Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2012., 21:48   #4641
Balea labelo sensitive - ok kao podloga za ruž ili ako su usnice u ok stanju inače ne pruža dovoljno njege.

Balea - koncentrat za ruke - ništa bolji niti lošiji od drugih krema za ruke dosada

Terra naturi - krema za ruke s bademom i medom - meni miriši po limunu. Niš posebno

Nuxe creme fraiche za normalnu kožu - super za zimu, vjerojatno bi bila odlična i kao noćna krema nakon sunca i mora

Nuxe creme fraiche light - nova je već kupljena. Više ne brojim koja po redu mi je ovo tubica

Goldwell green moisture šampon - čak razmišljam da ga opet kupim, a to je već veliki plus!
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 10:32   #4642
Givenchy Eau de Mademoiselle body mist - savršenstvo ;

Body Shop body butter shea butter i ulje od sezama - odličan ;
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 14:35   #4643

Vichy aera teint pure - imala sam najsvijetliju nijansu i bila je dovoljno svijetla za mene a to je veliki plus. Bila sam zadovoljna s puderom, lagan je i ima srednje pokrivanje, ne izaziva prištiće ni slične neželjene posljedice, lako se nanosi i razmazuje (dosta je tečan). Odličan za normalnu, mješovitu, osjetljivu i dehidriranu kožu, a uz to ima i zaštitni faktor. Jedino bi mogao biti malo postojaniji. Možda kupim opet jer mi je jedan od boljih pudera koje sam imala.



Catrice mineral compact powder - imala sam najsvijetliju nijansu i bila mi je dosta ok, jedino sam ga morala jako malo staviti jer je on za hladni podton i pola nijanse je tamniji od moje kože, a ja uz to imam neutralni do topli podton. Osim toga nisam imala nikakve primjedbe na njega, makar bi ja da ima još i zaštitni faktor. Preporučam, makar ga je više neću kupiti.

Eveline narančasti serum - bio mi je ok, lijepo zagladi kožu, ali nemogu baš tvrditi da ima puno napretka po pitanju celulita. Vjerojatno ću ga opet kupiti jer imam eki bon pa ga iskoristim, možda do onda bude i većeg pomaka.

Alverde vodica za usta - ok, niš posebno, htjela bi da malo više osvježava. Možda opet kupim.

Roza maska za lice koje se dobije uz libresse duo pakiranje - mislila sam da neće ništa valjati ali sam se iznenadila, sasvim solidno hidratizira
__________________
Valkyrie
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 18:06   #4644

balea peeling krema za lice (aloe vera) - tekstura odlična, ali meni ne baš primamljiv miris, pa sam je koristila za piling bedara i stražnjice


i trošim zadnje kapi
svjež i čist miris , možda kupim ponovo
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 23:10   #4645
Batiste Blush - još samo jedan u nizu... HG proizvod
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 12:46   #4646
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Batiste Blush - još samo jedan u nizu... HG proizvod
moj je prikraju, moram po novi...
i labello mi je pri kraju, sad jedino razmisljam dal opet uzeti plavi ili da uzmem svjetlo plavi ili od kamilice...
rexona deo aloe vera
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 18:37   #4647
najbolji butter koji sam probala, ugodnog mirisa i odličan je za suhu kožu, sigurno ću ga opet kupiti

bella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 00:06   #4648
- Loccitane bademovo ulje za tuširanje, putno pakiranje - zadnje u top dvije uljne tuširalice, a ne volim miris badema
- Loccitane ultra bogati balzam za usne, sa 10% shea buttera - jedini koji je totalno popravio stanje mojih usnica kojima više ništa nije pomagalo. cijena mu je previsoka, ali divan je
- Garnier pure maska - ne znam koja po redu, odlična
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 12:56   #4649
Ja sam ovaj vikend odlučila potrošiti sve što mi se povlači po kupaonici, ok dobro, skoro sve

balea MED šampon za kosu odlično pere čarape i kistove za šminku

Yves rocher riche krema mazala sam s njom vrat, dekolte i trbuh i za to je bila super

Yves rocher haman maska za lice i kosu, totalno beskorisna stvar pa sam namazala tijelo cijelom maskom i za to je odlično poslužila

sebamed krema s vitaminom e, komedona za lice ali sam napravila bogatu masku za stopala od nje

bourjois piling za lice, odličan za piling stopala
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 15:44   #4650
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj vikend odlučila potrošiti sve što mi se povlači po kupaonici, ok dobro, skoro sve

balea MED šampon za kosu odlično pere čarape i kistove za šminku

Yves rocher riche krema mazala sam s njom vrat, dekolte i trbuh i za to je bila super

Yves rocher haman maska za lice i kosu, totalno beskorisna stvar pa sam namazala tijelo cijelom maskom i za to je odlično poslužila

sebamed krema s vitaminom e, komedona za lice ali sam napravila bogatu masku za stopala od nje

bourjois piling za lice, odličan za piling stopala
Jesi luda!

Ont:

Bioderma sensibio H20 micelarnu - standardno odlična Vjerojatno ću kupiti opet.
Byly sensitive deo krema - ok, nije da se puno manje znojim od nje, ali barem nema negodnih mirisa. Sad za ljeto mi treba ipak nešto jače.
__________________
Valkyrie
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 16:46   #4651
Yves Rocher gel za tuširanje jagoda - miris se ne zadržava na koži, slabo se pjeni, ne kupujem više...srećom sam imala 50ml pa se potrošilo u dva tuširanja...
Yves Rocher gel za tuširanje kokos - ista stvar kao i kod jagode
Oriflame HairX šampon protiv peruti - smirilo mi vlasište i riješilo mi perut, za svaku preporuku
Balea regenerator za kosu marelica i mlijeko - genijalan proizvod za tu cijenu, trosim vec drugi po redu...i treći ću, i četvrti itd itd
Oriflame Hranjiva maska za kosu s ekstraktima kokosa i rižinog mlijeka - nisam je često koristila, meni niš specijalno
Oriflame lip spa therapy - niš posebno, ima puno boljih mazalica za usne
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 18:19   #4652
Dove Silk deo spray- ponovno ću uzeti neki Dove, ali drugi miris.
Balea marelica regenerator- ugodno iznenađenje, sigurno kupujem opet (kad potrošim zalihe )
Fa Aloa Vera+jogurt tuširalica-rijetko ponavljam tuširalice ako me ne oduševe skroz. Ova mi miriši po đurđicama pa možda samo zato ponovno uzmem za ljeto.
Dove Blossom ili kakoveć losion za tijelo- ništa posebno, ne kupujem opet, a i imam 3-4 na čekanju
Merz maska oči- nova čeka
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 20:07   #4653
koliko me pamćenje služi po prvi puta u životu potrošila sam neko sjenilo do kraja prije nego mi je dosadilo, rasulo se ili bilo otpisano iz razno raznih razloga
Njegovo veličanstvo Art deco 218


i Palmolive kokosnu tuširalicu koja će opet nekad doći na red
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:26   #4654
Oh So Heavenly Natural Glow losion za tijelo


Jedini mi od svih njihovih losiona ima ok miris...Ali iako piše da je za suhu kožu meni osobno nije bio dovoljno hidratantan (al ja sam stvarno žešći suhokožac), inače sve ok...

Balea dezodorans kokos i cvijet tiare- na početku mi je bio odličan, miris je stvarno lijep i dugo drži ali kasnije me počeo iritirati, počeo me točnije peć pazuh od njega, al to zadnja dva tri špricanja
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 00:26   #4655
Manhattan water flash lipgloss, nude nijansa - odlicno sjajilo + njega usnica
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 00:47   #4656
avon planet spa karite maslac za stopala sa aha kiselinama -jako mi se svidio, miris možda najviše iako mi otvara apetit sasvim je jasno zašto ga svi hvale
catrice nail expert za učvršćivanje - ajme ovo imam par godina i jednostavno je bilo nepotrošivo super bazni lak no više ne postoji u prodaji.
afrodita karotin maska - valjda jedina drogerijska kojom sam zadovoljna i koja nešto dugoročnije radi (ja ju koristim kao noćnu kremu kad ne znam što bih koristila ). nova već u zalihi.
avene kids spf 50+ losion -načelno mi se sviđa jer nije premasno i dobro se upija ali meni treba par slojeva toga da ne izgorim, nekako previše light u mom slučaju prešla na ducray.
essence 2u1 profile rašpica u kutiji - sasvim prosječna rašpica, nedovoljno da opet kupim
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 08:44   #4657
- Macadamia deep repair maska - super, imala sam ju u prakticnom pakiranju u vrecici i tih 30ml mi je bilo za cca 6-7 koristenja (no moja kosa je tanka)
bas mi je otkrice ta marka!
- Palmolive cherry blosssom kupka - koristila sam ju kao gel i tekuci sapun za ruke, ali mi je bolja kao kupka, malo se razlikuje od takvog gela. no miris je i dalje super
- Avon foot works, vanilla and brown sugar smoothing scrub - ovo mi je najboljj peeling za noge ikada, a i jedan od najboljih mirisa neke cistilice!
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 19:07   #4658
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
koliko me pamćenje služi po prvi puta u životu potrošila sam neko sjenilo do kraja prije nego mi je dosadilo, rasulo se ili bilo otpisano iz razno raznih razloga
Njegovo veličanstvo Art deco 218


i Palmolive kokosnu tuširalicu koja će opet nekad doći na red
ista stvar kod mene, ali ja sam potrosila 05 i sad sam vec na pola drugog
AD sjenila su mi savrsena tako da vecinom njih koristim dok druga samo stoje i skupljaju prasinu..
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 00:10   #4659
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Off je, ali please, možeš mi reći kako se ovo koristi?
Je li se nanosi svaki dan ili par puta tjedno?
I kada se nanese, mora li se odstraniti odstranjivačem za lak prije sljedećeg nanošenja?
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 00:13   #4660
ja sam koristila kao bazni lak, svaka 3 dana sam mjenjala (manje-više) i dalo mi je super rezultate.

al po uputama bi se trebalo nanjeti jedan sloj prvi dan, pa drugi drugi dan i onda treći odstraniti (sa odstranjivačem) i opet nanjeti. iako bih ti ja savjetovala da taj treći dan odmaraš nokte, pa tek 4.dan nalakiraš, da ti se nokti malo "odmore"
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.