Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 08:04   #5961
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Sveukupno oko 300 milijuna kuna je Tajo spakovao.
U petak treba biti izrecena presuda za dio maznute love. Ne treba previse ocekivati.
zulualpha is offline  
Old 26.03.2017., 12:01   #5962
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
U petak treba biti izrecena presuda za dio maznute love. Ne treba previse ocekivati.
dignut će mu spomenik jer nije sve potrošio na kurve i kokain nego je dio dao malome da svojim frendovima hipsterima glumi teslu iz livna i brendira hrvatsku po svijetu
odurni_gad is offline  
Old 26.03.2017., 14:17   #5963
Kao olakotna okolnost će biti navedeno da mu je sin poznati proizvođać automobila te da je iz društveno prihvatljive obitelji.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 29.03.2017., 11:08   #5964
A bas mi cudno bilo kak je nastala tisina a cak je i u Genevi bio...
Ajd jos par dana pa mozemo dalje nastavit s nasim herojem
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 29.03.2017., 17:03   #5965
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
333 milijuna kuna, kakvih 27.

za ono pravomoćno pričam, znam da je 333 milijuna pod upitnikom.
Vaniica is offline  
Old 29.03.2017., 17:35   #5966
Quote:
Vaniica kaže: Pogledaj post
za ono pravomoćno pričam, znam da je 333 milijuna pod upitnikom.
Kao da to pravomoćno znači šta u ovoj državi.Pare vratit neće,zatvora neće vidjeti , eventualno ogulit koju kilu krumpira.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Old 04.04.2017., 12:27   #5967
Nece nit bit kriv.
Oslobodili su ga nakraju
Tak da sad mogu u reklamnu kampanju krenut sada.

Btw. nije ih bilo nit u Ljubljani na avtoshowu a slozili su paviljon s vozilima na alternativni pogon čak slovenci :/
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 05.04.2017., 18:47   #5968
Mislim realno, ako mislis proizvest samo 8 ili koliko ono vec automobila, koja je sansa da ce jedan od kupaca biti u sloveniji?
addx is offline  
Old 06.04.2017., 12:10   #5969
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
Mislim realno, ako mislis proizvest samo 8 ili koliko ono vec automobila, koja je sansa da ce jedan od kupaca biti u sloveniji?
S druge strane ak vec godinama nisi nis prodao onda je svaka prilika da se nekaj uvali jako dobra

A osim auta ima jos tolko toga za ponuditi.....
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 13.04.2017., 09:55   #5970
30 milijuna investicije u Rimca dio je kineske strategije osvajanja tržišta vrijednog 40 milijardi dolara

Šok i nevjerica, u čitavu priču sa zubarom su izgleda uključeni i Kinezi.

Quote:
U svojoj potvrdi investicije, Camel grupa opisuje Rimca kao:

''Visokotehnološku tvrtku usredotočenu na istraživanje, razvoj i proizvodnju električnih vozila, sustava baterija, povezanosti u vozilima te infotainment sustava.''
Mingus is offline  
Old 13.04.2017., 10:31   #5971
To već znamo, odavno su u strukturi vlasništva Kinezi, Sejšelci, Bermuđani, Kolumbijci, itd. Sve ozbiljni ljudi i fondovi od povjerenja.
_MK_ is offline  
Old 13.04.2017., 12:42   #5972
Quote:
Mingus kaže: Pogledaj post
30 milijuna investicije u Rimca dio je kineske strategije osvajanja tržišta vrijednog 40 milijardi dolara

Šok i nevjerica, u čitavu priču sa zubarom su izgleda uključeni i Kinezi.
Visokotehnološku tvrtku usredotočenu na istraživanje, razvoj i proizvodnju električnih vozila, sustava baterija, povezanosti u vozilima te infotainment sustava.

Koliko znam, a na forumu se već pisalo, infotainment sustav im je razvila neka druga hrvatska firma kojoj je ostao dužan pa su raskinuli suradnju s njime.
Bussines Todorić style.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 13.04.2017., 12:47   #5973
Oce sad dignut lovu i zbrisat ili bude jos probao nekaj odigrat pitanje je sad?
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 13.04.2017., 13:50   #5974
Camel Group Co Ltd

* Says it signs framework agreement to invest in Rimac Automobili d.o.o, Greyp Bikes d.o.o in Croatia

Source text in Chinese: bit.ly/2psv10z reuters


Okvirni sporazum koji je na linku, provućen kroz google translate vidim da je riječ o 3 mil eura, dva u Rimac automobile i jedan u Greyp, proizvodna joint venture firma bi se ostvarila u Kini a provesti će se i Due dilligence Rimčeve firme, uzeti sa rezervom s obzirom da je moguće da prijevod nije točan.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 13.04.2017., 14:18   #5975
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Camel Group Co Ltd

* Says it signs framework agreement to invest in Rimac Automobili d.o.o, Greyp Bikes d.o.o in Croatia

Source text in Chinese: bit.ly/2psv10z reuters


Okvirni sporazum koji je na linku, provućen kroz google translate vidim da je riječ o 3 mil eura, dva u Rimac automobile i jedan u Greyp, proizvodna joint venture firma bi se ostvarila u Kini a provesti će se i Due dilligence Rimčeve firme, uzeti sa rezervom s obzirom da je moguće da prijevod nije točan.
Nije li iznos 10x veći? U našim medijima navodi se iznos od 30 mil. € od čega bi se 27 mil. uložilo u RA a ostatak u Greyp;

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ra/963328.aspx
Ambivalent_ is offline  
Old 13.04.2017., 14:45   #5976
Quote:
Ambivalent_ kaže: Pogledaj post
Nije li iznos 10x veći? U našim medijima navodi se iznos od 30 mil. € od čega bi se 27 mil. uložilo u RA a ostatak u Greyp;

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ra/963328.aspx
Provuci kroz google translate pa mi reci. Još bolje bi bilo da netko sa znanjem kineskog prevede ali ja takvog ne znam.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 13.04.2017., 14:47   #5977
"Kad posao ne ide, on plati članak na Indexu, organizira event u Laubi sa Nanobitom i posjeti neku školu sa Bakićem. I pošalje svojih 10 najglupljih zaposlenika da ga hvale na temi."

Ovo je copy/paste opaska jednog komentatora s indexa, morao sam ga postat jer toliko pogađa u bit da razotkriva mit koji nam je nametnut oko ove kvazi tvornice. Nadam se da mi autor neće zamjerit. Naprosto genijalno.
trifrtaljac is offline  
Old 13.04.2017., 15:45   #5978
Quote:
Ambivalent_ kaže: Pogledaj post
Nije li iznos 10x veći? U našim medijima navodi se iznos od 30 mil. € od čega bi se 27 mil. uložilo u RA a ostatak u Greyp;
ah koja nula više-manje...glavno da je investicija tu
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 13.04.2017., 17:23   #5979
Quote:
Ambivalent_ kaže: Pogledaj post
Nije li iznos 10x veći? U našim medijima navodi se iznos od 30 mil. € od čega bi se 27 mil. uložilo u RA a ostatak u Greyp;

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ra/963328.aspx
U originalu piše 3 (brojkom koja nije na kineskom), a nakon prevođenja se vidi da se taj 3 odnosi na milione eura.

Jedino ako kinezima broj 3 znači 30 (ili možda našim novinarima).
vamvam is offline  
Old 13.04.2017., 21:21   #5980
http://www.carscoops.com/2017/04/rim...onceptone.html

Sad kad krene prodaja neće ih moći naštancat koliko će ih tražit.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.