Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2010., 18:16   #1
Question Sviđam mu se, a ima curu. Kako dalje?

Pozdrav svima!

Imam jedan problem koji me prati vec neko vrijeme....Inače nisam bas zaljubljive prirode... Više sam povučena osoba...znam se u krugu bliskih prijatelja opustiti i biti svoja. Imam jednu propalu vezu iza sebe koja je završila katastrofalno...dosta mi je dugo trebalo da se oporavim...I onda mi se dogodi nesto sasvim neočekivano...Iz neshvatljivih razloga mi se počeo sviđati jedan dečko....ZAUZETI dečko!!! Počeli smo se kretati u isto društvu i malo pomalo ja sam sve dublje padala u njegovu mrezu....čak smo slavili novu godinu zajedno.... Prema meni se uvijek ponašao prijateljski, slao poruke na mob, bili smo više puta na kavi...On je navodno dosta dugo sa svojom curom i priznao mi je da ima dosta problema i da se u posljednje vrijeme često svađaju...Na moj rođendan prije neki tri tjedna javi mi se i odtada je sve počelo...pitao me je imam li dečka i takve stvari, dopisivali smo se taj dan jako dugo da bi mi on nakraju priznao da me VOLI!!! da je htio još prije biti samnom ali nije imao hrabrosti mi prići...ja sam prvo bila izvan sebe, šokirana....nisam znala šta da mislim... Zašto sada? On me je cijelo vrijeme uvjeravao da je to istina i da ne zna šta da radi...još uvijek voli svoju curu ali ja mu se jako sviđam...Ja sam mu nakraju priznala da se on meni isto jako sviđa i odtada se čujemo svaki dan i vidjeli smo se više puta...On još nije prekinuo sa curom...Rekao je da sve ovisi o meni...Ja sada više ne znam šta da radim...s jedne strane bih htjela biti s njim ali s druge strane se bojim ako budemo u vezi da mene prevari kao što sada vara svoju curu...Jednom sa se jako opekla i ne znam dalli bi to podnjela još jednom....
Znam da je jako licemjerno od mene što se viđam s njim dok je on još s curom...Pokušala sam da da se nevidamo, ali to je nešto jače od mene što me vuče njemu iz neojašnjivih razloga...Duboko sam zaglibila
Šta da radim? Jel on vrijedan svega ovoga?
Moji prijatelji ga općenito bas nevole kao osobu pa nisam se mogla njima obratiti za pomoć...
Molim vas pomozite vašim savjetima i komentarima
Podnjeću bilo kakvu kritiku...
Hvala!
Pozdrav
dreamgirl25 is offline  
Old 06.02.2010., 18:27   #2
čuj meni sve to "on voli curu ali mu se ti sviđaš" ne zvuči baš previše uvjerljivo jer da mu se tak jako sviđaš već bi prekinuo s curom i bio s tobom,bojim se da bi na kraju ti mogla biti povrijeđena čak i ako bi bilo nešto među vama,ako on sad može "voljeti" na dvije strane mislim da bi mogel i kad bi bio s tobom u vezi
__________________
Moglo bi bit,da je lakše umrit,nego judima reć OPROSTI!
fordinjo is offline  
Old 06.02.2010., 18:31   #3
Gle, to ti je pizdarija. Kao ovisi nešto o tebi. I recimo da ostavi curu ako bi se ti odlučila biti s njim. Ali ako ga ti ne želiš, ostat će s curom. Mislim, užas. Zašto bi itko htio nešto ozbiljnije s takvom osobom?
dainty is offline  
Old 06.02.2010., 18:32   #4
Pa ako raskine sa njom , moguće da misli ozbiljno. Ako ne, onda te zavlači, a vjerovatno bi što reče fordinjo , bio to u stanju i kad bi hodao s tobom.
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Old 06.02.2010., 18:36   #5
Nisi ti zaslužila nikakvu kritiku ali razmisli dobro koliko je on kvalitetna osoba ako se ne sviđa tvojim prijateljima, ipak vas oni oboje dobro poznaju i mogu objektivno i hladne glave procijeniti stvar. Zar ti treba tip koji će dok je s tobom u vezi mutiti s drugima, to što radi njoj kad tad će napraviti i tebi.
ema007 is offline  
Old 06.02.2010., 18:36   #6
Tip hoce bezbolan prijelaz s nje na tebe, zato ne ostavlja curu da ne ostane "suh" ako ga ti otpilis. Vrlo logican i praktican tip
__________________
13/22 na Z skali
beznicka is offline  
Old 06.02.2010., 18:39   #7
Sounds familiar...
Problemi i svađe u vezi su mu izlika... taj čovjek ne zna šta bi. Pomalo izgleda neodlučan kao da se sam sa sobom još nije dogovorio a ne bi htio ostati praznih ruku... pa bi prekinuo sa trenutnom samo ako će imati zamjenu... a ako neće imati zamjenu onda ipak dovoljno voli trenutnu da ostane još (neko vrijeme) s njom... pravi karakterni muškarac.
Loukas is offline  
Old 06.02.2010., 18:45   #8
Quote:
dreamgirl25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Imam jedan problem koji me prati vec neko vrijeme....Inače nisam bas zaljubljive prirode... Više sam povučena osoba...znam se u krugu bliskih prijatelja opustiti i biti svoja. Imam jednu propalu vezu iza sebe koja je završila katastrofalno...dosta mi je dugo trebalo da se oporavim...I onda mi se dogodi nesto sasvim neočekivano...Iz neshvatljivih razloga mi se počeo sviđati jedan dečko....ZAUZETI dečko!!! Počeli smo se kretati u isto društvu i malo pomalo ja sam sve dublje padala u njegovu mrezu....čak smo slavili novu godinu zajedno.... Prema meni se uvijek ponašao prijateljski, slao poruke na mob, bili smo više puta na kavi...On je navodno dosta dugo sa svojom curom i priznao mi je da ima dosta problema i da se u posljednje vrijeme često svađaju...Na moj rođendan prije neki tri tjedna javi mi se i odtada je sve počelo...pitao me je imam li dečka i takve stvari, dopisivali smo se taj dan jako dugo da bi mi on nakraju priznao da me VOLI!!! da je htio još prije biti samnom ali nije imao hrabrosti mi prići...ja sam prvo bila izvan sebe, šokirana....nisam znala šta da mislim... Zašto sada? On me je cijelo vrijeme uvjeravao da je to istina i da ne zna šta da radi...još uvijek voli svoju curu ali ja mu se jako sviđam...Ja sam mu nakraju priznala da se on meni isto jako sviđa i odtada se čujemo svaki dan i vidjeli smo se više puta...On još nije prekinuo sa curom...Rekao je da sve ovisi o meni...Ja sada više ne znam šta da radim...s jedne strane bih htjela biti s njim ali s druge strane se bojim ako budemo u vezi da mene prevari kao što sada vara svoju curu...Jednom sa se jako opekla i ne znam dalli bi to podnjela još jednom....
Znam da je jako licemjerno od mene što se viđam s njim dok je on još s curom...Pokušala sam da da se nevidamo, ali to je nešto jače od mene što me vuče njemu iz neojašnjivih razloga...Duboko sam zaglibila
Šta da radim? Jel on vrijedan svega ovoga?
Moji prijatelji ga općenito bas nevole kao osobu pa nisam se mogla njima obratiti za pomoć...
Molim vas pomozite vašim savjetima i komentarima
Podnjeću bilo kakvu kritiku...
Hvala!
Pozdrav
Odjebavanje cure je JAKO , jako rizican potez, jer postoji mogucnost da mu razbije glavu , da mu slomi neki od ekstremiteta , mozda cak i vise istih . . .
PussyLicker is offline  
Old 06.02.2010., 20:02   #9
Quote:
beznicka kaže: Pogledaj post
Tip hoce bezbolan prijelaz s nje na tebe, zato ne ostavlja curu da ne ostane "suh" ako ga ti otpilis. Vrlo logican i praktican tip
..što će reći da mu se ne sviđa ni jedna od njih
Gošća is offline  
Old 06.02.2010., 20:21   #10
mislim da cak i u pravu postoji termin koji se zove predbračna poligamija. govorim o kanonskom pravu. toliko slobodnih momaka, dobrih u svakom pogledu (ok ne sjajnih po kriterijima holivudskih sranje časopisa) no žene sve jedno trče za zauzetima.
ryann__ is offline  
Old 06.02.2010., 20:29   #11
Quote:
beznicka kaže: Pogledaj post
Tip hoce bezbolan prijelaz s nje na tebe, zato ne ostavlja curu da ne ostane "suh" ako ga ti otpilis. Vrlo logican i praktican tip
Htjedoh reći...
__________________
De gustibus (et coloribus) non est disputandum. Augustus Faselius
Moulin rouge is offline  
Old 06.02.2010., 20:38   #12
Quote:
dreamgirl25 kaže: Pogledaj post
Znam da je jako licemjerno od mene što se viđam s njim dok je on još s curom...Pokušala sam da da se nevidamo, ali to je nešto jače od mene što me vuče njemu iz neojašnjivih razloga...Duboko sam zaglibila
Šta da radim? Jel on vrijedan svega ovoga?
Moji prijatelji ga općenito bas nevole kao osobu pa nisam se mogla njima obratiti za pomoć...
Super je lik nema što... sada čak i da i ostavi curu i bude sa tobom, uvijek ćeš se moći pitati da li se tako i tebi iza leđa viđa sa nekom drugom.
A sva je vjerojatnost da će se to prije ili kasnije i dogoditi.

Loš početak
Faca5 is offline  
Old 06.02.2010., 20:52   #13
Quote:
ryann__ kaže: Pogledaj post
mislim da cak i u pravu postoji termin koji se zove predbračna poligamija. govorim o kanonskom pravu. toliko slobodnih momaka, dobrih u svakom pogledu (ok ne sjajnih po kriterijima holivudskih sranje časopisa) no žene sve jedno trče za zauzetima.
Pa zar nije ustvari prirodno da onaj koji ima curu je sposobniji privuci jos njih, nego onaj koji je nema (koji je , jelte, nesposobniji)?
__________________
13/22 na Z skali
beznicka is offline  
Old 06.02.2010., 22:15   #14
Moj primarni problem je ovdje što sam jako neodlučna....dali riskirati i biti mozda opet povrijeđen? nije konkretno od njega sto sjedi na dvije stolice...dosta je dugo sa curom pa mu je teško ostaviti je...sad koliko je iskren moram sama procijeniti...
dreamgirl25 is offline  
Old 06.02.2010., 22:38   #15
Ma jadan on, još ga i žali što je u dugoj vezi, sigurna sam da i on tebe jednako žali dok ga ti čekaš. Živi svoj život i izlazi sa slobodnim dečkima a ako ovaj jednog dana prekine sa curom i još uvijek ti se sviđa budi s njim, ali nemoj biti razlog njegovog prekida s tom curom.
ema007 is offline  
Old 06.02.2010., 23:19   #16
Kako dalje? Samo kreni dalje od te situacije i likova 'koji vole curu ali ne mogu još i ne znaju kako prekinuti'
Nanidia is offline  
Old 06.02.2010., 23:27   #17
Quote:
dreamgirl25 kaže: Pogledaj post
Moj primarni problem je ovdje što sam jako neodlučna....dali riskirati i biti mozda opet povrijeđen?
Kakvu ti to blesavu dilemu imaš? Što ti mi sa foruma trebamo reći da li da riskiraš ili ne jer ne možeš sama odlučiti?


Quote:
dreamgirl25 kaže: Pogledaj post
dosta je dugo sa curom pa mu je teško ostaviti je...


Siročić, skoro pa suosjećam sa njim jadnim... rastrgan tako... ah nije mu lako

Zašto žene često brane loše ponašanje tipova koji im se sviđaju? Kad treba racionalizirati takve stvari onda ćete naći 100 opravdanja za njih.


Nadam se da ćeš na kraju završiti sa njim u vezi i da će ti on napraviti isto to što sada radi svojoj curi. Zaslužujete jedno drugo.
Faca5 is offline  
Old 06.02.2010., 23:45   #18
Quote:
ema007 kaže: Pogledaj post
Ma jadan on, još ga i žali što je u dugoj vezi, sigurna sam da i on tebe jednako žali dok ga ti čekaš. Živi svoj život i izlazi sa slobodnim dečkima a ako ovaj jednog dana prekine sa curom i još uvijek ti se sviđa budi s njim, ali nemoj biti razlog njegovog prekida s tom curom.
pa skoro svi imaju cure, šta bi sad trebala ostat kaluđerica
to je dragička slobodno tržište, vlada zakon ponude i potražnje
svatko uzima ono što može i pošteno je da se ne zadovoljava s lošijim ako ima priliku uzet ono što mu bolje paše, za iste pare
čista ekonomija
a otvaračica topica isto tako ima izbor, imati ili ne imati sampoštovanje ...
pojednostavnt ću to
osobno iz mog bogatog životnog iskustva nisam primjetila da vrhunski igrači sjede na klupi
e sad ne mogu svi bit u primera divizion
neki igraju i u trećoj bosanskoj ligi
ali važno je igrati, a ne sjediti na klupi za rezerve, a oni jadnici što sjede na klupi samo sanjaju kad će zaigrat PRED PUBLIKOM
želiš li biti takav luzer, jer zapamti - jednom rezerva, uvijek rezerva, teško se izvuč iz tog začaranog kruga
to je ipak rekla bih pitanje karaktera, budi čvrsta i jasna, nek dečko riješi šta ima i nek onda dođe
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 06.02.2010., 23:56   #19
Pitaj ti njega zašto je u vezi,ako mu cura ili veza ne odgovara?

Po meni to je slabić koji skače iz veze u vezu. Da je zaista nezadovoljan vezom,prekinuo bi.
S obzirom da ti je obznanio da još voli curu, lijepo ti reci da ga ti razumiješ i neka se samo on odlučuje,ali da ti ideš svojim putem. Makni se od njega. Ako mu se sviđaš prekinut će i naći će te.

Ako ostaneš u ovoj fazi s njim,bojim se da bi mogla biti djevojka za preboljavanje duge veze.....ili samo rezerva

I preporučila bi ti da se više ne nalaziš s njim,dok nije riješio to sa curom.Jer ako pristneš na to,imam feeling da ju on neće ostaviti.
_Golubica_ is offline  
Old 07.02.2010., 00:04   #20
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
osobno iz mog bogatog životnog iskustva nisam primjetila da vrhunski igrači sjede na klupi
e sad ne mogu svi bit u primera divizion
neki igraju i u trećoj bosanskoj ligi
ali važno je igrati, a ne sjediti na klupi za rezerve, a oni jadnici što sjede na klupi samo sanjaju kad će zaigrat PRED PUBLIKOM
želiš li biti takav luzer, jer zapamti - jednom rezerva, uvijek rezerva, teško se izvuč iz tog začaranog kruga
Ovo je najbolja usporedba ljubavi i nogometa koju sam ikad čuo. Naklon do poda
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.