Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2010., 14:47   #121
Quote:
dajrakije kaže: Pogledaj post
Svak čast Mađarima i kuk end čil tehnologiji, ali meni to ne izgleda nimalo primamljivo. Jest da nisam nikad probao, ali po galeriji, kordon plavaca, ili ti ga Cordon Bleau je zapravo frtalj šnicle s instant pireom. I još moraš naručiti dan ranije da bi ti ga sutra dostavili hladnog. Podržavam raznolikost ponude i koncepta, ali se bojim da je ovaj promašen.
Mislim da treba probati pa onda obavijestiti narod na forumu (pogotovo na gastronomiji),tako da tom logikom i ja prenosim svoj dojam (na temelju mog iskustva s njima).

Meni u Zgu oni ostaju kao opcija za klopu u uredskoj kuhinji
vanaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 15:27   #122
Niti jednom riječju nisam sugerirao da nije ukusno. Ali ne moram probati da bih znao da mi trećina šnicle nije dovoljna za ručak. Također, ne moram prvo naručiti da bih znao da mi ideja o dostavi obroka ohlađenog malo iznad točke smrzavanja nije privlačna. I mogu mi prodavati priču da je to zapravo za moje dobro, isto kao što mi neki drugi pričaju da ponovno zagrijavanje nekih namirnica nikako nije za moje dobro.
Drago mi je što si pronašla dostavu hrane koja u potpunosti ispunjava tvoja očekivanja, jednako kao što mi je žao da navedena ne ispunjava moja očekivanja
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 17:56   #123
Mi u firmi to isprobali i prilično smo zadovoljni. Sviđa mi se ponuda variva kojih kronično nedostaje na ZG dostavljačkoj sceni. IMHO, jelovnik je prilično maštovit i raznovrstan. Količine u meniju su ok, za cure čak i u onim umanjenim penzionerskima. S podgrijavanjem nemam problema jer nema razlike od toga kad si od kuće donesem klopu pa ju podgrijem. Cijene su pristojno umjerene.

Jedini problem je što se treba naručiti dan unaprijed, al naučit ćemo se i na to.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:40   #124
A meni je problem sto njima nije problem ostaviti klijenta koji im je platio rucak unaprijed gladnog...
__________________
All photos are accurate. None of them is the truth. ~Richard Avedon
Vesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 10:19   #125
Gastro Guru

Nakon što sam pročitala ovaj forum odlučila sam probat i jako sam zadovoljna, napokon nešto novo!
Dala sam narudžbu za cijeli tjedan,ponedjeljak platiš i druge dane jelo stiže svaki dan u isto vrijeme.
Variva su im stvarno super ,puretina sa domaćim njokima te fusilli na meksički odlični!!!

Za mene naručiti unaprijed nije problem,naručila sam i za ovaj tjedan.
Nadam se da če samo zadržati kvalitetu koju imaju sad.
e.fabijanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:26   #126
Meni ni jednom cijeli tjedan nije stigla u isto vrijeme kako se reklamiraju. Cak mi je kasnila sat i pol od njihovog zadnjeg termina za dostavu. I naravno, nezaboravni bahati dostavljac
__________________
All photos are accurate. None of them is the truth. ~Richard Avedon
Vesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 12:11   #127
Joj, sad nisam kod sebe doma u Novom Zagrebu pa nemam flajer, a nemrem se sjetit kak se zovu (bum dodala... a možda netko i zna)..flyer je onako crno-narančasto-žut i s jedne je strane popis 33 vrste palačinki - što slanih, što slatkih...a s druge - roštilj, hamburgeri, cheeseburgeri, gyros, kebab, neke meksičke fore, pa neke po vrstama mesa (ak ovo dvoje zadnje nisam zabrijala).. uglavnom ,dostavljaju do 24 h, min narudžba je 25 kn (sve palačinke su 15, a hamby 18)..dođe unutar 15 min i boooožanstveno je, super-ukusno.

Ima i fora da naručiš jumbo-palačinku promjera 40 cm...

zna netko o čemu pričam?

obožavam ih.. zaslužni su za bar pol moje guz'čet'ne..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 16:39   #128
možda slado-mazo?

http://www.palacinka.hr/
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 21:30   #129
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
možda slado-mazo?

http://www.palacinka.hr/
Nije..

čak sam probala onako krnje guglat "palačinke gyros dostava novi zagreb" i shit like that.. al nisam našla..

sutra sam mado pa bum našla i napisala.. ljudi, kažem vam - jeeeebeeeeeeeno. Ne znaš kaj je bolje - čalapinke ili hambići...
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 21:42   #130
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
možda slado-mazo?

http://www.palacinka.hr/
meni je ovo prejebenooooooooooo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:25   #131
vodim te tamo na ručak ako si u Zagrebu
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 16:09   #132
mirabella catering
Coldplay25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 17:55   #133
jel neko probao http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Tresnj...meksicke-hrane

sad su u hamletu maknuli skoro cijelu ponudu meksičke hrane, pa tražim nove prijatelje!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 14:04   #134
Plavi licitar-kad sam prvi put narucila od njih oduševila se...medutim naručim ja neki dan lignje...kad ono gumeno odvratnog okusa i s podgrijanim pomfrijem Tako loše pak već dugo nisam jela
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 14:18   #135
Quote:
Vesper kaže: Pogledaj post
Meni ni jednom cijeli tjedan nije stigla u isto vrijeme kako se reklamiraju. Cak mi je kasnila sat i pol od njihovog zadnjeg termina za dostavu. I naravno, nezaboravni bahati dostavljac

Nama su uredno dolazili +/- 15 min od dogovorenog vremena.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 12:00   #136
catering Bonne cousine
cijene pristupačne,pizze su pristojne,vrlo bogate i sočne i ukusne dostavljaju u roku od cca 30 min...lasagne su im isto super
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:30   #137
Zna li netko za kakvu pizzeriju/catering da dostavljaju na području Novog Zagreba, a da ne ribaju šunku na pizzu? Alergična sam (psihički ) na naribanu šunku
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 17:42   #138
Zna li netko gdje se narucuju vece kolicini hrane? Mi zelimo napraviti proslavu doma pa bi narucili raznu hranu i priloge iz nekog restorana,najvise me zanima cijena recimo za 25 osoba?
Sabina 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 01:23   #139
Kakva su vaša iskustva s cateringom Berubambi? Dobro, loše..?
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 20:14   #140
naručili dostavu iz Halo Kinez i moram ih jako pohvaliti!

Stigli za 15 minuta, jelo vruće, porcije OBILNE, riža besplatna..sve u svemu jako dobro! Samo neka nastave tako!
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.