Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 02:00   #121
KKnD 2: Krossfire ?
d_q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 02:21   #122
Je, to je ta igra. Puno hvala na pomoći.
Adanos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 16:19   #123
Ime igre

evo tražim jednu staru, meni dobru i zabavnu igru, kojoj se nemogu sjetiti imena, dakle u igrici se grade mostovi i onda vlak mora prijeći preko tog mosta i bit je u tome da most izdrži, onak ima par vrsti metala za izgradnju mosta i to, vlak može imati 3-9 vagona i ima 3 brzine, i tak, igrica je mala jednostavna i meni zanimljiva, pa ako netko zna o kojoj igrici pričam moli bih ga da mi kaže ime pa da ju nabavim.
__________________
Koljem za džabe!
SvinjskiBut is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 18:34   #124
ja znam samo za pontifex mora ti biti upiš u google i provjeri
2JZ-GTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 18:52   #125
Quote:
SvinjskiBut kaže: Pogledaj post
evo tražim jednu staru, meni dobru i zabavnu igru, kojoj se nemogu sjetiti imena, dakle u igrici se grade mostovi i onda vlak mora prijeći preko tog mosta i bit je u tome da most izdrži, onak ima par vrsti metala za izgradnju mosta i to, vlak može imati 3-9 vagona i ima 3 brzine, i tak, igrica je mala jednostavna i meni zanimljiva, pa ako netko zna o kojoj igrici pričam moli bih ga da mi kaže ime pa da ju nabavim.
http://www.youtube.com/watch?v=Tf41DsYFgqg
mislis na to?
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:36   #126
Kako se zvala igrica s aviončićima..

..stara sigurno oko 10 godina.. imao si minijaturni aviončić s kojim si se mogao voziti po kući (kupaonica, kuhinja, stubište itd itd...) i napucavati druge aviončiće .. ak se ne varam šljakalo je i u multiplayeru na win95..
WickedBuZz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 15:21   #127
Quote:
trga_5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Meni treba samo podsjetnik na jednu stariju igru...zaboravio sam kako se zove, a kao klinac sam imao demo kojeg sam jedno 30 puta prešao..
Igra se bazira na upravljanju svoje autoprijevozničke firme (kamioni). Ti si direktor te firme,imaš svoj ured,čitaš novine,zapošljavaš radnike i šalješ ih po rutama. Mogao si graditi svoja skladišta, po cijeloj Europi, bio je i Zagreb,Split i Rijeka u mogućnostima...starija igra,slična igra kao hard truck tycoon(jedino što nema simulacije vožnje) !
Jel zna netko možda?

mene takodjer zanima,da li netko moze pomoci
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 15:43   #128
Heretic je srednji vijek nema tamo nacista.

A sad ocu malu pomoc...

Trazim jednu igru koju sam igrao kad sam bio mali kao stvaraju se mali covci i kao idu putem a ja moram stavljat mostove,branit ih itd.Neznam vise kako da opisem al ak neko zna molim da mi kaze.
lookica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 16:23   #129
Quote:
lookica kaže: Pogledaj post
Heretic je srednji vijek nema tamo nacista.

A sad ocu malu pomoc...

Trazim jednu igru koju sam igrao kad sam bio mali kao stvaraju se mali covci i kao idu putem a ja moram stavljat mostove,branit ih itd.Neznam vise kako da opisem al ak neko zna molim da mi kaze.
lemmings?
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 18:46   #130
Imas Lemmings windows edition, 35 MB
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 16:30   #131
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
lemmings?
DAAAA!!!!
lookica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 21:10   #132
ime igre

imao sam na laptopu neku igru kojoj se nesjećam imena pa se nadam da će te pomoć.
brat bi igrao u multiplayeru s nekim svojim frendom , ali ni on se nesjeća

igra ima više vrsta igranja (da se tako izrazim) prvo je bilo skaknje, izvođenje pirueta, skupljanje bodova u određenom vremenu , druga je bila nešto kao steal the flag , samo što nebi krao zastavu nego lupiš drugi auto i uzmeš mu nekog smajla koji ti onda stoji iznad auta dok te netko drugi ne zvizne.treća je neka jebena pucačina gdje ti je na vrata namontiran gun i cilj je potamaniti ostale,četvrta je kad ti u autu otkucava bomba i cilj je što prije proć chekpoint , nadam se da sam uspio nekoga sjetiti koja je to igra
igor266 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 16:13   #133
Arrow Pomoć oko pronalaska igre

Pozz svima....davno prije, negdje prije pet godina možda malo više igro sam neku igricu u kojoj popravljaš auto tj. kupiš neku kantu, popraviš i onda prodaš i tako..ajd ak neko zna pa da napiše kak se zove..puno tnx
__________________
Samo najbolje o meni
Banyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 13:06   #134
je zna netko kako se zova igra?

znaci ima jedna igrica koju sam igrao jako davno. Ostala mi neka sjecanja u magli pa cu napisat a ako itko zna ime bit cu zahvalan

imamo mapu i u svakom kutu je dvorac i od dvorca do dvorca vode putovi a na brdima izmedju su kuce koje kad se zauzmu daju popularnost. Klikom na dvorac u kutu otvara se nova mapa to je ono di se igra. Skuplja resurse i gradi. na mapi je uvijek zid s vratima(zid je neunistiv). ima se i jednog cara to je najjaci vojnik i radnike koji kad se salju u barake treniraju i postaju vojska. Postoji i jedna zgradi gdje kad se skupi dovoljno popularnosti se stvori novi jaki vojnik. moze se stvorit i čarobnjak koji moze iz ubijenog vojnika stvorit 2 duha koji se odredjeno vrijeme bore protiv neprijatelja. to bi ukratko bilo to ako netko zna ime bio bi zahvala da podijeli samnom
KelMorian is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.07.2009., 13:43   #135
da nije možda neki stronghold?
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 14:24   #136
nije stronghold...nema rasa...svi su nesto ala kinezi
KelMorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 14:37   #137
Pomalo me podsjeća na Dynasty Tactics ali tamo nije bilo duhova i nije izašlo za PC.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 16:49   #138
Da li neko zna kako se zove ova igrica:
carobnjak skuplja leptirice,zmije nes tako i tako ide po bazama
Bokicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 16:51   #139
Quote:
disidentica19 kaže: Pogledaj post
Ugl igra se igra lopticom koja odskaže od svoje podloge i koja se može povečevat,smanjivat,cilj igre je da loptica odskače i u udara o puno pravokutnika tako što se s mišem ta podloga miće lijevo desno....ti pravokutnici su ko zigle...i odbijajući se od tih pravokutnika se mogu dobiti dodatne pogodnosti...

nadam se da zna netko tu igricu,voljela bih je opet zaigrat...
mislim da ces ju najlakse nac pod nazivom brick breaker
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 15:40   #140
Za nostalgičare - tražim davno zaboravljenu igru

LJudi ovo mi je prvi post na forumu, imajte razumijevanja

Kao prvo Froum mi je preporučil frend koji je nostalgičar ko i ja, pa smo zabrijali o starim igrama legendarnima
i htio sam mu pokazati jednu igru ali da me kolješ nema šanse da nađem niti najmanji reference to takvoj igri na netu
ko da nikad nije postojala (a trebalo bi na netu biti dost o njoj jer je igra fakat dobra)
Radi se o igri sa konzole kopije NES-a, ja konkretno imam ono čudo GLK-2005, tip konzole kaj štekaš u televizor i metneš onekave (uglavnom) žute 'diskete' sa igrama gore

Uz hreptinu 100 in 1 disketa imao sam jednu igru koju sam daleko više preferirao na tome i skoro da nikaj osim toga nisam igral
Uglavnom da prijeđemo na stvar, neka netko da link ili bilo kakve informacije o tome jer ja jednostavno ne mogu:
Kad je igra pokrenuta na crnome ekranu se odzdola pojave neka kineska slova (samo par komada, valjd ono by tvrtka) i onda naslov : Duck II
Točno tak Duck II (sto posto sam siguran nije ducks ili bilo kaj)
I onda ispod toga odabir u lošem engleskom:
1 PLAYER
2 PLAYER
igra se igra kooperativno u dvoje po želji
Počinje tak da na prvom levelu glavni junaci kaj liče na patke u kaubojskom stilu sa šeširima iskaču iz helića ug grmljavinu i nakon toga slijedi streljanje protivnika u klasičnom arcade side view left to right strict pogledu
neprijetlja na desetke po sceni u prvom levelu su ko neki zeleni gušteri poslije su ko crveni neki kajjaznam kaj, nakon toga ko alieni
Igrica je jako znaomljivo koncipirana i po tome je ispred svojeg vremena:
jedan level je side view scroling arkada, drugi level je pogled odozgora, onako vidimo sam šešir i idemo napre natrag lijevo desno, skupa sa dijagonalno (nasuprot lijevo desno i skakanje na neparnim levelima)
Igrica je možda najviše zapamćena po naj epskijim bossfightovima: na početku helić, pa paukoliki robot pa razne alienske kreature milijun puta većim od lika glavnog.Nemojte me držati za riječ ali mislim da ima sve skupa 8 levela (al su ogromni)
Toliko se ja sijećam igre e sad ako može bilo ko pomoći
sa nekim linkovima na informacije ili bilo kaj takvog bio bih zahvalan.

I da ak imate vremena dajte obavjest na email
[email protected]
da je postavljen odgovor ukoliko se to ne dešava automatski

Zahvaljujem unaprijed
Eudaimonium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.