Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 12:05   #21
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
kakvi restorani, najbolje, tj. najkomotnije je jesti doma
varijanti milion, oces sa stola, sa tanjura, iz lonca, a nekad i ja i macak iz istog tanjura, on meso, a ja salatu
zna zena
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:41   #22
jab volio da se otvori jedan restoran gdje sam trebaš usta otvarat... a hrane te zgodne konobarice
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:50   #23
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
jab volio da se otvori jedan restoran gdje sam trebaš usta otvarat... a hrane te zgodne konobarice
I da guzicu brišu nakon preživanja?

Nije mi baš neka ideja, znači da bi trebali posluživati samo mlaku, neljepljivu i nemasnu, unaprijed nasjeckanu hranu. Zamisli da dobiješ masni, žilavi odrezak, to bi više bilo hrvanje nego ugodna večera.
Melancholia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:58   #24
Quote:
Melancholia kaže: Pogledaj post
I da guzicu brišu nakon preživanja?

Nije mi baš neka ideja, znači da bi trebali posluživati samo mlaku, neljepljivu i nemasnu, unaprijed nasjeckanu hranu. Zamisli da dobiješ masni, žilavi odrezak, to bi više bilo hrvanje nego ugodna večera.
pusti mi guzicu na miru... jesam ja tvoju diro a zakaj hranu ne bi te zgodne konobarice i sjeckale na licu mjesta... daj malo uključi lampu... nemoj samo guzicu u prvi plan gurati
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 13:00   #25
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
a blago nama sa picajzlom kaj pileca krilca i srdele jede s priborom

makar nije to lose, dok ti izmasakriras krilce ja smazem cjelog piceka pa mos tuzno buljit u kosti

ma meni je sve finije kad jedem prstima i kad se cjedi mast niz bradu.
jos kad konobaricu opalis masnom rucerdom po guzici, neprocjenjivo
Pozivanje na bonton zahtjeva barem minimum napora da se isti prouci.

I ja jedem batak drzeci ga u ruci ali to nema veze s bontonom.
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 13:02   #26
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
pusti mi guzicu na miru... jesam ja tvoju diro a zakaj hranu ne bi te zgodne konobarice i sjeckale na licu mjesta... daj malo uključi lampu... nemoj samo guzicu u prvi plan gurati
A da netko jednostavno više otvori "Hooters" ovdje? To bi bio biznis. Subway je propao, Starbucks nije prošao i kome još treba KFC? Prava franšiza za naše podneblje postoji već godinama, samo su svi očito prevelike pičkice da ulože.
Melancholia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:23   #27
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
i cevape se jede rukama
Eto
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:25   #28
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
kakvi restorani, najbolje, tj. najkomotnije je jesti doma
varijanti milion, oces sa stola, sa tanjura, iz lonca, a nekad i ja i macak iz istog tanjura, on meso, a ja salatu


Sorry, volim životinje ali ovo je stvarno
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:27   #29
Quote:
Melancholia kaže: Pogledaj post
A da netko jednostavno više otvori "Hooters" ovdje? To bi bio biznis. Subway je propao, Starbucks nije prošao i kome još treba KFC? Prava franšiza za naše podneblje postoji već godinama, samo su svi očito prevelike pičkice da ulože.
KFC dobro prolazi za Subway nisam znao da je otego papke (niti da ga je i bilo kad smo već kod toga ), a Hooters bi propao i prije otvaranja brijem jer smo mi nacija licemjera i "vjernika" pa bi svaka zaposlenica automatski bila brendirana kurvom i iz tog razloga nitko nebi htio raditi...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:30   #30
O deca draga! Hooters je bio i propao.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:33   #31
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
O deca draga! Hooters je bio i propao.
To sam baš htio i pitati iskreno jer mi je negdje u glavi zvonilo da ko da ga je i bilo, tam negdje sredinom 90-ih ak se dobro sjećam. Taman sam tabanao po srednjoj...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:40   #32
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
To sam baš htio i pitati iskreno jer mi je negdje u glavi zvonilo da ko da ga je i bilo, tam negdje sredinom 90-ih ak se dobro sjećam. Taman sam tabanao po srednjoj...
ma devedesetih jedva da je bilo levisica, '96. tek se otvorio prvi mekdrek mislim negdje između 2004. ili 2006.

edit: a možda i 2005.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:45   #33
U pravu si, koliko vidim po nekim drugim forumima jer članke na netu ne mogu naći, 2004.

Omašio ceo fudbal danas, mora da je zbog snijega...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:02   #34
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
varijanti milion, oces sa stola, sa tanjura, iz lonca, a nekad i ja i macak iz istog tanjura, on meso, a ja salatu
mora da se salis?
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:03   #35
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Blago nama s takvim poznavaocima materije..
Ne, ne jede se rukama, ni piletina ni srdele.
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Pozivanje na bonton zahtjeva barem minimum napora da se isti prouci.

I ja jedem batak drzeci ga u ruci ali to nema veze s bontonom.
ajde se prvo odluči pa onda nešto napiši
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:09   #36
A kako se jedu srdele? I riba općenito?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:12   #37
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
A kako se jedu srdele? I riba općenito?
Skuhaš kratko i posoliš. A onda baciš na drugi kraj dvorišta da ti muhe ne smetaju dok tareš po janjetini.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:17   #38
evo jedan edukativni iz jednog filma
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:20   #39
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Skuhaš kratko i posoliš. A onda baciš na drugi kraj dvorišta da ti muhe ne smetaju dok tareš po janjetini.
A di ćeš sa maslinovim uljem onda?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:24   #40
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
U pravu si, koliko vidim po nekim drugim forumima jer članke na netu ne mogu naći, 2004.

Omašio ceo fudbal danas, mora da je zbog snijega...
Ma kao da je i važno kad je bio, važno je da ne bi netko otkrivao toplu vodu za bezveze.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger