala koji kurac si uopće tamo dolazila?
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:07   #53
Quote:
Musatom kaže:
A ne bi se zapitala koji kurac si uopće tamo dolazila?
da joj ponudim svinju
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:23   #54
Pa to je kokos u kurac sta ste se zapjenili, koda nikad niste jeli piletinu i kokosiju juhu.
sta mislite da se one rode zapakirane, koji vam je kurac, to da se radi o drugim zivotinjama tu se slazem, al kokos?

Svi neki zastitnici zivotinja jebote, a fino je jest odojka,janjetinu,teletinu pa zeciji gulas da nenabrajam.

Ne serite tu se radi o kokosi, to sto je zena bolesna u mozak njezina stvar, a koji je umjetnik zdrav.


Ja se zalazem za sve zivotinje, osim onih koje jedem tako da...
hunter23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:40   #55
Quote:
alfred stokes kaže:
Jučer u Rijeci čovjek prolupao, stavio plinsku bocu u auto i prijeti da će dić sve u zrak. S njim u autu 2 psa (navodno je non-stop s njima u šetnji)
I sad blokada, policije ko u priči, cijeli Korzo ispražnjen, a kokoš iz prijatelja životinja želi doć do auta jer treba spasit pse

pa normalno-tip se zeli raznjet-nek se budala raznese kad vec zeli.jedan budalas manje na planeti...
a da li su psi istog misljenja ko nijhov gazda.sumnjam...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:42   #56
Quote:
Beta ženka kaže:
Ljudi su toliko pokvarena bića da mi stvarno jedino životinja može biti žao u globalu.

__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:44   #57
i ljudi drugo je uporabno i humano oduzeti ziv.zivot,a drugo je iz vlastite komocije,zajebancije i inih motiva oduzeti zivom bicu zivot.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:09   #58
Quote:
hunter23 kaže:
Pa to je kokos u kurac sta ste se zapjenili, koda nikad niste jeli piletinu i kokosiju juhu.


...
kaj bi tebi bilo normalno da narucs krilca a lik pred tobom kolje kokos i trancira ju? a za kilu krmica da i ne pitam.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:07   #59
pa bolje tako - barem vidim što ću pojesti.
no postoji jedan manji nedostatak - predugo bi trajalo....
__________________
predem...
Schnitzel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 12:17   #60
Quote:
Billi kaže:
kaj bi tebi bilo normalno da narucs krilca a lik pred tobom kolje kokos i trancira ju? a za kilu krmica da i ne pitam.

Ma daj ne seri znas ti dobro o cem ja pricam zato fuck off s glupim komentarima
hunter23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.