Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2005., 14:18   #1
Godišnjica mature

Daklem, moja generacija bi trebala proslavit petu. I par bisera je to organiziralo i ispada da večera + nešto cuge u nekom bog-te-pitaj restoranu (u zgb) košta 175kn. Meni to zvuči puno za tak nešto, bez problema se na pristojnim mjestima nažderem za ispod 100 pa mi nekak nije jasno... Kolko ste vi plaćali za takve stvari? Mislim, volio bi ja vidit te ljude, al imam i pametnijih stvari za trošit novac
dosta mi je svega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 14:41   #2
Previše. Mi smo imali dobru večeru i pili smo do iznemoglosti za 100 kn. Ovaj naš organizator je sklopio dobar deal.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 14:45   #3
joj.. moja mama je bila prošle godine i plaćali su po 400 kn

pa ti vidi jel ti skupo

ja idem ove godine i plaćam 150
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 18:47   #4
100kn večera sa jednom cugom, 50kn svirači, dakle 150 a gdje je još tvoja pijača i pokloni za razrednicu. 200kn minimum.
__________________
33 u hladu...
llilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 20:49   #5
Nisam bio svjestan da se tu radi o organizacijama pseudosvatova. Meni ne trebaju tamburice, vinski gulaš i 8 litara gemišta da bi vidio neke ljude, imam mobitel. Zato mislim da neću ić...
dosta mi je svega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:28   #6
pa kaj se i na godišnjicama plaća i skuplja za razrednicu?
svašta, dosta je bilo i jednom

meni će isto bit peta, ako bude kaj organizirano, nema šanse da idem. ako bude nešto tipa medvedgrad, onda ok.
ljubica zubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:36   #7
Quote:
ljubica zubica kaže:
pa kaj se i na godišnjicama plaća i skuplja za razrednicu?
prije koju godinu kad mi je stric iša na godišnjicu znan da su razrednici kupili neku knjigu
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:39   #8
a jesam glupa, kaj se ja bunim, i ja ću jednom bit razrednica
ljubica zubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 23:25   #9
Quote:
ljubica zubica kaže:
pa kaj se i na godišnjicama plaća i skuplja za razrednicu?
Nope, mi bili škrti i suzdržali se od kupovine.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 02:33   #10
Ja sam bio u subotu na godišnjici mature, cijena je bila 200 kn, u što je bila uključena večera, živa svirka i pića koliko i kakvog želiš.
Moram priznati da mi nije žao niti jedne kune jer mi je stvarno bilo lijepo vidjeti stare prijatelje.
Danas me cijeli dan pere nostalgija (i mamurluk ) jer sam se prisjetio dobrih starih srednjoškolskih vremena kada mi je život bio puno jednostavniji.
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 03:44   #11
Mene baš zanima hoće li moji organizirati nešto...

Bilo bi zgodno vidjeti neke ljude... ali mislim da ne moramo baš plaćati toliku lovu samo za privilegiju da uživamo u međusobnom društvu.

To smo 4 pune godine imali za džabe.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 05:08   #12
Quote:
Nisam bio svjestan da se tu radi o organizacijama pseudosvatova. Meni ne trebaju tamburice, vinski gulaš i 8 litara gemišta da bi vidio neke ljude, imam mobitel. Zato mislim da neću ić...
a kaj si ti bio naka crna ovca u razredu???
mislim ak nemožeš jednom godišnje izdvojit 175 kn da bi se ponovno malo prisjetio srednjoškolskih dana i ponovo se proveo sa starom ekipom onda stvarno...
brmba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 11:47   #13
Quote:
brmba kaže:
a kaj si ti bio naka crna ovca u razredu???
mislim ak nemožeš jednom godišnje izdvojit 175 kn da bi se ponovno malo prisjetio srednjoškolskih dana i ponovo se proveo sa starom ekipom onda stvarno...
možda se čoviku jednostavno ne ide gledat te ljude
imamo svi mobitele, one koji su me zanimali viđala sam tako i tako, čuli smo se, dopisivali, one koji ne, nisam ni imala želju vidit - da mi je bilo napeto, zvala bi ih na kavu.
još uz to naglašavam da smo studirali po ciloj hrvatskoj

otišla sam jer mi je taman uletila neka lova (koštalo je 150kn) a nas 10ak s kojima sam u kontaktu smo skužili da je dobra večer za napit se. Pa smo ponili i gitaru. Nakon večere koja je bila genijalna - pri tome mislim na hranu, dio nas je nastavija vani, oko 5 smo otišli na plažu, svakako meni je trajalo od 21:00 do 7:15
U biti jedan od razloga je bilo i šta me živo zanimalo di su 2 cure s kojima sam izgubila kontakt kad su počele seljakat, a one na kraju nisu ni došle. Neke ljude jednostavno nisam imala pretjeranu želju vidit. Šta je jedan rekla – nit sam se udala, nit sam diplomirala, u vojsku me nisu zvali – neam šta novo za reć

razrednici su kupili cviće i još nešto, potrudila sam se da pod svaku cjenu izbjegnem organizaciju, jer predobro znam da taj ko organizira uvik završi u minusu - naš organizator je izgubija oko 300 kuna (neplaćene večere i piće ljudi koji su se ranije skupili)
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 12:05   #14
Idem u 6-om mjesecu na 5-tu a plaćamo 160 kn s tim da nemamo nikakve svirače i da pijemo dokle možemo. Ide nas 27 muških bez pratnje. Naravno da nije bilo drolja u razredu Vjerujem da će bit zanimljivo iako je razred bio u kurcu ali sad je nekako bolje kad ih uopće ne vidim
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 12:36   #15
Ja sam sad u petak imao 10-godišnjicu

Bili smo u Lenucciu (ex Splendid), meksička hrana, 135 kn po osobi, cuga se dodatno plaća. Ispalo je 200 kn po osobi, ali sve skupa je malo bezveze jer se mora izaći do ponoći a i atmosfera tamo je poprilično sterilna. Znam da se Lido na Jarunu može dobit za nekih 160 kn u koje je uključena neograničena cuga
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 16:27   #16
jos malo ce i moja...

necu ici a nek placaju koliko hoce
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 14:17   #17
Ja sam bila prošli petak. Isto peta godišnjica. 50kn jelo + piće se plaćalo zasebno po sistemu plati kolko ispiješ. Bilo je ok vidjeti svu tu ekipu ponovo na okupu
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:22   #18
Quote:
banderas kaže:
Ja sam sad u petak imao 10-godišnjicu

Bili smo u Lenucciu (ex Splendid), meksička hrana, 135 kn po osobi, cuga se dodatno plaća. Ispalo je 200 kn po osobi, ali sve skupa je malo bezveze jer se mora izaći do ponoći a i atmosfera tamo je poprilično sterilna.
Vidim da su generacije 75-76 izgleda slično maštovite

Mi smo pred godinu dana imali 10godišnjicu, a bili smo u Carambi (ak se tak sad zove ) u Frankopanskoj, meksička hrana, mislim da je bilo nekih 160-170 kn, ali cuga uključena u cijenu.
Bilo je čisto ok i zabavno, a i zgodno vidjeti neke koje vidiš jako rijetko...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 14:07   #19
oživljavam ovu temu u nadi da ćete mi pomoći. trebam prijedloge za neki dobar/ne skup, restač u zg.

e da... i da ne moramo u 23h već izlaziti van
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 17:01   #20
lido maybe?
one.org is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.