Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 10:42   #1001
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
[Tomac]E ne budu, ne budu...[/Tomac]
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 11:33   #1002
Quote:
Pagis kaže: Pogledaj post
Po mom mišljenju za Maksimir je kriva Uefa
Zato jer oni svake godine dođu u maksimir (prije kval.za LP) ocjeniti stadion, i daju da se igra na tom stadionu da su već prije 2-3 god. zabranili dinamu da igra europu u maksimiru, mi bi danas imali novi stadion
Bravo, istina
__________________
Kaj mi pak mogu, kad sam PURGER
cleaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 11:43   #1003
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Novi renderi Kajzerice.

Ovo bi bila super stvar kad bi ignorirali činjenicu da je taj stadion jebeno preskup i jebeno nepotreban.
I kaj nema Boga da naprave tribine iste visine?

Radili ispočetka il adaptirali, visinu nemremo pogodit da nas jebeš, valjda je šlaufvaga u kurcu
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 11:57   #1004
za stadion

bolje bih ga ja napravio, a amater sam

ali dobro, šta sad, kakav je da je, samo da ima krov... ma mogao bi i balon preko obične trave...

ali samo, ovdje gdje su pomoćni tereni, jel tu ima bar 10 metara između stadiona i te trave, jer će inače parking opet biti problem, i navijači će po tereninam gazati prije i poslije utakmice...

i opet me čudi da na ovo stane 18,000 ljudi

i za komentar iznad - da, samo mi gradimo jebene nerazmjerne tribine, tko zna kako kod nas rade te vaser vage
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 11:58   #1005
15 200. Ostalo su lože i kurci palci.
pynko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:01   #1006
veli Prežigalo:

Nemoguće je raditi paralelno. Stoga bi se tek s dovršetkom Kajzerice ušlo u dizanje dva stadiona u Maksimiru. Onoga nogometnoga te onoga atletskoga - zaključuje Prežigalo. - A stadion Maksimir, sa 50 tisuća gledatelja, trebao bi biti dovršen u roku od dvije godine.

odakle sad dva stadiona u Maksimiru? Zar atletika nije na Sveticama? zar se u Maksimiru ima prostora za dva stadiona, s tim da bi se nogometni pomaknuo dosta na jug?
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:05   #1007
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
veli Prežigalo:

Nemoguće je raditi paralelno. Stoga bi se tek s dovršetkom Kajzerice ušlo u dizanje dva stadiona u Maksimiru. Onoga nogometnoga te onoga atletskoga - zaključuje Prežigalo. - A stadion Maksimir, sa 50 tisuća gledatelja, trebao bi biti dovršen u roku od dvije godine.

odakle sad dva stadiona u Maksimiru? Zar atletika nije na Sveticama? zar se u Maksimiru ima prostora za dva stadiona, s tim da bi se nogometni pomaknuo dosta na jug?
Ima se, može se, a računaj još i rukometni dom na sveticama
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:35   #1008
50 tisuća? 50 tisuća???

Je li ovo neki ružni san? Imamo već stadion za 38 000 ljudi (nategnuto, nikada ne puste više od 35 tisuća, po nikad mislim na one dvije rasprodane utakmice u roku deset godina...). I sada, kao odgovor na prazan stadion gradit će se još veći. Za nekoliko milijardi kuna. Ne psujem nikada osim kada se šalim, ali mogu samo reći bog ti mater jebo, je li to moguće.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:39   #1009
Dobro si odabro dan za počet Boga psovat
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:43   #1010
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
50 tisuća? 50 tisuća???

Je li ovo neki ružni san? Imamo već stadion za 38 000 ljudi (nategnuto, nikada ne puste više od 35 tisuća, po nikad mislim na one dvije rasprodane utakmice u roku deset godina...). I sada, kao odgovor na prazan stadion gradit će se još veći. Za nekoliko milijardi kuna. Ne psujem nikada osim kada se šalim, ali mogu samo reći bog ti mater jebo, je li to moguće.
valjda se planiraju kandidirat za finale lige prvaka i kupa uefe. jedino zato bi morali imat stadion od 50 000
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:57   #1011
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
valjda se planiraju kandidirat za finale lige prvaka i kupa uefe. jedino zato bi morali imat stadion od 50 000
Pa naravno, treba odredit prioritete..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:11   #1012
Zašto baš za 50, a ne recimo 75 tisuća ljudi?

Ok, kome treba stadion za 50k ljudi?
Sramota...
Koliki je prosjek Dinamove posjete zadnjih 10 godina?
Ma može i repke, prosjek.
Zbilja se ponašamo kao pijani ruski milijarderi. Bez ikakve ekonomske isplativosti spiskat će stotine milijuna kuna dok u isto vrijeme bolnice propadaju, a milostinja se prosi za dječje odjele. Osobni interesi i pohlepa će pokopati ovu državu. Dno dna.
satko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:17   #1013
Quote:
satko kaže: Pogledaj post
Zašto baš za 50, a ne recimo 75 tisuća ljudi?

Ok, kome treba stadion za 50k ljudi?
Sramota...
Koliki je prosjek Dinamove posjete zadnjih 10 godina?
Ma može i repke, prosjek.
Zbilja se ponašamo kao pijani ruski milijarderi. Bez ikakve ekonomske isplativosti spiskat će stotine milijuna kuna dok u isto vrijeme bolnice propadaju, a milostinja se prosi za dječje odjele. Osobni interesi i pohlepa će pokopati ovu državu. Dno dna.
zašto se čudimo ko pura dreku nad ovim "projektom" od 50k tako je bilo i bit će i dalje kod nas, ni prvi ni zadnji. daj nešto čim se narod zabavljat, a to šta jedva preživljavaju-pusti to sa strane.
Pagis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:53   #1014
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
za stadion

bolje bih ga ja napravio, a amater sam


ali dobro, šta sad, kakav je da je, samo da ima krov... ma mogao bi i balon preko obične trave...

ali samo, ovdje gdje su pomoćni tereni, jel tu ima bar 10 metara između stadiona i te trave, jer će inače parking opet biti problem, i navijači će po tereninam gazati prije i poslije utakmice...

i opet me čudi da na ovo stane 18,000 ljudi

i za komentar iznad - da, samo mi gradimo jebene nerazmjerne tribine, tko zna kako kod nas rade te vaser vage
Joj daj molim te...stadion je baš nemegalomanski napravljen s 4 zvijezdice i svim pratećim sadržajima...funkcionalan prije svega...ionako će tu igrati Lokomotiva,zagreb i dragovoljac od 2014....
Maksim Maksimov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:55   #1015
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
50 tisuća? 50 tisuća???

Je li ovo neki ružni san? Imamo već stadion za 38 000 ljudi (nategnuto, nikada ne puste više od 35 tisuća, po nikad mislim na one dvije rasprodane utakmice u roku deset godina...). I sada, kao odgovor na prazan stadion gradit će se još veći. Za nekoliko milijardi kuna. Ne psujem nikada osim kada se šalim, ali mogu samo reći bog ti mater jebo, je li to moguće.
Mislim da će smanjit na 40 tis.,što je ako će dinamo igrat regio.ligu-znači jaku ligu tijekom sezone-možda malo preveliki kapacitet al treba mislit na budućnost...
Maksim Maksimov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:57   #1016
Quote:
Maksim Maksimov kaže: Pogledaj post
Joj daj molim te...stadion je baš nemegalomanski napravljen s 4 zvijezdice i svim pratećim sadržajima...funkcionalan prije svega...ionako će tu igrati Lokomotiva,zagreb i dragovoljac od 2014....
al je ružan i neproporcionalan, puno bolje je se to moglo riješit

Quote:
satko kaže: Pogledaj post
Zašto baš za 50, a ne recimo 75 tisuća ljudi?

Ok, kome treba stadion za 50k ljudi?
Sramota...
Koliki je prosjek Dinamove posjete zadnjih 10 godina?
Ma može i repke, prosjek.
Zbilja se ponašamo kao pijani ruski milijarderi. Bez ikakve ekonomske isplativosti spiskat će stotine milijuna kuna dok u isto vrijeme bolnice propadaju, a milostinja se prosi za dječje odjele. Osobni interesi i pohlepa će pokopati ovu državu. Dno dna.
zašto svi odmah bolnice i vrtiće spominju??? i prosjake??? boli me kita, što školu nisu završili... pola će nam takvog društva biti za 20 godina... kad se vidi na što na što mlađarija danas liči, šta rade, da ih jebo fejsbuk i ine gluposti u guzicu... a stadion nam je prijeko potreban. točka.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 14:00   #1017
stadion uopće nije ružan...ja ne znam kaj ti gledaš al ovaj stadion ima "dušu" i bio bi odlično rješenje...
nikakva prekenjavanja nema ,čisto stadion za nog.utakmicu...a ne pederluk lige prvaka i slično....

Zadnje uređivanje Maksim Maksimov : 01.04.2010. at 14:05.
Maksim Maksimov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 14:05   #1018
Nije akustičan...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 14:06   #1019
Na koju foru maketa od lego kockica može imat "dušu"

Ko zna na kaj će to ličit
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 14:09   #1020
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Na koju foru maketa od lego kockica može imat "dušu"

Ko zna na kaj će to ličit
pa ako će se gradit po ovom projektu,stadion će definitivno bit jebački za atmosferu i slično...kakve veze ima kaj sjever i jug imaju jednu visinu krova a zapad i istok drugu??
Maksim Maksimov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.