Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2012., 15:34   #1581
Quote:
electrus kaže: Pogledaj post
Javili mi i rekli isto rekli da ce se 12-og moc poslat prigovor.
Nego, jel jos ikome pise "Fizika - Nema rezultata" (pod moji rezultati) ??
Riješilo se i to danas. A i moj prigovor je usvojen.
Killer Death is offline  
Old 12.09.2012., 16:04   #1582
zna li netko gdje bih mogla vidjeti rang liste s bodovima na drzavnoj s ljetnog roka ove god? konkretno me zanimaju ekonomija i novinarstvo na fpzg-u.

i sad kad su objavili rezultate, to znaci da su svima upisani rezultati? dakle, samo se ocekuju minimalne promjene obzirom na prigovore ili? cisto da znam koliko mi je stabilno trenutno mjesto na listi
NaniBanani is offline  
Old 13.09.2012., 13:29   #1583
zašto mi piše da nisam zadovoljila uvjete ako sam pisala državnu maturu i prošla je, poslala sve dokumente i platila??????? (((((((
platila sam jer sam u sustavu obrazovanja za odrasle....jel i kod vas tako???
valentina17 is offline  
Old 13.09.2012., 13:50   #1584
Quote:
valentina17 kaže: Pogledaj post
zašto mi piše da nisam zadovoljila uvjete ako sam pisala državnu maturu i prošla je, poslala sve dokumente i platila??????? (((((((
platila sam jer sam u sustavu obrazovanja za odrasle....jel i kod vas tako???
nazovi ih pa pitaj

i jesi li poslala obrazac prijave?

Moji podatci -> Zaprimljeni dokumenti
i pod Zaduženja i uplate moraju biti kvacice
electrus is offline  
Old 16.09.2012., 13:54   #1585
Za upis treba priložiti:
a) svjedodžbu o završnom ispitu (maturi), - kad cemo to dobit i kako? ja sam u sustavu obrazovanja za odrasle!!!!


e) uplatnicu za troškove razredbenog postupka (žiro-račun 2340009-1100163962). - šta ovo znaci????
valentina17 is offline  
Old 16.09.2012., 17:59   #1586
Danas mi je koordinatorica poslala poruku da je podjela svjedodžbi s jesenskog roka 24.09. pa me zanima je li svima tako. Jer u onoj brošuri piše da su upisi od 22. pa nadalje (a svjedodžbe 21.), pa to me malo zbunjuje :/

Također, ako 'ko zna bila bih mu jako zahvalna kad bi mi odgovorio.
Naime, upisala sam na ljetnom roku fakultet, i nakon toga pisala opet maturu i ostvarila pravo upisa na drugom fakultetu i sad me zanima mogu li se ispisati sa tog prvog fakulteta tek 24. ili to moram učiniti prije nego što se liste zaključaju?

Pozdrav!
__________________
nemoj me sad s tim
Daisy Duck is offline  
Old 16.09.2012., 22:46   #1587
Quote:
Daisy Duck kaže: Pogledaj post
Danas mi je koordinatorica poslala poruku da je podjela svjedodžbi s jesenskog roka 24.09. pa me zanima je li svima tako. Jer u onoj brošuri piše da su upisi od 22. pa nadalje (a svjedodžbe 21.), pa to me malo zbunjuje :/

Također, ako 'ko zna bila bih mu jako zahvalna kad bi mi odgovorio.
Naime, upisala sam na ljetnom roku fakultet, i nakon toga pisala opet maturu i ostvarila pravo upisa na drugom fakultetu i sad me zanima mogu li se ispisati sa tog prvog fakulteta tek 24. ili to moram učiniti prije nego što se liste zaključaju?

Pozdrav!
Bitno da se ispišeš prije nego se ideš upisati na ovaj drugi. Za podjelu, nažalost, ne znam.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 16.09.2012., 23:55   #1588
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Bitno da se ispišeš prije nego se ideš upisati na ovaj drugi. Za podjelu, nažalost, ne znam.
Hvala ti, takvog sam i ja mišljenja, ali za svaki slučaj sutra zovem NCVVO.
__________________
nemoj me sad s tim
Daisy Duck is offline  
Old 23.09.2012., 11:21   #1589
Ispričavam se ako sam fulao temu, ali ako mi može netko pomoći bio bih jako zahvalan.

Ja sam 2008. završio srednju i nisam išao na državnu maturu. Upisao sam medicinu i sad sam peta godina, dakle imam još dvije. Ali nekako mi se neda baš ići raditi još pa sam mislio otići nakon medicine na pmf fiziku. E sad me zanima koja je procedura za to. Jel bi ja trebao položiti državnu maturu ili ne? I kako onda šta bi sve trebao polagati da se mogu upisati? Ako netko zna ili ima slična iskustva molim pomoć. Unaprijed hvala.
toto tamuz is offline  
Old 26.09.2012., 10:30   #1590
Ako netko zna? Bio sam studirao i prekinuo studij(2008) tj. ispisao sam se. I sad bih nastavio studij i normalno prijavio sam se na postani student ali od nekih ljudi sam dobio informaciju da uz ove dokumente što
treba poslati pošaljem i presliku indexa zbog položenih ispita koje če mi priznati i kao onda plačam manje. Nebih onda trebao platiti cijelu godinu nego samo dio koji nisam položio. Dali je to istina ili ?????
Tomy-87 is offline  
Old 27.09.2012., 16:48   #1591
Quote:
toto tamuz kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako sam fulao temu, ali ako mi može netko pomoći bio bih jako zahvalan.

Ja sam 2008. završio srednju i nisam išao na državnu maturu. Upisao sam medicinu i sad sam peta godina, dakle imam još dvije. Ali nekako mi se neda baš ići raditi još pa sam mislio otići nakon medicine na pmf fiziku. E sad me zanima koja je procedura za to. Jel bi ja trebao položiti državnu maturu ili ne? I kako onda šta bi sve trebao polagati da se mogu upisati? Ako netko zna ili ima slična iskustva molim pomoć. Unaprijed hvala.
ne trebaš pisati državnu maturu ako si završio srednju prije 2010, gledaju ti se ocjene iz srednje....al bolje zovi njih i pitaj
valentina17 is offline  
Old 29.09.2012., 21:27   #1592
Ove godine sam upisala jedan fakultet,ali dogodine bi polagala opet drzavnu maturu i prijavila se na drugi fakultet. Eh sad,pise da se uceniku vrednuju rezultati samo od tekuce godine ako opet ide polagat maturu,to znaci da moram sad sva 3 glavna predmeta poloziti i jedan izborni? A ne na primjer 1 glavni i 1 izborni?
__________________
Vogue, bitch!
Avangardna is offline  
Old 10.10.2012., 21:27   #1593
Ako sam stariji maturant, i još nisam pristupio DM, da li imam pravo izaći na zimski rok ?
eddie_the_head is offline  
Old 11.10.2012., 21:22   #1594
Quote:
eddie_the_head kaže: Pogledaj post
Ako sam stariji maturant, i još nisam pristupio DM, da li imam pravo izaći na zimski rok ?
ne. zimski rok je namijenjen samo za ovogodisnje gimnazijalce koji u prva dva roka nisu polozili obvezni dio mature
(-.-) is offline  
Old 12.10.2012., 12:19   #1595
Quote:
(-.-) kaže: Pogledaj post
ne. zimski rok je namijenjen samo za ovogodisnje gimnazijalce koji u prva dva roka nisu polozili obvezni dio mature
tnx
eddie_the_head is offline  
Old 15.10.2012., 15:23   #1596
Quote:
CBGB kaže: Pogledaj post
Prošlo je podosta vremena.Dosad sam trebao na kućnu adresu dobiti svjedodžbe o položenim ispitima DM,ali još ništa.
Prije 20ak dana su me zvali iz zg-a i pitali na koju točno adresu treba poslati svjedodžbe.Ja sam im dao adresu,ali dosad još ništa nije stiglo.
Oni iz ncvvoa se ne javljaju na telefon.
Ima netko sličnu situaciju?
Netko zna???
CBGB is offline  
Old 09.11.2012., 18:16   #1597
Quote:
adamovo rebro kaže: Pogledaj post


minimalni broj bodova... to bi znaćilo da je toliko bodova ima zadnji koji se prijavia ili upa?
__________________
budi dobar ♏
adamovo rebro is offline  
Old 09.11.2012., 19:02   #1598
samo kratko
ja sam stariji maturant i lani sam polagao maturu sve osim matke tak da nisam prošao do kraja jel
i sad ak se želim na ljeto konkurirati opet
morao bih samo matku položit? jer sam s ostalim predmetima i rezulatima iz njih zadovoljan
Metallic fan is offline  
Old 21.11.2012., 11:52   #1599
Ove godine ću ići na državnu maturu, stara sam maturantica, ne znam dali sam odabrala pravo mjesto da to pitam ali molim vas stariji maturanti koji su već pristupili državnoj maturi podijele svoja iskustva sa mnom, što vam je bilo najteže, koliko ste se pripremali, ja sam polako ispala iz štosa svakodnevnog učenja pa me to sad malo mući..., dali ste upisali to što se htjeli, općenito što me sve čeka?? hvala vam!!
plavidupin is offline  
Old 23.11.2012., 11:24   #1600
evo jedne stare koke.
dakle, maturirala sam 2007., dakle prije državne mature. nedavno sam diplomirala novinarstvo, ali želim upisati još jedan faks, točnije politologiju.
e sad, budući da s položenom državnom imam više izgleda, a totalni sam tutlek za to, imam par pitanja:

ako sam maturirala u jednom gradu, a trenutno živim u metropoli, zanima me di ću polagati maturu? jel moram u svojoj gimnaziji u kojoj sam i maturirala, ili mogu i na nekoj drugoj lokaciji, npr. u zg-u?

jel postoje kakvi primjeri testova prošlogodišnjih matura? ovo malo što sam surfala sam naišla na samo par zadataka...

gdje su najkvalitetnije pripreme za maturu u Zagrebu? razmišljam da odem u Trinom....

hvala svima
Rainbow Lady is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.