Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2012., 18:12   #4801
Quote:
aelys kaže: Pogledaj post
Gdje kupuješ schaebens proizvode? I možeš li reći nešto više o ovoj maski? Hvala.
ima u mulleru raznih vrsta schaebens maski, ampula i općenito preparativne kozmetike. isprobala sam većinu maski koje su u ponudi i mogu reći da su mi to najbolje maske drogerijskog ranga. što se tiče maske od jagoda sa aha kiselinama, ona sadrži sitna zrca tako da radi piling i čisti pore. no za razliku od ostalih maski sličnog profila, ova ne isušuje, osvježava i daje onaj blistavi efekt.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:32   #4802

već kupljen novi

Zadnje uređivanje Uzurpatorica : 20.07.2012. at 18:39.
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 21:43   #4803


Dior Addict lip gloss br. 256 - dobro sjajilo, lijepa boja, nije ljepljivo, cijena jedini minus

Stila lip glaze br.08 apricot - nisu loša sjajila, kupila sam u setu oko Božića

Eveline anticelulitna - ne vjerujem u anticelulitne kreme, ali je super za strije, tj. čini kožu zaglađenijom, pa i strije izgledaju "ljepše" nova već u uporabi i jedna u zalihama

Schwarzkopf got2be anti-fizz losion - neću kupiti ponovo, dugo mi je trajao, jer ga i nisam koristila često, bio je ok za zaglađivanje vrhova, ali draža su mi ulja

Bourjois dezić - super, isto kao i s eveline kremom, jedan već koristim, a još jedan čeka u zalihama

Classic Proacne krema - nisam bila oduševljena, mazala strije s njom, za to je bila super

Čupko trakice bez voska - potrošila i vosak, ali ga nisam slikala, to godinama koristim i zadovoljna sam

Palmolive Almond Milk za tuširanje - bacila u smeće prije nego sam se sjetila da bi mogla slikati potrošene proizvode! bio je ok, kupila bih ponovo
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 09:08   #4804


prvo sam imala kremu, pa talk i sad je opet na redu krema (uvijek moram imat iris u kolekciji mazalica)
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 22:00   #4805
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ima u mulleru raznih vrsta schaebens maski, ampula i općenito preparativne kozmetike. isprobala sam većinu maski koje su u ponudi i mogu reći da su mi to najbolje maske drogerijskog ranga. što se tiče maske od jagoda sa aha kiselinama, ona sadrži sitna zrca tako da radi piling i čisti pore. no za razliku od ostalih maski sličnog profila, ova ne isušuje, osvježava i daje onaj blistavi efekt.
Super. Mislim da sam jako puno puta prošla kraj njih, ali ih nisam doživljavala.. Ova od jagode zvuči kao nikad prežaljena Freemanova od ananasa. Isprobat ću je prvom prilikom.

Da ne bude skroz off topic, potrošeno je:
Balea Young Cherry Dream labelo - ništa posebno, za držati na poslu/torbi
Rexona biorythm dry anti-perspirant u sticku - uopće ne drži (ok, meni ništa ne drži ljeti), ostavlja tragove na odjeći i čudan osjećaj na koži
Das Gesunde Plus ulje čajevca - meni izvrsno, novo već u pogonu
aelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 22:19   #4806
Quote:
aelys kaže: Pogledaj post
Super. Mislim da sam jako puno puta prošla kraj njih, ali ih nisam doživljavala.. Ova od jagode zvuči kao nikad prežaljena Freemanova od ananasa. Isprobat ću je prvom prilikom.

Da ne bude skroz off topic, potrošeno je:
Balea Young Cherry Dream labelo - ništa posebno, za držati na poslu/torbi
Rexona biorythm dry anti-perspirant u sticku - uopće ne drži (ok, meni ništa ne drži ljeti), ostavlja tragove na odjeći i čudan osjećaj na koži
Das Gesunde Plus ulje čajevca - meni izvrsno, novo već u pogonu
dafinitivno preporučujem da baciš pogled i još ću napomenuti da svi schaebens proizvodi za njegu lica nisu na okupu nego su raštrkani, po kategorijama i abecedarno valjda
usput da pitam za što točno koristiš ulje čajevca?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 09:56   #4807
Hvala.
Čajevac me spašava u PMS-u kada se pojačano mastim. Dodajem ga u tonik za lice, poprskam vlasište s njime (razrijeđeno s vodom, naravno), štapićem za uši nanosim na potkožnu aknu, ubode komaraca i slično.
Prije sam u običnu hidratnatnu kremu znala dodati par kapi čajevca i propolisa, to mi je bilo izvrsno kada je ten divljao.
Pomaže i kod gljivica na noktima, a možeš natopiti balzinicu s njime i preventivno staviti u ormar, ako ti odgovara miris naravno, moljci ga svakako ne vole.
Nekada ga malo i šnjofnem kada učim ili pišem po par sati, odmah živnem.

Ovo iz dm-a je povoljno i učinkovitio, no ovi koji su u prirodnoj kozmetici sigurno će ti preporučiti da uzmeš ulje iz specijaliziranih trgovina.
aelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 17:01   #4808
- Afrodita odrstranjivač laka za nokte sa maslinovim uljem - najbolji!
- Garnier pure zagrijavajuća maska za lice - standardno odlična
- Balea young gel za tuširanje od maline, putna veličina - dobar, no meni nešto nedostaje kod tih Baleinih gelova i nikad nisam u potpunosti zadovoljna s njima
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 11:55   #4809
Olay dnevna krema - odlična, nova već u upotrebi

http://images.chemistdirect.co.uk/im...l__dry4453.jpg
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 15:41   #4810
essence I love extreme maskara -u početku mi je bila nikakva, gnjecava, prevlažna, keljila trepavice, preslikavala se, ma užas! nikako mi nije bilo jasno zašto ju toliko hvale no nakon što je otvorena odležala dva mjeseca, bitno se popravila, malo osušila, tako da se moglo baratati s njom i dala bih joj 3/5. al ipak ne mislim više kupiti. ni četkica mi se ne sviđa.
garnier essentials zeleni tonik - odličan za ljetne vrućine, novi već u uporabi
schaebens maska za oči i usne - koristim ju najčešće navečer umjesto okoloočne jer je masnija i prilično sam zadovoljna
balea cell energy mini dnevna krema - ništa posebno vrijedno spomena
j.lo glow -divan miris, prilično dugotrajan na mojoj koži, možda opet nekad kupim
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 12:58   #4811
- Avene Cleanance spf30 emulzija - bila mi je dobra više godina, no od ove više ne, druge mi se bolje upijaju, a i koža mi nije više dehidrirana pa se Avene sporije upija od drugih. i malo se runi. no jako dobro štiti kožu i nema nikakvih nuspojava od sunca ili iritacije kasnije.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 12:07   #4812
- Balea losion za ruke s malinom (u bočici s pumpicom) - s tim da sam ga ja kupila zabunom misleći da je losion za tijelo i u tu namjenu sam ga i potrošila , odličan je, a i cijena;
- YR tuširalica cvijet pamuka - predivna :mikorcerek:, kao i većina ovih njihovih kremastih tušarlica, kupujem, naravno, opet, a ni ova mi nije prva;
- Avon Foot Works krema za stopala s lavandom - odlična, kupujem opet;
- Lush Pow Vow šećerni piling za usnice - super je, ali mi se vrlo brzo potpuno osušio i morala sam baciti skoro potpuno punu kutijicu. Neću ga više kupovati.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 18:27   #4813
Quote:
aelys kaže: Pogledaj post
Das Gesunde Plus ulje čajevca - meni izvrsno, novo već u pogonu
Gdje ga kupiš, u kojem DM-u? U mom gradu ga nema već pola godine, a i zadnji put sam u CC1 vidjela da ga nema na mjestu gdje piše cijena.
mihovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 21:23   #4814
Smeđi regenerator u spreju od Schaume.
Kupujem opet, bezbolno raspetljava kosu i divno miriše po kokosu.

Afrodita šampon od koprive.
Kupujem već dugi niz godina, nastavljam i dalje.

Nivea Color Gloss lak za kosu.
Ne kupujem više, pjena mi je bolja za ljetne pletenice.

Balea Cell Energy krema.
Neću je uzimati više, zateže i suši mi kožu obraza, a masti kožu na čelu.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 23:40   #4815
nivea happy time kremasti gel za tuširanje s cvijetom naranče - kupujem ga ponovo kad potrošim zalihe ostalih
dove stik onaj roza - sasvim ok ali stikove volim stalno mijenjati
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 08:31   #4816
Palmolive mlijeko za tuširanje (Orange blossom) - ugodno, svježe. Neka kaže tko šta hoće, ali ove Palmolive tuširalice su meni dobre i nemam nikakvih zamjerki na njih i stalno su mi (između ostalih) u opticaju.

Balea Bodymousse malina - fina ljetna mazalica. Dobro se upija, dovoljno hidratantna za nezahtjevnu kožu, fino miriši i na meni se nije "ukiselila" (što sam pročitala da su se neke cure žalile na to). Sad imam još koješta za trošiti tako da ću nastojati obuzdati hrčka i ne kupovati ponovo (i nadati se da će sljedeće ljeto opet biti za kupiti)

Rexona Shower clean u spreju. O.k. mi je bio, dobro mi drži i ne iritira me. Sad sam iz zaliha izvukla opet Rexonu, ali onu Linen dry - ova mi je čak mrvicu draža jer je miris slabiji pa se ne miješa s parfemom.

Avene Gentle eye make up remover - već ne znam koji po redu. Za sada pauziram s ponovnom kupovinom i krećem u potragu za jeftinijom zamjenom.

i još dvije stvari koje su pri samom kraju:

Vichy Aqualia thermal serum - o.k. za hidrataciju, ali idem isprobavati nešto drugo. I bilo bi dobro kad bi to nešto drugo radilo još nešto osim hidratiziralo.

Loreal Hydra active 3 - hidratantna krema za normalnu do mješovitu kožu. Dobra!
Ustanovila sam da unatoč laganom mašćenju T-zone tijekom ljeta, koža mi bolje izgleda od običnih hidratantnih kremica nego od bilo kakvih za matiranje. One me samo isuše, a znaju i izazvati sitne prištiće po čelu (koji se od isušenosti onda počnu perutati)
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 17:47   #4817
- olay gentle gel za čišćenje lica - super, novi je već u uporabi
- macadamia healing oil - odlično! premda bih rado neku jeftiniju zamjenu
- nuxe creme fraiche light - dobra za sva godišnja doba osim ljeta - sada sam ju koristila samo kada mi je koža bila isušena od mora i to samo preko noći
- scholl krema za noge - tako-tako, neću više kupiti
- rimmel day 2 night maskara - day varijanta je fenomenalna, night pokupi previše maskare, sa puno muke je nekako nanesem i "rasporedim" sa češljićem itd. šteta, jer prvi dio je baš super za dan
- dove hidratantna krema za ruke - ona ljubičasta, "njeguje ruke preko noći" - puno mi je bolja crvena varijanta jer je više hranjiva. ova je pak super hidratantna.

i ovo malo čudo koje obožavam


ako netko zna kremicu, losion, parfem, bilo šta, što miriši jako slično ovome neka javi! jer neću moći još dugo bez tog mirisa
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 08:45   #4818
Quote:
mihovilka kaže: Pogledaj post
Gdje ga kupiš, u kojem DM-u? U mom gradu ga nema već pola godine, a i zadnji put sam u CC1 vidjela da ga nema na mjestu gdje piše cijena.
Kod nas ga u Slavoniji još ima, barem je bilo prije 2, 3 tjedna kad sam uzimala novu bočicu.
Joooooj, nije vrag da ga povlače...
aelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 09:19   #4819
bioderma sensibio micelarna - meni najbolje sredstvo za skidanje šminke, posebno s očiju, ovo mi je već ne znam koja po redu i kupujem opet (samo što jučer nisu imali veliku, a mala mi se nikak ne isplati 250ml=75kn, 500ml=100kn

ducray anaphase šampon - u redovitoj upotrebi, novi već spreman

nuxe aroma perfection gel za umivanje lica - otkad sam ga otkrila, nisam imala potrebu isprobavati ništa drugo, novi u upotrebi

somatoline trbuh i bokovi - meni jedina učinkovita mazalica, kupila opet i to u paketu s intenzivnim noćnim
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 10:37   #4820

-jako dobra krema, no meni je ljeti bila nekad previše, pa mi se mastila koža; ali sve u svemu, krema je dobra

-hmmm...nemem velikih zamjerki, ali ne ću kupiti opet; ne sviđa mi se tekstura i nemam feeling čiste kože (iako je čista)
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.