Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 09:35   #2561
Ja se bojam sa 7.4 Oliom,cini mi se ista nijansa crvene,bojam se vec par mjeseci svakih mjesec dana i super mi je,nista ne isušuje
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:56   #2562
I ja sam isto dosad koristila Oliu, super nijansa, ali isto mi je prejak razvijač i jako jako brzo mi se ispire.. Mislim, znam da ću za svaku trebat kupovati posebno razvijač, al sad tražim onu koja će mi najduže trajati. Moja kosa je blajhana i imala sam minival, pa trebam dosta paziti

Pofarbala sam ju sad zadnje s ovom gore, čini mi se da je dugotrajnija od Olie, samo je nijansa možda manje intenzivna. Isprobati ću ih sad sve. Još jednom ova pa onda ostale
__________________
You know there ain't no rest for the wicked until we close our eyes for good
razdraganabuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:10   #2563
Kojom bi se bojom trebao tretirati IZRAST, dakle ovakva prirodna kosa
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...hair-color.jpg
da bi se dobila ovakva boja?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...29aef2723c.jpg

Dakle da dubina boje ostane otpriliek ista (može i malo svjetlije), ali da kosa ide malo više na toplo -plavo, a manje na to sivilo?
No opet da ne ispadne žuta ko jaje.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:27   #2564
Imam prirodno srednje smeđu kosu, no više mi se sviđa tamnija kosa na meni. Problem je što mi se svaka boja ispere u potpunosti za max. dva tjedna. Farbala sam se kod frizerke isprala se iz tamno tamno smeđe u roku 7 dana. Kupila sam wella profesionalne farbe u nijansi ash brown, prva dva pranja predivna nijansa, a sad mi je kosa kao da se nisam ni farbala. Ne razumijem u čemu je problem.

Zna li netko neku stvarno trajnu boju (tamnu ash brown) koja se neće ispirati, barem ne tako brzo?

Hvala
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:54   #2565
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post

Zna li netko neku stvarno trajnu boju (tamnu ash brown) koja se neće ispirati, barem ne tako brzo?

Hvala
inače kad god sam na kosu stavila bilo koju boju/nijansu koja ima naziv ash u sebi, to je sve izblijedilo i posvijetlilo vrlo brzo... ako misliš baš na tamniju duboku smeđu, ... možda da probaš henna+indigo kombinaciju?
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:44   #2566
Hvala punO. Prvi put čujem za ovu metodu. Sviđaju mi se rezultati prema slikama na google, ali mi se čini dosta komplicirano. Gdje se mogu kupiti henna i indigo kod nas?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:46   #2567
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Hvala punO. Prvi put čujem za ovu metodu. Sviđaju mi se rezultati prema slikama na google, ali mi se čini dosta komplicirano. Gdje se mogu kupiti henna i indigo kod nas?
Da samu sebe quotam, jer sam danas vidjela da postoji henna prah u Dm-u , a i u Lashu. Da li je netko probao? Kakva je trajnost i da li je jak crveni odsjaj?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:03   #2568
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Da samu sebe quotam, jer sam danas vidjela da postoji henna prah u Dm-u , a i u Lashu. Da li je netko probao? Kakva je trajnost i da li je jak crveni odsjaj?

dm - solidan, ali meni je uvijek više vuklo na gigner

lush - katastrofa

muller - zato ima najbolje po meni omjer cijene i kvalitete i nekako mi najmanje zaudara
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:27   #2569
Meni su se super pokazale kay direct boje - posebno roza i zelena. Ne ispiru se nakon tri pranja i odlično ispadnu
RenciVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 19:27   #2570
Quote:
RenciVelika kaže: Pogledaj post
Meni su se super pokazale kay direct boje - posebno roza i zelena. Ne ispiru se nakon tri pranja i odlično ispadnu

osobno smatram da su loša kopija isfurana na Arctic Foxu i Directionsima, znam da je puno takvih brandova niknulo u zadnje vrijeme i da se sa određenih "prodajnih web sitova" počelo dolazit na forum kako bi se promovirali takvi brandovi no to je apsolut pogrešno, nakon duljeg isprobavanja i testiranja moram priznat kvaliteta im i nije baš nešto... usporedbe radi jedan Adore ima tisuću puta više nijansi, veću milimetražu (što je zapravo bitno kad moraš osvježavat boju) i toliko bolju kvalitetu (plus cruelty free brand) i da cijenovno skuplja je ravno 5kn što je apsolutno ništa kad pogledaš omjer cijene i kvalitete, bez alkohola, peroksida i amonijaka ofc... Arctic Fox je tu još jači jer je također cruelty free vege brand koji od svake kupljene boje donira 15% iznosa za životinje, bez gmo-proteina, peroksida i amonijaka, ppd-a i dođe jednako kao i Adore... dok se Kay ispire, dolazi u 100ml i košta više najbolji dio je upozorenje na ambalaži/kod prodaje "Može uzrokovati sljepoću"
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:10   #2571
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
osobno smatram da su loša kopija isfurana na Arctic Foxu i Directionsima, znam da je puno takvih brandova niknulo u zadnje vrijeme i da se sa određenih "prodajnih web sitova" počelo dolazit na forum kako bi se promovirali takvi brandovi no to je apsolut pogrešno, nakon duljeg isprobavanja i testiranja moram priznat kvaliteta im i nije baš nešto... usporedbe radi jedan Adore ima tisuću puta više nijansi, veću milimetražu (što je zapravo bitno kad moraš osvježavat boju) i toliko bolju kvalitetu (plus cruelty free brand) i da cijenovno skuplja je ravno 5kn što je apsolutno ništa kad pogledaš omjer cijene i kvalitete, bez alkohola, peroksida i amonijaka ofc... Arctic Fox je tu još jači jer je također cruelty free vege brand koji od svake kupljene boje donira 15% iznosa za životinje, bez gmo-proteina, peroksida i amonijaka, ppd-a i dođe jednako kao i Adore... dok se Kay ispire, dolazi u 100ml i košta više najbolji dio je upozorenje na ambalaži/kod prodaje "Može uzrokovati sljepoću"
Čuj ne pašu svima sve boje..
Iskreno, ne vjerujem ni pola onog što pročitam o proizvodima, pogotovo dio o sastojcima i kemikalijama koje su redom "bezopasne", gmo-free, ili da kompanija donira profit u dobrotvorne svrhe i ostali bull..
Gledam samo učinak. Meni su Key sasvim ok.
RenciVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:36   #2572
Quote:
RenciVelika kaže: Pogledaj post
Čuj ne pašu svima sve boje..
Iskreno, ne vjerujem ni pola onog što pročitam o proizvodima, pogotovo dio o sastojcima i kemikalijama koje su redom "bezopasne", gmo-free, ili da kompanija donira profit u dobrotvorne svrhe i ostali bull..
Gledam samo učinak. Meni su Key sasvim ok.

pa učinak je takav da sam bojala 4 cure sa 4 različite teksture i dužine kose i niti jednoj (kao ni meni 5.) nisu pasale Kay , dapače roza je apsolutno najočajnija ikad, toliko loš proizvod nisam nikad koristila, streaky, ne konzistentna, pokrivanje 0 bodova, i kažem nije samo do moje kose, dosta cura mi se požalilo da su se ful razočarale i sa pokrivanjem i sa intenzitetom i sa trajnošću ... možda sa vremenom skuže kako formulirat, no za sad je promašaj i bacanje novaca, osobit uz divne ponude naših krepi web pageova gdje jedna tako očajna boja vrijedna 18kn košta 49kn

svi sastojci se daju provjerit, kao i da li određena tvrtka zbilja daje dio profita ili da li je zbilja cruelty free, uz malo truda vidiš tko i što je bull...
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 19:36   #2573
Dodavanje kokosovog ulja u smeđu boju za kosu - da ili ne? Vaša iskustva? Puno hvala!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:02   #2574
ne utječe nikako na rezultat bojenja, a kosa je dosta manje oštećena. pogotovo za blajhanje to vrijedi.

prvo stavim ulja na kosu i držim koliko mogu, od 15 min do par sati. zatim pomiješam boju, pa dodam kokosovog ulja, ne smije samo biti kruto jer se teško umiješa.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 11:56   #2575
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Dodavanje kokosovog ulja u smeđu boju za kosu - da ili ne? Vaša iskustva? Puno hvala!

ne direktno u samu boju, nego kao tretman prije bojanja definitivno

baš ovako kako ti je enedielle napisala - ulje na kosu i drži koliko god možeš , opereš kosu, posušiš i normalno se bojaš
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:37   #2576
Jel ima negdje kod nas Loreal ombre set ali u svjetlijoj nijansi? Ili neka druga opcija?
Kod nas nalazim samo prvu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 13:37   #2577
Pozdrav! Jel netko koristio keune tinta boju, nijansa 4.19? Da li je velika razlika u odnosu na 4? Imam tamno smeđu kosu, a htjela bi srednje smeđu nijansu sa pepeljastim štihom. Zadnje sam se farbala sa garnier olia 4, ali mi nakon par pranja ima previše crvenog odsjaja.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:55   #2578
Cure drage pomoć

imam dosta gustu crnu kosu koja je počela dobivat prve sijede. Nije ništa drama, samo prošarano. Ne zazirem od farbanja, volio bi bit crn još neko vrijeme , jer imam puno kose i šteta je brijat na nulu da ne budem sijed
Ali bi htio da ne izgleda ko "kaciga", već da bude relativno prirodno.

S čim se pofarbat, a da nije baš boja-boja?
Tipa nešto što se ispere nakon par pranja, čisto da osvježim boju?
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:10   #2579
Quote:
Black Uhuru kaže: Pogledaj post
Cure drage pomoć

imam dosta gustu crnu kosu koja je počela dobivat prve sijede. Nije ništa drama, samo prošarano. Ne zazirem od farbanja, volio bi bit crn još neko vrijeme , jer imam puno kose i šteta je brijat na nulu da ne budem sijed
Ali bi htio da ne izgleda ko "kaciga", već da bude relativno prirodno.

S čim se pofarbat, a da nije baš boja-boja?
Tipa nešto što se ispere nakon par pranja, čisto da osvježim boju?
Mozda najbolje polutrajnu boju, bez ikakvih kemikalija i koje se ispiru. Imaš Manic Panic, Crazy Color ili Directions

2:53
https://www.youtube.com/watch?v=RR-2oWYD8hk
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:46   #2580
Mislim da te boje ispadaju dosta neprirodno, a to pretpostavljam mu nije cilj. Postoji keune men boja ima za naruciti, u mülleru ima set za repigmentaciju od schwarzkopfa kao i men perfect boja u nekoliko nijansi, s time da uvijek izaberi tamno smeđu, jer ne ispada prirodnija i blaza crna, od one vristece umjetne. Uvijek mozes kupiti,r ecimo solidne su meni lorealove boje, tipa loreal excellence 3.0 i razblaziti ju regeneratorom kao preljev.
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.